Ikaros Beach Resort & Spa

Grécko, Kréta, Mália
od525 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Ikaros Beach Resort & Spa 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: zoskupený v štýle dedinského Cretan hlavnej budovy a 1- alebo 2-podlažné bungalovy z prírodného kameňa s harmonickým prostredím pre relaxačné dovolenku. Vybavenie v hoteli patrí krytý a vonkajší divadlo, reštaurácia, 5 à la carte reštaurácie, bar, Ouzerie/pláž/snack bar, mini market, Wi-Fi (v cene), internetový kútik, konferenčná miestnosť až pre 300 osôb, krytý bazén je krásna záhrada s tromi bazénmi a slnečnými terasami a trávniky. Lehátka a slnečníky pri bazéne a pláže, vrátane plážové osušky na kauciu.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková/chalupy: Novo zrekonštruovaný hotel (od roku 2020) dvojlôžkové bungalovy (2DB/KDB/2XU) sa nachádza v bungalove budov, moderné a pohodlné s vaňou alebo sprchou/WC, sušič vlasov, klimatizáciu (individuálne nastaviteľnú), telefón, Wi-Fi (v cene), satelitný TV (LCD) s hudobným kanálom, trezorom, chladničkou a balkónom alebo terasou. Voliteľne príplatok s priamym výhľadom na more (B2M/B2I/2UK), zdieľanie bazénom a výhľadom na more (BX2/2kX), alebo vlastným bazénom s bočným výhľadom na more (2px) k dispozícii.
Dvojlôžková izba: postele s rovnakým vybavením ako bungalovy v hlavnej budove a sú novo zrekonštruované (D). Alternatívne, ako dvojlôžková izba pre jednorazové použitie (DE), ako super rozpočtu miestnosti (ŠFŽP), alebo s výhľadom na more (DM, DMB, DMI) k dispozícii.
Bungalows Deluxe: The tiež novo zrekonštruovaný (z roku 2020) Deluxe bungalovy (2bd) sú priestrannejšie a majú rovnaké vybavenie ako double/bungalovy majú tiež posedenie a DVD prehrávač. Voliteľne za príplatok s výhľadom na more (2BM) alebo súkromný bazén (L2P) k dispozícii.
Junior Suite Beachfront: V rovnakej pohode ako Bungalovy Deluxe na 1. rade pláže a obývacia izba/spálňa a súkromný bazén (JB2/T2K).
Rodinná izba: Sú vybavené dvojlôžkovými izbami okrem obývacej a spálni s rozkladacou pohovkou (otvorený priechod, bez spojovacích dverí) a nachádzajú sa v hlavnej budove (DF2/KD1/KD2).
Rodinná izba s výhľadom na more: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, majú ďalšiu spálňu s výhľadom na more a sú umiestnené v prístavbe (F2M, KD5).
Apartmány s výhľadom na more: Existujú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby so spálňou a obývacia/spacie časť s výhľadom na more (S2M). Voliteľné za príplatok aj s vlastným bazénom (SP2) alebo s vlastným bazénom a priamo pri mori rezervovanej (Q2Q od roku 2020 k dispozícii). Hostia majú možnosť exkluzívne raňajok v reštaurácii à la carte "Ayer" Vezmite.

