Lopesan Costa Meloneras Resort

Kanárske ostrovy, Gran Canaria
od546 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Lopesan Costa Meloneras Resort 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Elegantný hotelový palác s 1 136 izbami postavený v kanárskom koloniálnom štýle sa rozprestiera na niekoľkých krídlach budovy až s 8 poschodiami, veľká vstupná hala s recepciou, výťahy, bufetová reštaurácia, à la carte reštaurácie (otvorené podľa obsadenosti) a bary , rovnako ako piano bar a detské ihrisko. V rozsiahlej záhrade s rozlohou 76 000 m² sú 4 bazény (v zime 2 vyhrievané), 2 vírivky a samostatný detský bazén (v zime vyhrievaný), ako aj malá umelá pláž a terasy s ležadlami a slnečníkmi (zadarmo). Uteráky pri bazéne zdarma (výmena za poplatok), parkovisko za poplatok. V celom hoteli bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba, strana na pevnine: Pre 1-3 osoby: Pohodlne zariadené s mramorovou podlahou, vstavanou skriňou, písacím stolom, satelitnou TV (zadarmo), telefónom, klimatizáciou, minibarom (za poplatok). Trezor za poplatok, kompletne vybavená mramorová kúpeľňa s vaňou a samostatným sprchovacím kútom, zapožičanie županu a sušiča vlasov, ako aj zariadený balkón alebo terasa. Možno rezervovať aj na jednorazové použitie. Výhľad na more (JEDINEČNÝ) za príplatok a je možné ho rezervovať aj na jednorazové použitie.
Junior Suites UNIQUE: Sú priestrannejšie a vybavené ako dvojlôžkové izby. Majú obývací priestor s (spacími) pohovkami a otvoreným priestorom na spanie.
Senior Suites Sea View UNIQUE: Sú veľmi priestranné a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby. Všetky suity seniorov majú výhľad na salón a more. V kúpeľni je hydromasáž integrovaná vo vani.
(Okrem toho je možné si rezervovať v rámci LPAA20 so S2M.)
Dvojposteľová záhrada/výhľad na more: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale sú umiestnené na záhrade alebo na mori. Možno rezervovať aj na jedno použitie.
Typ miestnosti B (GB2) alebo typu X (XG2) má rovnaké vlastnosti, ale obmedzené kvóty a špeciálnu cenu.
Super-Spar izba: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby na pozemku, ale obmedzené kontingentné a čiastočne v neprednostnom mieste.
Dvojlôžková izba typu I/Typ X: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby na vidieku, ale obmedzené kvóty a špeciálne ceny. Dvojlôžková izba typu X je možné rezervovať pod kódom XDI alebo DXI (dvojposteľová izba na strane pozemku) alebo XG2 (dvojitá záhrada/more). Od leta 18 aj pre jednorazové rezervácie (XEI) alebo pre záhradu/more (XG1).
V určitých termínoch je aj typ KDI (dvojposteľová izba strana) s možnosťou rezervácie 2 dospelých.
Rodinná izba: ako štandardné izby, ale priestrannejšie a majú miesto na spanie pre 3-4. Osoba a ďalšie vaňa.
UNIQUE by Lopesan (LPA183): Pri rezervácii typov izieb:
Dvojlôžková izba s výhľadom na more (DM), Junior Suite a senior suite.
Exkluzívne prednostné prihlásenie / odhlásenie, šumivé víno alebo 1 nealkoholický nápoj na privítanie pri príchode, prístup do samostatných VIP priestorov v určitých časoch, skoré raňajky (24 hodín vopred na rezerváciu), rezervácia preferenčného stola v À-la- Carte reštaurácie (pred otvorením), večere (raňajky a večere) vo všetkých bufetových reštauráciách hotelov Lopesan, v ktorých sa ponúka jedinečná služba (rezervácia 24 hodín vopred), 1 studená večera na osobu za príchody mimo otváracích hodín reštaurácie, E-služba concierge prostredníctvom okamžitých správ, denná tlač (digitálna), služba starostlivosti o deti (1 x za pobyt, po predchádzajúcej dohode, ak si rodičia rezervujú ošetrenie vo wellness alebo si zahrajú na golfovom ihrisku Lopesan), vyhradený priestor pri bazéne. Ochutená voda a čerstvé ovocie sú tiež ponúkané zadarmo.
Kúpele Costa Meloneras: 1 návšteva za pobyt na osobu vrátane podľa podmienok používania kúpeľného centra.
Jedinečná služba na izbe:
malé bonboniéra (domáce od Lopesan) 2: osušky, župany, trezor, kozmetické a osobnej starostlivosti o výrobky uznávanej a medzinárodné luxusné značky, bezplatná voda, Mediterranean Skúsenosť: Gin Tonic 2 nealkoholické nápoje (na vyžiadanie/1 x za pobyt), sladké chvíle (pri príchode) fľašu vína pri príchode, vankúšov a matrace zatvárače, kávovar Nespresso vr. kapsule, varnú kanvicu s čajovým servisom, žehlička a žehliaca doska (na požiadanie) a malou pozornosťou na relaxáciu (1 x za osobu a pobyt) s voňajúce sviečku a kúpeľový olej alebo soľ.
Dvojlôžková izba typ B (LPAA20): Tieto zodpovedajú dvojlôžkovým izbám za špeciálnu cenu (DB / DBE).
Dvojlôžková izba nezrekonštruovaná (od 1.5.21): Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžková izba na strane pozemku, ale nezrekonštruovaná.
Plávanie v dvojlôžkovej izbe (1.5.21): Nasleduje popis typu izby.

