Hotel ZANTE MARIS

Grécko, Zakyntos

HOTEL ZANTE MARIS 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Pláž Hotel sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži verejné letoviska Tsilivi. Najbližšie zábavné zariadenia môže byť dosiahnutá počas niekoľkých málo krokoch. V okolí sú tiež supermarket a niekoľko obchodov. Centrum mesta je vzdialené cca. 3 km. Najbližšie mesto sa nachádza asi Zakynthos. 3 km. Letisko: ZTH cca. 8 kilometrov.

vybavenie:
Skladá sa z 3 hlavných a pomocných budov, bol klimatizovaný hotel renovovaný v roku 2018 a má 192 izieb a 2 poschodia.Interiér patrí recepcia (24 hodín), trezor (za poplatok), mini market, obchod a 2 bary, WiFi (v spoločných priestoroch).K dispozícii je tiež TV miestnosť so satelitnou TV.K vybaveniu patrí reštaurácia s terasou a klimatizácia.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá.Sezónny, vyhrievaný krytý bazén dopĺňa interiérový dizajn.K bazéne patrí sezónny bazén a detský bazén a terasa na streche (sezónne).Vonkajší komplex má terasu.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Hostia môžu využiť slnečníky a lehátka pri bazéne.Na pláži slnečníky a lehátka sú k dispozícii za poplatok.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Double bočným výhľadom na more (25 m²): s vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, kávy/čaju, mini chladnička, satelitný TV, klimatizácia a Wi-Fi (zdarma).

Štandardné rodinné izby majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby majú ďalšie vybavenie na spanie.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
So všetkými inclusive: raňajky, Spätaufstehersnacks, obedy a večere formou bufetu. Počas dňa občerstvenie, popoludní káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, v súlade s all inclusive karty sú od 10:00 do 23:00 v príslušných otvorených barov zahrnuté. Importované nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako sú čerstvé ovocné šťavy za poplatok.

Deti (v závislosti od sezóny):
- detský bazén pri bazéne
- detské stoličky

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- prípadne za poplatok: biliard, stolný tenis, plážový volejbal, posilňovňa, masáže, sauna, kúpele, parný kúpeľ, solárium v ​​kúpeľoch
 - Zábava pre dospelých

Ostatné:
- Laundry Service (za príplatok), žehlenie (za príplatok), služby recepcie (za poplatok)
 - Upratovanie izieb, každý deň
- parkovacie zariadenia
- Napätie: 220 voltov
 - Hotel vyhradený pre dospelých-only

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
Upozorňujeme, vstupné požiadavky, ktoré v súčasnej dobe tiež podliehať zmenám v krátkej dobe kvôli koronavírusy.

Pre vašu bezpečnosť, ďalekosiahle opatrenia k obmedzovaniu Corona pandemického potrebné vziať do cieľovej destinácie alebo hotela. To môže viesť k určitým zmenám alebo výkonnostné obmedzenia hoteloch v závislosti na lokalite a regiónu (podobne. Ako vôbec alebo len v obmedzenej aktivity, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené kúpeľné procedúry, žiadne alebo obmedzené Sport/Fitness, žiadne mini Club-starostlivosť alebo akékoľvek úst strážnej služby vo verejných priestoroch, atď.). Ako cestovný hosť, mali by ste tiež požiadať dodržiavali už testovaných pravidiel správania, ako je napríklad dodržiavanie minimálnych vzdialeností a hygieny rúk v rekreačnej destinácie.

Požiadavky na jednotlivé hotely, turistických destinácií či regióny môžu mať bez ohľadu na krátkodobé, v závislosti na aktuálnej situácii, ktoré majú byť upravené.

 

Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že v Grécku od 01.01.2018 bude účtovaná cestovná daň.
Vypočíta sa podľa klasifikácie (národnej kategórie) hotela:
1 * a 2 * hotely/ubytovanie je daň za izbu a noc cca. 0,50 EUR
3 * hotely/ubytovanie je daň za izbu a noc cca. 1,50 EUR
4 * hotely/ubytovanie je daň za izbu a noc cca. 3 EUR
5 * hotely/ubytovanie je daň za izbu za noc cca. 4 EUR
Turistická daň sa platí priamo v hoteli. (Zmeny vyhradené)

Poznámka:
Upozorňujeme, že pri návrate z Grécka môžu byť vykonané pasové kontroly. Mali by ste mať so sebou platnú identifikačnú kartu a/alebo pas.]]>
Lage:
Das Strandhotel liegt direkt am öffentlichen Sandstrand des Urlaubsortes Tsilivi. Die nächstgelegenen Unterhaltungsmöglichkeiten können in wenigen Schritten erreicht werden. In der nahen Umgebung stehen außerdem ein Supermarkt und mehrere Geschäfte zur Verfügung. Die Innenstadt ist ca. 3 km entfernt. Die nächste Stadt Zakynthos liegt ca. 3 km entfernt. Flughafen: ZTH ca. 8 km.

