Melia Tortuga

Kapverdské ostrovy, Sal

Melia Tortuga 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: 5-hviezdičkový hotel známej siete hotelov Meliá má spolu 288 izieb. K vybaveniu patrí vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, svetlá a priestranná vstupná hala s rôznymi priestormi na sedenie, 2 konferenčné miestnosti (s prirodzeným svetlom a kapacitou až 200 osôb, ideálne na organizovanie rôznych podujatí) a ' Reštaurácia O Grille Beach „(na pláži, s veľkou terasou, čerstvé ryby, morské plody, grilované mäso, na večeru je potrebná rezervácia stola) Reštaurácia „Pasta Nostra“ (vedľa baru pri bazéne, veľký výber pizze a občerstvenia na obed, na večeru nutná rezervácia stola), reštaurácia 'Aqua' (vedľa recepcie, à la carte reštaurácia so stredomorskými a peruánskymi špecialitami, predjedlami, polievkami a výberom hlavných jedál, večera od 18:30 do 22:00, stôl nutná rezervácia), reštaurácia 'Spices (bufetová reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou, show cooking, tematické večery, veľký šalátový bar, zelenina, čerstvé ryby a mäsové jedlá, ako aj čerstvé ovocie a potraviny východné dezerty), lobby bar 'Sway' (otvorený denne od 9:00 do 2:00, s klavírom, ideálne miesto stretnutia cez deň alebo večer, lahodné koktaily a výber vín, destilátov a nealkoholických nápojov), bar 'Late “ (denne od 19:00 Otvorené 14:00, elegantný bar so šampanským), Bar 'My Lounge Area' (otvorený denne od 10:30 do 2:00, priamo na pláži, s nádhernou terasou pod holým nebom, lahodné koktaily, výber nealkoholických a miešaných nápojov, šejkov a džúsov), priestranná vonkajšia časť so záhradou, slnečná terasa, 2 sladkovodné bazény, samostatný detský bazén (sladkovodný) a bar pri bazéne (otvorený denne od 9:00 do západu slnka, plavecký bar pri hlavnej bazén s veľkým výberom nápojov a koktailov). Ležadlá a slnečníky sú hosťom hotela k dispozícii bezplatne pri bazénoch a na vlastnej hotelovej pláži.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Suita (1 spálňa): Priestranné, svetlé a moderné suity (1 spálňa) sú veľké cca 55 m², majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC, 2 umývadlá, sušič vlasov a bezplatné toaletné potreby, spálňu s manželskou posteľou ( Queen -veľká posteľ), oddelená obývacia izba s jedálenským kútom, telefón, satelitná TV (32 palcová LCD TV), Wi-Fi (v cene), trezor na prenájom, klimatizácia (individuálne nastaviteľná), minibar (za poplatok), zariadená terasa alebo zariadený balkón a výhľad do záhrady.
Suita (2 spálne): Priestranné, svetlé a moderné suity (2 spálne) sú veľké cca 60 m², majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom, WC, 2 umývadlá, sušič vlasov a bezplatné toaletné potreby, 2 spálne (jedna spálňa s manželská posteľ alebo manželská posteľ a spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo oddelenými lôžkami), oddelená obývacia izba s jedálenským kútom, telefón, satelitná TV (32 palcová LCD TV), Wi-Fi (v cene), prenájom trezoru, klimatizácia (individuálne nastaviteľné), minibar (za poplatok), zariadená terasa alebo balkón a výhľad do záhrady.
Rodinný apartmán (2 spálne): Priestranné, svetlé a moderné rodinné apartmány (2 spálne) majú rozlohu cca 60 m² a majú 2 kúpeľne (jedna so sprchovacím kútom, druhá s vaňou, WC, 2 umývadlami, sušičom vlasov a bezplatné toaletné potreby), 2 spálne (jedna spálňa s manželskou posteľou alebo posteľou queen a jedna spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo oddelenými lôžkami), samostatná obývacia izba s jedálenským kútom, telefón, 2 satelitné TV (42 palcové LCD TV a 32 palcový LCD TV), Wi-Fi (v cene), prenájom trezoru, klimatizácia (individuálne nastaviteľná), minibar (za poplatok), zariadená terasa alebo balkón a výhľad do záhrady.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky 6: 30-10: 30 hod, obed od 12: 30-15 hod a večere od 18 do 22 hodín. Počas dňa občerstvenie. Zmrzlina, káva a koláče/pečivo v popoludňajších hodinách. Vybraná miestne alkoholické nápoje od 6: 30-2 hod na každej otvorenej bary hotela. Vybraná miestne alkoholické nápoje od 9-2 hod na každej otvorenej bary zahrnuté.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: Denná zmena zábava/Šport/a animačný program pre deti i dospelých v priebehu dňa a vo večerných hodinách (napr. B: K plážový volejbal, vodné pólo, futbal, rôzne dielne, aerobik, vodný aerobik, tanečné kurzy, show, živá hudba a mini disco. ).