Možnosť stravovania: polpenzia/plná penzia/all inclusive: polpenzia: raňajky a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Plná penzia: raňajky, obed a večera formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Alternatívne je večera v reštaurácii à la carte k dispozícii od 19:00 do 23:00 za poplatok a rezerváciu. Občerstvenie na uuzerie/pláž/snack bar od 10 do 18 hodín za príplatok. Tiež za príplatok špeciálne večery (napr. Grilovanie alebo večierok) v reštaurácii à la carte s rezerváciou.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obed a večera formou bufetu v hlavnej reštaurácii, neskoré raňajky od 10:00 do 11:00, občerstvenie (10: 30-12 hodín a 15:30 do 18:00), káva/čaj a koláč/pečivo (16: 30- 17:30) a alkoholické a nealkoholické nápoje podľa mapy od 10-24 hodín. 1 x večera na pobyt aj ako menu v à la carte reštaurácii alebo v bare Ouzerie/beach/snack, v ázijskej reštaurácii Sunset "(od mája do polovice septembra rezerváciou) a v reštaurácii Lefko (stredomorská kuchyňa - rezervácia) , Hotel ponúka aj bezlepkové jedlá.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: Jednoduchý zábavný program a pravidelná večerná zábava (napr. Folklórny večer, baletné vystúpenia, večer živá hudba).

V cene sú zahrnuté športy: stolný tenis, tenis (svetlo za poplatok), petanque, šípky, aerobik, aqua telocvičňa, posilňovňa, sauna a vírivka.

Šport za poplatok: Biliard, požičovňa bicyklov a rôzne vodné športy na pláži miestnymi poskytovateľmi.

Detský program: Mini klub (4-12 rokov), detské ihrisko a bazén Za obyčajnou detský. Postieľky (pre deti do 2 rokov).

Wellness: veľké kúpeľné centrum s rozsiahlou ponukou: sauna, parný kúpeľ, jacuzzi, fitnescentrum a krytý bazén (vrátane detí do 16 rokov len od 10-12 hodín). Dobre vyškolený tím ponúka širokú škálu krásy a kúpeľných procedúr (za poplatok).

Hotel servis:
**
Wi-Fi zdarma v areáli hotela a izby k dispozícii.
*

Poznámky: Na vyžiadanie sú k dispozícii 2 bezbariérové ​​izby (výhľad na bungalov).
***
Fajčenie je povolené len vo vyhradených priestoroch.
**********
Pri pobytoch od 1.1.2018 grécka vláda ukladá poplatok za ubytovanie, ktorý platí hosť na mieste, porovnateľný s turistickou daňou. Suma závisí od typu/kategórie ubytovania a je odstupňovaná od 0,50 Euro-4 € za deň na izbu.
Kategória krajiny 1-2 hviezdičky 0,50 Euro
Kategória krajiny 3 hviezdičky 1,50 eur
Kategória krajiny 4 hviezdičky 3 Euro
Kategória krajiny 5 hviezdičiek 4 eur

Poznámka 2:
Hotel Kontakt:
Tel: 0030-28970 31268
Fax: 00302897031341
E-mail: REZERVÁCIA
Katalóg "High Class" na strane 154. 2020
Katalóg "Grécko · Cyprus" Summer 2020 na strane 98.

Sezóna Poznámka: Pre hotel HERA56 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regióny]]>
Lage: Das Resort ist wunderschön auf einem Felsvorsprung, direkt am feinen Sandstrand gelegen. Zum Ortszentrum von Malia sind es ca. 10 Gehminuten. Einkaufsmöglichkeiten und einige Tavernen befinden sich in unmittelbarer Nähe. Ostwärts finden Sie die hübsche Stadt Agios Nikolaos ca. 30 km und westwärts die Hauptstadt Kretas, Heraklion ca. 35 km entfernt.

