Melia Tortuga

Kapverdské ostrovy, Sal
od1 281 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Melia Tortuga 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: 5-hviezdičkový hotel známej siete hotelov Meliá má spolu 266 izieb. K vybaveniu patrí recepcia s 24-hodinovou recepciou, svetlá a priestranná vstupná hala s rôznymi možnosťami sedenia, 2 konferenčné miestnosti (s prirodzeným svetlom a kapacitou až 200 osôb, ideálne na organizovanie rôznych podujatí a podujatí), reštaurácia 'O Pláž Grille “ (na pláži, s veľkou terasou, čerstvé ryby, morské plody, grilované mäso, na večeru je potrebná rezervácia stola) Reštaurácia 'Pasta Nostra' (vedľa baru pri bazéne, veľký výber pizze a občerstvenia na obed, rezervácia stola povinná na večeru), reštaurácia „Aqua“ (vedľa recepcie, à la carte reštaurácia so stredomorskými a peruánskymi špecialitami, predjedlami, polievkami a výberom hlavných jedál, večera od 18:30 do 22:00, nutná rezervácia stola), reštaurácia 'Spices' (bufetová reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou, show cooking, tematické večery, veľký šalátový bar, zelenina, čerstvé ryby a mäsové jedlá, ako aj čerstvé ovocie a kö východné dezerty), lobby bar 'Sway' (otvorený denne od 9:00 do 2:00, s klavírom, ideálne miesto stretnutia cez deň alebo večer, lahodné koktaily a výber vín, destilátov a nealkoholických nápojov), bar 'Late “ (denne od 19:00 do 2:00, elegantný šumivý bar), bar „My Lounge Area“ (otvorený denne od 10:30 do 2:00, umiestnený priamo na pláži, s nádhernou terasou pod holým nebom, lahodné koktaily, výber nealkoholických a miešaných nápojov, šejkov a džúsov), rozsiahly vonkajší areál so záhradou, slnečná terasa, 2 sladkovodné bazény, samostatný detský bazén (sladkovodný) a bar pri bazéne (otvorený denne od 9:00 do západu slnka, bar pri bazéne pri bazéne). hlavný bazén so širokou ponukou nápojov a koktailov). Ležadlá a slnečníky sú hosťom hotela k dispozícii pri bazénoch a na vlastnej hotelovej pláži zdarma.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Suita (1 spálňa): Priestranné, svetlé a moderné suity (1 spálňa) sú veľké cca 55 m², majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC, 2 umývadlá, sušič vlasov a bezplatné toaletné potreby, spálňu s manželskou posteľou ( Queen -veľká posteľ), oddelená obývacia izba s jedálenským kútom, telefón, satelitná TV (32 palcová LCD TV), Wi-Fi (v cene), trezor na prenájom, klimatizácia (individuálne nastaviteľná), minibar (za poplatok), zariadená terasa alebo zariadený balkón a výhľad do záhrady.
Suita (2 spálne): Priestranné, svetlé a moderné suity (2 spálne) sú veľké cca 60 m², majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom, WC, 2 umývadlá, sušič vlasov a bezplatné toaletné potreby, 2 spálne (jedna spálňa s manželská posteľ alebo manželská posteľ a spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo oddelenými lôžkami), oddelená obývacia izba s jedálenským kútom, telefón, satelitná TV (32 palcová LCD TV), Wi-Fi (v cene), prenájom trezoru, klimatizácia (individuálne nastaviteľné), minibar (za poplatok), zariadená terasa alebo balkón a výhľad do záhrady.
Rodinný apartmán (2 spálne): Priestranné, svetlé a moderné rodinné apartmány (2 spálne) majú rozlohu cca 60 m² a majú 2 kúpeľne (jedna so sprchovacím kútom, druhá s vaňou, WC, 2 umývadlami, sušičom vlasov a bezplatné toaletné potreby), 2 spálne (jedna spálňa s manželskou posteľou alebo posteľou queen a jedna spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo oddelenými lôžkami), samostatná obývacia izba s jedálenským kútom, telefón, 2 satelitné TV (42 palcové LCD TV a 32 palcový LCD TV), Wi-Fi (v cene), prenájom trezoru, klimatizácia (individuálne nastaviteľná), minibar (za poplatok), zariadená terasa alebo balkón a výhľad do záhrady.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky od 6:30 do 10:30, obedy od 12:30 do 15:00 a večere od 18:30 do 22:00. Denné občerstvenie. Popoludní zmrzlina, káva a koláče/pečivo. Vybrané miestne nealkoholické nápoje v cene od 6:30 do 2:00 v baroch, ktoré sú otvorené. Vybrané miestne alkoholické nápoje v cene od 9:00 do 2:00 v baroch, ktoré sú otvorené.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: Denne sa meniaci zábavný/športový/animačný program pre deti a dospelých počas dňa a večer (napr.: plážový volejbal, vodné pólo, futbal, rôzne workshopy, aerobik, vodný aerobik, tanečné kurzy, show, živá hudba a mini diskotéka ).

