Iberostar Selection Fuerteventura Palace

Kanárske ostrovy, Fuerteventura, Jandia
Polpenzia
All Inclusive
Letecky
od684 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Iberostar Selection Fuerteventura Palace 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: 5-hviezdičkový hotel, ktorý bol prerobený a zrekonštruovaný v zime 17/18, má 437 izieb rozmiestnených v niekoľkých častiach budovy. Hotel ponúka lobby s recepciou, prémiové Wi-Fi (zdarma v celom komplexe), výťahy, športový bar "Fin de Siglo" a barový salón, obchod, zrekonštruovanú bufetovú reštauráciu s medzinárodnou a národnou kuchyňou (s "Market Place Concept" ) ako aj novú teppanyaki reštauráciu (potrebná rezervácia vopred a #252;hod). Priestranný bazén s 3 bazénmi, slnečnou terasou s ležadlami a slnečníkmi a bazénom/snack barom. Na obed slúži ako à la carte reštaurácia za poplatok.
Pre hostí v kategóriách izieb Star Prestige:
Exkluzívny „areál Star Prestige“ priamo pri plážovej promenáde so slnečnou terasou s balijskými posteľami a otvoreným barom, miestnosť Star Prestige, súkromná recepcia, exkluzívny priestor pre hostí Star Prestige v hlavnej reštaurácii, denné a bezplatné dopĺňanie kávových kapsúl, bezplatné wellness centrum vstup (jedna prehliadka na osobu a pobyt), neskorý check-out (v závislosti od dostupnosti).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Všetky izby boli kompletne zrekonštruované v zime 17/18 a majú klimatizáciu (centrálne ovládané), telefón, satelitnú TV (v cene), trezor (v cene), minibar (za poplatok), župan, vankúšové menu (na vyžiadanie/ podľa dostupnosti), bazénové osušky, kávovar (kapsuly za poplatok s polpenziou), vaňu/WC so sušičom vlasov, Bluetooth systém na izbách (reproduktory na izbe a v kúpeľni), ako aj zariadenú terasu alebo balkón. Izby majú približne 32 m². Možno rezervovať aj na jedno použitie alebo s bočným výhľadom na more.
(Dodatočne možné rezervovať ako štandardnú (DS) dvojlôžkovú izbu v rámci FUEA24. Bočný výhľad na more s AMS a výhľad na more s DM (DM s Star Prestige) je možné rezervovať.) (Obsadenie: dospelí minimálne 1 až max. 3)
Dvojlôžková izba s výhľadom na more Prioritná poloha: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby s výhľadom na more, navyše umiestnené na horných poschodiach (6.-8.). Tiež o veľkosti 32 m². Možnosť rezervácie aj na jednorazové použitie. (Obsadenie: dospelí min. 1 až max. 3)
Dvojlôžková izba typu B so spoločným bazénom: Vybavená ako dvojlôžkové izby, navyše s priamym prístupom zo súkromnej terasy k bazénu. V lete možné rezervovať aj na jedno použitie.
Možnosť rezervácie od 16 rokov. (Obsadenie: dospelí max. 2)
Beachfront Sea View Deluxe: Možnosť rezervácie výhradne na nemeckom trhu cez schauinsland-reisen. Izby sú na prvom poschodí alebo na prízemí a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, sú tiež v prvom rade komplexu a vďaka optimálnej polohe si môžete vychutnať nádherný výhľad na more. Zažite exkluzívne výhody ako VIP uvítací balíček s fľašou šampanského a ovocím, voľný vstup do jedinečných „SPA Sensations“ a 10% zľavu na procedúry v areáli SPA. Voliteľne možné rezervovať na jedno použitie. (Obsadenie: dospelí min. 1 až max. 3)
Dvojlôžková izba s výhľadom na more hviezda Prestige: Všetky izby sú vybavené rovnako ako dvojlôžkové izby, ale v 2-3. Podlaha s priamym výhľadom na more a prístup k exkluzívnym sortimentu hviezda Prestige. Voliteľne na jednorazové použitie k dispozícii. (K dispozícii od 16 rokov). (Úloha: Dospelí najmenej 1 až 3 ..)
Junior suita Star Prestige s výhľadom na more: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby Star Prestige, ale o niečo priestrannejšie (cca 40 m²) s výhľadom na more a prístupom do exkluzívnej oblasti Star Prestige. (možnosť rezervácie od 16 rokov). (Obsadenie: dospelí min. 2 až max. 3)
apartmán s výhľadom na more hviezda Prestige: Vybavený ako dvojhviezdy prestíže, ale aj prestíž s obývacím priestorom a prístupom do exkluzívneho hviezda plochy a cca. 55 m². (K dispozícii od 16 rokov). (Úloha: Dospelí najmenej 2 až 3 ..)
Dvojlôžková izba s výhľadom na more (k dispozícii od leta 2021): Inštalovaný ako dvojlôžkové izby, ale s výhľadom na more.
Voliteľne tiež rezervovateľné na jedno použitie.

