Be Live Experience La Niña

Kanárske ostrovy, Tenerife, Costa Adeje

Be Live Experience La Niña 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Moderný hotel so sladkovodným bazénom, detským bazénom a nákupným centrom má: zrekonštruovanú reštauráciu Teide: bufet s prípravou jedla pred očami hostí, novú à la carte reštauráciu, bar pri bazéne, lobby bar, výťah a uteráky (s depozitom) k dispozícii (1€ za zmena za handričku). Internet (Wi-Fi) v celom hoteli.
Všetky izby boli zrekonštruované v lete 2017 a celý hotel prešiel modernizáciou.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: 226 zrekonštruovaných dvojlôžkových izieb s kúpeľňou, klimatizáciou, telefónom s priamou voľbou, TV so satelitným príjmom, trezorom na prenájom a minibarom (na vyžiadanie, za poplatok) (D).
Voliteľne možné rezervovať na jedno použitie (DE).
Dvojlôžková izba Superior: Vybavená ako dvojlôžkové izby, tieto izby však majú balkón.
Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na bazén (DSP/DST) alebo s výhľadom na more (na horných poschodiach) (DMU/DME).
Môj obľúbený klub Superior s výhľadom na more na najvyššom poschodí: Vybavené ako dvojlôžkové izby Superior s výhľadom na more, navyše s nasledujúcim vybavením:
skorá registrácia/neskoré odhlásenie (v závislosti od dostupnosti)
Exkluzívny priestor v reštaurácii Terra
Strešná terasa s panoramatickým výhľadom na Atlantik s terasou na opaľovanie, stolmi a balijskými posteľami
Exkluzívny prístup do My Favorite Club Lounge s obývacou izbou s pohovkou, TV a priestorom na čítanie, vonkajší priestor s terasou, prístup do počítačového kútika a co-workingového priestoru, rôzne občerstvenie, sladkosti, káva, čaj a nealkoholické nápoje (celodenne) . (MF8/MF1).

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky. Popoludňajšie občerstvenie. Národné alkoholické a nealkoholické nápoje z ponuky AI od 10:30 do 23:00. Pre využitie služieb all inclusive je nutné nosiť náramok. Alkohol a squash sa nepodávajú mládeži do 18 rokov.
Poznámka: K dispozícii sú bezlepkové produkty (na vyžiadanie/v závislosti od miestnej dostupnosti). Pri rezervácii to uveďte do poznámky.

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Zábava: Animačný program počas dňa a večer.

Šport v cene: fitness (od 16 rokov), stolný tenis (rakety za zálohu).

Program pre deti: miniklub.

Wellness: Spa za poplatok (od 16 rokov) vnútorný bazén, vírivka, hydromasážna sprcha, sauna a turecké kúpele, ako aj všetky procedúry (masáže a ošetrenie tváre).
Pri pobyte na minimálne 1 týždeň vstup do kúpeľov v cene 1x týždenne. Tento bezplatný vstup je potrebné uplatniť počas prvých dvoch dní po príchode.

Hotelové služby: parkovisko za poplatok.
**************
Wi-Fi v celom hoteli.
**************

Poznámky: K dispozícii sú bezbariérové a nefajčiarske izby.

Poznámka 2: Avenida de España S/N. 38660. Costa Adeje, Tenerife
Telefón: 0034922717090
Fax: 0034922712957]]>
Lage: Im Ortsteil Fañabé, der Strand liegt ca. 100 m entfernt und gleich in der Nähe befindet sich der Yachthafen von Puerto Colon.

