Iberostar Selection Anthelia

Kanárske ostrovy, Tenerife
od627 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Iberostar Selection Anthelia 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Stredisko ponúka všetok komfort a má 367 izieb (5 domov s maximálne 5 poschodiami). V hlavnej budove sa nachádza lobby, recepcia, výťahy, salóniky, internetový kútik (zdarma) a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte. Vrátane Wi-Fi Premium. Komplex má 1 bufetovú reštauráciu, 4 a la carte reštaurácie a 4 bary. Verejná à la carte reštaurácia "Sea Soul Restaurant & Lounge" (za poplatok) priamo na plážovej promenáde.
V záhradách sa nachádzajú dva vyhrievané sladkovodné bazény a bazén s morskou vodou (asi 2000 m²/neohrievaný), rovnako ako slnečné terasy, lehátka s vankúšikmi, dáždniky a osušky zdarma. Wellness centrum "Spa Sensations" je vybavené saunou, kaderníkom, tureckým kúpeľom a vírivkou a ponúka wellness a kozmetické procedúry a kaderníctvo (všetko za poplatok a rezerváciu vopred od 16 rokov).
Hotel má vlastné kino, ktoré sa používa na športové podujatia a detskú zábavu za nepriaznivého počasia.

Rezervovať si zariadenia:
Double Garden View (30 m²), zariadené v štýle, s bezplatným Wi-Fi, telefón, TV s plochou obrazovkou so širokým výberom satelitných kanálov, audio systém cez Bluetooth s USB port, mini bar s poplatku, trezor, kávovar, klimatizácia, Wi-Fi zdarma, fén, sprcha/WC, balkón alebo terasa s výhľadom do záhrady. Bočné a priamy výhľad na more Možnosť rezervovať.
Tiež na jedno použitie s výhľadom do záhrady alebo s bočným výhľadom na more.
Niektoré izby nemajú dvere medzi kúpeľňou a spálňou. (Obsadenosť: dospelí od 1 do 2 detí do 1 rokov)
Prioritná poloha s dvojitým bočným výhľadom na more (asi 30 m²): rovnaké funkcie ako dvojlôžkové izby s bočným výhľadom na more a umiestnené na hornom poschodí.
Alternatívne je možné rezervovať na jedno použitie. (Obsadenosť: dospelí najmenej 1 až maximálne 2 deti do 1)
Rodinná izba (60 m²): 2 dvojlôžkové izby so spojovacími dverami. Výhľad na more je možné rezervovať za príplatok. (Obsadenosť: Dospelí najmenej 2 až max. 4 deti min 2 až max. 2 alebo dospelí aspoň 3 deti najmenej 1)
Suita výhľad na more (asi 70 m²): Na 2 poschodiach, po rekonštrukcii, pozostáva z kombinovanej obývacej izby/spálne, navyše so samostatnou spálňou (v hornom poschodí bez dverí), 2 kúpeľňami a najvyšším poschodím s balkónom a výhľadom na more. V hoteli sa nachádzajú 2 jednoposchodové apartmány (iba s 1 kúpeľňou!). (Obsadenosť: dospelí najmenej 2 až maximálne 3)
Izba Superior s výhľadom na more Poloha Priority (cca 35 m²): rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale väčšie, s posedením a veľkými oknami. Všetky izby majú výhľad na more. (Úloha: Dospelí najmenej 2 až max. 3).
Dvojúrovňový bočný výhľad na more (cca 75 m²): Izby sa nachádzajú na najvyššom poschodí a majú bočný výhľad na more. Sú umiestnené na 2 poschodiach a pozostávajú z obývacej izby (s rozkladacou pohovkou) a kúpeľne na dolnom poschodí a spálne a ďalšej kúpeľne na hornom poschodí.
Izby sú kompletne zrekonštruované a obe kúpeľne majú sprchy, jedna kúpeľňa má hydromasážnu vaňu.
Od 1.5.20 alternatívne aj na jednorazové použitie. (Obsadenosť: dospelí od 2 do 3)
Izba Deluxe s výhľadom na more (cca 30 m²): exkluzívne rezervovateľná na nemeckom trhu v meste Schauinsland-reisen. Izby majú rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale s výhľadom na more. Vychutnajte si exkluzívne výhody, ako je uvítací balíček VIP s fľašou šampanského a ovocia, vstup do jedinečných "SPA Sensations" a 10% zľava na kúpeľné procedúry. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až maximálne 2 deti do maximálne 1)