Ausstattung: Das im Stil eines kretischen Dorfes gruppierte Haupthaus und die 1- oder 2-stöckigen Bungalows aus Naturstein bieten ein harmonisches Umfeld für einen erholsamen Urlaub. Zu den Annehmlichkeiten des Hauses zählen ein Innen- und Außentheater, Restaurant, 5 À-la-carte-Restaurant, Bar, Ouzerie/Strand-/Snackbar, Minimarkt, Wi-Fi (inklusive), Internet Ecke, Konferenzraum bis 300 Personen, Hallenbad, die wunderschöne Gartenanlage mit 3 Süßwasserpools, sowie Sonnenterrassen und Liegewiesen. Liegen und Sonnenschirme sind am Pool und Strand inklusive, Strandhandtücher gegen Kaution.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppel/Bungalows: Die frisch renovierten (ab 2020) Doppel-Bungalows (2DB/KDB/2XU) befinden sich in den Bungalowgebäuden, modern und komfortabel mit Dusche oder Bad/WC, Föhn, Klimaanlage (individuell regulierbar), Telefon, Wi-Fi (inklusive), Sat.-TV (LCD) mit Musikkanal, Safe, Kühlschrank sowie Balkon oder Terrasse. Wahlweise gegen Aufpreis mit direktem Meerblick (B2M/B2I/2UK), Sharing Pool und Meerblick (BX2/2KX), oder privatem Pool mit seitlichem Meerblick (2PX) buchbar.
Doppelzimmer: Liegen bei gleicher Ausstattung wie die Bungalows im Haupthaus und sind ebenfalls frisch renoviert (D). Wahlweise auch als Doppelzimmer zur Alleinbenutzung (DE), als Super-Sparzimmer (SSZ) oder mit Meerblick (DM, DMB, DMI) buchbar.
Bungalows Deluxe: Die ebenfalls frisch renovierten (ab 2020) Deluxe Bungalows (2BD) sind geräumiger und verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppel/Bungalows zusätzlich über einen Sitzbereich und einen DVD-Player. Wahlweise gegen Aufpreis mit Meerblick (2BM) oder privatem Pool (L2P) buchbar.
Juniorsuite Beachfront: Liegen bei gleicher Ausstattung wie die Deluxe Bungalows in der 1. Strandreihe und verfügen über ein Wohn-/Schlafzimmer und einen privaten Pool (JB2/T2K).
Familienzimmer: Verfügen bei Ausstattung wie die Doppelzimmer zusätzlich über einen Wohn-/Schlafbereich mit einem Doppel Sofabett (offener Durchgang, keine Verbindungstür) und sind im Haupthaus gelegen (DF2/KD1/KD2).
Familienzimmer Meerblick: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer zusätzlich über ein weiteres Schlafzimmer mit Meerblick und sind im Nebengebäude gelegen (F2M, KD5).
Suiten Meerblick: Bestehen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer aus einem Schlafzimmer und einem Wohn-/Schlafbereich mit Meerblick (S2M). Wahlweise gegen Aufpreis auch mit privatem Pool (SP2) oder mit privatem Pool und direkt am Meer gelegen buchbar (Q2Q, ab 2020 buchbar). Die Gäste haben die Möglichkeit das Frühstück exklusive im À-la-carte-Restaurant "Ayeri" einzunehmen.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: Halbpension/Vollpension/All Inclusive: Halbpension: Frühstücks- und Abendbuffet im Hauptrestaurant. Vollpension: Frühstücks-, Mittags- und Abendbuffet im Hauptrestaurant. Alternativ ist das Abendessen im À-la-carte-Restaurant zwischen 19 und 23 Uhr gegen Gebühr und Reservierung möglich. Snacks an der Ouzerie/Strand-/Snack-Bar von 10-18 Uhr gegen Aufpreis. Ebenfalls gegen Aufpreis Spezialabende (z. B. Grill- oder Hummer Abend) im À-la-carte-Restaurant mit Reservierung.

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Frühstücks-, Mittags- und Abendbuffet im Hauptrestaurant, Langschläfer Frühstück von 10-11 Uhr, Snacks (10:30-12 Uhr und 15:30-18 Uhr), Kaffee/Tee und Kuchen/Gebäck (16:30-17:30 Uhr) und alkoholische und alkoholfreie Getränke laut Karte von 10-24 Uhr. 1 x pro Aufenthalt Abendessen auch als Menü im À-la-carte-Restaurant oder in der Ouzerie/Strand-/Snackbar, im “Sunset” asiatisches Restaurant (ab Mai bis Mitte September mit Reservierung) und im Lefko (mediterrane Küche-mit Reservierung ). Das Hotel bietet zudem glutenfreies Essen an.

