Hotel Morabeza

Kapverdské ostrovy, Sal

Celkové hodnotenie

4.5 - vynikajúce
4.5
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Hotel Morabeza 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Štýlový hotel s francúzskym vkusom má 120 izieb, ktoré sú rozložené do niekoľkých budov priestranného komplexu. K vybaveniu patrí recepcia s internetovým kútikom (za poplatok), 2 výťahy (jeden so vstupom do konferenčných miestností a druhý s prístupom do baru „La Totue“ a à la carte reštaurácie „La Tortue“), hlavná reštaurácia „Les“ Palmiers "s vonkajšou terasou (sezónne otvorená), à la carte reštaurácia" La Tortue "(otvorená vo večerných hodinách, za poplatok) a bar" La Tortue ". V záhrade sú 3 sladkovodné bazény (jeden z nich je iba pre dospelých (iba pre dospelých!)) A jeden z nich je vyhrievaný (ležadlá, slnečníky a osušky sú tu zahrnuté) a tiež bar pri bazéne. Na priľahlej pláži sa nachádza hotelový plážový klub. Bar / reštaurácia a škola surfovania (miestny poskytovateľ). Slnečníky a plážové podložky sú tu zahrnuté pre hostí s polpenziou a plnou penziou, pre hostí BB za malý poplatok (podľa dostupnosti).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Zdvojnásobiť: Komfortné dvojlôžkové izby sú cca. 20 m² a sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, manželskou posteľou alebo dvomi samostatnými lôžkami (twin), telefón, satelitný TV, mini-chladnička, klimatizácia, trezor a balkón alebo terasu na vedľajšom pozemku. Maximálne 2 dospelí. K dispozícii aj ako dvojlôžková izba pre jednorazové použitie. Dvojposteľová izba morská strana (niektoré s čiastočným výhľadom na more), rezervácie k dispozícii. (Double izba navyše SIDA03 rezervovať DS a mori s D Y2).
Juniorská suita: Junior suity majú kombinovanú obývaciu miestnosť na spanie s pohovkou a sú oveľa väčšie s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby. K dispozícii tiež ako morská strana Juniorsuite s čiastočne obmedzeným výhľadom na more.
Dvojlôžková izba executive s výhľadom na more: Dvojlôžková izba executive s výhľadom na more sa nachádza v novom bytovom bloku priamo pri 2. bazéne. S rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba s výhľadom na more sú podstatne väčšie na 30 m² a všetky majú balkón alebo terasu s čiastočne obmedzeným výhľadom na more. (Možno rezervovať iba pre dospelých!)

Možnosť stravovania: BB/HB/FB: raňajky formou švédskych stolov, obed a večera formou výberu z menu (3-chodové menu). Obed v Beach Club, večera v reštaurácii "Les Palmiers". Nápoje nie sú v cene. Čiastočná hudobná zábava pri večeri. V sobotu, kapverdský bufet s tanečnými vystúpeniami, balík HP "Bon Appetit": Zahŕňa 3 večere týždenne v reštaurácii "Les Palmiers", ktoré sa odoberajú 3 dni (v deň príchodu, sobotu a deň pred odchodom) ( možno rezervovať pod SID001P). Nápoje nie sú v cene. Iba týždenné rezervácie.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Večerná zábava niekoľkokrát týždenne.

Šport v cene: dva tenisové kurty (za guľou je poplatok platí), fitness (otvorené denne od 9-23 hodín), minigolfové ihrisko, tri misky kurty, herňu s 2 gulečník stoly, stolný tenis, šípky a lekcie jogy, lukostreľba, plážový volejbal , basketbal, futbal a plážový loptu.

Šport za poplatok: potápanie, kite surfing a windsurfing (miestni poskytovatelia).

Wellness: masáže (za poplatok).

Hotelová služba: bezplatná služba osušky na recepcii (ak stratíte uterák, musíte zaplatiť 3 000 cve).
Detské postieľky na vyžiadanie (zdarma).
Wi-Fi v celom hoteli vrátane (Preberanie gg. Lokálne).
Multimediálna služba (za poplatok).
Na požiadanie je možné rezervovať 3 bezbariérové ​​izby.

Hotelové kreditné karty: Visa a Mastercard.

Poznámky: Upozorňujeme, že dvojlôžkové izby Executive je možné rezervovať iba pre dospelých alebo deti od 13 rokov!

***
Upozorňujeme, že Kapverdy sú nadchádzajúcou dovolenkovou destináciou. To môže viesť k poškodeniu.

***
Vezmite prosím na vedomie:
Vstup na Kapverdy vyžaduje registračný poplatok.
Pri rezervácii dovoleniek Vám ponúkame registráciu na 31EUR na osobu pod nasledovným odkazom:
najmenej 5 dní pred
Prílet.
Podrobnosti pod:
Upozorňujeme, že v prípade neprijatia/zrušenia cestovnej zmluvy
refundácia nie je možná.
Pri rezervácii rezervácie "hotel only" alebo "flight only" sa zaregistrujte na nasledujúcom odkaze:
najneskôr 5 dní pred príchodom. Podrobnosti v časti:

***
Doručenie na mieste (podľa dane z pobytu) v súčasnosti 2,00 € na osobu / deň od 16 rokov a max. 10 nocí. V prípade zmeny ostrova alebo hotela bude poplatok vrátený do výšky max. Splatnosť 10 nocí.