Šport v cene: posilňovňa (otvorená denne od 7:00 do 21:00 hod., s kvalitným tréningovým zariadením pre kardio tréning, budovanie svalov, posilňovanie tela a strečingové cvičenia).

Šport za poplatok: vodné športy na pláži (vodné lyžovanie, kite surfing, potápanie, šnorchlovanie, surfovanie, windsurfing, jazda na kajaku, rybolov), výlety na bicykli a jazda na koni v horách (všetko organizované miestnymi poskytovateľmi tretích strán).

Detský program: Detský klub/Miniklub (pre deti od 5 do 12 rokov vrátane, otvorené 7 dní v týždni od 9:00 do 13:00 a od 15:00 do 17:00, s oddeleným sladkovodným detským bazénom, biliardom, stolným futbalom/stolným futbalom, šmykľavkou a trampolínou ) .

Wellness: Wellness zóna 'YHI Spa' (otvorená denne od 10:00 do 20:00, vstup od 18 rokov, za poplatok) so 4 miestnosťami na procedúry, salón krásy, relaxačná miestnosť, kúpeľný okruh, kúpeľ nôh, sauna, parný kúpeľ , ľadová sprcha, aroma sprcha a sprcha s masážnymi tryskami. Veľký výber masáží, aplikácií a iných kozmetických procedúr (na vyžiadanie, za poplatok). Vo wellness je povinné nosiť plavky a papuče.

Hotelová služba: Wi-Fi (zahrnuté vo verejných priestoroch hotela a na izbách).
Čistenie práčovne a expresná služba žehlenia (na vyžiadanie, za poplatok).
24-hodinová služba budenia (na vyžiadanie, v cene).
Požičanie uterákov (za zálohu).
Bali postele (na pláži, na vyžiadanie, za poplatok).
Lekárska služba (v hoteli denne od 11.00 do 12.00 hod., na vyžiadanie, za poplatok).
Zmenáreň (na vyžiadanie, za poplatok).
Požičovňa áut (na vyžiadanie, za poplatok).
Služba concierge a exkurzie (na vyžiadanie, za poplatok). Bezpečné (v cene)

Hotelové kreditné karty: VISA a Mastercard.

Poznámky: Check-in: od 15:00
Odhlásenie: do 12:00

***
Na večeru sa vyžaduje vhodné oblečenie.

***
Domáce zvieratá nie sú povolené v celom areáli rezortu.

***
Vezmite prosím na vedomie:
Pre vstup na Kapverdy je potrebná spoplatnená registrácia.
Pri rezervácii zájazdu Vám ponúkame registráciu za 31 EUR na osobu pod nasledujúcim odkazom:
najneskôr 5 dní vopred
Ako sa tam dostať.
Podrobnosti na:
Upozorňujeme, že v prípade neúčasti/zrušenia cestovnej zmluvy
vrátenie peňazí nie je možné.
Ak si rezervujete „len hotel“ alebo „iba let“, môžete sa zaregistrovať pomocou nasledujúceho odkazu:
najneskôr 5 dní pred príchodom. Podrobnosti na:

***
Doručenie na mieste (podľa dane z pobytu) v súčasnosti 2,00 €, na osobu / deň od 16 rokov a max. 10 nocí. V prípade zmeny ostrova alebo hotela bude poplatok vrátený do výšky max. Splatnosť 10 nocí.
V katalógu "Slnečné destinácie" leto 2020 na strane 249.