Možné stravovacie možnosti: raňajky/polpenzia: raňajky a večere formou bufetu. V prípade polpenzie môžu hostia stolovať raz za pobyt v jednej z à la carte reštaurácií "Poseidon" alebo "Portofino" (3-chodové jedlo/podľa dostupnosti, požadovaná rezervácia a nápoje za poplatok). Pri jedle sa vyžaduje strava, na večeru nie sú povolené žiadne pánske kraťasy.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky a večere formou bufetu. Obed sa bude podávať v reštaurácii "barbacoa" a la carte. Večera môže byť buď raz za pobyt v à la carte reštaurácii "Portofino" alebo Poseidon sú obsadené (tri chodoch, v závislosti od dostupnosti, rezervácia nutná). Počas dňa si môžete dať občerstvenie od 10 do 18 v bare Zumeria a Barito, káva a koláč od 16 do 18:30 (v lete až 19 hodín) v bare Hall alebo od 16 do 18:00 v bare Zumeria. Národné a lt medzinárodné alkoholické a nealkoholické nápoje od 10 do 1am. AI karty. Minibar je doplňovaný denne (alkohol nie je súčasťou balenia) a 1x za pobyt voľný vstup do kúpeľov pocitoch "(16 rokov).
Poznámka: bezlepkové výrobky k dispozícii (na vyžiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: zábava počas dňa, večerná zábava a živá hudba.

Šport zahrnuté: tenis, stolný tenis, šípky, aerobik s trénerom, telocvičňa, vodné hry v bazéne, gymnastika. Cyklistické výlety.

Šport za poplatok: biliard.
Zľava na zelené poplatky pre hotelových hostí na okolitých golfových ihriskách.

Detský program: Detský program "Star Camp":
"Opica" (4 až 7 rokov, celoročne), "Dolphin" (8 až 12 rokov), "Eagle" (13 až 17 rokov).
Aqua Fun: 1 detský bazén s morskou vodou (nie je vyhrievaný), 2 sladkovodné detské bazény (vyhrievané, 1x s pirátskou loďou a tobogánmi).
Detské ihrisko FUN PARK.
V klubovni si môžete požičať buggy (za poplatok) a ohrievače fliaš. Opatrovanie detí na vyžiadanie za poplatok.
Detské postieľky vždy na vyžiadanie.

Wellness: Za poplatok: "Spa Pocity" (16 rokov/rezervácia nutná) so saunou, tureckú parný kúpeľ, bazén s vodnými tryskami, rôzne sprchy, relaxačná zóna ... Procedúry za poplatok.
Hotel ponúka kúpeľnú liečbu Mayr za poplatok. Viac informácií na:

Hotelové služby: Premium Wi-Fi zdarma v celom hoteli.

Poznámky: Ďalšie kontingenty je možné objednať v rámci TFS914.
Bezbariérový prístupný hotel s bezbariérovými izbami (všetky so sprchou a rúčkou) na vyžiadanie.
Bezplatné parkovanie pred hotelom podľa dostupnosti.
****
Pri rezervácii zájazdu (bez O-kódovanie) je kolektívna prevod hotela. Ak sa požaduje priamy súkromný prenos, to je nekomplikované zubuchbar. Viac informácií je k dispozícii na adrese alebo prostredníctvom cestovnej kancelárie.

Poznámka 2: Calle Londres 15
38660 COSTA ADEJE
Tel.: 922 34 71 33 35
Fax: 922 34 71 90 81
E-mail: grand. hotel. Anthelia Iberostar @. com

Zabezpečte si rýchlu a pohodlnú cestu rezerváciou súkromného prevodu (kódovanie pod :)
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 152.
V katalógu "Kanárske ostrovy · Madeira" Leto 2021 na strane 150.
V katalógu "High Class" 2021 na strane 72.

Sezóna Poznámka: Hotel TFSA52 ponúka len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.]]>
Lage: Direkt am Meer, zwischen den Hauptstränden von El Duque und Fañabé. Nur die Uferpromenade trennt das Hotel vom Strand, zu dem es knappe 25 m sind. Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten befinden sich in der Nähe, die schöne Promenade lädt zu langen Spaziergängen ein.