Landeskategorie: 5 Sterne

Unterhaltung: Leichtes Animationsprogramm und regelmäßige Abendunterhaltung (z. B. Folkloreabend, Ballett Shows, Livemusik Abend).

Sport inklusive: Tischtennis, Tennis (Flutlicht gegen Gebühr), Boccia, Darts, Aerobic, Aqua-Gymnastik, Fitnessraum, Sauna und Jacuzzi.

Sport gegen Gebühr: Billard, Fahrradverleih und diverse Wassersportmöglichkeiten am Strand durch örtliche Anbieter.

Kinderprogramm: Miniclub (4-12 Jahre), Spielplatz und 1 Kinderbecken. Babybetten (für Kinder unter 2 Jahren).

Wellness: Großes Spa-Center mit umfangreichem Angebot: Sauna, Dampfbad, Jacuzzi, Fitnessraum sowie Hallenbad (inklusive-für Kinder bis 16 Jahre nur von 10-12 Uhr). Ein gut ausgebildetes Team bietet Ihnen eine große Auswahl an Beauty- und Wellnessanwendungen (gegen Gebühr).

Hotelservice:
**
Kostenloses Wi-Fi im Hotelbereich und den Zimmern verfügbar.
*

Hinweise: 2 behindertengerechte Zimmer auf Anfrage buchbar (Bungalow Gartenblick).
***
Das Rauchen ist nur in dafür gekennzeichneten Bereichen gestattet.
**********
Für Aufenthalte ab dem 1.1.2018 erhebt die griechische Regierung eine Übernachtungssteuer, die vom Gast vor Ort, vergleichbar einer Kurtaxe, zu entrichten ist. Die Höhe richtet sich nach Art/Kategorie der Unterkunft und ist von 0,50 Euro-4 € pro Tag und Zimmer gestaffelt.
Landeskategorie 1-2 Sterne 0,50 Euro
Landeskategorie 3 Sterne 1,50 Euro
Landeskategorie 4 Sterne 3 Euro
Landeskategorie 5 Sterne 4 Euro

Hinweis 2:
Hotelkontakt :
Tel : 0030-28970 31268
Fax : 00302897031341
Email : RESERVATIONS§IKAROSVILLAGE.GR
Im Katalog "High Class" 2020 auf Seite 154.
Im Katalog "Griechenland · Zypern" Sommer 2020 auf Seite 98.

Saisonhinweis: Für das Hotel HERA56 sind nur Tagesoptionen möglich. Stornierung/Umbuchung/Änderung nur durch den Veranstalter möglich.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. ev. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Diese Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz.
Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden.
Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.¯]]>

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Kréta

Slnkom zaliate pláže s priezračne čistou vodou, rozdelené členitým pobrežím na menšie zálivy a zátoky, typická stredomorská klíma, vysoký horský masív tiahnuci sa od západu na východ, olivové háje, cenné pamiatky a miesta dýchajúce históriou. K tomu malebné pláže, tyrkysové more, výborne vybavené letoviská s kvalitnými hotelmi a službami.

Najväčší grécky ostrov je mimoriadne obľúbenou a vyhľadávanou turistickou destináciou. Kréta je v gréckej mytológii považovaná za rodisko otca bohov Dia. Nájdeme tu počiatky jednej z prvých európskych civilizácií – minojskej, s typickou architektúrou, ktorú je dodnes možné obdivovať na miestach, kde stáli labyrintové paláce – Knossos, Faistos či Zakros. Nie je náhoda, že sú opradené množstvom bájnych eposov a mýtov, ktoré čerpajú námet z bohatej histórie ostrova a života jeho hrdých a pohostinných obyvateľov. Let z Bratislavy a Košíc na letisko v Heraklione trvá približne 2 hodiny 20 minút.