Iberostar Selection Anthelia

Kanárske ostrovy, Tenerife
od713 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Iberostar Selection Anthelia 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Plážový hotel sa nachádza priamo na verejnej piesočnatej pláži v letovisku Costa Adeje. Najbližšie zábavné podniky sú vzdialené len pár krokov. V blízkosti sa nachádza aj supermarket a niekoľko obchodov. Najbližšou atrakciou je Siam Park (cca 2 km). Ďalšie mesto Adeje je vzdialené asi 5 km. Letiská: TFS približne 20 km, TFN približne 81 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel má 367 izieb. Interiér zahŕňa lobby, recepciu (24h), trezor (za poplatok), lobby bar, salónik, 9 výťahov, kiosk a 5 barov, ako aj pripojenie na internet (za poplatok, vo verejných priestoroch) a WiFi (v verejné priestory). K vybaveniu patrí aj niekoľko reštaurácií (prípadne za poplatok) s klimatizáciou. V hlavnej reštaurácii si hostia môžu pomôcť formou bufetu. Súčasťou bazénovej časti je niekoľko vyhrievaných bazénov so slanou vodou, ako aj samostatný detský bazén a slnečná terasa (v závislosti od sezóny). Hotelovým hosťom sú pri bazéne k dispozícii ležadlá, bazénové osušky, slnečníky a vankúše. Slnečníky a ležadlá sú na pláži k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):
Dvojlôžkové izby: majú vaňu alebo sprchu/WC, fén, klimatizáciu, WiFi (zdarma), SAT TV, kávovar, minibar (za poplatok), telefón a trezor na prenájom.

Dvojlôžková izba Prio Location: Ležadlá s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby na preferovanej lokalite (Prio Location).Za príplatok je možné rezervovať aj s bočným alebo priamym výhľadom na more.

Dvojlôžkové izby Superior: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, sú priestrannejšie a za príplatok je možné rezervovať si ich aj s výhľadom na more.

Dvojlôžková izba Superior Prio Poloha: S rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba sú na preferovanom mieste (Prio Location) a sú priestrannejšie. Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na more.

Dvojlôžková izba so spojovacími dverami: Pozostáva z dvoch dvojlôžkových izieb, ktoré sú prepojené dverami.

DR Superior so spojovacími dverami MB: Pozostáva z dvoch nadštandardných dvojlôžkových izieb, ktoré sú prepojené dverami a zároveň majú výhľad na more.

Suita s výhľadom na more: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, majú oddelenú spálňu a výhľad na more a sú priestrannejšie. Niektoré izby sú v mezonetovom štýle na dvoch poschodiach.

Suita Duplex bočný výhľad na more: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, majú oddelenú obývaciu a spaciu časť na dvoch poschodiach, ako aj bočný výhľad na more a sú priestrannejšie.

Jedlá (dostupné v závislosti od sezóny):
Raňajky, polpenzia, all inclusive

raňajky
- Raňajky formou bufetu

Polpenzia
- Raňajky a večere formou bufetu

All inclusive
- Raňajky, obedy a večere formou bufetu.
- večeru v à la carte reštaurácii podľa vlastného výberu (Portofino alebo Poseidon, je potrebná rezervácia) a bezplatný vstup do kúpeľov (potrebná rezervácia) pri pobyte na minimálne 7 nocí
Pre hostí v suitách alebo duplexových izbách: fakultatívna večera v à la carte reštaurácii (Portofino alebo Poseidon, potrebná rezervácia) pri pobytoch na minimálne 4 noci a bezplatný vstup do kúpeľov (nutná rezervácia) pri pobytoch na 7 a viac nocí Pobyt na dve večere v à la carte reštaurácii (Portofino alebo Poseidon, nutná rezervácia) a dva voľný vstup do wellness (nutná rezervácia)
- Občerstvenie počas dňa
- Minibar sa dopĺňa denne, vrátane nealkoholických nápojov a piva
- Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zahrnuté v inzerovaných časoch v baroch, ktoré sú otvorené
- za poplatok: importované nápoje, čerstvo vylisované ovocné šťavy, alkoholické nápoje (okrem piva) z minibaru, reštaurácia Barbacoa

Dress Code: V reštaurácii sa vyžaduje mierny dress code. Páni sú povinní mať na večeru dlhé nohavice a košele s rukávmi.