Šport v cene: posilňovňa (otvorené denne od 7-21 hodín, s kvalitným cvičebným vybavením pre kardio, budovanie svalov, telesnej tónovanie a naťahovacie cvičenia).

Športové a zariadenia: vodné športy na pláži (vodné lyžovanie, kite surfing, potápanie, šnorchlovanie, surfing, windsurfing, jazda na kajaku, rybárčenie), jazda na bicykli a jazda na koni v horách (všetko od miestnej organizácie tretích strán).

Detský program: detský kútik/Mini klub (pre deti vo veku 5-12 rokov vrátane, 7 dní v týždni od 9 do 13 hodín a od 15 do 17 hodín, pričom osobitnú sladkovodný detský bazén, biliard, stolný futbal/futbal, šmykľavkou a trampolínou ).

Wellness: Wellness zóna 'YHI Spa' (otvorená denne od 10:00 do 20:00, vstup od 18 rokov, za poplatok) so 4 miestnosťami na procedúry, salón krásy, relaxačná miestnosť, kúpeľný okruh, kúpeľ nôh, sauna, parný kúpeľ , ľadová sprcha, aroma sprcha a sprcha s masážnymi tryskami. Veľký výber masáží, aplikácií a iných kozmetických procedúr (na vyžiadanie, za poplatok). Vo wellness je povinné nosiť plavky a papuče.

Hotelová služba: Wi-Fi (zahrnuté vo verejných priestoroch hotela a na izbách).
Pranie a žehlenie bielizne express (na vyžiadanie, za poplatok).
Wake-hodina (na vyžiadanie, vrátane).
požičovňa uterák (pre ukladanie vkladov poplatok).
Bali lôžka (na pláži, na vyžiadanie, za príplatok).
Lekárska služba (v hoteli denne od 11-12 hodín, na vyžiadanie, za príplatok).
zmenáreň (na vyžiadanie, za poplatok).
. Prenájom auta (na vyžiadanie, za príplatok)
Služba concierge a exkurzie (na vyžiadanie, za poplatok). Bezpečné (v cene)

Hotelové kreditné karty: VISA a Mastercard.

Poznámky: Check-in: od 15:00
Odhlásenie: do 12:00

***
Je požadované pre večerné spoločenské šaty.

***
Domáce zvieratá nie sú povolené v celom areáli rezortu.

***
Vezmite prosím na vedomie:
Pre vstup na Kapverdy je potrebná spoplatnená registrácia.
Pri rezervácii zájazdu Vám ponúkame registráciu za 31 EUR na osobu pod nasledujúcim odkazom:
najneskôr 5 dní vopred
Ako sa tam dostať.
Podrobnosti na:
Upozorňujeme, že v prípade neúčasti/zrušenia cestovnej zmluvy
vrátenie peňazí nie je možné.
Ak si rezervujete „len hotel“ alebo „iba let“, môžete sa zaregistrovať pomocou nasledujúceho odkazu:
najneskôr 5 dní pred príchodom. Podrobnosti na:

***
Doručenie na mieste (podľa dane z pobytu) v súčasnosti 2,00 €, na osobu / deň od 16 rokov a max. 10 nocí. V prípade zmeny ostrova alebo hotela bude poplatok vrátený do výšky max. Splatnosť 10 nocí.
Katalóg "slnečné destinácie" Summer 2020 na strane 249.