Možnosti rezervácie stravovania: raňajky alebo polpenzia: bohaté raňajky a výrobky k dispozícii (na vyžiadanie / v závislosti od dostupnosti na mieste). Pri rezervácii to poznamenajte.

Oficiálne trieda: hviezdičiek 4,5

Zábava: Animácia niekoľkokrát týždenne, večerné predstavenia a/alebo živá hudba.

Zahrnuté športy: telocvičňa, putting green a stolný tenis.

Šport za poplatok: 4 tenisové kurty (kremeň), tenisové kurzy na vyžiadanie, mini golf, fitness centrum. Neďaleko golfového ihriska.

Detský program: niekoľkokrát týždenne mini klub pre deti od 4 do 12 rokov a denná animácia. Buggies si môžete požičať za poplatok. Detské postieľky zadarmo. Babysitter na vyžiadanie za poplatok.

Wellness: Za poplatok: Corallium Spa and Beauty Center pokrýva 3500 metrov štvorcových s rôznymi oblasťami (napr hydrotermálne turné, Afrik sauna, parný kúpeľ, Kneippov bazén, atd ...) po dobu 18 rokov. Procedúry a masáže za poplatok.
Pri rezervácii LPA183W dostanete za príplatok wellness balíček v Lopesan Costa Meloneras. Patrí sem denný vstup do kúpeľného areálu s okruhom „Spa Experience Circuit. Toto je prehliadka rôznych vodných a zmyslových zážitkov, ktoré sa konajú pri rôznych teplotách 4 ° C v ľadovom svete, nad 35 ° C v bazéne s nosnou vodou, 45 ° C v parnom kúpeli, Ďalej dostanete denný vstup do moderného fitnescentra a vstup do vonkajšieho bazéna v kúpeľnom centre. Po príchode dostanete vybavenie „Corallium“, ako sú kúpeľné papuče, župan, uterák a uzamykateľná skrinka. Počas využívania kúpeľov si môžete za poplatok rezervovať rôzne aplikácie, ako sú masáže, kozmetické procedúry a kozmetické procedúry.
Balíček je rezervovateľný len pre dospelých nad 18 rokov.

Hotelové služby: Zľavy za zelený poplatok Maspalomas Golf, Meloneras Golf a Salobre Golf. Bezplatná kyvadlová doprava na golf Maspalomas a Meloneras (na vyžiadanie/podľa dostupnosti). Parkovanie k dispozícii za poplatok (v závislosti od dostupnosti). Wi-Fi pripojenie na internet v recepcii zdarma, inak za poplatok.