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- Detské animácie
- Mini klub pre deti vo veku od 4 do 12 rokov od 10:00 do 13:00 a od 15:00 do 17:00
- Samostatný detský bazén pri bazéne

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- prípadne za poplatok: aerobik, biliard, boccia, fitness (10:00 - 20:00), tenis, masáže, spa
- Miestni organizátori ponúkajú tieto športy a zariadenia (prípadne za poplatok): Golfové ihrisko
- Animácia pre dospelých
- Večerné predstavenia
- Živá hudba každý deň

Zmiešaný:
- Akceptované spôsoby platby: Euro/Master Card, Visa
- služby práčovne (za poplatok)
- Parkovacie zariadenia

kategória krajiny:
5 hviezd

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
V záujme vašej vlastnej bezpečnosti sa prijímajú rozsiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny vo vašej dovolenkovej destinácii alebo hoteli. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k niektorým zmenám alebo obmedzeniam služieb kvôli oficiálnym pokynom v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a činnosti. Okrem toho môžu na plne zaočkované, uzdravené platiť rôzne predpisy alebo neočkovaní ľudia. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii iba plne očkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou koróny môžu tiež viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov / letových plánov, ako aj k zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a overbookingu - a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa pokúsime vám čo najskôr ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme napriek tomu museli vašu cestu kvôli Corone zrušiť, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Upozorňujeme, že otváracie hodiny recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, svoj rezervovaný hotel pred príchodom.

Detské postieľky (neplatí pre hotely pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Ubytovanie je možné v posteli rodičov. Na mieste môže byť potrebné zaplatiť príplatok.

Obmedzená mobilita:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informujte sa, prosím, o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Ak máte rezervovaný let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník rezervácie musí mať 18 rokov.

Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až okolo 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti získate pre občanov EÚ aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pred vykonaním rezervácie alebo od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie vám budú pred rezerváciou predložené na internetových portáloch.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť dostupné len v obmedzenom rozsahu alebo vôbec od polovice októbra (10/15) do konca mája (05/31), v závislosti od hotela. obsadenosť a poveternostné podmienky. V tomto čase môžu byť zatvorené alebo zrušené aj niektoré areály vonkajších zariadení ako aj športové a zábavné zariadenia bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Preprava na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás vyložia na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné ponúkať službu door-to-door. V tomto prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali vašu transferovú agentúru a váš rezervovaný hotel, ak by váš let mal byť počas vášho príletu oneskorený.

Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby bola zaručená rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálna a športová batožina musí byť zaregistrovaná u nás pred odletom a že náklady na prepravu pri transferoch vzniknú.

Špeciálne hygienické opatrenia
generál
 • pravidlá vzdialenosti
 • Hygienické ochranné steny
 • dávkovač dezinfekčného prostriedku
 • Požiadavka na masku
 • Posilnené čistiace opatrenia
 • Zdravotné prehliadky personálu
 • Hygienické školenie personálu
 • Dodatočné hygienické opatrenia v gastronómii
 • Dodatočné bezpečnostné opatrenia v gastronómii
 • Školenie hygieny rúk pre zamestnancov
 • Osobné ochranné prostriedky
 • Časový interval medzi rezerváciami izieb
 • Používanie komerčne dostupných dezinfekčných prostriedkov
 • Vstup len s ochrannou maskou: telocvičňa
jedlá
 • Digitálne menu (mobilný telefón)
 • Balené jedlá
Izba
 • Bezkontaktná izbová služba
 • Zvýšené upratovanie miestnosti
 • Žiadne zariadenie náročné na dotyk
služby
 • Bezkontaktná registrácia/odhlásenie
 • Ochranné masky pre hostí
 • Bezkontaktná platba
 • Dezinfekcia plastových kartičiek na kľúče
 • Ochranné prostriedky pre hostí