Rezervovateľné možnosti stravovania: Polpenzia: Raňajky a večere formou bufetu. Nápoje nie sú zahrnuté v cene večere.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Neskoré raňajky (kontinentálne) od 10:30 do 12:00. Večera 1x za pobyt v reštaurácii Teppanyaki s japonským menu v cene (nutná rezervácia). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 01:00. Káva a koláč popoludní a sendviče v určitých časoch. Na raňajky, obed a večeru formou bufetu Iberostarchef show cooking s hotelovým šéfkuchárom. Nosenie náramku je povinné. Vyžaduje sa vhodné oblečenie. Od pánov sa vyžaduje, aby si na večeru obliekli dlhé nohavice a žiadne košele bez rukávov.
Poznámka: bezlepkové výrobky k dispozícii (na vyžiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: Živá hudba každý deň.

Športy v cene: fitnescentrum, aerobik.

Šport za poplatok: tenisový kurt, ako aj multifunkčné ihrisko (v partnerskom hoteli). Na pláži rôzne vodné športy od miestnych poskytovateľov za poplatok.

Wellness: "Spa Sensations" (od 16 rokov) s mokrou časťou, bazén s tryskami, sauna, parný kúpeľ, relaxačná zóna a liečebné kabínky za poplatok.

Hotelová služba: V celom hoteli je zahrnuté špičkové Wi-Fi pripojenie na internet.

Poznámky: Ďalšie kontingenty je možné rezervovať pod FUE930.
V súvislosti s ochranou životného prostredia má hotel Iberostar Palace zavedený systém environmentálneho manažérstva. Podľa aplikovanej normy má hotel certifikáciu EMAS a doklad o tom, že
sú splnené požiadavky normy ISO 14001:2004. Hotel tak hosťom sprístupňuje každoročne aktualizovaný certifikát.

Pri rezervácii zájazdu (bez O-kódovania) je zahrnutý spoločný transfer. Ak si želáte priamy súkromný transfer, dá sa jednoducho rezervovať. Bližšie informácie na alebo v CK.

Pri registrácii je potrebné predložiť kreditnú kartu alebo zložiť zálohu vo výške 150 EUR.

Bezbariérové izby sú k dispozícii na vyžiadanie (DMS/DM).

Veľkosti izieb sú približné veľkosti vrátane terasy alebo balkóna.

Domáce zvieratá nie sú povolené.

Poznámka 2: Podrobnosti o adrese: LAS GAVIOTAS S/NC/Pajaje Playa č. 1 35626 JANDIA FUERTEVENTURA Tel.: 0034-928-540444 Fax. 0034-928-540405
V katalógu "Kanárske ostrovy · Madeira" zima 2020/21 na strane 76.
V katalógu "Kanárske ostrovy · Madeira" leto 2021 na strane 76.
V katalógu „Vysoká trieda“ 2021 na strane 96.

Sezónna poznámka: V hoteli FUEA24 sú možné iba denné možnosti. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.
**

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.

