I-Resort

Grécko, Kréta
od363 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

I-Resort 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Tento príjemný hotel sa nachádza priamo na jemné súkromnej piesočnatej pláži v Stalida. Nákupných a zábavných podnikov, je v bezprostrednej blízkosti hotela. Na letisko Heraklion je cca. 35 km ďaleko.
 vybavenie:

Tento elegantný hotel bol rozsiahlou rekonštrukciou v roku 2019. Celkom 227 bytových jednotiek rozložené do niekoľkých budov. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinová recepcia a posedením, výťahy, WiFi, reštaurácia s vonkajšou terasou, à la carte reštaurácie a 2 bary. V nádhernej vonkajšom areáli sú 2 bazény (vrátane jedného nekonečna bazéne) so slnečnou terasou a bar pri bazéne. Lehátka a slnečníky sú zdarma pri bazéne aj na pláži. Osušky sú na kauciu.miestnosť:

Vkusne a moderne v prírodných tónoch dvojposteľová izba (DR) majú kúpeľňu/sprchovací kút, WC, sušičom vlasov, župany a papuče, klimatizácia, telefón, satelitnýTV, Wi-Fi, čaj/kávovar, trezor, mini bar, posedenie a balkón.Prípadne, tieto izby sú k dispozícii s bočným výhľadom na more (typové) alebo priamym výhľadom na more (otáčkomer).Double Superior (DZS) sú vysoko kvalitné zdobené inak identické vybavenie, elegantné farebnú schému modrej a bielej a ponúkajú pôdy pohľadu.Double Deluxe (DXL) zodpovedajú dvojlôžkové izby, ale sú priestrannejšie.Rodinná izba (FZ) zodpovedajú dvojakého metra, ale sú priestrannejšie a majú prístelku pre tretiu osobu.Prípadne, táto miestnosť je tiež k dispozícii s výhľadom na more (FCM).Na vyžiadanie rodinné izby s dvoma oddelenými spálňami a jedna kúpeľňa sú k dispozícii pre viac súkromia k dispozícii.Tie sú k dispozícii s výhľadom do vnútrozemia (F2B) alebo more (F3M).V priestranných Junior Suites ponúkajú kombinovaný obývacia izba/spacie časť s pohovkou, prípadne sú k dispozícii s výhľadom do vnútrozemia (JS2) alebo more (JSM).Veľmi štýlové a novo zrekonštruované apartmány zapôsobiť s výnimočným interiérom a vzrušujúce koncept osvetlenia.Spracovať a tu jemne zdobené splniť aj tie najvyššie nároky.Na priestrannej terase s výhľadom do vnútrozemia (SPP) alebo more (súčet) môžete očakávať bohatú súkromný bazén (SPP).Šport a zábava:

Posilňovňa, 6x týždenne športové aktivity, ako je joga, pilates, šípky, misy, atď. večerné hry a živá hudba. Za poplatok: parný kúpeľ, sauna, kozmetické procedúry a masáže v kúpeľnom centre.Deti:

Mini Club (5-12 rokov), samostatný detský bazén, detské ihrisko.All inclusive:

Raňajky, obedy a večere formou bufetu s témou noci. Neskoré raňajky do dňa rôzne občerstvenie, popoludní káva/čaj a zákusok. Voliteľné večera 1x za pobyt v à la carte reštaurácii sa podávajú (s výhradou, ktoré nie sú zahrnuté nápoje). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 10 hodín - 23:00 hotela.Polpenzia:

Raňajky a večere ako bohatý bufet.Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.]]>
Lage:

Das ansprechende Hotel befindet sich direkt an einem feinen privaten Sandstrand von Stalida. Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten erreichen Sie in unmittelbarer Umgebung des Hotels. Der Flughafen Heraklion ist ca. 35 km entfernt.
 Ausstattung:

Das elegante Hotel wurde im Jahre 2019 umfangreich renoviert. Insgesamt 227 Wohneinheiten verteilen sich auf mehrere Gebäude. Zu den Annehmlichkeiten zählen die Empfangshalle mit 24h-Rezeption und Sitzgelegenheiten, Lifte, WLAN, ein Restaurant mit Außenterrasse, ein À-la-carte-Restaurant und 2 Bars. In der wunderschönen Außenanlage erwarten Sie 2 Swimmingpools (davon 1 Infinity-Pool) mit Sonnenterrassen und Poolbar. Liegen und Sonnenschirme sind am Pool und am Strand kostenlos. Badetücher erhalten Sie gegen Kaution.