***
Kontakt na hotel:
Meliá Tortuga Beach Resort & Spa
Urbanização od Cabocan, ZDTI de Ponta Preta
Santa Maria 4111
Cabo Verde Sal
Telefón: 238 242 92 00
Fax: 238 242 24 29 250
E-mail:

Poznámka 2:
V katalógu "Slnečné destinácie" leto 2022 na strane 158.

Poznámka k sezóne: Upozorňujeme, že v zimných mesiacoch je na Sale silnejší vietor, ktorý môže viesť k zákazu kúpania.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.]]>
Lage: Das Hotel Meliá Tortuga Beach Resort & Spa liegt direkt am langen Sandstrand "Algodoerio", im Südwesten der Insel Sal und nur wenige Minuten von der Kolonialstadt Santa Maria mit zahlreichen Restaurants, Bars, Einkaufs-/und Unterhaltungsmöglichkeiten entfernt. Die Entfernung zum internationalen Flughafen Amilcar Cabral (SID) beträgt ca. 14 km.

Ausstattung: Das 5-Sterne-Hotel der bekannten Meliá Hotelkette verfügt über insgesamt 288 Zimmer. Zur Ausstattung gehören ein Empfangsbereich mit 24 h-Rezeption, helle und geräumige Lobby mit verschiedenen Sitzgelegenheiten, 2 Konferenzräume (mit Tageslichteinfall und einer Kapazität von bis zu 200 Personen, ideal für die Ausrichtung aller Arten von Events und Veranstaltungen), Restaurant 'O Grille Beach' (am Strand, mit großer Terrasse, frischer Fisch, Meeresfrüchte, Fleisch vom Grill, Tischreservierung für das Abendessen erforderlich) Restaurant 'Pasta Nostra' (neben der Poolbar, mittags eine große Pizza- und Snackauswahl, Tischreservierung für das Abendessen erforderlich), Restaurant 'Aqua' (neben der Rezeption, À-la-carte-Restaurant mit mediterranen und peruanischen Spezialitäten, Vorspeisen, Suppen und einer Auswahl an Hauptgerichten, Abendessen von 18:30-22 Uhr, Tischreservierung erforderlich), Restaurant 'Spices (Buffetrestaurant mit internationaler Küche, Show-Cooking, Themenabende, einer großen Salatbar, Gemüse, frischer Fisch und Fleischgerichte sowie frisches Obst und köstliche Desserts), Lobbybar 'Sway' (täglich von 9-2 Uhr geöffnet, mit Klavier, idealer Treffpunkt während des Tages oder am Abend, köstliche Cocktails und eine Auswahl an Weinen, Spirituosen und Erfrischungsgetränken), Bar 'Late' (täglich von 19-2 Uhr geöffnet, elegante Sektbar), Bar 'My Lounge Area' (täglich von 10:30-2 Uhr geöffnet, direkt am Strand gelegen, mit einer herrlichen Freiluftterrasse, köstliche Cocktails, Auswahl an Erfrischungs- und Mixgetränken, Shakes und Säften), weitläufiger Außenbereich mit Garten, Sonnenterrasse, 2 Süßwasser-Swimmingpools, separates Kinderbecken (Süßwasser) und Poolbar (täglich geöffnet von 9 Uhr bis Sonnenuntergang, Swim-Up-Bar in der Nähe des Hauptpools, mit einer großen Auswahl an Getränken und Cocktails). Liegen und Sonnenschirme stehen den Hotelgästen an den Pools und am hoteleigenen Strandbereich kostenfrei zur Verfügung.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Suite (1 Schlafzimmer): Die geräumig, hell und modern eingerichteten Suiten (1 Schlafzimmer) sind ca. 55 m² groß, verfügen über über ein Badezimmer mit Badewanne oder Dusche, WC, 2 Waschbecken, Föhn sowie kostenfreie Pflegeprodukte, Schlafzimmer mit einem Doppelbett (Queen-size-Bett), ein separates Wohnzimmer mit Essbereich, Telefon, Sat.-TV (32 Zoll LCD-Fernseher), Wi-Fi (inklusive), Mietsafe, Klimaanlage (individuell einstellbar), Minibar (gegen Gebühr), möblierte Terrasse oder möblierter Balkon und Gartenblick.
Suite (2 Schlafzimmer): Die geräumig, hell und modern eingerichteten Suiten (2 Schlafzimmer) sind ca. 60 m² groß, verfügen über über ein Badezimmer mit Badewanne oder Dusche, WC, 2 Waschbecken, Föhn sowie kostenfreie Pflegeprodukte, 2 Schlafzimmer (ein Schlafzimmer mit einem Doppelbett bzw. Queen-size-Bett und ein Schlafzimmer mit 2 Einzelbetten bzw. Twin-Betten), ein separates Wohnzimmer mit Essbereich, Telefon, Sat.-TV (32 Zoll LCD-Fernseher), Wi-Fi (inklusive), Mietsafe, Klimaanlage (individuell einstellbar), Minibar (gegen Gebühr), möblierte Terrasse oder möblierter Balkon und Gartenblick.
Familiensuite (2 Schlafzimmer): Die geräumig, hell und modern eingerichteten Familiensuiten (2 Schlafzimmer) sind ca. 60 m² groß und verfügen über über 2 Badezimmer (einem davon mit Duschkabine, das andere mit einer Badewanne, WC, 2 Waschbecken, Föhn sowie kostenfreie Pflegeprodukte), 2 Schlafzimmer (ein Schlafzimmer mit einem Doppelbett bzw. Queen-size-Bett und ein Schlafzimmer mit 2 Einzelbetten bzw. Twin-Betten), ein separates Wohnzimmer mit Essbereich, Telefon, 2 Sat.-TV (42 Zoll LCD-Fernseher und 32 Zoll LCD-Fernseher), Wi-Fi (inklusive), Mietsafe, Klimaanlage (individuell einstellbar), Minibar (gegen Gebühr), möblierte Terrasse oder möblierter Balkon und Gartenblick.