Osobitné hygienické opatrenia
Všeobecné
 • Rozstup pravidlá
 • Hygienické bariéry
 • Desinfektionsspender
 • Maska povinnosť
 • Rozšírený čistiaci účinok
 • Zdravotné prehliadky, keď pracovníci
 • Hygiena školenia pre zamestnancov
 • Dodatočné hygienické opatrenia v gastronómii
 • Dodatočné bezpečnostné opatrenia v gastronómii
 • Školenie hygieny rúk pre zamestnancov
 • Osobné ochranné prostriedky
 • Časový interval medzi rezerváciami izieb
 • Používanie komerčne dostupných dezinfekčných prostriedkov
 • Prístup iba s ochrannou maskou: mini diskotéka, raňajková sála, krytý bazén, jedáleň, salón krásy, lobby bar, salónik, wellness centrum
Stravovanie
 • Digital Menu (mobilná)
 • Balené jedlá
miestnosti
 • Bezkontaktné Izbová služba
 • Zvýšené upratovanie miestnosti
 • Žiadne zariadenie náročné na dotyk
Služby
 • Bezkontaktné check-in/out
 • Ochranné masky pre hostí
 • bezkontaktná platobná
 • Dezinfekcia plastových kartičiek na kľúče
 • Ochranné prostriedky pre hostí

Informácie o špeciálnych hygienických opatrení sa aplikujú priamo riadi prevádzkovateľ hotela. Ani usporiadatelia, ani Giat prijať zodpovednosť za včasnosť a presnosť informácií.]]>
Lage: Das über einen traumhaften Panorama-Meerblick verfügende Hotel liegt direkt am gut 25 km langen, flach abfallenden, feinen Sandstrand. Nach Jandia und den sich dort befindenden Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten sind es ca. 1,5 km. Das beliebte Fischerdorf Morro Jable liegt ca. 5 km entfernt.

Ausstattung: Das im Winter 17/18 neu gestaltete und renovierte Hotel der 5 Sterne Klasse verfügt über 437 Zimmer, verteilt auf mehrere Gebäudeteile. Das Hotel bietet eine Empfangshalle mit Rezeption, Premium Wi-Fi (gratis in der gesamten Anlage), Lifte, Sports Bar "Fin de Siglo" und Barsalon, Shop, renoviertes Buffetrestaurant mit internationaler und nationaler Küche (mit "Market Place Konzept") sowie ein neues Teppanyaki-Restaurant (vorherige Reservierung erforderlich und geg.Gebühr). Großzügige Poolanlage mit 3 Pools, Sonnenterrasse mit Liegen und Schirmen sowie eine Pool-/Snackbar. Zum Mittagessen dient diese als À-la-carte-Restaurant gegen Gebühr.
Für Gäste in den Star Prestige Zimmerkategorien:
Exklusiver "Star Prestige Bereich" direkt neben der Strandpromenade mit Sonnenterrasse mit balinesischen Betten und Openbar, Star-Prestige-Saal, private Rezeption, exklusiver Bereich für Star Prestige Gäste im Hauptrestaurant, tägliche und kostenlose Auffüllung der Kaffee Kapseln, kostenloser Spa Eintritt (ein Rundgang pro Person und Aufenthalt), Late-Check-out (nach Verfügbarkeit).

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer: Alle Zimmer wurden im Winter 17/18 vollständig renoviert und verfügen über Klimaanlage (zentral gesteuert), Telefon, Sat.-TV (inklusive), Safe (inklusive), Minibar (gegen Gebühr), Bademantel, Kissenmenü (auf Anfrage/nach Verfügbarkeit), Pooltücher, Kaffeemaschine (Kapseln gegen Gebühr bei HP), Bad/WC mit Föhn, Bluetooth-System in den Zimmern (Lautsprecher im Zimmer und Bad), sowie eine möblierte Terrasse oder Balkon. Die Zimmer sind ca. 32 m² groß. Wahlweise auch zur Alleinbenutzung oder mit seitlichem Meerblick buchbar.
(Zusätzlich unter FUEA24 als Doppelzimmer Standard (DS) buchbar. Seitlicher Meerblick mit AMS und Meerblick mit DM (DM mit Star Prestige) buchbar.) (Belegung: Erwachsene mind. 1 bis max. 3)
Doppelzimmer Meerblick Priority Location: Gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer mit Meerblick, zusätzlich in den oberen Etagen (6.-8.) gelegen. Ebenfalls 32 m² groß. Auch zur Alleinbenutzung buchbar. (Belegung: Erwachsene mind. 1 bis max. 3)
Doppelzimmer Typ B Sharing Pool: Ausgestattet wie die Doppelzimmer, zusätzlich mit direktem Zugang von der eigenen Terrasse zum Swimmingpool. Im Sommer auch wahlweise auch zur Alleinbenutzung buchbar.
Ab 16 Jahren buchbar. (Belegung: Erwachsene bis max. 2)
Beachfront Meerblick Deluxe: Exklusiv auf dem deutschen Markt bei schauinsland-reisen buchbar. Die Zimmer liegen in der ersten Etage oder im EG und verfügen über die gleichen Ausstattungsmerkmale wie die Doppelzimmer, befinden sich zusätzlich in erster Reihe der Anlage und durch die optimale Lage genießen Sie einen spektakulären Blick auf das Meer. Erleben Sie exklusive Vorteile wie ein VIP Willkommenspaket mit einer Flasche Champagner und Früchten, freier Eintritt im einzigartigen "SPA-Sensations" sowie 10% Ermäßigung auf Anwendungen im SPA-Bereich. Wahlweise auch zur Alleinbenutzung buchbar. (Belegung: Erwachsene mind. 1 bis max. 3)
Doppelzimmer Meerblick Star Prestige: Die Zimmer sind ausgestattet wie die Doppelzimmer, jedoch in der 2./3. Etage mit direktem Meerblick sowie Zugang zum exklusiven Star Prestige Bereich. Wahlweise auch zur Alleinbenutzung buchbar. (buchbar ab 16 Jahren). (Belegung: Erwachsene mind. 1 bis max. 3)
Juniorsuite Meerblick Star Prestige: Gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Star Prestige, jedoch etwas geräumiger (ca. 40 m²) und mit Meerblick sowie Zugang zum exklusiven Star Prestige Bereich. (buchbar ab 16 Jahren). (Belegung: Erwachsene mind. 2 bis max. 3)
Suite Star Prestige Meerblick: Ausgestattet wie die Doppelzimmer Star Prestige, jedoch zusätzlich mit Wohnbereich und Zugang zum exklusiven Star Prestige Bereich und ca. 55 m² groß. (buchbar ab 16 Jahren). (Belegung: Erwachsene mind. 2 bis max. 3)
Doppelzimmer Meerblick (buchbar ab Sommer 2021): Ausgestattet wie die Doppelzimmer, jedoch mit direktem Meerblick.
Wahlweise auch zur Alleinbenutzung buchbar.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: Halbpension: Frühstück und Abendessen in Buffetform. Beim Abendessen sind keine Getränke enthalten.

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Frühstück-,Mittag und Abendessen in Buffetform. Langschläferfrühstück (kontinental) von 10:30-12 Uhr. Abendessen 1x pro Aufenthalt im Teppanyaki-Restaurant mit japanischem Menü inklusive (Reservierung erforderlich). Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke von 10:30-01 Uhr. Nachmittags Kaffee und Kuchen sowie zu bestimmten Zeiten Sandwiches. Beim Frühstücks-, Mittag- und Abendbuffet Iberostarchef-Show-Cooking mit dem Hotelchefkoch. Das Tragen eines Armbandes ist Pflicht. Es wird um angemessene Kleidung gebeten. Herren werden gebeten, zum Abendessen lange Hosen und keine ärmellosen Shirts zu tragen.
Hinweis: Glutenfreie Produkte vorhanden (auf Anfrage/nach Verfügbarkeit vor Ort). Bitte geben Sie hierzu bei Buchung einen Vermerk an.

Landeskategorie: 5 Sterne

Unterhaltung: Täglich Livemusik.

Sport inklusive: Fitnessraum, Aerobic.

Sport gegen Gebühr: Tennisplatz, sowie Multifunktionsplatz (im Partnerhotel). Am Strand verschiedene Wassersportmöglichkeiten durch örtliche Anbieter gegen Gebühr.

Wellness: "Spa Sensations" (ab 16. Jahre) mit Nassbereich, Pool mit Jet-Düsen, Sauna, Dampfbad, Entspannungsbereich und Behandlungskabinen gegen Gebühr.

Hotelservice: Premium Wi-Fi im ganzen Hotel inklusive.