Ausstattung: Das moderne Hotel mit Süßwasserbecken, Kinderbecken und Einkaufszentrum verfügt über: renoviertes Restaurant Teide: Buffet mit Show-Cooking, neues À-la-carte-Restaurant, Poolbar, Lobbybar, Lift und Handtücher (gegen Kaution) erhältlich (1 € für den Wechsel pro Tuch). Internet (Wi-Fi) im ganzen Hotel inklusive.
Alle Zimmer wurden im Sommer 2017 renoviert und das ganze Hotel ist modernisiert worden.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer: 226 renovierte Doppelzimmer mit Badezimmer, Klimaanlage, Durchwahltelefon, Sat.-TV, Mietsafe und Minibar (auf Wunsch, gegen Gebühr) (D).
Wahlweise auch zur Alleinbenutzung buchbar (DE).
Doppelzimmer Superior: Ausgestattet wie die Doppelzimmer, jedoch verfügen diese Zimmer über einen Balkon.
Wahlweise gegen Aufpreis auch mit Poolblick (DSP/DST) oder Meerblick (in den oberen Etagen) (DMU/DME) buchbar.
My Favourite Club Superior Meerblick oberste Etage: Ausgestattet wie die Doppelzimmer Superior Meerblick, zusätzlich mit folgenden Annehmlichkeiten:
Early Check-in/Late Check-out (nach Verfügbarkeit)
Exklusiver Bereich im Restaurant Terra
Dachterrasse mit Panoramablick auf den Atlantik mit Sonnenterrasse, Tischen und balinesischen Betten
Exklusiver Zugang zur My Favourite Club Lounge mit Wohnzimmer mit Sofa, TV und Leseecke, Außenbereich mit Terrasse, Zugang zur Computerecke und Co-Working-Bereich, verschiedene Snacks, Süßigkeiten, Kaffee, Tee und alkoholfreie Getränke (den gesamten Tag). (MF8/MF1).

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform, Langschläfer-Frühstück. Nachmittags Snacks. Nationale alkoholische und alkoholfreie Getränke von der AI-Karte von 10:30-23 Uhr. Das Tragen eines Armbandes ist notwendig, um die All-Inclusive-Leistungen in Anspruch zu nehmen. An Jugendliche unter 18 Jahre wird kein Alkohol ausgeschenkt. Fitnessraum und Squash.
Hinweis: Glutenfreie Produkte vorhanden (auf Anfrage/nach Verfügbarkeit vor Ort). Bitte geben Sie hierzu bei Buchung einen Vermerk an.

Landeskategorie: 4 Sterne

Unterhaltung: Tagsüber und abends Animationsprogramm.

Sport inklusive: Fitnessraum (ab 16 Jahren), Tischtennis (Schläger gegen Kaution).

Kinderprogramm: Miniclub.

Wellness: Spa gegen Gebühr (ab 16 Jahren) Hallenbad, Whirlpool, Hydromassage Dusche, Sauna und Türkisches Bad, sowie alle Anwendungen (Massagen und Gesichtsbehandlungen).
Bei einem Aufenthalt von mindestens 1 Woche einmal pro Woche Eintritt in den Spa inklusive. Dieser Gratis-Eintritt muss in den ersten beiden Tagen nach Ankunft eingelöst werden.

Hotelservice: Parkplätze gegen Gebühr.
***********
Wi-Fi im ganzen Hotel inklusive.
***********

Hinweise: Behindertengerechte Zimmer und Nichtraucherzimmer vorhanden.

Hinweis 2: Avenida de España S/N. 38660. Costa Adeje, Tenerife
Telefon: 0034922717090
Fax: 0034922712957]]>

Kanárske ostrovy

Vďaka polohe v subtropickom pásme a teplotám, ktoré sa pohybujú medzi 20 – 30 °C, sú Kanárske ostrovy vyhľadávanou turistickou destináciou a dovolenkovým hitom po celý rok.

Hlavné mesto: Las Palmas de Gran Canaria, Santa Cruz de Tenerife
Časový posun: -1
Mena: Euro
Čítaj viac

Tenerife

Ostrov večnej jari s najvyšším vrcholom Pico del Teide s typickou snehovou pokrývkou. Sever je chladnejší a nádherne zelený, na juhu prevláda teplejšie a mierne suché počasie. Pláže majú čierny piesok, raritou je Playa de las Teresitas, na ktorú doviezli žltý piesok špeciálne zo Sahary.