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Frühstück von 6:30-10:30 Uhr, Mittagessen von 12:30-15 Uhr und Abendessen von 18-22 Uhr. Tagsüber Snacks. Eis, Kaffee und Kuchen/Gebäck am Nachmittag. Ausgewählte lokale alkoholfreie Getränke von 6:30-2 Uhr an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Ausgewählte lokale alkoholische Getränke von 9-2 Uhr an den jeweils geöffneten Bars inklusive.

Landeskategorie: 5 Sterne

Unterhaltung: Täglich wechselndes Unterhaltungs-/Sport-/und Animationsprogramm für Kinder und Erwachsene am Tag und am Abend (wie z. B.: Beachvolleyball, Wasserball, Fußball, verschiede Workshops, Aerobic, Wassergymnastik, Tanzkurse, Shows, Live-Musik und Minidisco).

Sport inklusive: Fitnessraum (täglich von 7-21 Uhr geöffnet, mit hochwertigen Trainingsgeräten für Kardiotraining, Muskelaufbau, Körperstraffung und Dehnübungen).

Sport gegen Gebühr: Wassersport am Strand (Wasserski, Kite Surfing, Tauchen, Schnorcheln, Surfen, Windsurfen, Kajak, Angeln), Fahrradtouren und Reitausflüge in die Berge (alles von lokalen Fremdanbietern organisiert).

Kinderprogramm: Kids Club/Miniclub (für Kinder von 5-12 Jahren inklusive, an 7 Tagen in der Woche von 9-13 Uhr und von 15-17 Uhr geöffnet, mit separaten Süßwasser-Kinderbecken, Billardtisch, Tischfußball/Kicker, Rutsche und Trampolin).

Wellness: Wellnessbereich 'YHI Spa' (täglich von 10-20 Uhr geöffnet, Eintritt ab 18 Jahren, gegen Gebühr) mit 4 Anwendungsräumen, Schönheitssalon, Ruheraum, Spa-Zirkel, Fußbad, Sauna, Dampfbad, Eisdusche, Aromadusche und Dusche mit Massagedüsen. Große Auswahl an Massagen, Anwendungen und weiteren Beautybehandlungen (auf Anfrage, gegen Gebühr). Im Wellnessbereich ist das Tragen von Badebekleidung und Slippern obligatorisch.