Poznámky: Národná kategória 4 hviezdičky superior
***
Očakáva sa, že hotel a izby budú zrekonštruované v lete 2021.
***
K večeri sú muži nosiť dlhé nohavice položené.
****
Domáce zvieratá nie sú povolené.
****
V hoteli je veľmi dobre navrhnutý pre vozíčkarov. Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii na vyžiadanie (štandardná dvojlôžková izba verejný priestor letiska).
*****

Poznámka 2: C/MAR MEDITERRANEO
35100 MASPALOMAS
Gran Canaria
Tel: 0034928-128100
Fax: 0034928-128122
V katalógu „Kanárske ostrovy · Madeira“ zima 2020/21 na strane 50.
V katalógu „Kanárske ostrovy · Madeira“ leto 2021 na strane 50.

Sezóna Poznámka: Hotel LPAA20 má k dispozícii len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.]]>
Lage: Direkt am Meer, gleich neben dem Leuchtturm von Maspalomas. Zu den Dünen und dem Hauptstrand sind es ca 600 m, zu dem kleinen Strand von Las Meloneras ca. 600m. Das beliebte Einkaufszentrum mit Geschäften, Restaurants und Bars liegt in unmittelbarer Nähe.

Ausstattung: Der im kanarischen Kolonialstil erbaute, elegante Hotelpalast mit 1.136 Zimmern verteilt sich auf mehrere Gebäudetrakten mit bis zu 8 Stockwerken, einer großen Empfangshalle mit Rezeption, Lifte, Buffetrestaurant, À-la-carte-Restaurants (je nach Auslastung geöffnet) und Bars, sowie eine Piano-Bar und Spielplatz. In der weitläufigen Gartenanlage von 76.000 m² befinden sich 4 Swimmingpools (2 im Winter beheizbar), 2 Whirlpools und ein separater Kinderpool (im Winter beheizbar) sowie ein kleiner künstlich angelegter Strand und Terrassen mit Liegen und Sonnenschirmen (gratis). Poolhandtücher gratis (Wechsel gegen Gebühr), Parkplatz gegen Gebühr. Wi-Fi gratis im gesamten Hotel.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer Landseite: Für 1-3 Personen: Komfortabel ausgestattet mit Marmorfußboden, Einbauschrank, Schreibtisch, Sat.-TV (gratis), Telefon, Klimaanlage, Minibar (gegen Gebühr). Mietsafe gegen Gebühr, komplett ausgestattetem Marmorbad mit Badewanne und separater Dusche, Leihbademantel und Haartrockner, sowie einem möblierten Balkon oder Terrasse. Auch zur Alleinbenutzung buchbar. Meerblick (UNIQUE) gegen Aufpreis und auch zur Alleinbenutzung buchbar.
Juniorsuiten UNIQUE: Sind geräumiger und gleich ausgestattet wie die Doppelzimmer. Sie verfügen über eine Sitzecke mit (Schlaf-) Sofa und einen offenen Schlafbereich.
Seniorsuiten Meerblick UNIQUE: Sind sehr geräumig und verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer. Alle Senior Suiten haben einen Salon und Meerblick. Im Badezimmer ist in der Badewanne eine Hydromassage integriert.
(Zusätzlich buchbar unter LPAA20 mit S2M.)
Doppelzimmer Garten/Meerseite: Gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer, liegen jedoch zur Garten- oder Meerseite. Auch zur Alleinbenutzung buchbar.
Zimmer Typ B (GB2) oder Typ X (XG2) hat die gleiche Ausstattung, jedoch ein begrenztes Kontingent und spezieller Preis.
Super-Sparzimmer: Gleiche Ausstattung wie Doppelzimmer zur Landseite, jedoch begrenztes Kontingent und teilweise in nicht bevorzugter Lage.
