Irene Palace

Grécko, Rodos

Irene Palace 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Známy prázdninový komplex má 256 izieb na 3 poschodiach, priestrannú vstupnú halu s recepciou, kaderníctvo, minimarket, salóniky a Wi-Fi (v cene), TV miestnosť so SAT TV, akváriový bar a jedáleň. V udržiavaných záhradách je krásne upravený sladkovodný bazén a slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi (vrátane), na pláži za poplatok ďalší bazén s malým tobogánom, vírivkou a barom pri bazéne. Osušky a vankúše za poplatok.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Vybavená vaňou/WC, sušičom vlasov, chladničkou, trezorom na prenájom, klimatizáciou (1.6.-15.9.), satelitnou TV a balkónom (D). Voliteľne možné rezervovať s výhľadom na more (DM/DMA/DMI). Pri príchode je zahrnutá fľaša vína a fľaša vody na izbu.
Jednolôžkové izby: Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu (DE).
Dvojlôžková izba Superior: Pohodlnejšia a so sviežim dizajnom, elegantným nábytkom, chladničkou, trezorom na prenájom, klimatizáciou (1.6.-15.9.), satelitnou TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi (v cene) a kúpeľňou so sprchovacím kútom, kozmetické zrkadlo a výrobky do kúpeľa s balkónom/terasou (DSU/DSI). Voliteľne možné rezervovať s výhľadom na more (DMU/DIM).
Dvojlôžková izba (od leta 2023): Vybavená vaňou/WC, sušičom vlasov, chladničkou, trezorom, klimatizáciou (1.6.-15.9.), satelitnou TV, Wi-Fi (v cene) a balkónom (D). Voliteľne možné rezervovať s výhľadom na more (DM/DMA/DMI). Voliteľne možné rezervovať na jedno použitie (DE).
Dvojlôžková izba Superior (od leta 2023): Pohodlnejšia a so sviežim dizajnom, elegantným nábytkom, chladničkou, trezorom, klimatizáciou (1.6.-15.9.), satelitnou TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi (v cene) a kúpeľňou s prechádzkou - v sprche, zrkadlo na líčenie a toaletné potreby s balkónom/terasou. Pri príchode je zahrnutá fľaša vína a fľaša vody na izbu (DSU/DSI). Voliteľne možné rezervovať na jedno použitie (DSE) alebo s výhľadom na more (DMU/DIM).
Dvojlôžková izba Superior Panorama (novinka od leta 2023): Dvojlôžkové izby Superior Panorama majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby Superior na horných poschodiach hotela a majú panoramatický výhľad (K2I). Voliteľne možné rezervovať s výhľadom na more (K2Q).
Family Superior s výhľadom na more (novinka od leta 2023): Väčšie ako dvojlôžkové izby (cca 50 m²). Aj v pohodlnejšom a sviežejšom dizajne. S elegantným nábytkom, chladničkou, malou kuchynkou, klimatizáciou (1.6.-15.9.), satelitnou TV s plochou obrazovkou, trezorom, Wi-Fi (v cene), ako aj kúpeľňou so sprchovacím kútom, kozmetickým zrkadlom a toaletnými potrebami. Medzi ďalšie vybavenie patria 2 balkóny s výhľadom na more (FMU).

Rezervovateľné možnosti stravovania: All Inclusive: Všetky hlavné jedlá formou bufetu.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, každý deň špeciálny detský bufet (na obed), zmrzlina pre deti od 10:00 do 17:00. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a káva od 10:00 do 23:00 Cookies a občerstvenie od 11:00 do 12:00 a od 15:30 do 16:30

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Zábava: Komplexný denný animačný program, ako sú športové aktivity a kurz gréckej kuchyne (1x týždenne). Ďalej rozmanité večerné akcie s predstaveniami, folklórom a tancom (raz týždenne grécka noc).