Informácie o špeciálnych hygienických opatreniach Vám poskytne priamo prevádzkovateľ hotela. Organizátor ani GIATA nepreberajú žiadnu zodpovednosť za aktuálnosť a správnosť informácií.]]>
Lage:
Das Strandhotel liegt direkt am öffentlichen Sandstrand des Urlaubsortes Costa Adeje. Die nächstgelegenen Unterhaltungsmöglichkeiten können in wenigen Schritten erreicht werden. In der nahen Umgebung stehen außerdem ein Supermarkt und mehrere Geschäfte zur Verfügung. Die nächstgelegene Sehenswürdigkeit ist Siam Park (ca. 2 km). Die nächste Stadt Adeje liegt ca. 5 km entfernt. Flughäfen: TFS ca. 20 km, TFN ca. 81 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte Hotel verfügt über 367 Zimmer. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption (24 h), Safe (gegen Gebühr), Lobbybar, Lounge, 9 Lifte, Kiosk und 5 Bars sowie Internet-Zugang (gegen Gebühr, in öffentlichen Bereichen) und WiFi (in öffentlichen Bereichen). Zu den Einrichtungen zählen zudem mehrere Restaurants (ggf. gegen Gebühr) mit Klimaanlage. Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Die Poollandschaft umfasst mehrere beheizbare Pools mit Salzwasser sowie ein separates Kinderbecken und eine Sonnenterrasse (saisonabhängig). Hotelgästen stehen am Pool Sonnenliegen, Pooltücher, Sonnenschirme und Auflagen zur Verfügung. Am Strand sind Sonnenschirme und Sonnenliegen gegen Gebühr verfügbar.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer: Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage, WLAN (kostenfrei), Sat-TV, Kaffeezubereiter, Minibar (gegen Gebühr), Telefon sowie Mietsafe. Gegen Aufpreis auch mit seitlichem oder direktem Meerblick buchbar. 

Doppelzimmer Prio Location: Liegen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer in einer bevorzugten Lage (Prio Location). Gegen Aufpreis auch mit seitlichem oder direktem Meerblick buchbar. 

Doppelzimmer Superior: Sind bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer geräumiger. Gegen Aufpreis auch mit Meerblick buchbar.

Doppelzimmer Superior Prio Location: Liegen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer in einer bevorzugten Lage (Prio Location) und sind geräumiger. Gegen Aufpreis auch mit Meerblick buchbar.

DZ mit Verbindungstür: Bestehen aus zwei Doppelzimmern, welche durch eine Tür miteinander verbunden sind.

DZ Superior m. Verbindungstür MB: Bestehen aus zwei Doppelzimmern Superior, welche durch eine Tür miteinander verbunden sind und verfügen zusätzlich über Meerblick.

Suite Meerblick: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer über ein getrenntes Schlafzimmer sowie Meerblick und sind geräumiger. Teilweise sind die Zimmer im Maisonettestil auf zwei Etagen.

Suite Duplex seitlicher Meerblick: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer über einen getrennten Wohn- und Schlafbereich auf zwei Etagen sowie seitlichen Meerblick und sind geräumiger.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Frühstück, Halbpension, All inklusive