Hinweise: Weitere Kontingente buchbar unter FUE930.
Im Zusammenhang mit dem Umweltschutz hat das Hotel Iberostar Palace ein Umweltmanagementsystem eingeführt. Nach der angewendeten Norm verfügt das Hotel über eine EMAS-Zertifizierung und einen Nachweis, dass die
Forderungen der ISO 14001:2004 erfüllt sind. Somit stellt das Hotel das jährlich aktualisierte Zertifikat den Gästen zur Verfügung.

Bei Buchung einer Pauschalreise (ohne O-Codierung) ist ein Sammeltransfer inklusive. Falls ein direkter Privattransfer gewünscht wird, ist dieser unkompliziert zubuchbar. Weitere Informationen unter https://www.slr-info.de/transferpreise oder im Reisebüro.

Beim Check-in wird eine Kreditkarte oder eine Kaution in Höhe von 150 € verlangt.

Behindertengerechte Zimmer auf Anfrage vorhanden (DMS/DM).

Bei den Zimmergrößen, handelt es sich um die ungefähre Größe inkl. Terrasse oder Balkon.

Haustiere sind nicht gestattet.

Hinweis 2: Adressdaten: LAS GAVIOTAS S/N C/Pajaje Playa No 1 35626 JANDIA FUERTEVENTURA Tel. 0034-928-540444 Fax. 0034-928-540405
Im Katalog "Kanaren · Madeira" Winter 2020/21 auf Seite 76.
Im Katalog "Kanaren · Madeira" Sommer 2021 auf Seite 76.
Im Katalog "High Class" 2021 auf Seite 96.

Saisonhinweis: Für das Hotel FUEA24 sind nur Tagesoptionen möglich. Stornierung/Umbuchung/Änderung nur durch den Veranstalter möglich.
**

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.

Besondere Hygienemaßnahmen
Allgemein
 • Abstandsregeln
 • Hygiene-Schutzwände
 • Desinfektionsspender
 • Maskenpflicht
 • Verstärkte Reinigungsmaßnahmen
 • Gesundheitsprüfungen beim Personal
 • Hygiene-Training für Personal
 • Zusätzliche Hygienemaßnahmen in der Gastronomie
 • Zusätzliche Sicherheitsmaßnahmen in der Gastronomie
 • Schulung für Handhygiene beim Personal
 • Schutzausrüstung für Personal
 • Zeitabstand zwischen Zimmerbuchungen
 • Verwendung handelsüblicher Desinfektionsmittel
 • Zugang nur mit Schutzmaske: Mini-Disco, Frühstückssaal, Hallenbad, Speiseraum, Schönheitssalon, Lobbybar, Lounge, Wellness-Center
Verpflegung
 • Digitale Speisekarte (Handy)
 • Verpackte Gerichte
Zimmer
 • Kontaktloser Zimmerservice
 • Verstärkte Zimmerreinigung
 • Keine berührungsintensive Ausstattung
Services
 • Kontaktloser Check-In/-Out
 • Schutzmasken für Gäste
 • Kontaktloses Bezahlen
 • Desinfektion von Plastikschlüsselkarten
 • Schutzausrüstung für Gäste

Informationen über die besonderen Hygienemaßnahmen werden unmittelbar vom Hotelbetreiber zugesteuert. Weder der Veranstalter noch GIATA übernehmen Gewähr für Aktualität und Korrektheit der Angaben.]]>

Kanárske ostrovy

Vďaka polohe v subtropickom pásme a teplotám, ktoré sa pohybujú medzi 20 – 30 °C, sú Kanárske ostrovy vyhľadávanou turistickou destináciou a dovolenkovým hitom po celý rok.

Hlavné mesto: Las Palmas de Gran Canaria, Santa Cruz de Tenerife
Časový posun: -1
Mena: Euro
Čítaj viac

Fuerteventura

Len 100 km od afrického pobrežia leží tento rajský ostrov s množstvom dlhých pláží so svetlým saharským pieskom a priezračnou vodou, grandióznymi pohoriami, zelenými palmovými hájmi a malebnými dedinkami. Ideálne podmienky poskytuje pre surferov, cyklistiku, potápanie, golf. K najznámejším plážam patria Jandia, Costa Calma, Corralejo, Playa de Esquinzo.