Doppelzimmer Typ I/Typ X: Gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Landseite, jedoch begrenztes Kontingent und spezielle Preise. Das Doppelzimmer Typ X ist buchbar unter der Codierung XDI bzw. DXI (Doppelzimmer Landseite) oder XG2 (Doppelzimmer Garten/Meerseite). Ab Sommer 18 auch zur Alleinbenutzung buchbar (XEI) oder zur Garten/Meerseite (XG1).
Zu bestimmten Termin auch als Typ KDI (Doppelzimmer Landseite) buchbar mit einer Belegung von 2 Erw. + 1 Kind.
Familienzimmer: Wie die Doppelzimmer jedoch etwas geräumiger und verfügen über eine Schlafgelegenheit für die 3./4. Person und zusätzlich eine Badewanne.
UNIQUE by Lopesan (LPA183): Bei Buchung der Zimmertypen:
Doppelzimmer Meerblick (DM), Juniorsuite und Seniorsuite.
Exklusiver Vorzugs- Check in-/out, Schaumwein oder 1 alkoholfreies Getränk als Willkommensgruß bei Anreise, Zugang zu separaten VIP Bereichen zu bestimmten Zeiten, Frühaufsteher Frühstück (24 Std. vorab zu reservieren), Reservierung eines Vorzugs Tischs in den À-la-carte-Restaurants (bevor diese geöffnet werden), dine around (Frühstück und Abendessen) in allen Buffetrestaurants der Lopesan Hotels in denen der Unique Service angeboten wird (24 Std. vorab zu reservieren), bei Anreisen außerhalb der Restaurantöffnungszeiten 1 kaltes Abendessen pro Person, E-Concierge Service per Instant Messaging, Tagespresse (digital), Kinderbetreuungsdienst (1 x pro Aufenthalt, nach Voranmeldung, wenn die Eltern eine Behandlung im Wellnessbereich reservieren oder auf dem Lopesan Golfplatz spielen), reservierter Bereich am Swimmingpool. Hier wird auch Wasser mit Geschmack und frisches Obst kostenlos angeboten.
Spa Center Costa Meloneras: 1 Besuch pro Aufenthalt und Person inklusive lt. Nutzungsbedingungen des Spa Centers.
Unique Service auf dem Zimmer:
Pooltücher, Bademäntel, Safe, Kosmetik und Körperpflegeprodukte anerkannter und internationaler Luxusmarken, kostenloses Wasser, Mediterranean Experience: Gin Tonic + 2 Erfrischungsgetränke (auf Anfrage/1 x pro Aufenthalt), Sweet Moments (bei Ankunft): Pralinenschachtel (hausgemacht by Lopesan), 2 kleine Flaschen Wein bei Ankunft, Kissenmenü und Matratzen-Topper, Nespresso-Kaffeemaschine inkl. Kapseln, Wasserkocher mit Teeservice, Bügeleisen und Bügelbrett (auf Anfrage) sowie eine kleine Aufmerksamkeit zum Entspannen (1 x pro Person und Aufenthalt) mit einer Duftkerze und Badeöl- oder salzen.
Doppelzimmer Typ B (LPAA20): Diese entsprechen den Doppelzimmern zum speziellen Preis (DB/DBE).
Doppelzimmer nicht renoviert (ab 1.5.21): Gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Landseite, jedoch nicht renoviert.
Doppelzimmer Swim -Up (1.5.21): Die Beschreibung des Zimmertyps folgt noch.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: Frühstück oder Halbpension: Reichhaltiges Frühstücks- und Abendbuffet. Glutenfreie Produkte vorhanden (auf Anfrage/nach Verfügbarkeit vor Ort). Bitte geben Sie hierzu bei Buchung einen Vermerk an.

Landeskategorie: 4,5 Sterne

Unterhaltung: Mehrmals wöchentlich Animation, abends Shows und/oder Livemusik.

Sport inklusive: Fitnessraum, Putting-Green und Tischtennis.

Sport gegen Gebühr: 4 Tennisplätze (Quarz), Tennisunterricht auf Anfrage, Minigolf, Fitnesscenter. Golfplatz in der Nähe.