Ausstattung: Die Urlaubsanlage bietet allen Komfort und verfügt über 367 Zimmer (5 Häuser mit max. 5 Etagen). Das Hauptgebäude bietet eine Lobby, Rezeption, Fahrstühle, Salons, Internetcorner (kostenlos) und kostenloses Wi-Fi in der gesamten Anlage (allgemeine Zonen + Zimmer). Wi-Fi Premium inklusive. Die Anlage verfügt über 1 Buffetrestaurant, 4 À-la-carte-Restaurants sowie 4 Bars. Öffentliches À-la-carte-Restaurant "Sea Soul Restaurant & Lounge" (gegen Gebühr) direkt an der Strandpromenade.
Die Gartenanlage beherbergt zwei beheizte Süßwasserschwimmbecken und einen Meerwasserpool (ca. 2000 m²/nicht beheizt), ebenso wie Sonnenterrassen, Liegen mit Auflagen, Sonnenschirme und kostenlose Badetücher. Das Wellness-Center "Spa Sensations" ist mit Sauna, Friseur, Türkischem Bad und Whirlpool ausgestattet und bietet Wellness- und Schönheitsbehandlungen und Friseur (alles gegen Gebühr und Voranmeldung, ab 16 Jahren) an.
Das Hotel verfügt über ein eigenes Kino, dieses wird für Sportveranstaltungen und für die Kinderanimation bei schlechtem Wetter benutzt.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer Gartenblick (ca. 30 m²): Stilvoll eingerichtet, mit kostenlosem Wi-Fi, Telefon, TV-Flachbildschirm mit breiter Auswahl an Sat.-Programmen, Audiosystem über Bluetooth mit USB-Port, Minibar gegen Gebühr, Safe, Kaffeemaschine, Klimaanlage, Wi-Fi gratis, Haartrockner, Dusche/WC, Balkon oder Terrasse mit Gartenblick. Seitlicher sowie direkter Meerblick gegen Aufpreis buchbar.
Auch zur Alleinbenutzung mit Gartenblick oder seitlichem Meerblick buchbar.
Manche Zimmern verfügen nicht über eine Tür zwischen Badezimmer und Schlafzimmer. (Belegung: Erwachsene mind. 1 bis max. 2+Kinder bis max. 1)
Doppelzimmer seitlicher Meerblick Priority Location (ca. 30 m²): Gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer, zusätzlich mit seitlichem Meerblick und in einer der oberen Etage gelegen.
Wahlweise auch zur Alleinbenutzung buchbar. (Belegung: Erwachsene mind. 1 bis max. 2+Kinder bis max. 1)
Familienzimmer (ca. 60 m²): 2 Doppelzimmer mit Verbindungstür. Meerblick gegen Aufpreis buchbar. (Belegungen: Erwachsene mind. 2 bis max. 4+Kinder mind. 2 bis max. 2 oder Erwachsene mind. 3+Kinder mind. 1)
Suite Meerblick (ca. 70 m²): Auf 2 Etagen, renoviert, bestehen aus einem kombinierten Wohn-/Schlafraum, zusätzlich mit separatem Schlafraum (in der oberen Etage ohne Tür), 2 Badezimmern und in den obersten Etage mit Balkon und Meerblick gelegen. Es gibt 2 einstöckige Suiten im Hotel (nur mit 1 Badezimmer!). (Belegung: Erwachsene mind. 2 bis max. 3)
DZ Superior Meerblick Priority Location (ca. 35 m²): Gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer, jedoch größer, mit Sitzecke und großer Fensterfront. Die Zimmer verfügen über Meerblick. (Belegung: Erwachsene mind. 2 bis max. 3)
Duplex seitlicher Meerblick (ca. 75 m²): Die Zimmer liegen in der obersten Etage und verfügen über seitlichen Meerblick. Sie liegen über 2 Etagen und bestehen aus einem Wohnraum (mit Schlafcouch) und einem Badezimmer in der unteren Etage sowie einem Schlafraum und einem weiteren Badezimmer in der oberen Etage.
Die Zimmer sind komplett renoviert und beide Bäder verfügen über Dusche, ein Bad verfügt zusätzlich über Hydromassagebadewanne.
Ab 1.5.20 wahlweise auch zur Alleinbenutzung buchbar. (Belegung: Erwachsene mind. 2 bis max. 3)
Doppelzimmer Deluxe Meerblick (ca. 30 m²): Exklusiv auf dem deutschen Markt bei schauinsland-reisen buchbar. Die Zimmer verfügen über die gleichen Ausstattungsmerkmale wie die Doppelzimmer, jedoch mit Meerblick. Erleben Sie exklusive Vorteile wie ein VIP Willkommenspaket mit einer Flasche Champagner und Früchten, freier Eintritt im einzigartigen "SPA-Sensations" sowie 10% Ermäßigung auf Anwendungen im SPA-Bereich. (Belegung: Erwachsene mind. 2 bis max. 2+Kinder bis max. 1)

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: Frühstück/Halbpension: Frühstück und Abendessen in Buffetform. Bei Halbpension können die Gäste ihr Abendessen jeweils einmal pro Aufenthalt in einem der À-la-carte-Restaurants "Poseidon" oder "Portofino" einnehmen (3-Gänge-Menü/je nach Verfügbarkeit, Reservierung erforderlich und Getränke gegen Gebühr). Zu den Mahlzeiten wird um angemessene Kleidung gebeten, zum Abendessen sind keine kurzen Hosen für Herren erlaubt.