Frühstück
- Frühstück in Buffetform 

Halbpension
- Frühstück und Abendessen in Buffetform 

All inklusive
- Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform.
- Wahlweise ab einem Mindestaufenthalt von 7 Nächten ein Abendessen in einem À-la-carte-Restaurant (Portofino oder Poseidon, Reservierung erforderlich) sowie ein kostenfreier Zutritt zum Spa (Reservierung erforderlich)
- Für Gäste in den Suiten oder Duplex Zimmern: Wahlweise ab einem Mindestaufenthalt von 4 Nächten ein Abendessen in einem À-la-carte-Restaurant (Portofino oder Poseidon, Reservierung erforderlich) sowie ein kostenfreier Zutritt zum Spa (Reservierung erforderlich), ab 7 Nächten Aufenthalt zwei Abendessen in einem À-la-carte-Restaurant (Portofino oder Poseidon, Reservierung erforderlich) sowie zweimal kostenfreier Zutritt zum Spa (Reservierung erforderlich)
- Tagsüber Snacks
- Minibar wird täglich aufgefüllt, Alkoholfreie Getränke sowie Bier inklusive
- Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke sind zu den ausgeschriebenen Zeiten an den jeweils geöffneten Bars inklusive
- Gegen Gebühr: Importierte Getränke, frisch gepresste Fruchtsäfte, alkoholische Getränke (außer Bier) aus der Minibar, Restaurant Barbacoa

Kleiderordnung: Im Restaurant wird um angemessene Kleidung gebeten. Herren werden gebeten zum Abendessen lange Hosen und Oberteile mit Ärmeln zu tragen.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Kinderanimation
- Miniclub für Kinder von 4 - 12 Jahren, von 10:00 - 13:00 Uhr sowie 15:00 - 17:00 Uhr
- separates Kinderbecken am Pool

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Aerobic, Billard, Boccia, Fitnessraum (10:00 - 20:00 Uhr), Tennis, Massagen, Spa
- folgende Sportarten bzw. -einrichtungen werden von lokalen Veranstaltern (ggf. gegen Gebühr) angeboten: Golfplatz
- Erwachsenenanimation
- Abendshows
- Live-Musik täglich

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: Euro/Master Card, Visa
- Wäsche-Service (gegen Gebühr)
- Parkmöglichkeiten

Landeskategorie:
5 Sterne

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Besondere Hygienemaßnahmen
Allgemein
 • Abstandsregeln
 • Hygiene-Schutzwände
 • Desinfektionsspender
 • Maskenpflicht
 • Verstärkte Reinigungsmaßnahmen
 • Gesundheitsprüfungen beim Personal
 • Hygiene-Training für Personal
 • Zusätzliche Hygienemaßnahmen in der Gastronomie
 • Zusätzliche Sicherheitsmaßnahmen in der Gastronomie
 • Schulung für Handhygiene beim Personal
 • Schutzausrüstung für Personal
 • Zeitabstand zwischen Zimmerbuchungen
 • Verwendung handelsüblicher Desinfektionsmittel
 • Zugang nur mit Schutzmaske: Fitness-Studio
Verpflegung
 • Digitale Speisekarte (Handy)
 • Verpackte Gerichte
Zimmer
 • Kontaktloser Zimmerservice
 • Verstärkte Zimmerreinigung
 • Keine berührungsintensive Ausstattung
Services
 • Kontaktloser Check-In/-Out
 • Schutzmasken für Gäste
 • Kontaktloses Bezahlen
 • Desinfektion von Plastikschlüsselkarten
 • Schutzausrüstung für Gäste

Informationen über die besonderen Hygienemaßnahmen werden unmittelbar vom Hotelbetreiber zugesteuert. Weder der Veranstalter noch GIATA übernehmen Gewähr für Aktualität und Korrektheit der Angaben.]]>

Kanárske ostrovy

Vďaka polohe v subtropickom pásme a teplotám, ktoré sa pohybujú medzi 20 – 30 °C, sú Kanárske ostrovy vyhľadávanou turistickou destináciou a dovolenkovým hitom po celý rok.

Hlavné mesto: Las Palmas de Gran Canaria, Santa Cruz de Tenerife
Časový posun: -1
Mena: Euro
Čítaj viac

Tenerife

Ostrov večnej jari s najvyšším vrcholom Pico del Teide s typickou snehovou pokrývkou. Sever je chladnejší a nádherne zelený, na juhu prevláda teplejšie a mierne suché počasie. Pláže majú čierny piesok, raritou je Playa de las Teresitas, na ktorú doviezli žltý piesok špeciálne zo Sahary.