Kalypso

Grécko, Kréta, Mália
od440 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Kalypso 3* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Charakteristika hotela: boutique hotel, priamo pri mori, polpenzia, vkus

Príďte a cíťte sa dobre – butikový hotel v krétskom štýle vás svojou priestrannou záhradou a priateľskými službami pozýva na oddych pod palmami. Užite si pokoj pri bazéne alebo si oddýchnite pri prechádzke po pláži na tyrkysovo modrom pobreží Egejského mora a nechajte sa nami rozmaznávať kulinárskymi pôžitkami.

Poloha: V tichej lokalite. Dlhá piesočnatá pláž cca 150 m. Nákupné a zábavné zariadenia, bary a taverny v bezprostrednej blízkosti. Do centra Malie cca 1,2 km. Asi 35 km do Heraklionu.

Vybavenie: Rodinný hotel v typickom krétskom štýle uprostred záhrady s malými ovocnými stromami. Vonku 1 bazén, slnečné terasy, balijské postele, fontána s pitnou vodou a snack bar. Lehátka a slnečníky pri bazéne, na pláži za poplatok. Recepčná hala s recepciou (24 hod.), lobby s posedením, reštaurácia s terasou a show cooking, bar, WLAN zdarma v celom hotelovom komplexe. Kategória krajiny: 4 hviezdičky, 48 izieb.

Bývanie: Dvojlôžková izba Superior (dvojlôžková izba, cca 24-28 m2), zrekonštruovaná, klimatizácia, stropný ventilátor, chladnička, set na prípravu kávy/čaju, TV, telefón, WiFi, trezor, kávovar Nespresso (2 kapsule na izbu/deň ), župan , papuče, osušky, neskoré odhlásenie do 12:00 hod. Sprcha, WC, fén. Balkón/terasa s výhľadom do záhrady. Maximálne 2E, rezervovateľné na jedno použitie (SR). Voliteľný výhľad na bazén (DZP, cca 26-32 m2)
Dvojlôžková izba Superior (DZG/DZ3, cca 26-32 m2), zrekonštruovaná, klimatizácia, stropný ventilátor, chladnička, set na prípravu kávy/čaju, TV, telefón, WiFi, trezor, kávovar Nespresso (2 kapsule na izbu/deň) , župan , papuče, osušky, neskorý check-out do 12:00 hod. Sprcha, WC, fén. Veľký balkón s výhľadom do záhrady. Maximálne 2E/3E

Stravovanie: Polpenzia: raňajky formou bufetu, studený/teplý bufet večer, tematické večery týždenne

Šport a fitness: Požičovňa bicyklov od miestnych poskytovateľov za poplatok
Centrum vodných športov na pláži od miestnych poskytovateľov za poplatok
Crete Golf Club (18 jamiek, cca 14 km) za poplatok

Zábava: Mini knižnica


Užitočné informácie: Vezmite prosím na vedomie, že až do odvolania vo všetkých krajinách môžu úradne objednané podmienky týkajúce sa Corony mať vplyv na dovolenku. K dispozícii sú tiež výkonnostné obmedzenia v hotelových zariadeniach, ako sú reštaurácie, wellness, bazény a športové oblasti, v starostlivosti o deti a na oficiálne požiadavky je možné v krátkom čase upraviť v závislosti od aktuálneho vývoja. Bohužiaľ, v dôsledku globálnych okolností spôsobených COVID-19 sa tomu nedá zabrániť. Spolu s našimi zmluvnými partnermi robíme všetko pre to, aby bol váš pobyt čo najpríjemnejší.


]]>
alltours exklusiv

Hotelmerkmale: Boutique-Hotel, Direkt am Meer, Halbpension, Flair

Ankommen und wohlfühlen – das im kretischen Stil erbaute Boutique-Hotel lädt mit großzügigem Garten und freundlichem Service zum Entspannen unter Palmen ein. Genießen Sie die Ruhe am Pool oder relaxen Sie bei einem Strandspaziergang an der türkisblauen Ägäisküste und lassen Sie sich kulinarische verwöhnen.

Lage: In ruhiger Umgebung. Zum langen Sandstrand ca. 150 m. Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten, sowie Bars und Tavernen, in direkter Umgebung. Bis zum Ortszentrum von Malia ca. 1,2 km. Nach Heraklion ca. 35 km.