***
Kontakt na hotel:
Melia Tortuga Beach Resort & Spa
Urbanização da Cabocan, ZDTI de Ponta Preta
Santa Maria 4111
Cabo Verde Sal
Telefón: +238 242 92 00
Fax: +238 242 24 29 250
E-mail:

Poznámka 2:
V katalógu "Slnečné destinácie" leto 2023 na strane 161.

Poznámka k sezóne: Upozorňujeme, že v zimných mesiacoch je na Sale silnejší vietor, ktorý môže viesť k zákazu kúpania.

Informácie o korónovej pandémii: Upozorňujeme, že v závislosti od infekčnej situácie a oficiálnych požiadaviek môžu byť vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijaté opatrenia na zamedzenie pandémie koróny pre vašu vlastnú bezpečnosť.
To môže viesť k zmenám a obmedzeniam v ponuke hotelových služieb (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadny dohľad v miniklube atď.).
Samozrejme, aj naďalej treba dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania.]]>
Lage: Das Hotel Meliá Tortuga Beach Resort & Spa liegt direkt am langen Sandstrand "Algodoerio", im Südwesten der Insel Sal und nur wenige Minuten von der Kolonialstadt Santa Maria mit zahlreichen Restaurants, Bars, Einkaufs-/und Unterhaltungsmöglichkeiten entfernt. Die Entfernung zum internationalen Flughafen Amilcar Cabral (SID) beträgt ca. 14 km.

Ausstattung: Das 5-Sterne-Hotel der bekannten Meliá Hotelkette verfügt über insgesamt 266 Zimmer. Zur Ausstattung gehören ein Empfangsbereich mit 24 h-Rezeption, helle und geräumige Lobby mit verschiedenen Sitzgelegenheiten, 2 Konferenzräume (mit Tageslichteinfall und einer Kapazität von bis zu 200 Personen, ideal für die Ausrichtung aller Arten von Events und Veranstaltungen), Restaurant 'O Grille Beach' (am Strand, mit großer Terrasse, frischer Fisch, Meeresfrüchte, Fleisch vom Grill, Tischreservierung für das Abendessen erforderlich) Restaurant 'Pasta Nostra' (neben der Poolbar, mittags eine große Pizza- und Snackauswahl, Tischreservierung für das Abendessen erforderlich), Restaurant 'Aqua' (neben der Rezeption, À-la-carte-Restaurant mit mediterranen und peruanischen Spezialitäten, Vorspeisen, Suppen und einer Auswahl an Hauptgerichten, Abendessen von 18:30-22 Uhr, Tischreservierung erforderlich), Restaurant 'Spices (Buffetrestaurant mit internationaler Küche, Show-Cooking, Themenabende, einer großen Salatbar, Gemüse, frischer Fisch und Fleischgerichte sowie frisches Obst und köstliche Desserts), Lobbybar 'Sway' (täglich von 9-2 Uhr geöffnet, mit Klavier, idealer Treffpunkt während des Tages oder am Abend, köstliche Cocktails und eine Auswahl an Weinen, Spirituosen und Erfrischungsgetränken), Bar 'Late' (täglich von 19-2 Uhr geöffnet, elegante Sektbar), Bar 'My Lounge Area' (täglich von 10:30-2 Uhr geöffnet, direkt am Strand gelegen, mit einer herrlichen Freiluftterrasse, köstliche Cocktails, Auswahl an Erfrischungs- und Mixgetränken, Shakes und Säften), weitläufiger Außenbereich mit Garten, Sonnenterrasse, 2 Süßwasser-Swimmingpools, separates Kinderbecken (Süßwasser) und Poolbar (täglich geöffnet von 9 Uhr bis Sonnenuntergang, Swim-Up-Bar in der Nähe des Hauptpools, mit einer großen Auswahl an Getränken und Cocktails). Liegen und Sonnenschirme stehen den Hotelgästen an den Pools und am hoteleigenen Strandbereich kostenfrei zur Verfügung.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Suite (1 Schlafzimmer): Die geräumig, hell und modern eingerichteten Suiten (1 Schlafzimmer) sind ca. 55 m² groß, verfügen über über ein Badezimmer mit Badewanne oder Dusche, WC, 2 Waschbecken, Föhn sowie kostenfreie Pflegeprodukte, Schlafzimmer mit einem Doppelbett (Queen-size-Bett), ein separates Wohnzimmer mit Essbereich, Telefon, Sat.-TV (32 Zoll LCD-Fernseher), Wi-Fi (inklusive), Mietsafe, Klimaanlage (individuell einstellbar), Minibar (gegen Gebühr), möblierte Terrasse oder möblierter Balkon und Gartenblick.
Suite (2 Schlafzimmer): Die geräumig, hell und modern eingerichteten Suiten (2 Schlafzimmer) sind ca. 60 m² groß, verfügen über über ein Badezimmer mit Badewanne oder Dusche, WC, 2 Waschbecken, Föhn sowie kostenfreie Pflegeprodukte, 2 Schlafzimmer (ein Schlafzimmer mit einem Doppelbett bzw. Queen-size-Bett und ein Schlafzimmer mit 2 Einzelbetten bzw. Twin-Betten), ein separates Wohnzimmer mit Essbereich, Telefon, Sat.-TV (32 Zoll LCD-Fernseher), Wi-Fi (inklusive), Mietsafe, Klimaanlage (individuell einstellbar), Minibar (gegen Gebühr), möblierte Terrasse oder möblierter Balkon und Gartenblick.
Familiensuite (2 Schlafzimmer): Die geräumig, hell und modern eingerichteten Familiensuiten (2 Schlafzimmer) sind ca. 60 m² groß und verfügen über über 2 Badezimmer (einem davon mit Duschkabine, das andere mit einer Badewanne, WC, 2 Waschbecken, Föhn sowie kostenfreie Pflegeprodukte), 2 Schlafzimmer (ein Schlafzimmer mit einem Doppelbett bzw. Queen-size-Bett und ein Schlafzimmer mit 2 Einzelbetten bzw. Twin-Betten), ein separates Wohnzimmer mit Essbereich, Telefon, 2 Sat.-TV (42 Zoll LCD-Fernseher und 32 Zoll LCD-Fernseher), Wi-Fi (inklusive), Mietsafe, Klimaanlage (individuell einstellbar), Minibar (gegen Gebühr), möblierte Terrasse oder möblierter Balkon und Gartenblick.