***
Hotel nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.
Neexistujú žiadne bezbariérové ​​izby.

***

Poznámka 2:
Kontakt na hotel:
Hotel Morabeza
Santa Maria (CP33)
Ostrov Sal
Kapverdy
Telefón: +238 2421020
Fax: +238 2421021
V katalógu „Ciele Slnka“ leto 2021 na strane 162.

Sezóna Poznámka: V hlavnej sezóne je hlavná reštaurácia 'Les Palmiers zatvorená. Večera bude v tomto období prevzatá v reštaurácii „La Tortue“. Kapverdský večer bude pokračovať každú sobotu počas mimo sezóny v hlavnej reštaurácii „Les Palmiers“.

Pre hotel SIDA03 sú k dispozícii iba možnosti dňa. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.
**
Vezmite prosím na vedomie, že Sal má v zimných mesiacoch silnejší vánok, čo môže viesť k zákazu kúpania.
*

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.]]>
Lage: Direkt am feinsandigen, kilometerlangen Sandstrand von Santa Maria gelegen, der ein wahres Paradies für Sonnenanbeter und Surfer ist. Das Ortszentrum mit seinen bunten Häusern, zahlreichen Restaurants, Bars und Einkaufsmöglichkeiten ist nach 2 Minuten fußläufig zu erreichen. Der Flughafen ist ca. 18 km entfernt.

Ausstattung: Das stilvolle Hotel mit französischem Flair verfügt über 120 Zimmer, die sich auf mehrere Gebäude der großzügig gestalteten Anlage verteilen. Zu den Annehmlichkeiten zählen eine Rezeption mit Internetcorner (gegen Gebühr), 2 Lifte (einer mit Zugang zu den Tagungsräumen und einer mit Zugang zur Bar "La Totue" und À-la-carte-Restaurant "La Tortue"), das Hauptrestaurant "Les Palmiers" mit Außenterrasse (saisonal geöffnet), das À-la-carte-Restaurant "La Tortue" (abends geöffnet, gegen Gebühr) sowie die Bar "La Tortue". Im Gartenbereich befinden sich 3 Süßwasser-Swimmingpools (einer davon ist Adults-Only (nur für Erwachsene!) und einer davon ist beheizt, (Liegen, Sonnenschirme und Handtücher sind hier inklusive) sowie eine Poolbar. Am angrenzenden Strand befindet es der hoteleigene Beachclub mit Bar/Restaurant und Surfschule (lokaler Anbieter). Sonnenschirmen und Strandmatten sind hier für HP und VP-Gäste inklusive, für ÜF-Gäste gegen eine kleine Gebühr zu haben (nach Verfügbarkeit).

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer: Die komfortablen Doppelzimmer sind ca. 20 m² groß und verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, ein Doppelbett oder zwei Einzelbetten (Twin), Telefon, Sat.-TV, Mini-Kühlschrank, Klimaanlage, Safe und Balkon oder Terrasse zur Landseite. Maximale Belegung mit 2 Erwachsenen. Auch als Doppelzimmer zur Alleinbenutzung buchbar. Doppelzimmer Meerseite (mit teilweise eingeschränktem Meerblick) gegen Aufpreis buchbar. (Doppelzimmer zusätzlich unter SIDA03 mit DS und Meerseite mit DY2 buchbar.)
Juniorsuite: Die Juniorsuiten verfügen bei ansonsten gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer über einen kombinierten Wohn-/Schlafbereich mit Sofabett und sind mit 36 m² deutlich größer. Auch als Juniorsuite Meerseite mit teilweise eingeschränktem Meerblick gegen Aufpreis buchbar.
Doppelzimmer Executive Meerseite: Die Doppelzimmer Executive Meerseite befinden sich im neuen Wohnblock, direkt am 2. Swimmingpool. Bei sonst gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Meerseite sind sie mit 30 m² deutlich größer und verfügen alle über Balkon oder Terrasse mit teilweise eingeschränktem Meerblick. (Nur für Erwachsene buchbar!)

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: ÜF/HP/VP: Frühstück in Buffetform, Mittag- und Abendessen als Menüwahl (3-Gang-Wahlmenü). Mittagessen im Beach Club, Abendessen im Restaurant "Les Palmiers". Getränke sind nicht inklusive. Teilweise musikalische Unterhaltung beim Abendessen. Am Samstag kapverdisches Buffet mit Tanzvorführungen., HP-Paket "Bon Appetit": Beinhaltet pro Woche 3 Abendessen im Restaurant "Les Palmiers", die an 3 fixen Tagen (am Tag der Ankunft, Samstag und am Tag vor der Abreise) eingenommen werden (buchbar unter SID001P). Getränke sind nicht inklusive. Nur wochenweise buchbar.