Športy v cene: tenis, fitness (zatvorené z dôvodu Corony, prípadne fitness pri bazéne v rámci animácií), volejbal, stolný tenis, basketbal, vodné pólo, minigolf a šípky.

Šport za poplatok: biliard, reflektory na tenis. 18-jamkové golfové ihrisko je vzdialené 3 km v Afandou.

Detský program: Malý vodný park, samostatný detský bazén, miniklub pre deti od 4 do 12 rokov (na hodinu), detské ihrisko, detská diskotéka a klub tínedžerov (12-18 rokov) v júli a auguste. Denný špeciálny detský bufet (12:00 - 14:00), detská postieľka na vyžiadanie bez poplatku.

Wellness: Za poplatok: sauna a masáže

Hotelové služby: Veľkonočný víkend špeciál na pravoslávnu Veľkú noc s tradičnými zvykmi. Na Bielu sobotu oslávte vzkriesenie v kostole sv. Ireny, ktorý sa nachádza na nádvorí hotela, obdivujte jedinečný ohňostroj a užite si tradičný obrad pri sviečkach. Na Veľkonočnú nedeľu si môžete vychutnať grilovačku s tradičnými veľkonočnými špecialitami a grécky večer so živou hudbou a profesionálnymi tanečníkmi. Pre malých hostí je pripravený bohatý zábavný program s hľadaním pokladu, pretekmi na motokárach a ihriskom.
**********
Pláž je ocenená MODROU VLAJKOU už viac ako 30 rokov.
**********
internetový kútik (za poplatok)
Wi-Fi pripojenie na internet je súčasťou celého hotelového komplexu.
**********

Poznámky: Povolené sú zvieratá do 5 kg (10 € na deň).
****
Všetky priestory hotela s výnimkou SPA sú bezbariérové.
Bezbariérové izby nie sú k dispozícii, ale izby sú bezbariérové.
****
Detské postieľky sú k dispozícii zdarma na vyžiadanie (v závislosti od dostupnosti).
********
Pri pobytoch od 1. januára 2018 grécka vláda vyberá daň za noc, ktorú musí hosť zaplatiť na mieste, porovnateľnú s turistickou daňou. Výška závisí od typu/kategórie ubytovania a pohybuje sa od 0,50 € do 4 € na deň a izbu.
Kategória krajiny 1-2 hviezdičky 0,50 eur
Kategória krajiny 3 hviezdičky 1,50 eur
Kategória krajiny 4 hviezdičky 3 eurá
Kategória krajiny 5 hviezdičiek 4 eurá

Poznámka 2:
Kontakt na hotel:
Telefón: 0030-22410-56224
Fax: 0030-22410-56262
E-mail:
V katalógu „Grécko · Cyprus“ leto 2023 na strane 150.

Informácie o korónovej pandémii: Upozorňujeme, že v závislosti od infekčnej situácie a oficiálnych požiadaviek môžu byť vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijaté opatrenia na zamedzenie pandémie koróny pre vašu vlastnú bezpečnosť.
To môže viesť k zmenám a obmedzeniam v ponuke hotelových služieb (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadny dohľad v miniklube atď.).
Samozrejme, aj naďalej treba dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania.]]>
Lage: Das bei deutschsprachigen Gästen beliebte Hotel befindet sich in ruhiger Lage, direkt am weitläufigen Sand-/Kiesstrand in der Bucht von Kolymbia gelegen. Nach Rhodos Stadt sind es ca. 25 km.

