IBEROSTAR Club Boa Vista

Kapverdské ostrovy, Boa Vista

IBEROSTAR Club Boa Vista 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Zariadenie: atraktívne a pohodlné zariadenie all-inclusive má 276 izieb šíri v niekoľkých 2-podlažných, vstupných architektonických bungalovoch. K vybaveniu patrí recepcia, nová terasa (lobby) oproti recepcii s drevom z drevo vyrobenej pergola, stolov a stoličiek, rôznych obchodov, konferenčnej miestnosti, amfiteátra (v tejto stredu na Kapské Verm, miesto Cape Verim Animation Show), diskotéka . Vonkajšieho priestoru,K dispozícii je bazén morskej vody, nekonečna morská voda bazén a detský bazén morskej vody s slnečnou terasou a bazén snack bar. Ležiace, slnečníky a kúpeľné uteráky sú tu zahrnuté. Na pláži sa nachádza snack bar, plážové stoličky a slnečníky sú tiež k dispozícii zadarmo. Pláž je možné dosiahnuť cez schodisko.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Priestranné dvojlôžkové izby sú cca. 28 m² a vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom, TV, minibarom (za poplatok), trezorom (za poplatok), klimatizáciou, Wi-Fi pripojením (súčasťou balenia) a balkónom alebo terasou s výhľadom do záhrady. Dvojlôžková izba s výhľadom na more alebo s výhľadom na more môže byť za poplatok (môže byť čiastočne obmedzená rastlinami). Tiež ako dvojlôžková izba pre jednorazové použitie, dvojlôžková izba Bočný výhľad na more pre jedno použitie alebo dvojlôžkový výhľad na more pre jednoúčelové rezervácie.
Super úsporná izba: Izby s super úsporou sú vybavené ako dvojlôžkové izby, ale majú obmedzený výhľad. Je to obmedzená izba podmienená špeciálnou cestovnou cenou. K dispozícii aj ako super úsporná miestnosť na jedno použitie.
Suita s výhľadom na more: Suity majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s 2 spálňami, 2 kúpeľňami, obývacou izbou s 2 rozkladacími pohovkami, šatňou, terasou s prístupom do záhrady a výhľadom na more. Možno rezervovať iba v lete 21.
Rodinné izby: Rodinné izby sú veľké približne 33 m² a majú opticky oddelený obývací priestor s rozkladacou pohovkou (90 x 190 cm), a preto sú o niečo priestrannejšie ako dvojlôžkové izby. Rodinnú izbu s výhľadom na more (cca 39 m²) je možné rezervovať za príplatok.
Dvojlôžková izba superior s výhľadom na more: Dvojlôžková izba superior s výhľadom na more sú novo zrekonštruované a všetky majú terasu a vlastný prístup do záhrady s ležadlami. Máte najlepší výhľad a privilegované miesto. Čo sa týka vybavenia, sú to ako dvojlôžkové izby. Všetky tieto izby majú navyše zariadenie na prípravu čaju a kávy, USB pripojenie, TV (55 palcov) a nové kúpeľňové vybavenie.
Rodinná izba superior s výhľadom na more (možné rezervovať od zimy 2020/2021): Vybavenie izieb je ako rodinná izba s výhľadom na more. Rodinné izby superior s výhľadom na more sú novo zrekonštruované a majú tiež príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, USB pripojenie, TV (55 palcov), nové vybavenie kúpeľne a terasu s prístupom do záhrady s ležadlami. Tieto izby majú navyše vynikajúcu polohu s najlepším výhľadom na more.
Suita superior výhľad na more: Suita superior je podobná suite s výhľadom na more. Sú novo zrekonštruované a majú tiež príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, USB pripojenie, TV (55 palcov) a kúpeľňu. Suity Superior sú na výhodnom mieste s najlepším výhľadom na more a majú tiež terasu s prístupom do súkromnej záhrady a ležadlami.

Rezervovateľné možnosti stravovania: AI: raňajky, obedy a večere formou bufetu.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere v bufetskom štýle. (Pondelok je tu portugalská téma formou bufetu. Z leta 20 je v stredu hriadeľa tému bufet.) Snacks od rána do noci v bare pri bazéne, malé občerstvenie (sendviče, olivy atď.) Na pláži a na lobby bar (otvorené 24 hodín) . Národné a medzinárodné nealkoholické a alkoholické nápoje z karty AI k otvoreným barom otvoreným od 10-1 hodín. Proti PrraveLrild možno konzumácia aj v reštaurácii Gourmet (5-chodové menu, 1x za pobyt). Otváracie hodiny môžu využívať všetky jedlá pre všetky jedlá. Počas večere sú predpísané dlhé nohavice pre mužov (len v gurmánskej reštaurácii).
Nie je zahrnuté v all inclusive: minibar, morské menu, víno (fľaše) a trezor na prenájom.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Entertainment. denné a večerné zábava v lete av zime 6x 5x týždenne zábavné programy alebo živou hudbou.

Športové zahŕňali: Dobre vybavená posilňovňa (s bežeckými pásmi, kolesá, hmotnosť lavičky, otváraciu dobu denne od 8-20 hod.

Detský program: Star Camp: Monkey Club pre deti vo veku 4-7 rokov a Dolphin Club pre deti vo veku 8-12 rokov. Tu je veľa hier a ponúkaných aktivít. K dispozícii je tiež mini diskotéka a detský bazén pre malých rekreantov.

Wellness Spa & wellness centrum "kúpeľným Pocity" (vstup od 16 rokov, za poplatok) s krytým/vnútorný bazén, saunu a vírivku/jacuzzi. 4 masážne miestnosti, kaderníctvo, masáže a procedúry s kvalitnými výrobkami za poplatok.

*
Od leta 2020:
Spa & Wellness centrum "kúpeľným Pocity" (vstup od 16 rokov, za poplatok) s krytým/vnútorný bazén, saunu a vírivku/jacuzzi. Rôzne masáže a kozmetické procedúry (za príplatok).

Hotelové služby: Wi-Fi (v celom hoteli a na izbách). Upozorňujeme, že na recepcii je k dispozícii stabilné Wi-Fi pripojenie a závisí od umiestnenia miestnosti.
Hoteloví hostia majú prístup k optickému káblu Wi-Fi v bazéne / snack bare „Palapa“ a vo vstupnej hale (v cene).
Osušky (proti zálohe).

Hotelové kreditné karty: Visa a Mastercard.

Poznámky: Upozorňujeme, že Kapverdy sú nadchádzajúcou dovolenkovou destináciou. Môže to preto niekedy viesť k poškodeniu.

***
Kód oblečenia (platný aj pre Vianoce a Nový rok):
Pri večeri sú vyžadované dlhé nohavice a košele/tričká s rukávmi pre mužov! U žien platí: smart casual!
Reštaurácie nesmú byť zapísané do plaviek, krátkych šortiek (mužov) alebo bez rukávov/mužov).

***
Vezmite prosím na vedomie:
Vstup na Kapverdy vyžaduje registračný poplatok.
Pri rezervácii dovoleniek Vám ponúkame registráciu na 31EUR na osobu pod nasledovným odkazom:
najmenej 5 dní pred
Prílet.
Podrobnosti pod:
Upozorňujeme, že v prípade neprijatia/zrušenia cestovnej zmluvy
refundácia nie je možná.
Pri rezervácii rezervácie "hotel only" alebo "flight only" sa zaregistrujte na nasledujúcom odkaze:
najneskôr 5 dní pred príchodom. Podrobnosti v časti:

***
Doručenie na mieste (podľa dane z pobytu) v súčasnosti 2,00 € na osobu / deň od 16 rokov a max. 10 nocí. V prípade zmeny ostrova alebo hotela bude poplatok vrátený do výšky max. Splatnosť 10 nocí.