Landeskategorie: 4 Sterne

Unterhaltung: Mehrmals pro Woche Abendunterhaltung.

Sport inklusive: 2 Tennisplätze (für die Bälle wird eine Gebühr erhoben), Fitnessraum (täglich geöffnet von 9-23 Uhr), Minigolfplatz, 3 Bowls-Plätze, ein Spielraum mit 2 Snookertischen, Tischtennis und Darts sowie Yoga-Stunden, Bogenschießen, Beachvolleyball, Basketball, Fußball und Strandball.

Sport gegen Gebühr: Tauchen, Kitesurfen und Windsurfen (lokale Anbieter).

Wellness: Massagen (gegen Gebühr).

Hotelservice: Kostenloser Badetuch-Service an der Rezeption (bei Verlust des Handtuchs sind 3.000 cve zu zahlen).
Babybetten auf Anfrage (kostenlos).
Wi-Fi im gesamten Hotel inklusive (Downloads gg. Geb.).
Multimedia-Service (gegen Gebühr).
3-behindertengerechte Zimmer auf Anfrage buchbar.

Kreditkarten Hotel: Visa und Mastercard.

Hinweise: Bitte beachten Sie, dass die Executive Doppelzimmer nur für Erwachsene bzw. Kinder ab 13 Jahren buchbar sind!

***
Bitte beachten Sie, dass es sich bei den Kapverden um ein aufstrebendes Urlaubsziel handelt. Es kann daher teilweise zu Beeinträchtigungen kommen.

***
Bitte beachten Sie:
Zur Einreise auf die Kapverden ist eine gebührenpflichtige Registrierung nötig.
Bei Buchung einer Pauschalreise bieten wir Ihnen die Registrierung für 31EUR pro Person unter folgendem Link an:
www.schauinsland-reisen.de/kapverden-visum, bis spätestens 5 Tage vor
Anreise.
Details unter: www.schauinsland-reisen.de/service/einreisebestimmungen
Bitte beachten Sie, dass bei Nichtantritt/Stornierung des Reisevertrages
eine Erstattung nicht möglich ist.
Bei Buchung einer "Nur Hotel"- bzw. "Nur Flug"-Buchung erfolgt die Registrierung unter folgendem Link:
https://www.ease.gov.cv/, bis spätestens 5 Tage vor Anreise. Details unter: http://www.embassy-capeverde.de/

***
Abgabe vor Ort (entsprechend Kurtaxe) z.Zt. € 2,00, pro Person/Tag ab 16 J. und max. 10 Nächten. Bei Insel- oder Hotelwechsel wird die Abgabe erneut bis max. 10 Nächte fällig.

***
Das Hotel ist nicht für Menschen mit eingeschränkter Mobilität geeignet.
Behindertengerechte Zimmer sind nicht vorhanden.

***

Hinweis 2:
Hotelkontakt:
Hotel Morabeza
Santa Maria (CP33)
Sal Island
Cape Verde
Telefon: +238 2421020
Telefax: +238 2421021
Im Katalog "Sonnenziele" Sommer 2021 auf Seite 162.

Saisonhinweis: In der Nebensaison ist das Hauptrestaurant 'Les Palmiers geschlossen. Das Abendessen wird in diesem Zeitraum im Restaurant 'La Tortue' eingenommen. Der kapverdische Abend wird weiterhin jeden Samstag während der Nebensaison im Hauptrestaurant 'Les Palmiers' stattfinden.

Für das Hotel SIDA03 sind nur Tagesoptionen möglich. Stornierung/Umbuchung/Änderung nur durch den Veranstalter möglich.
**
Bitte beachten Sie, dass auf Sal in den Wintermonaten ein stärkerer Wind weht, der zu Badeverboten führen kann.
*

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>

Recenzie na Hotel Morabeza

Celkové hodnotenie na Hotel Morabeza je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
4.5
Hodnotené 15x
Aktivity:
Pláž:
Jedlo a nápoje:
Rodina:
Hotel:
Lokalita:
Bazén:
Izby:
Služby:
Šport:

Kapverdské ostrovy

Hlavné mesto: Praia
Časový posun: -3
Mena:
Kurz: 1€ = 0
Čítaj viac

Sal

Je najrovinatejší ostrov Kapverdských ostrovov s najrozvinutejším turistickým ruchom a s 350 slnečnými dňami. Je sopečného pôvodu a je najstarším z ostrovov. Najväčším mestom je Santa Maria, ležiace na južnom cípe ostrova, ktoré je zároveň aj atraktívnym letoviskom vďaka širokým bielym plážam. Vyhľadávanou turistickou atrakciou je aj Salinas Pedra de Lume - solisko, kde koncentrácia soli a minerálov vytvára podobné liečivé podmienky ako vody Mŕtveho mora. Prevažne kreolské obyvateľstvo je veľmi prívetivé, usmievavé a riadi sa heslom No problemas. Ostrov Sal je vyhľadávaný aj vďaka hlboko-vodnému rybárčeniu. Letovisko Santa Maria je vzdialené od letiska cca 18 km.