Ausstattung: Die bekannte Ferienanlage verfügt über 256 Zimmer auf 3 Etagen, eine großzügige Empfangshalle mit Rezeption, Friseur, Minimarkt, Aufenthaltsräume und Wi-Fi (inklusive), Fernsehraum mit Sat.-TV, Aquariumbar sowie einen Speisesaal. In der gepflegten Gartenanlage liegen der schön angelegte Süßwasserpool und die Sonnenterrasse mit Liegen und Sonnenschirmen (inklusive), am Strand gegen Gebühr, ein weiterer Swimmingpool mit kleinem Wasserrutschenpark, Whirlpool und eine Poolbar. Badetücher und Auflagen gegen Gebühr.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer: Eingerichtet mit Bad/WC, Föhn, Kühlschrank, Mietsafe, Klimaanlage (1.6.-15.9.), Sat.-TV und Balkon (D). Wahlweise auch mit Meerblick (DM/DMA/DMI) buchbar. Bei Ankunft ist eine Flasche Wein und eine Flasche Wasser pro Zimmer inklusive.
Einzelzimmer: Einzelzimmer sind Doppelzimmer zur Alleinbenutzung (DE).
Dopelzimmer Superior: Komfortabler und im frischen Design, elegante Möbel, Kühlschrank, Mietsafe, Klimaanlage (1.6.-15.9.), Flat-Screen Sat.-TV, Wi-Fi (inkl.) sowie Badezimmer mit Walk-In-Dusche, Kosmetikspiegel und Badartikeln mit Balkon/Terrasse (DSU/DSI). Wahlweise auch mit Meerblick buchbar (DMU/DIM).
Doppelzimmer (ab Sommer 2023): Eingerichtet mit Bad/WC, Föhn, Kühlschrank, Safe, Klimaanlage (1.6.-15.9.), Sat.-TV, Wi-Fi (inkl.) und Balkon (D). Wahlweise auch mit Meerblick (DM/DMA/DMI) buchbar. Wahlweise zur Alleinbenutzung buchbar (DE).
Doppelzimmer Superior (ab Sommer 2023): Komfortabler und im frischen Design, elegante Möbel, Kühlschrank, Safe, Klimaanlage (1.6.-15.9.), Flat-Screen Sat.-TV, Wi-Fi (inkl.) sowie Badezimmer mit Walk-In-Dusche, Kosmetikspiegel und Badartikeln mit Balkon/Terrasse. Bei Ankunft ist eine Flasche Wein und eine Flasche Wasser pro Zimmer inklusive (DSU/DSI). Wahlweise auch zur Alleinbenutzung (DSE) oder mit Meerblick buchbar (DMU/DIM).
Doppelzimmer Superior Panorama (neu ab Sommer 2023): Die Doppelzimmer Superior Panorama liegen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Superior in den oberen Etagen des Hotels und verfügen über einen Panorama Ausblick (K2I). Wahlweise auch mit Meerblick buchbar (K2Q).
Familien Superior Meerblick (neu ab Sommer 2023): Größer als die Doppelzimmer (ca. 50 m²). Ebenfalls im komfortabler und im frischen Design. Mit eleganten Möbel,Kühlschrank, kleiner Kitchenette, Klimaanalage (1.6.-15.9.), Flat-Screen Sat.-TV, Safe, Wi-Fi (inkl.), sowie ein Badezimmer mit Walk-In-Dusche, Kosmetikspiegel und Badartikeln. Zu den weiteren Annehmlichkeiten gehören 2 Balkone mit Meerblick (FMU).

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: All Inclusive: Alle Hauptmahlzeiten in Buffetform.

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform, täglich spezielles Kinderbuffet (beim Mittagessen), Eis für Kinder von 10-17 Uhr. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke und Kaffee von 10-23 Uhr. Kekse und Snacks von 11-12 Uhr und von 15:30-16:30 Uhr.

Landeskategorie: 4 Sterne

Unterhaltung: Umfassendes Tagesanimationsprogramm wie Sportaktivitäten und griechischer Kochkurs (1x pro Woche). Zudem vielfältige Abendveranstaltungen mit Shows, Folklore und Tanz (1x Pro Woche griechische Nacht).

Sport inklusive: Tennis, Fitnessraum (Coronabedingt geschlossen, Alternativ gibt es Fitness am Pool im Rahmen der Animation), Volleyball, Tischtennis, Basketball, Wasserpolo, Minigolf, und Darts.