***
Ponúka izby s bezbariérovým prístupom a nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu a orientácie.
***
Domáce zvieratá majú vstup zakázaný!

Poznámka 2:
Kontakt na hotel:
Hotel Iberostar Boa Vista
Praia de Chaves-Sal Rei
Isla de Boavista-Cabo Verde
Telefón: 238 251 21 70
Fax: 238 251 21 66
E-mail:
V katalógu „Ciele Slnka“ leto 2021 na strane 160.

Poznámka: Pre Hotel BVCA02 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.
*
Upozorňujeme, že fúkanie na Boa Vista v zimných mesiacoch, silnejší vietor, ktorý môže spôsobiť zákazy kúpania
**

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.]]>
Lage: Eingebettet in die wundervolle Dünenlandschaft, liegt das Resort ruhig und direkt oberhalb des kilometerlangen, traumhaften Sandstrand von Praia de Chaves von wo aus Sie einen spektakulären Blick auf den Atlantischen Ozean haben, der über Treppen erreichbar ist. Zum Hauptort Sal Rei mit Einkaufsmöglichkeiten und ein paar guten Restaurants wie dem Blu Marlin sind es ca. 12 km, der Flughafen ist nur 3 km entfernt.

Ausstattung: Die attraktive und komfortable All-Inclusive-Anlage verfügt über 276 Zimmer, die sich auf mehrere 2-stöckige, in inseltypischer Architektur gestaltete Bungalows verteilen. Zu den Annehmlichkeiten gehören eine Rezeption, neue Terrasse (Lobby) gegenüber der Rezeption mit einer aus Holz gefertigten Pergola, Tischen und Stühlen, diverse Shops, Konferenzraum, Amphitheater (in diesem findet mittwochs zum Kapverdischen Thementag immer die Kapverdische Animations-Show statt), Discothek, eine Chill-out Area (gegen über des Hauptrestaurants), ein Buffetrestaurant mit Außenterrasse sowie ein Gourmetrestaurant (mit Reservierung; 1x frei pro Aufenthalt), mehrere Bars und ein kleines Hallenbad (im Spa-Bereich "Spa Sensations” gegen Gebühr). Im großzügigen Außenbereich, befinden sich ein Meerwasser-Swimmingpool, ein Infinity-Meerwasser-Swimmingpool und ein Meerwasser-Kinderschwimmbecken mit Sonnenterrasse und Pool-/Snackbar. Liegen, Sonnenschirme und Badetücher sind hier inklusive. Am Strand befindet sich eine Snack-Bar, Liegen und Sonnenschirme stehen hier ebenfalls kostenlos zur Verfügung. Der Strand ist über eine Treppe zu erreichen.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer: Die geräumigen Doppelzimmer sind ca. 28 m² groß und verfügen über Dusche/WC, Föhn, Telefon, TV, Minibar gegen Gebühr, Mietsafe (gegen Gebühr) Klimaanlage, Wi-Fi (inklusive) und Balkon oder Terrasse mit Gartenblick. Doppelzimmer Seitlicher Meerblick oder Doppelzimmer Meerblick sind gegen Aufpreis buchbar (kann teilweise durch Pflanzen eingeschränkt sein). Auch als Doppelzimmer zur Alleinbenutzung, Doppelzimmer Seitlicher Meerblick zur Alleinbenutzung oder Doppelzimmer Meerblick zur Alleinbenutzung buchbar.
Super Sparzimmer: Die Super Sparzimmer sind ausgestattet wie die Doppelzimmer, haben aber einen eingeschränkten Blick. Es handelt sich um ein begrenztes Zimmerkontingent zu einem speziellen Reisepreis. Auch als Super Sparzimmer zur Alleinbenutzung buchbar.
Suite Meerblick: Die Suiten verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer über 2 Schlafzimmer, 2 Bäder, einen Wohnbereich mit 2 Schlafsofas, Ankleidezimmer, Terrasse mit Gartenzugang und Meerblick. Nur noch im Sommer 21 buchbar.
Familienzimmer: Die Familienzimmer sind ca. 33 m² groß und verfügen über einen optisch abgetrennten Wohnbereich mit Schlafsofa (90x190 cm) und sind somit etwas geräumiger als die Doppelzimmer. Familienzimmer Meerblick (ca. 39 m² groß) gegen Aufpreis buchbar.
Doppelzimmer Meerblick Superior: Die Doppelzimmer Meerblick Superior sind frisch renoviert und verfügen alle über eine Terrasse und einen eigenen Gartenzugang mit Liegen. Sie haben den Besten Blick und verfügen über eine bevorzugte Lage. Von der Ausstattung sind diese wie die Doppelzimmer. Zusätzlich haben diese Zimmer alle eine Tee- und Kaffezubereitung, USB-Anschluss, TV (55 Zoll), und eine neue Badezimmereinrichtung.
Familienzimmer Meerblick Superior (buchbar ab Winter 2020/2021): Die Zimmer sind von der Ausstattung wie die Familienzimmer mit Meerblick. Die Familienzimmer Meerblick Superior sind frisch renoviert und verfügen zusätzlich über eine Tee- und Kaffezubereitung, USB Anschluss, TV (55 Zoll), neue Badezimmereinrichtung und über eine Terrasse mit einem eigenen Gartenzugang mit Liegen. Zudem haben diese Zimmer eine bevorzugte Lage mit dem Besten Blick zum Meer.
Suite Superior Meerblick: Die Suite Superior sind von der Ausstattung wie die Suite mit Meerblick. Diese sind frisch renoviert und verfügen zusätzlich über eine Tee- und Kaffeezubereitung, USB Anschluss, TV (55 Zoll) und Badezimmereinrichtung. Die Superior Suiten liegen in bevorzugter Lage, mit dem Besten Blick auf das Meer und verfügen auch über eine Terrasse mit eigenem Gartenzugang und Liegen.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: AI: Frühstück, Mittags- und Abendessen in Buffetform.

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Frühstück, Mittags- und Abendessen in Buffetform. (Montags gibt es ein Portugiesisches Themenbuffet. Ab Sommer 20 gibt es mittwochs ein kapverdisches Themenbuffet.) Snacks von morgens bis abends an der Poolbar, kleine Snacks (Sandwiches, Oliven etc.) an der Strandbar und an der Lobby Bar (24 Stunden geöffnet). Nationale und internationale alkoholfreie und alkoholische Getränke aus der AI-Karte an den jeweils geöffneten Bars von 10-1 Uhr. Gegen Vorabreservierung kann auch im Gourmetrestaurant gegessen werden (5-Gänge-Menü, 1x pro Aufenthalt inkl.). Die Öffnungszeiten können Auslastung unterschiedlich sein. Zu allen Mahlzeiten wird um angemessene Kleidung gebeten. Beim Abendessen sind lange Hosen für Herren vorgeschrieben (nur im Gourmetrestaurant).
Nicht im All Inclusive enthalten: Minibar, Lobster Menü, Wein (Flaschen) und Mietsafe.

Landeskategorie: 5 Sterne

Unterhaltung: Tages- und Abendanimation. Im Sommer 6x und im Winter 5x pro Woche Unterhaltungsshows oder Live Musik.

Sport inklusive: Gut ausgestatteter Fitnessraum (mit Laufbändern, Rädern, Hantelbänke, Öffnungszeiten täglich von 8-20 Uhr.

Kinderprogramm: Star Camp: Monkey Club für Kinder im Alter von 4-7 Jahren und Dolphin Club für Kinder im Alter von 8-12 Jahren. Hier werden zahlreiche Spiele und Aktivitäten angeboten. Außerdem gibt es für die kleinen Urlauber eine Minidisco und ein Kinderschwimmbecken.