Ausstattung: Familiär geführtes Hotel in typisch kretischem Stil inmitten einer Gartenanlage mit kleinen Obstbäumen. Im Außenbereich 1 Swimmingpool, Sonnenterrassen, balinesische Betten, Trinkwasserbrunnen und Snackbar. Liegen und Sonnenschirme am Pool, am Strand gegen Gebühr. Empfangshalle mit Rezeption (24 Stunden), Lobby mit Sitzgruppen, Restaurant mit Terrasse und Showcooking, Bar. WLAN in der gesamten Hotelanlage frei. Landeskategorie: 4 Sterne, 48 Zimmer.

Wohnen: Superior-Doppelzimmer (DZ, ca. 24-28 qm), renoviert, Klimaanlage, Deckenventilator, Kühlschrank, Kaffee-/Teeset, TV, Telefon, WLAN, Safe, Nespresso-Kaffeemaschine (2 Kapseln pro Zimmer/Tag), Bademantel, Slipper, Badetücher, Late Check-out bis 12:00 Uhr. Dusche, WC, Föhn. Balkon/Terrasse mit Gartenblick. Max. 2E, zur Alleinnutzung buchbar (EZ). Wahlweise Poolblick (DZP, ca. 26-32 qm)
Superior-Doppelzimmer (DZG/DZ3, ca. 26-32 qm), renoviert, Klimaanlage, Deckenventilator, Kühlschrank, Kaffee-/Teeset, TV, Telefon, WLAN, Safe, Nespresso-Kaffeemaschine (2 Kapseln pro Zimmer/Tag), Bademantel, Slipper, Badetücher, Late Check-out bis 12:00 Uhr. Dusche, WC, Föhn. Großer Balkon mit Gartenblick. Max. 2E/3E

Essen und Trinken: Halbpension: Frühstücksbuffet, abends kaltes/warmes Buffet, wöchentlich Themenabende

Sport und Fitness: Fahrradverleih durch lokale Anbieter, gegen Gebühr
Wassersportzentrum am Strand durch lokale Anbieter gegen Gebühr
Crete Golf Club (18-Loch, ca. 14 km) gegen Gebühr

Unterhaltung: Mini Biblithek


Gut zu wissen: Bitte beachten Sie, dass bis auf weiteres in allen Ländern Corona-bedingte, behördlich angeordnete Auflagen den Urlaub beeinflussen können. Hierzu gehören auch Leistungseinschränkungen in den Hoteleinrichtungen wie z.B. in Restaurants, Wellness-,Pool- und Sportbereichen, bei der Kinderbetreuung und bei Transportleistungen. Die behördlichen Auflagen können ggf. kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, angepasst werden. Dies ist als Folge der weltweiten Umstände durch COVID-19 leider nicht zu verhindern. Gemeinsam mit unseren Vertragspartnern tun wir alles dafür, damit Ihr Aufenthalt so angenehm wie möglich verläuft.


]]>

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Kréta

Slnkom zaliate pláže s priezračne čistou vodou, rozdelené členitým pobrežím na menšie zálivy a zátoky, typická stredomorská klíma, vysoký horský masív tiahnuci sa od západu na východ, olivové háje, cenné pamiatky a miesta dýchajúce históriou. K tomu malebné pláže, tyrkysové more, výborne vybavené letoviská s kvalitnými hotelmi a službami.

Najväčší grécky ostrov je mimoriadne obľúbenou a vyhľadávanou turistickou destináciou. Kréta je v gréckej mytológii považovaná za rodisko otca bohov Dia. Nájdeme tu počiatky jednej z prvých európskych civilizácií – minojskej, s typickou architektúrou, ktorú je dodnes možné obdivovať na miestach, kde stáli labyrintové paláce – Knossos, Faistos či Zakros. Nie je náhoda, že sú opradené množstvom bájnych eposov a mýtov, ktoré čerpajú námet z bohatej histórie ostrova a života jeho hrdých a pohostinných obyvateľov. Let z Bratislavy a Košíc na letisko v Heraklione trvá približne 2 hodiny 20 minút.