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Frühstück von 6:30-10:30 Uhr, Mittagessen von 12:30-15 Uhr und Abendessen von 18-22 Uhr. Tagsüber Snacks. Eis, Kaffee und Kuchen/Gebäck am Nachmittag. Ausgewählte lokale alkoholfreie Getränke von 6:30-2 Uhr an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Ausgewählte lokale alkoholische Getränke von 9-2 Uhr an den jeweils geöffneten Bars inklusive.

Landeskategorie: 5 Sterne

Unterhaltung: Täglich wechselndes Unterhaltungs-/Sport-/und Animationsprogramm für Kinder und Erwachsene am Tag und am Abend (wie z. B.: Beachvolleyball, Wasserball, Fußball, verschiede Workshops, Aerobic, Wassergymnastik, Tanzkurse, Shows, Live-Musik und Minidisco).

Sport inklusive: Fitnessraum (täglich von 7-21 Uhr geöffnet, mit hochwertigen Trainingsgeräten für Kardiotraining, Muskelaufbau, Körperstraffung und Dehnübungen).

Sport gegen Gebühr: Wassersport am Strand (Wasserski, Kite Surfing, Tauchen, Schnorcheln, Surfen, Windsurfen, Kajak, Angeln), Fahrradtouren und Reitausflüge in die Berge (alles von lokalen Fremdanbietern organisiert).

Kinderprogramm: Kids Club/Miniclub (für Kinder von 5-12 Jahren inklusive, an 7 Tagen in der Woche von 9-13 Uhr und von 15-17 Uhr geöffnet, mit separaten Süßwasser-Kinderbecken, Billardtisch, Tischfußball/Kicker, Rutsche und Trampolin).

Wellness: Wellnessbereich 'YHI Spa' (täglich von 10-20 Uhr geöffnet, Eintritt ab 18 Jahren, gegen Gebühr) mit 4 Anwendungsräumen, Schönheitssalon, Ruheraum, Spa-Zirkel, Fußbad, Sauna, Dampfbad, Eisdusche, Aromadusche und Dusche mit Massagedüsen. Große Auswahl an Massagen, Anwendungen und weiteren Beautybehandlungen (auf Anfrage, gegen Gebühr). Im Wellnessbereich ist das Tragen von Badebekleidung und Slippern obligatorisch.

Hotelservice: Wi-Fi (in den öffentlichen Hotelbereichen und auf den Zimmern inklusive).
Wäschereinigung und Express-Bügeldienst (auf Anfrage, gegen Gebühr).
Weckdienst rund um die Uhr (auf Anfrage, inklusive).
Handtuchverleih (gegen Hinterlegung einer Pfandgebühr).
Balibetten (am Strand, auf Anfrage, gegen Gebühr).
Medizinischer Service (im Hotel täglich von 11-12 Uhr, auf Anfrage, gegen Gebühr).
Währungstausch (auf Anfrage, gegen Gebühr).
Mietwagenverleih (auf Anfrage, gegen Gebühr).
Concierge- und Ausflugsschalter (auf Anfrage, gegen Gebühr). Safe(inklusive)

Kreditkarten Hotel: VISA und Mastercard.

Hinweise: Check-in: ab 15 Uhr
Check-out: bis 12 Uhr

***
Es wird zum Abendessen um angemessene Kleidung gebeten.

***
Haustiere sind in der kompletten Resortanlage nicht erlaubt.

***
Bitte beachten Sie:
Zur Einreise auf die Kapverden ist eine gebührenpflichtige Registrierung nötig.
Bei Buchung einer Pauschalreise bieten wir Ihnen die Registrierung für 31EUR pro Person unter folgendem Link an:
www.schauinsland-reisen.de/kapverden-visum, bis spätestens 5 Tage vor
Anreise.
Details unter: www.schauinsland-reisen.de/service/einreisebestimmungen
Bitte beachten Sie, dass bei Nichtantritt/Stornierung des Reisevertrages
eine Erstattung nicht möglich ist.
Bei Buchung einer "Nur Hotel"- bzw. "Nur Flug"-Buchung erfolgt die Registrierung unter folgendem Link:
https://www.ease.gov.cv/, bis spätestens 5 Tage vor Anreise. Details unter: http://www.embassy-capeverde.de/

***
Abgabe vor Ort (entsprechend Kurtaxe) z.Zt. € 2,00, pro Person/Tag ab 16 J.und max. 10 Nächten. Bei Insel- oder Hotelwechsel wird die Abgabe erneut bis max. 10 Nächte fällig.
Im Katalog "Sonnenziele" Sommer 2020 auf Seite 249.

***
Hotelkontakt:
Meliá Tortuga Beach Resort & Spa
Urbanização da Cabocan, ZDTI de Ponta Preta
Santa Maria 4111
Cabo Verde-Sal
Telefon: +238 242 92 00
Telefax: +238 242 24 29 250
E-Mail: melia.tortuga@melia.com

Hinweis 2:
Im Katalog "Sonnenziele" Sommer 2023 auf Seite 161.

Saisonhinweis: Bitte beachten Sie, dass auf Sal in den Wintermonaten ein stärkerer Wind weht, der zu Badeverboten führen kann.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass je nach Infektionslage sowie behördlicher Vorgaben zu Ihrer eigenen Sicherheit Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden könnten.
Dies kann zu Änderungen und Einschränkungen im Leistungsangebot des Hotels führen (z.B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurantkonzepte, keine Mini-Club-Betreuung etc.).
Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln, wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und die Husten-/Nies-Etikette auch weiterhin beachtet werden.]]>

Kapverdské ostrovy

Hlavné mesto: Praia
Časový posun: -2
Mena:
Kurz: 1€ = 0
Čítaj viac

Sal

Je najrovinatejší ostrov Kapverdských ostrovov s najrozvinutejším turistickým ruchom a s 350 slnečnými dňami. Je sopečného pôvodu a je najstarším z ostrovov. Najväčším mestom je Santa Maria, ležiace na južnom cípe ostrova, ktoré je zároveň aj atraktívnym letoviskom vďaka širokým bielym plážam. Vyhľadávanou turistickou atrakciou je aj Salinas Pedra de Lume - solisko, kde koncentrácia soli a minerálov vytvára podobné liečivé podmienky ako vody Mŕtveho mora. Prevažne kreolské obyvateľstvo je veľmi prívetivé, usmievavé a riadi sa heslom No problemas. Ostrov Sal je vyhľadávaný aj vďaka hlboko-vodnému rybárčeniu. Letovisko Santa Maria je vzdialené od letiska cca 18 km.