 Zimmer:

Die modern und in Naturtönen geschmackvoll dekorierten Doppelzimmer (DZ) verfügen über Bad/Dusche, WC, Föhn, Bademäntel und Slipper, Klimaanlage, Telefon, Sat. TV, WLAN, Kaffee-/Teezubereiter, Safe, Minibar, eine Sitzecke sowie einen Balkon. Wahlweise sind diese Zimmer auch mit seitlichem Meerblick (DZQ) oder direktem Meerblick (DZM) buchbar. Doppelzimmer Superior mit (DZS) sind bei ansonsten gleicher Ausstattung hochwertiger dekoriert, im schicken Farbkonzept blau und weiß gehalten und bieten Landblick. Doppelzimmer Deluxe (DXL) entsprechen den Doppelzimmern Superior, sind jedoch geräumiger. Familienzimmer (FZ) entsprechen den Doppelzimmer Standard, sind jedoch etwas geräumiger und bieten eine zusätzliche Schlafmöglichkeit für die dritte Person. Wahlweise ist dieser Zimmertyp auch mit Meerblick (FZM) buchbar. Auf Wunsch stehen auch Familienzimmer mit 2 separaten Schlafräumen und 1 Bad für mehr Privatsphäre zur Verfügung. Diese sind mit Landblick (F2B) oder Meerblick (F3M) buchbar. Die geräumigen Juniorsuiten bieten einen kombinierten Wohn-/Schlafraum mit Sofaecke, wahlweise sind diese mit Landblick (JS2) oder Meerblick (JSM) buchbar. Die sehr stylishen und erst kürzlich renovierten Suiten beeindrucken durch ein außergewöhnliches Interieur und ein spannendes Lichtkonzept. Hochwertig dekoriert erfüllen sich hier auch höchste Ansprüche. Auf der großzügigen Terrasse mit Landblick (SPP) oder Meerblick (SUM) erwartet Sie ein großzügiger privater Pool (SPP).Sport & Unterhaltung:

Fitnessraum, 6x pro Woche Sportaktivitäten wie Yoga, Pilates, Darts, Boccia, etc.; abends Spiele oder Live-Musik. Gegen Gebühr: Dampfbad, Sauna, kosmetische Anwendungen und Massagen im Spabereich.Kinder:

Miniclub (5-12 Jahre), separater Kinderpool, Spielplatz.All-inclusive:

Frühstück, Mittag- und Abendessen als reichhaltige Buffets mit Themenabenden. Spätaufsteherfrühstück, tagsüber diverse Snacks, nachmittags Kaffee/Tee und Kuchen. Wahlweise kann das Abendessen 1x pro Aufenthalt im À-la-carte Restaurant eingenommen werden (mit Reservierung, Getränke nicht inkludiert). Lokale alkoholfreie und alkoholische Getränke von 10 Uhr – 23 Uhr inklusive.Halbpension:

Frühstück und Abendessen als reichhaltige Buffets.Hinweis Reisen mit eingeschränkter Mobilität:

Bitte beachten Sie, dass unsere Hotelangebote in der Regel nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind. Bei Interesse fragen wir jedoch gern zusätzliche Informationen für Ihre persönlichen Bedürfnisse an.

]]>

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Kréta

Slnkom zaliate pláže s priezračne čistou vodou, rozdelené členitým pobrežím na menšie zálivy a zátoky, typická stredomorská klíma, vysoký horský masív tiahnuci sa od západu na východ, olivové háje, cenné pamiatky a miesta dýchajúce históriou. K tomu malebné pláže, tyrkysové more, výborne vybavené letoviská s kvalitnými hotelmi a službami.

Najväčší grécky ostrov je mimoriadne obľúbenou a vyhľadávanou turistickou destináciou. Kréta je v gréckej mytológii považovaná za rodisko otca bohov Dia. Nájdeme tu počiatky jednej z prvých európskych civilizácií – minojskej, s typickou architektúrou, ktorú je dodnes možné obdivovať na miestach, kde stáli labyrintové paláce – Knossos, Faistos či Zakros. Nie je náhoda, že sú opradené množstvom bájnych eposov a mýtov, ktoré čerpajú námet z bohatej histórie ostrova a života jeho hrdých a pohostinných obyvateľov. Let z Bratislavy a Košíc na letisko v Heraklione trvá približne 2 hodiny 20 minút.