Sport gegen Gebühr: Billard, Flutlicht für Tennis. Ein 18 Loch Golplatz liegt 3 km entfernt in Afandou.

Kinderprogramm: Kleiner Wasserpark, separater Babypool, Miniclub für Kinder von 4 bis 12 Jahren (stundenweise), Kinderspielplatz, Kinderdisco und Teenagerclub (12-18 Jahre) im Juli und August. Täglich spezielles Kinderbuffet (12-14 Uhr), Babybett auf Anfrage ohne Gebühr.

Wellness: Gegen Gebühr: Sauna und Massage

Hotelservice: Osterwochenend-Special zum Orthodoxen Osterfest mit traditionellen Brauchtum. Am heileigen Samstag feiern Sie die Auferstehung in der Kirche St. Irene, welche sich im Innenhof des Hotels befindet, bestaunen Sie die einzigartige Feuerwerksshow und genießen die traditionelle Kerzenlichtzeremonie. Ostersonntag können Sie ein Barbecue mit traditionellen Osterspezialitäten genießen sowie einen griechischen Abend mit Live Musik und professionellen Tänzern. Für die kleinen Gäste gibt es ein umfangreiches Animationsprogramm mit Schatzsuche, Go-Kart-Rennen und Spielbereich.
**********
Der Strand ist seit über 30 Jahren mit der BLAUE FLAGGE ausgezeichnet.
**********
Internetecke (gegen Gebühr)
Wi-Fi in der gesamten Hotelanlage inklusive.
**********

Hinweise: Tiere bis zu 5 Kg sind erlaubt (10 € pro Tag).
****
Alle Hotelbereiche, ausgenommen SPA, sind barrierefrei erreichbar.
Behindertengerechte Zimmer sind nicht vorhanden, jedoch sind die Zimmer rollstuhlgerecht ausgestattet.
****
Babybetten werden auf Wunsch kostenfrei bereitgestellt (nach Verfügbarkeit).
*******
Für Aufenthalte ab dem 1.1.2018 erhebt die griechische Regierung eine Übernachtungssteuer, die vom Gast vor Ort, vergleichbar einer Kurtaxe, zu entrichten ist. Die Höhe richtet sich nach Art/Kategorie der Unterkunft und ist von 0,50 Euro-4 € pro Tag und Zimmer gestaffelt.
Landeskategorie 1-2 Sterne 0,50 Euro
Landeskategorie 3 Sterne 1,50 Euro
Landeskategorie 4 Sterne 3 Euro
Landeskategorie 5 Sterne 4 Euro

Hinweis 2:
Hotelkontakt:
Telefon: 0030-22410-56224
Fax: 0030-22410-56262
E-Mail: info@irenepalace.gr
Im Katalog "Griechenland · Zypern" Sommer 2023 auf Seite 150.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass je nach Infektionslage sowie behördlicher Vorgaben zu Ihrer eigenen Sicherheit Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden könnten.
Dies kann zu Änderungen und Einschränkungen im Leistungsangebot des Hotels führen (z.B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurantkonzepte, keine Mini-Club-Betreuung etc.).
Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln, wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und die Husten-/Nies-Etikette auch weiterhin beachtet werden.]]>

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Rodos

"Mesto v meste“, úzke uličky a námestia lemované stredovekými hradbami sú plné turistov a najmä pri večernom osvetlení znásobenou nádherou doslova vyrážajú dych. Vzhľadom na neveľkú rozlohu ostrova možno počas dovolenky navštíviť väčšinu jeho očarujúcich zákutí, ku ktorým nepochybne patrí akropola v Lindose, kamenný hrad – križiacka pevnosť v meste Rodos a urobiť si výlet loďou na niektorý z neďalekých ostrovov alebo do blízkeho Turecka, ktorého brehy sú na dohľad. Let z Bratislavy alebo z Košíc na Rodos trvá približne 2 hod 20 min.