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Frühstück und Abendessen in Buffetform. Das Mittagessen wird im Restaurant "Barbacoa" à la carte eingenommen. Das Abendessen kann wahlweise jeweils einmal pro Aufenthalt im À-la-carte-Restaurant "Portofino" oder „Poseidon“ eingenommen werden (3-Gänge-Menü, je nach Verfügbarkeit, Reservierung erforderlich). Tagsüber erhalten Sie Snacks von 10 bis 18 Uhr an der Bar Zumeria und Barito, Kaffee und Kuchen von 16 bis 18:30 Uhr (im Sommer bis 19 Uhr) an der Bar Hall oder von 16 bis 18 Uhr an der Zumeria Bar. Nationale und internationale alkoholische und alkoholfreie Getränke von 10 bis 1 Uhr lt. AI Karte. Minibar wird täglich aufgefüllt (Alkohol ist nicht inklusive) und 1x pro Aufenthalt freier Eintritt ins „Spa Sensations" (ab 16 Jahren).
Hinweis: Glutenfreie Produkte vorhanden (auf Anfrage/nach Verfügbarkeit vor Ort). Bitte geben Sie hierzu bei Buchung einen Vermerk an.

Landeskategorie: 5 Sterne

Unterhaltung: Tagsüber Unterhaltungsprogramm, Abendunterhaltung und Live-Musik.

Sport inklusive: Tennis, Tischtennis, Darts, Aerobic mit Trainer, Fitnessraum, Wasserspiele im Pool, Gymnastik. Fahrradtouren.

Sport gegen Gebühr: Billard.
Green-Fee-Ermäßigung für Hotelgäste auf den umliegenden Golfplätzen.

Kinderprogramm: Kinderprogramm "Star Camp":
"Monkey" (4 bis 7 Jahre; ganzjährig), "Dolphin" (8 bis 12 Jahre), "Eagle" (13 bis 17 Jahre).
Aqua Fun: 1 Salzwasserkinderpool (nicht beheizt), 2 Süßwasserkinderpools (beheizt; 1x mit Piratenboot und Rutschen).
Spielplatz FUN PARK.
Im Clubhaus können Sie Buggies (gegen Gebühr) und Flaschenaufwärmer ausleihen. Babysitter auf Anfrage gegen Gebühr.
Babybetten immer auf Anfrage.

Wellness: Gegen Gebühr: "Spa Sensations" (ab 16 Jahren/Reservierung notwendig) mit Sauna, türk. Dampfbad, Schwimmbad mit Wasserdüsen, div. Duschen, Relaxzone. Behandlungen gegen Gebühr.
Das Hotel bietet eine Mayr-Kur-Therapie gegen Gebühr an. Mehr Informationen unter: http://www.mayrtherapie.com/index.php?lang=de

Hotelservice: Premium Wi-Fi in dem gesamten Hotel gratis.

Hinweise: Weitere Kontingente buchbar unter TFS914.
Behindertengerechtes Hotel mit rollstuhlgerechten Zimmern (alle mit Dusche und Henkel) auf Anfrage.
Kostenlose Parkplätze vor dem Hotel nach Verfügbarkeit vorhanden.
****
Bei Buchung einer Pauschalreise (ohne O-Codierung) ist ein Sammeltransfer inklusive. Falls ein direkter Privattransfer gewünscht wird, ist dieser umkompliziert zubuchbar. Weitere Informationen unter https://www.slr-info.de/transferpreise oder im Reisebüro.

Hinweis 2: Calle Londres 15
38660 COSTA ADEJE
Tel. : +34 922 71 33 35
Fax: +34 922 71 90 81
E-mail: grand. hotel. anthelia@iberostar. com

Sichern Sie sich eine schnelle und bequeme Anreise durch Zubuchung eines Privattransfers (Codierung unter: www.slr-info.de/transferpreise)
Im Katalog "Kanaren · Madeira" Winter 2020/21 auf Seite 152.
Im Katalog "Kanaren · Madeira" Sommer 2021 auf Seite 150.
Im Katalog "High Class" 2021 auf Seite 72.

Saisonhinweis: Für das Hotel TFSA52 sind nur Tagesoptionen möglich. Stornierung/Umbuchung/Änderung nur durch den Veranstalter möglich.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Diese Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz.
Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden.
Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>

Kanárske ostrovy

Vďaka polohe v subtropickom pásme a teplotám, ktoré sa pohybujú medzi 20 – 30 °C, sú Kanárske ostrovy vyhľadávanou turistickou destináciou a dovolenkovým hitom po celý rok.

Hlavné mesto: Las Palmas de Gran Canaria, Santa Cruz de Tenerife
Časový posun: -1
Mena: Euro
Čítaj viac

Tenerife

Ostrov večnej jari s najvyšším vrcholom Pico del Teide s typickou snehovou pokrývkou. Sever je chladnejší a nádherne zelený, na juhu prevláda teplejšie a mierne suché počasie. Pláže majú čierny piesok, raritou je Playa de las Teresitas, na ktorú doviezli žltý piesok špeciálne zo Sahary.