Hotelservice: Wi-Fi (in den öffentlichen Hotelbereichen und auf den Zimmern inklusive).
Wäschereinigung und Express-Bügeldienst (auf Anfrage, gegen Gebühr).
Weckdienst rund um die Uhr (auf Anfrage, inklusive).
Handtuchverleih (gegen Hinterlegung einer Pfandgebühr).
Balibetten (am Strand, auf Anfrage, gegen Gebühr).
Medizinischer Service (im Hotel täglich von 11-12 Uhr, auf Anfrage, gegen Gebühr).
Währungstausch (auf Anfrage, gegen Gebühr).
Mietwagenverleih (auf Anfrage, gegen Gebühr).
Concierge- und Ausflugsschalter (auf Anfrage, gegen Gebühr). Safe(inklusive)

Kreditkarten Hotel: VISA und Mastercard.

Hinweise: Check-in: ab 15 Uhr
Check-out: bis 12 Uhr

***
Es wird zum Abendessen um angemessene Kleidung gebeten.

***
Haustiere sind in der kompletten Resortanlage nicht erlaubt.

***
Bitte beachten Sie:
Zur Einreise auf die Kapverden ist eine gebührenpflichtige Registrierung nötig.
Bei Buchung einer Pauschalreise bieten wir Ihnen die Registrierung für 31EUR pro Person unter folgendem Link an:
www.schauinsland-reisen.de/kapverden-visum, bis spätestens 5 Tage vor
Anreise.
Details unter: www.schauinsland-reisen.de/service/einreisebestimmungen
Bitte beachten Sie, dass bei Nichtantritt/Stornierung des Reisevertrages
eine Erstattung nicht möglich ist.
Bei Buchung einer "Nur Hotel"- bzw. "Nur Flug"-Buchung erfolgt die Registrierung unter folgendem Link:
https://www.ease.gov.cv/, bis spätestens 5 Tage vor Anreise. Details unter: http://www.embassy-capeverde.de/

***
Abgabe vor Ort (entsprechend Kurtaxe) z.Zt. € 2,00, pro Person/Tag ab 16 J.und max. 10 Nächten. Bei Insel- oder Hotelwechsel wird die Abgabe erneut bis max. 10 Nächte fällig.
Im Katalog "Sonnenziele" Sommer 2020 auf Seite 249.

***
Hotelkontakt:
Meliá Tortuga Beach Resort & Spa
Urbanização da Cabocan, ZDTI de Ponta Preta
Santa Maria 4111
Cabo Verde-Sal
Telefon: +238 242 92 00
Telefax: +238 242 24 29 250
E-Mail: melia.tortuga@melia.com

Hinweis 2:
Im Katalog "Sonnenziele" Sommer 2022 auf Seite 158.

Saisonhinweis: Bitte beachten Sie, dass auf Sal in den Wintermonaten ein stärkerer Wind weht, der zu Badeverboten führen kann.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>

Kapverdské ostrovy

Hlavné mesto: Praia
Časový posun: -3
Mena:
Kurz: 1€ = 0
Čítaj viac

Sal

Je najrovinatejší ostrov Kapverdských ostrovov s najrozvinutejším turistickým ruchom a s 350 slnečnými dňami. Je sopečného pôvodu a je najstarším z ostrovov. Najväčším mestom je Santa Maria, ležiace na južnom cípe ostrova, ktoré je zároveň aj atraktívnym letoviskom vďaka širokým bielym plážam. Vyhľadávanou turistickou atrakciou je aj Salinas Pedra de Lume - solisko, kde koncentrácia soli a minerálov vytvára podobné liečivé podmienky ako vody Mŕtveho mora. Prevažne kreolské obyvateľstvo je veľmi prívetivé, usmievavé a riadi sa heslom No problemas. Ostrov Sal je vyhľadávaný aj vďaka hlboko-vodnému rybárčeniu. Letovisko Santa Maria je vzdialené od letiska cca 18 km.