Mayor Pelekas Monastery

Grécko, Pelekas
od598 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Mayor Pelekas Monastery 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Tento hotel, ideálny pre plážových dovolenkárov a rodiny, sa nachádza priamo pri mori v meste Pelekas, približne 1,7 km od centra mesta Pelekas. Letisko Korfu - Kerkyra (CFU) je vzdialené približne 14 km.

Zariadenie:
Recepcia je otvorená 24 hodín denne. Súčasťou hotelového vybavenia je úschovňa batožín, zmenáreň a bankomat. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii zadarmo. Supermarket a niekoľko ďalších obchodov ponúka príležitosť na uvoľnenú prechádzku. Deti sa môžu do sýtosti vybehať na ihrisku. Medzi ďalšie zariadenia v ubytovaní patrí herňa a knižnica. V prípade potreby sú cestujúcim k dispozícii parkovacie miesta zdarma. Ponúkané služby zahŕňajú službu stráženia detí za poplatok, lekársku pomoc, izbovú službu za poplatok, službu budenia, práčovňu a súkromný kyvadlový autobus. V biznis zóne je k dispozícii fax a kopírka.

Ubytovanie:
Klimatizácia zabezpečuje príjemnú vnútornú klímu v izbách. Hostia môžu relaxovať na balkóne alebo terase. Izby majú manželskú posteľ. Nechýba ani trezor a za poplatok aj minibar. K dispozícii je tiež mini chladnička a príslušenstvo na prípravu čaju/kávy. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy zabezpečuje komfortné vybavenie telefónom s priamou voľbou, TV s plochou obrazovkou so satelitnými programami, DVD prehrávačom a WiFi (zdarma). V kúpeľniach nájdete sušič vlasov a telefón na každodenné použitie.

Šport / zábava:
Bazénová časť s vonkajšou a detskou časťou zaručuje osvieženie a aktívny oddych. Dovolenku si môžete užiť na slnečnej terase s ležadlami a slnečníkmi. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Pre tých, ktorí sa chcú hýbať, ponúka boccia a plážový volejbal. Hostia si môžu vybrať zo širokej ponuky indoorových športov v hoteli s posilňovňou, stolným tenisom, šípkami, jogou, aerobikom a pilatesom. Na mieste sú za príplatok k dispozícii rôzne wellness zariadenia, ako sú kúpele, sauna, kozmetický salón a masáže. Veľkí aj malí hostia majú možnosť zažiť zaujímavé zábavné programy.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú bar a lobby bar. Pohostinnosť a útulné prostredie čaká na hostí v 2 nefajčiarskych reštauráciách. Ubytovanie ponúka polpenziu a all inclusive ako rezervovateľné stravovacie služby. Raňajky, obedy a večere sú k dispozícii pre veľké aj malé chute. Na požiadanie je možné pripraviť bezlepkové jedlá, vegetariánske jedlá a detské menu. Hotel ponúka aj občerstvenie. Špeciálnou atrakciou je show cooking. V dome sa nachádza ponuka alkoholických a nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:
Ako spôsob platby sú akceptované hlavné kreditné karty ako American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá. ]]>
Lage:
Dieses Hotel, ideal für Strandurlauber und Familien, liegt direkt am Meer, in Pelekas, das Ortszentrum von Pelekas erreichen Gäste nach ungefähr 1.7 km. Bis zum Flughafen Corfu - Kerkyra (CFU) sind es etwa 14 km.

Ausstattung:
Die Rezeption ist rund um die Uhr besetzt. Eine Gepäckaufbewahrung, eine Wechselstube und ein Geldautomat gehören zur Einrichtung des Hauses. WLAN steht ohne Gebühr zur Verfügung. Ein Supermarkt und einige weitere Geschäfte bieten die Möglichkeit zum entspannten Bummeln. Kinder können nach Herzenslust auf dem Spielplatz herumtoben. Zu den weiteren Einrichtungen der Unterbringung zählen ein Spielzimmer und eine Bibliothek. Bei Bedarf stehen den Reisenden Parkplätze ohne Gebühr zur Verfügung. Zu den gebotenen Leistungen gehören ein kostenpflichtiger Babysitterservice, medizinische Betreuung, ein kostenpflichtiger Zimmerservice, ein Weckdienst, ein Wäscheservice und ein eigener Shuttlebus. Im Geschäftsbereich sind Faxgerät und Fotokopierer vorhanden.