Ausstattung:
Das aus Haupt- und 3 Nebengebäuden bestehende, klimatisierte Hotel wurde 2018 renoviert und verfügt über 192 Zimmer sowie 2 Etagen. Der Innenbereich umfasst eine Rezeption (24 h), Safe (gegen Gebühr), Minimarkt, Shop und 2 Bars sowie WiFi (in öffentlichen Bereichen). Zur Verfügung steht weiterhin eine TV Lounge mit Sat-TV. Zu den Einrichtungen zählt zudem ein Restaurant mit Terrasse und Klimaanlage. Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Eine Snackbar bietet zusätzlich kleine Speisen. Ein saisonal geöffnetes und beheizbares Hallenbad rundet die Innenausstattung ab. Die Poollandschaft umfasst einen saisonal geöffneten Pool sowie ein Kinderbecken und eine Sonnenterrasse (saisonabhängig). Die Außenanlage verfügt über eine Terrasse. Darüber hinaus können die Gäste in der hoteleigenen Gartenanlage entspannen. Hotelgästen stehen am Pool Sonnenschirme und Sonnenliegen zur Verfügung. Am Strand sind Sonnenschirme und Sonnenliegen gegen Gebühr verfügbar. An der Strandbar (saisonabhängig) können die Gäste Snacks und Erfrischungsgetränke genießen.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer, seitlicher Meerblick (ca. 25 qm): Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Kaffee/Teezubehör, Minikühlschrank, Sat TV, Klimaanlage und WiFi (ohne Gebühr).

Familienzimmer Standard verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer über zusätzliche Schlafmöglichkeiten.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Bei All inklusive: Frühstück, Spätaufstehersnacks, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Tagsüber Snacks, nachmittags Kaffee/Tee und Gebäck. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke laut All inklusive-Karte sind von 10:00 bis 23:00 Uhr an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte gegen Gebühr.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Kinderbecken am Pool
- Kinderstühle

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Billard, Tischtennis, Beach-Volleyball, Fitnessraum, Massagen, Sauna, Spa, Dampfbad, Sonnenterrasse im Wellnessbereich
- Erwachsenenanimation

Sonstiges:
- Wäsche-Service (gegen Gebühr), Bügel-Service (gegen Gebühr), Concierge-Service (gegen Gebühr)
- Zimmerreinigung, täglich
- Parkmöglichkeiten
- Stromspannung: 220 Volt
- Hotel exklusiv nur für Erwachsene buchbar

Landeskategorie:
4 Sterne

Allgemeine Hinweise:


Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Bitte beachten Sie, dass sich die Einreisebestimmungen aufgrund des Coronavirus aktuell auch kurzfristig ändern können.

Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen der Hotels führen (wie z. B. keine oder eingeschränkte Aktivitäten, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Sport-/Fitnessangebote, keine Mini-Club-Betreuung oder evtl. Mundschutzpflicht in den öffentlichen Bereichen, etc.). Als Reisegast sollten Sie sich bitte auch im Urlaubsland an die bereits erprobten Verhaltensregeln wie das Einhalten von Mindestabständen sowie die Handhygiene halten.

Die Auflagen für einzelne Hotels, Urlaubsdestinationen oder Regionen können ggf. auch immer kurzfristig, je nach aktueller Situation, angepasst werden.

 

Hinweis:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Hinweis:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise
von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Hinweis:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft  im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen

Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Transferhinweis:
Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.
Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Hinweis:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Hinweis:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in Deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Hinweis:
Bitte beachten Sie, dass mindestens 1 Reiseteilnehmer 18 Jahre alt sein muss.

Hinweis:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Hinweis:
Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Hinweis:
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Information zu Nachtflügen:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Hinweis:
Bitte beachten Sie, dass in Griechenland ab dem 01.01.2018 eine Touristensteuer erhoben wird.
Diese bemisst sich je nach Klassifizierung (Landeskategorie) des Hotels:
1* und 2* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 0,50 EUR
3* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 1,50 EUR
4* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 3 EUR
5* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 4 EUR
Die Touristensteuer wird vor Ort im Hotel entrichtet. (Änderungen vorbehalten)

Hinweis:
Bitte beachten Sie, dass es bei der Rückreise aus Griechenland zu Passkontrollen kommen kann. Sie sollten einen gültigen Personalausweis und/oder Reisepass mit sich führen.]]>

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Zakyntos

Na Zakyntose je všetko na dosah ruky – rozloha približne 400 km2 je výhodou – a tak každý deň môžete byť na inom mieste či opačnom konci malého kúska zázračnej pevniny. A ak nájdete v piesku na pláži odtlačky podobné stopám po pneumatike, vedzte, že ich zanechali korytnačky Caretta caretta, vyskytujúce sa v plytčinách na južnom pobreží. Jedinečný prírodný jav – samičky počas hniezdenia zahrabú do piesku vajíčka a po dvoch mesiacoch sa do vody snažia čo najrýchlejšie dostať malé pohybujúce sa guľôčky, aby sa nestali korisťou predátorov. Zaujímavé je, že všetky vajíčka v hniezde sa prebúdzajú k životu v jednom okamihu. Korytnačky sú zákonom chránené a neprebádaný spôsob ich života v mori doteraz fascinuje vedcov i milovníkov prírody. Let na ostrov Zakyntos z Bratislavy trvá cca 2 h.