Kinderprogramm: Mehrmals in der Woche Miniclub für Kinder von 4 bis 12 Jahren und Tagesanimation. Buggies können gegen Gebühr ausgeliehen werden. Babybetten gratis. Babysitter auf Anfrage gegen Gebühr.

Wellness: Gegen Gebühr: Corallium Spa und Beautycenter auf 3500 m² mit verschiedenen Bereichen (z. B. hydrothermaler Rundgang, afrik. Sauna, Dampfbäder, Kneippbecken etc.) ab 18 Jahren. Anwendungen und Massagen gegen Gebühr.
Bei Buchung LPA183W erhalten Sie gegen Aufpreis ein Wellnesspaket im Lopesan Costa Meloneras. Dieses beinhaltet den täglichen Eintritt in den Spa-Bereich mit einem "Spa Experience Circuit”. Dieser ist ein Rundgang durch verschiedene Wasser- und Sinneserlebnisse, welche über unterschiedliche Temperaturen von 4ºC in der Eiswelt, über 35ºC im Pool mit tragendem Wasser, 45ºC im Dampfbad, bis hin zu den 90ºC in der Sauna verfügen. Des Weiteren erhalten Sie einen täglichen Eintritt in das moderne Fitnesscenter und den Zugang zum Außenpool des Spa-Bereiches. Bei Ankunft erhalten Sie "Corallium" Annehmlichkeiten sowie Spa-Slipper, Bademantel, Handtuch und ein Schließfach während der Nutzung des Spa's. Diverse Anwendungen wie Massagen, Gesichts- und Schönheitsbehandlungen sind gegen Gebühr vor Ort buchbar.
Das Paket ist nur für Erwachsene ab 18 Jahren buchbar.

Hotelservice: Green Fee Ermäßigungen Maspalomas Golf, Meloneras Golf und Salobre Golf. Kostenloser Shuttleservice zum Maspalomas und Meloneras Golf (Auf Anfrage/nach Verfügbarkeit). Parkplatz gegen Gebühr vorhanden (nach Verfügbarkeit). Wi-Fi im Rezeptionsbereich gratis, ansonsten gegen Gebühr.

Hinweise: Landeskategorie  4 Sterne Superior
***
Das Hotel und die Zimmer wird voraussichtlich im Sommer 2021 renoviert sein.
***
Zum Abendessen werden die Herren gebeten lange Hosen zu tragen.
****
Haustiere nicht erlaubt.
****
Das Hotel ist sehr gut für Rollstuhlfahrer ausgelegt. Behindertengerechte Zimmer sind auf Anfrage buchbar (Standard Doppelzimmer Landseite).
*****

Hinweis 2: C/MAR MEDITERRANEO
35100 MASPALOMAS
GRAN CANARIA
Tel:0034928-128100
Fax:0034928-128122
Im Katalog "Kanaren · Madeira" Winter 2020/21 auf Seite 50.
Im Katalog "Kanaren · Madeira" Sommer 2021 auf Seite 50.

Saisonhinweis: Für das Hotel LPAA20 sind nur Tagesoptionen möglich. Stornierung/Umbuchung/Änderung nur durch den Veranstalter möglich.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Diese Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz.
Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden.
Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>

Kanárske ostrovy

Vďaka polohe v subtropickom pásme a teplotám, ktoré sa pohybujú medzi 20 – 30 °C, sú Kanárske ostrovy vyhľadávanou turistickou destináciou a dovolenkovým hitom po celý rok.

Hlavné mesto: Las Palmas de Gran Canaria, Santa Cruz de Tenerife
Časový posun: -1
Mena: Euro
Čítaj viac

Gran Canaria

Ostrov Gran Canaria ponúka pre každého niečo. Rodiny si vychutnajú vodné parky a pláže pri meste Puerto Rico. Cestovatelia vyhľadávajúci pokojný pobyt si to namieria do tichých rybárskych dediniek oblasti Mogan. Miniatúrny kontinent, ktorý horský masív delí na tri klimatické pásma – na juhu piesočné duny a pláže, vo vnútrozemí zelené údolia a malebné dedinky, na severe skalné útesy.