Unterbringung:
Eine Klimaanlage sorgt in den Zimmern für ein behagliches Raumklima. Auf Balkon oder Terrasse lässt es sich für die Gäste herrlich entspannen. Die Zimmer verfügen über ein Doppelbett. Außerdem gibt es einen Safe und kostenpflichtig eine Minibar. Auch ein Minikühlschrank und eine Tee-/Kaffeemaschine sind vorhanden. Verschiedene Kommunikations- und Unterhaltungsmöglichkeiten werden durch die komfortable Ausstattung mit einem Direktwahltelefon, einem Flachbildschirmfernseher mit Satellitenempfang, einem DVD-Player und WiFi (ohne Gebühr) gewährleistet. In den Badezimmern stehen ein Haartrockner und ein Telefon für den täglichen Gebrauch bereit.

Sport/Unterhaltung:
Die Poolanlage mit Außen- und Kinderbereich garantiert Erfrischung und aktive Erholung. Auf der Sonnenterrasse mit Liegestühlen und Schirmen lässt sich der Urlaub genießen. An der Poolbar werden erfrischende Getränke angeboten. Wem der Sinn nach Bewegung steht, werden Boccia und Beachvolleyball angeboten. Den Gästen steht im Hotel mit einem Fitnessstudio, Tischtennis, Darts, Yoga, Aerobic und Pilates ein breites Spektrum an Indoor-Sportarten zur Auswahl. Im Haus werden jeweils gegen Gebühr verschiedene Wellnessangebote wie ein Spa, eine Sauna, ein Schönheitssalon und Massage-Anwendungen offeriert. Große und kleine Gäste haben die Möglichkeit, interessante Unterhaltungsprogramme zu erleben.

Verpflegung:
Die gastronomischen Einrichtungen umfassen eine Bar und eine Lobbybar. Gastlichkeit und gemütliches Ambiente erwarten die Gäste in 2 Nichtraucherrestaurants. Die Unterbringung bietet als buchbare Verpflegungsleistungen Halbpension und All-Inclusive. Für den kleinen sowie großen Hunger stehen Frühstück, Mittagessen und Abendessen zur Verfügung. Glutenfreie Mahlzeiten, vegetarische Gerichte und Kindermenüs werden auf Wunsch zubereitet. Darüber hinaus stellt das Hotel Snacks bereit. Eine besondere Attraktion ist das Showcooking. Das Haus führt ein Sortiment alkoholischer und alkoholfreier Getränke.

Kreditkarten:
Es werden gängige Kreditkarten wie American Express, Visa und MasterCard als Zahlungsmittel akzeptiert.

Hinweis:
Sie erhalten jeweils die von Ihnen konkret gebuchte und bestätigte Leistung (hinsichtlich Verpflegungsleistung, Zimmerkategorie etc.). Soweit keine konkreten Zusagen zum Leistungsumfang gemacht wurden, erhalten Sie Übernachtung mit Frühstück (oder: ohne Verpflegung) in der Standard Zimmerkategorie.
Die optionale Nutzung hoteleigener Einrichtungen (z.B. Solarium, Dampfbad, Internet, Parkplatz etc.) ist nicht eingeschlossen und fast immer gebührenpflichtig und vor Ort zu bezahlen, soweit in der Beschreibung nicht ausdrücklich anders beschrieben.
In bestimmten Destinationen können vor Ort Zusatzkosten entstehen, z.B. durch City Tax, Kulturförderabgabe etc. Die Höhe des Betrags wird von der jeweiligen Stadt festgesetzt, bitte informieren Sie sich vor Abreise.

Eingeschränkte Mobilität:
Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Wichtiger Hinweis::
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen.

Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.]]>

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro