Zephyros Beach

Grécko, Kréta
od445 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Zephyros Beach 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Hotelový komplex je možné rezervovať výhradne u schauinsland-reisen a má 150 izieb, recepciu s 24-hodinovou recepciou a lobby bar (18:00 - 1:00), výťah (iba v hlavnej budove), úschovňu batožiny, Wi-Fi - Fi (vo verejných priestoroch a na izbách vrátane), ako aj v hlavnej reštaurácii "Elia" (medzinárodná kuchyňa). V udržiavanej záhrade je bazén so snack barom (10:00 - 18:00), detský bazén a slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi (v cene pri bazéne, na pláži za poplatok). Plážové osušky sú k dispozícii za zálohu. Parkovanie je bezplatné, v závislosti od dostupnosti.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Moderné izby majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, LCD TV s hudobnými kanálmi, telefón, Wi-Fi (v cene), minibar (za poplatok), stropný ventilátor, individuálne nastaviteľnú klimatizáciu (v cene), ako aj trezor a balkón (D).
Voliteľne možné rezervovať ako super ekonomickú izbu (SSZ), za príplatok s výhľadom na more (DM).
Jednolôžkové izby: Dvojlôžkové izby pre jednu osobu (DE). Voliteľne možné rezervovať s výhľadom na more (DEM).

Rezervovateľné možnosti stravovania: Polpenzia: Raňajky a večere počas večere, prosíme o vhodné oblečenie.

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Zahrnuté športy: joga a pilates.

Šport za poplatok: vodné športy (cez miestnych poskytovateľov).

Detský program: Špeciálne detské menu a opatrovateľská služba (na vyžiadanie, za poplatok). Detské postieľky, v závislosti od dostupnosti, zdarma.

Hotelové služby: Wi-Fi je zahrnuté vo verejných priestoroch a na izbách.
*****************************
Lekár na pohotovosti (za poplatok)
žehlenie a pranie bielizne (za poplatok)

Hotel s kreditnými kartami: Akceptujú sa všetky hlavné kreditné karty.

Poznámky: Nie sú povolené žiadne domáce zvieratá.
Hotel nemá žiadne izby vhodné pre telesne postihnutých!

Pri pobytoch od 1. januára 2018 grécka vláda vyberá daň za noc, ktorú musí hosť zaplatiť na mieste, porovnateľnú s turistickou daňou. Výška závisí od typu/kategórie ubytovania a pohybuje sa od 0,50 € do 4 € na deň a izbu.
Kategória krajiny 1-2 hviezdičky 0,50 eur
Kategória krajiny 3 hviezdičky 1,50 eur
Kategória krajiny 4 hviezdičky 3 eurá
Kategória krajiny 5 hviezdičiek 4 eurá
***

Poznámka 2:
Kontakt na hotel:
Pláž Zephyros
Telefón : 0030 2897031566
Fax: 0030 2897032473
E-mail:
V katalógu "Grécko · Cyprus" leto 2023 na strane 101.

Informácie o korónovej pandémii: Upozorňujeme, že v závislosti od infekčnej situácie a oficiálnych požiadaviek môžu byť vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijaté opatrenia na zamedzenie pandémie koróny pre vašu vlastnú bezpečnosť.
To môže viesť k zmenám a obmedzeniam v ponuke hotelových služieb (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadny dohľad v miniklube atď.).
Samozrejme, aj naďalej treba dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania.]]>
Lage: Das Zephyros Beach befindet sich in Stalis, einem kleinen charmanten Ort, zentral gelegen zwischen Agios Nikolaos und Heraklion direkt an einem wunderschönen Sandstrand. Durch die zentrale Lage sind Geschäfte, Unterhaltungsmöglichkeiten und Restaurants schnell zu erreichen. Der internationale Flughafen von Heraklion befindet sich in ca. 30 km Entfernung.

Ausstattung: Die Hotelanlage ist exklusiv bei schauinsland-reisen buchbar und verfügt über 150 Zimmer, einen Empfangsbereich mit 24-Stunden-Rezeption mit Lobbybar (18-01 Uhr), Lift (nur im Hauptgebäude), Gepäckraum, Wi-Fi (in den öffentlichen Bereichen und auf den Zimmern inklusive) sowie das Hauptrestaurant "Elia" (internationale Küche). In der gepflegten Gartenanlage befindet sich 1 Swimmingpool mit Snackbar (10-18 Uhr), ein Kinderbecken sowie einen Sonnenterrasse mit Liegen und Schirme (am Pool inklusive, am Strand gegen Gebühr). Badetücher sind gegen Kaution erhältlich. Parkplätze sind je nach Verfügbarkeit kostenfrei.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer: Die modernen Zimmer verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, LCD-TV mit Musikkanälen, Telefon, Wi-Fi (inklusive), Minibar (gegen Gebühr), Deckenventilator, individuell regulierbare Klimaanlage (inklusive), sowie Safe und Balkon (D).
Wahlweise auch als Super-Sparzimmer (SSZ), gegen Aufpreis mit Meerblick (DM) buchbar.
Einzelzimmer: Sind Doppelzimmer zur Alleinbenutzung (DE). Wahlweise auch mit Meerblick buchbar (DEM).

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: Halbpension: Frühstück und Abendessen in Buffetform. Beim Abendessen wir um angemessene Kleidung gebeten.

Landeskategorie: 4 Sterne

Sport inklusive: Yoga und Pilates.

Sport gegen Gebühr: Wassersport (durch örtliche Anbieter).

Kinderprogramm: Spezielles Kindermenü sowie Babysitter Service (auf Anfrage, gegen Gebühr). Babybetten, je nach Verfügbarkeit, kostenfrei.

Hotelservice: Wi-Fi ist in den öffentlichen Bereichen und auf den Zimmern inklusive.
**************************
Arzt auf Abruf (gegen Gebühr)
Bügel- und Wäscheservice (gegen Gebühr)

Kreditkarten Hotel: Alle gängigen Kreditkarten werden akzeptiert.

Hinweise: Keine Haustiere erlaubt.
Das Hotel verfügt über keine behindertengerechte Zimmer!

Für Aufenthalte ab dem 1.1.2018 erhebt die griechische Regierung eine Übernachtungssteuer, die vom Gast vor Ort, vergleichbar einer Kurtaxe, zu entrichten ist. Die Höhe richtet sich nach Art/Kategorie der Unterkunft und ist von 0,50 Euro-4 € pro Tag und Zimmer gestaffelt.
Landeskategorie 1-2 Sterne 0,50 Euro
Landeskategorie 3 Sterne 1,50 Euro
Landeskategorie 4 Sterne 3 Euro
Landeskategorie 5 Sterne 4 Euro
***

Hinweis 2:
Hotelkontakt:
Zephyros Beach
Telefon : 0030 2897031566
Fax : 0030 2897032473
E-Mail: info@vasiabeach.gr
Im Katalog "Griechenland · Zypern" Sommer 2023 auf Seite 101.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass je nach Infektionslage sowie behördlicher Vorgaben zu Ihrer eigenen Sicherheit Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden könnten.
Dies kann zu Änderungen und Einschränkungen im Leistungsangebot des Hotels führen (z.B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurantkonzepte, keine Mini-Club-Betreuung etc.).
Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln, wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und die Husten-/Nies-Etikette auch weiterhin beachtet werden.]]>

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Kréta

Slnkom zaliate pláže s priezračne čistou vodou, rozdelené členitým pobrežím na menšie zálivy a zátoky, typická stredomorská klíma, vysoký horský masív tiahnuci sa od západu na východ, olivové háje, cenné pamiatky a miesta dýchajúce históriou. K tomu malebné pláže, tyrkysové more, výborne vybavené letoviská s kvalitnými hotelmi a službami.

Najväčší grécky ostrov je mimoriadne obľúbenou a vyhľadávanou turistickou destináciou. Kréta je v gréckej mytológii považovaná za rodisko otca bohov Dia. Nájdeme tu počiatky jednej z prvých európskych civilizácií – minojskej, s typickou architektúrou, ktorú je dodnes možné obdivovať na miestach, kde stáli labyrintové paláce – Knossos, Faistos či Zakros. Nie je náhoda, že sú opradené množstvom bájnych eposov a mýtov, ktoré čerpajú námet z bohatej histórie ostrova a života jeho hrdých a pohostinných obyvateľov. Let z Bratislavy a Košíc na letisko v Heraklione trvá približne 2 hodiny 20 minút.