Hotel Iberostar Bouganville Playa

Kanárske ostrovy, Tenerife
Polpenzia
All Inclusive
Raňajky
Letecky
od566 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Hotel Iberostar Bouganville Playa 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Plážový hotel sa nachádza na pobreží Costa Adeje, asi 250 m od piesočnatej pláže „Playa El Bobo“. Najbližšie zábavné podniky sú vzdialené len pár krokov. Najbližšou atrakciou je Siam Park (cca 500 m). Ďalšie mesto San Eugenio je vzdialené asi 200 m. Letiská: TFS približne 20 km, TFN približne 81 km.

Zariadenie:
Tento klimatizovaný hotel bol zrekonštruovaný v roku 2019 a má 481 izieb a 15 poschodí. Interiér obsahuje vstupnú halu, recepciu, trezor (za poplatok), lobby bar, salónik, kaderníctvo, 5 výťahov, obchod, čitáreň a 3 bary, ako aj Wi-Fi (vo verejných priestoroch). K vybaveniu patrí aj niekoľko reštaurácií (medzinárodných) s klimatizáciou. V hlavnej reštaurácii si môžu hostia pomôcť bufetom. Súčasťou areálu pri bazéne je niekoľko bazénov, ako aj bar pri bazéne (v závislosti od ročného obdobia), samostatný detský bazén a slnečná terasa (v závislosti od ročného obdobia). Hoteloví hostia majú pri bazéne slnečníky a ležadlá. Ležadlá a slnečníky sú na pláži k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):
Dvojlôžková izba basic: Sú vybavené vaňou alebo sprchou / WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, minibarom (za poplatok), trezorom na prenájom a balkónom alebo terasou.

Dvojlôžkové izby: sú vybavené vaňou alebo sprchou / WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, minibarom (za poplatok), trezorom na prenájom a balkónom alebo terasou. Za príplatok je možné rezervovať si aj bočný alebo priamy výhľad na more.

Rodinné izby: Sú rovnako vybavené ako dvojlôžkové izby, sú však priestrannejšie a majú ďalšie možnosti na spanie.


Stravovanie (k dispozícii v závislosti od sezóny):
Bez stravy, s raňajkami, polpenziou alebo all inclusive.

Raňajky formou bufetu
Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa all inclusive menu sú zahrnuté v príslušných otvorených baroch v inzerovaných časoch. Dovážané nápoje a všetky ostatné doplnky, ako napríklad čerstvo vylisované ovocné džúsy, za poplatok.

K jedlu je potrebné príslušné oblečenie (páni na večeru v dlhých nohaviciach).

Deti (v závislosti od sezóny):
- Denná detská animácia pre deti od 4 do 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
- vysoké stoličky
- detské ihrisko

Šport/Zábava (k dispozícii v závislosti na ročnom období):
- prípadne za poplatok: aerobik, biliard, boccia, stolný tenis, fitnescentrum (8:00 - 22:00), tenis, požičovňa bicyklov, úschovňa bicyklov, solárium
- Nasledujúce športy a zariadenia ponúkajú miestni organizátori (pravdepodobne za poplatok): Golfové ihrisko
- Denná animácia pre dospelých

Ostatné:
- Akceptované platobné prostriedky: Euro / Master Card, Visa
- služba práčovne (za poplatok)
- denné upratovanie
- Parkovisko (za poplatok)

Kategória krajiny:
4 hviezdičky

Tipy:
Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
Pre vašu bezpečnosť, ďalekosiahle opatrenia k obmedzovaniu Corona pandemického potrebné vziať do cieľovej destinácie alebo hotela. To môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzenie výkonu v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelových zariadení, vonkajšie zariadenia, stravovacích služieb a aktivít v závislosti na lokalite a regiónu.

Čas príchodu:
Venujte pozornosť otváracej dobe recepcie. Ak prichádzate mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si vopred rezervovali, o svojom príchode.

Detské postieľky:
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Prípadne. príplatok je splatný na mieste.

Znížená mobilita:
Z nášho pohľadu nie je hotelový komplex vhodný pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informujte sa, prosím, o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Ak ste si rezervovali let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník musí mať 18 rokov.


Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti získate pre občanov EÚ aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pred vykonaním rezervácie alebo od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie vám budú pred rezerváciou predložené na internetových portáloch.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec. V závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré časti vonkajšieho komplexu, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť počas tohto obdobia zrušené.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Preprava na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch budete prepustení na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné poskytovať služby od domu k domu. V takom prípade vás vodiči vysadia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny k majetku.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak bude váš let meškaný počas vašej cesty.

Ak ste si zarezervovali výlet bez prestupu a do hotela, ktorý ste si rezervovali, dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliéra pred príchodom, aby bola zaručená vaša rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Osobitné hygienické opatrenia
Všeobecné
 • Rozstup pravidlá
 • Desinfektionsspender
 • Maska povinnosť
 • Rozšírený čistiaci účinok
 • Zdravotné prehliadky, keď pracovníci
 • Hygiena školenia pre zamestnancov
 • Prístup iba s ochrannou maskou: mini diskotéka, raňajková sála, krytý bazén, jedáleň, salón krásy, lobby bar, salónik, wellness centrum
Stravovanie
 • Digital Menu (mobilná)
Služby
 • Bezkontaktné check-in/out
 • bezkontaktná platobná

Informácie o špeciálnych hygienických opatrení sa aplikujú priamo riadi prevádzkovateľ hotela. Ani usporiadatelia, ani Giat prijať zodpovednosť za včasnosť a presnosť informácií.]]>
Lage:
Das Strandhotel liegt in Costa Adeje, ca. 250 m vom Sandstrand "Playa El Bobo" entfernt. Die nächstgelegenen Unterhaltungsmöglichkeiten können in wenigen Schritten erreicht werden. Die nächstgelegene Sehenswürdigkeit ist Siam Park (ca. 500 m). Die nächste Stadt San Eugenio liegt ca. 200 m entfernt. Flughäfen: TFS ca. 20 km, TFN ca. 81 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte Hotel wurde 2019 renoviert und verfügt über 481 Zimmer sowie 15 Etagen. Der Innenbereich umfasst eine Lobby, eine Rezeption, Safe (gegen Gebühr), Lobbybar, Lounge, Frisör, 5 Lifte, Shop, Lesezimmer und 3 Bars sowie WiFi (in öffentlichen Bereichen). Zu den Einrichtungen zählen zudem mehrere Restaurants (international) mit Klimaanlage. Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Die Poollandschaft umfasst mehrere Pools sowie eine Poolbar (saisonabhängig), ein separates Kinderbecken und eine Sonnenterrasse (saisonabhängig). Hotelgästen stehen am Pool Sonnenschirme und Sonnenliegen zur Verfügung. Am Strand sind Sonnenliegen und Sonnenschirme gegen Gebühr verfügbar.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer Basic: Sind ausgestattet mit Bad oder Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage, Sat-TV, Telefon, Minibar (gegen Gebühr), Mietsafe sowie Balkon oder Terrasse.

Doppelzimmer: Sind ausgestattet mit Bad oder Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage, Sat-TV, Telefon, Minibar (gegen Gebühr), Mietsafe sowie Balkon oder Terrasse. Gegen Aufpreis auch mit seitlichem oder direktem Meerblick buchbar.

Familienzimmer: Sind bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer geräumiger und verfügen über zusätzliche Schlafmöglichkeiten.
 

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Ohne Verpflegung, mit Frühstück, Halbpension oder All inklusive.

Frühstück in Buffetform
Halbpension: Frühstück und Abendessen in Buffetform

All inklusive: Frühstück, Mittagessen und Abendessen vom Buffet. Tagsüber Snacks. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke laut All inklusive-Karte sind zu den ausgeschriebenen Zeiten an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte gegen Gebühr.

Um angemessene Kleidung zu den Mahlzeiten wird gebeten (Herren zum Abendessen in langer Hose).

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Kinderanimation täglich für Kinder von 4 - 12 Jahren
- separates Kinderbecken am Pool
- Hochstühle
- Spielplatz

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Aerobic, Billard, Boccia, Tischtennis, Fitnessraum (08:00 - 22:00 Uhr), Tennis, Fahrradverleih, Fahrradabstellraum, Solarium
- folgende Sportarten bzw. -einrichtungen werden von lokalen Veranstaltern (ggf. gegen Gebühr) angeboten: Golfplatz
- Erwachsenenanimation täglich

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: Euro/Master Card, Visa
- Wäsche-Service (gegen Gebühr)
- Zimmerreinigung, täglich
- Parkmöglichkeiten (gegen Gebühr)

Landeskategorie:
4 Sterne

Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten:
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer 18 Jahre alt sein muss.


Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Besondere Hygienemaßnahmen
Allgemein
 • Abstandsregeln
 • Desinfektionsspender
 • Maskenpflicht
 • Verstärkte Reinigungsmaßnahmen
 • Gesundheitsprüfungen beim Personal
 • Hygiene-Training für Personal
 • Zugang nur mit Schutzmaske: Mini-Disco, Frühstückssaal, Hallenbad, Speiseraum, Schönheitssalon, Lobbybar, Lounge, Wellness-Center
Verpflegung
 • Digitale Speisekarte (Handy)
Services
 • Kontaktloser Check-In/-Out
 • Kontaktloses Bezahlen

Informationen über die besonderen Hygienemaßnahmen werden unmittelbar vom Hotelbetreiber zugesteuert. Weder der Veranstalter noch GIATA übernehmen Gewähr für Aktualität und Korrektheit der Angaben.]]>

Kanárske ostrovy

Vďaka polohe v subtropickom pásme a teplotám, ktoré sa pohybujú medzi 20 – 30 °C, sú Kanárske ostrovy vyhľadávanou turistickou destináciou a dovolenkovým hitom po celý rok.

Hlavné mesto: Las Palmas de Gran Canaria, Santa Cruz de Tenerife
Časový posun: -1
Mena: Euro
Čítaj viac

Tenerife

Ostrov večnej jari s najvyšším vrcholom Pico del Teide s typickou snehovou pokrývkou. Sever je chladnejší a nádherne zelený, na juhu prevláda teplejšie a mierne suché počasie. Pláže majú čierny piesok, raritou je Playa de las Teresitas, na ktorú doviezli žltý piesok špeciálne zo Sahary.