Wellness: Spa & Wellness Bereich "Spa Sensations" (Eintritt ab 16 Jahren, gegen Gebühr) mit Hallenbad/Indoorpool, Sauna und Whirlpool/Jacuzzi. 4 Massageräume, Friseursalon, verschiedene Massagen und Anwendungen mit hochwertigen Produkten gegen Gebühr.

*
Ab Sommer 2020:
Spa & Wellness Bereich "Spa Sensations" (Eintritt ab 16 Jahren, gegen Gebühr) mit Hallenbad/Indoorpool, Sauna und Whirlpool/Jacuzzi. Verschiedene Massagen und Schönheitsbehandlungen (gegen Gebühr).

Hotelservice: Wi-Fi (in der gesamten Hotelanlage und auf den Zimmern inklusive). Bitte beachten Sie, dass stabiles Wi-Fi an der Rezeption zu empfangen und abhängig von der Zimmerlage ist.
Den Hotelgästen steht Glasfaser Wi-Fi in der Pool-/Snack Bar "Palapa" und in der Lobby zur Verfügung (inklusive).
Badetücher (gegen Kaution).

Kreditkarten Hotel: Visa und Mastercard.

Hinweise: Bitte beachten Sie, dass es sich bei den Kapverden um ein aufstrebendes Urlaubsziel handelt. Es kann daher teilweise zu Beeinträchtigungen kommen.

***
Dresscode (gilt auch für Weihnachten und Silvester):
Beim Abendessen sind lange Hosen und Hemden/Shirts mit Ärmeln für Herren vorgeschrieben! Bei Frauen gilt: smart casual!
Die Restaurants dürfen nicht in Badesachen, kurzen Shorts (Herren) oder ärmelloser Kleidung/Herren) betreten werden.

***
Bitte beachten Sie:
Zur Einreise auf die Kapverden ist eine gebührenpflichtige Registrierung nötig.
Bei Buchung einer Pauschalreise bieten wir Ihnen die Registrierung für 31EUR pro Person unter folgendem Link an:
www.schauinsland-reisen.de/kapverden-visum, bis spätestens 5 Tage vor
Anreise.
Details unter: www.schauinsland-reisen.de/service/einreisebestimmungen
Bitte beachten Sie, dass bei Nichtantritt/Stornierung des Reisevertrages
eine Erstattung nicht möglich ist.
Bei Buchung einer "Nur Hotel"- bzw. "Nur Flug"-Buchung erfolgt die Registrierung unter folgendem Link:
https://www.ease.gov.cv/, bis spätestens 5 Tage vor Anreise. Details unter: http://www.embassy-capeverde.de/

***
Abgabe vor Ort (entsprechend Kurtaxe) z.Zt. € 2,00, pro Person/Tag ab 16 J. und max. 10 Nächten. Bei Insel- oder Hotelwechsel wird die Abgabe erneut bis max. 10 Nächte fällig.

***
Das Hotel bietet keine behindertengerechten Zimmer an und ist nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet.
***
Keine Haustiere erlaubt!

Hinweis 2:
Hotelkontakt:
Hotel Iberostar Boa Vista
Praia de Chaves-Sal Rei
Isla de Boavista-Cabo Verde
Telefon: +238 251 21 70
Telefax: +238 251 21 66
E-Mail: club.boavista@iberostar.com
Im Katalog "Sonnenziele" Sommer 2021 auf Seite 160.

Saisonhinweis: Für das Hotel BVCA02 sind nur Tagesoptionen möglich. Stornierung/Umbuchung/Änderung nur durch den Veranstalter möglich.
*
Bitte beachten Sie, dass auf Boa Vista in den Wintermonaten ein stärkerer Wind weht, der zu Badeverboten führen kann
**

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>