Ikaros Beach Resort & Spa

Grécko, Kréta, Mália
od557 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Ikaros Beach Resort & Spa 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: zoskupený v štýle dedinského Cretan hlavnej budovy a 1- alebo 2-podlažné bungalovy z prírodného kameňa s harmonickým prostredím pre relaxačné dovolenku. Vybavenie v hoteli patrí krytý a vonkajší divadlo, reštaurácia, 5 à la carte reštaurácie, bar, Ouzerie/pláž/snack bar, mini market, Wi-Fi (v cene), internetový kútik, konferenčná miestnosť až pre 300 osôb, krytý bazén je krásna záhrada s tromi bazénmi a slnečnými terasami a trávniky. Lehátka a slnečníky pri bazéne a pláže, vrátane plážové osušky na kauciu.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové / bungalovy: Novo zrekonštruované dvojlôžkové bungalovy (2DB / KDB / 2XU) sa nachádzajú v budovách bungalovov, moderné a pohodlné so sprchou alebo vaňou / WC, sušičom vlasov, klimatizáciou (individuálne nastaviteľná), telefónom, Wi-Fi (súčasť dodávky) , Satelitná televízia (LCD) s hudobným kanálom, trezorom, chladničkou a balkónom alebo terasou. Voliteľne je možné rezervovať za príplatok s priamym výhľadom na more (B2M / B2I / 2UK), spoločným bazénom a výhľadom na more (BX2 / 2KX) alebo súkromným bazénom s bočným výhľadom na more (2PX).
Dvojlôžková izba: postele s rovnakým vybavením ako bungalovy v hlavnej budove a sú novo zrekonštruované (D). Alternatívne, ako dvojlôžková izba pre jednorazové použitie (DE), ako super rozpočtu miestnosti (ŠFŽP), alebo s výhľadom na more (DM, DMB, DMI) k dispozícii.
Bungalovy Deluxe: Novozrekonštruované bungalovy Deluxe (2BD) sú priestrannejšie a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové / bungalovy, ale tiež majú priestor na posedenie a DVD prehrávač. Voliteľne je možné rezervovať za príplatok s výhľadom na more (2 BM) alebo súkromným bazénom (L2P).
Juniorsuite Beachfront: Ležadlá s rovnakým vybavením ako luxusné bungalovy v 1. rade pláže a majú obývaciu izbu / spálňu a vlastný bazén (JB2 / T2K).
Rodinné izby: Ak sú vybavené ako dvojlôžkové izby, majú tiež obývaciu izbu / spálňu s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby (otvorený priechod, bez spojovacích dverí) a sú umiestnené v hlavnej budove (DF2 / KD1 / KD2).
Rodinná izba výhľad na more: S rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba majú tiež ďalšiu spálňu s výhľadom na more a sú umiestnené v susednej budove (F2M, KD5).
Suity s výhľadom na more: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby pozostávajú zo spálne a obývacej / spacej časti s výhľadom na more (S2M). Voliteľne je možné rezervovať so súkromným bazénom (SP2) alebo so súkromným bazénom umiestneným priamo pri mori (Q2Q) za príplatok. Hostia majú možnosť raňajkovať výlučne v à la carte reštaurácii „Ayeri“.

Rezervovateľné možnosti stravovania: polpenzia / plná penzia / all inclusive: polpenzia: raňajky a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Plná penzia: raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Prípadne je možná večera v à la carte reštaurácii od 19:00 do 23:00 za poplatok a rezervácia. Občerstvenie v ouzerii / pláži / snack bare od 10:00 do 18:00 za príplatok. Za príplatok aj špeciálne večery (napr. Večer pri grile alebo homárich) v à la carte reštaurácii s rezerváciou.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky, obed a večera formou bufetu v hlavnej reštaurácii, neskoré raňajky od 10:00 do 11:00, občerstvenie (10: 30-12 hodín a 15:30 do 18:00), káva/čaj a koláč/pečivo (16: 30- 17:30) a alkoholické a nealkoholické nápoje podľa mapy od 10-24 hodín. 1 x večera na pobyt aj ako menu v à la carte reštaurácii alebo v bare Ouzerie/beach/snack, v ázijskej reštaurácii Sunset "(od mája do polovice septembra rezerváciou) a v reštaurácii Lefko (stredomorská kuchyňa - rezervácia) , Hotel ponúka aj bezlepkové jedlá.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: Ľahký animačný program a pravidelná večerná zábava (napr. Folklórny večer, baletné predstavenia, večer so živou hudbou).

Zahrnuté športy: stolný tenis, tenis (svetlomet za poplatok), boccia, šípky, aerobik, aqua gymnastika, fitnescentrum, sauna a vírivka.

Šport za poplatok: biliard, požičovňa bicyklov a rôzne vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov.

Detský program: Mini klub (4-12 rokov), detské ihrisko a bazén Za obyčajnou detský. Postieľky (pre deti do 2 rokov).

Wellness: Veľké kúpeľné centrum so širokou škálou ponúk: sauna, parný kúpeľ, vírivka, fitnescentrum a krytý bazén (v cene - pre deti do 16 rokov iba od 10:00 do 12:00). Kvalifikovaný tím vám ponúka širokú škálu kozmetických a wellness procedúr (za poplatok).

Hotelová služba:
**
V hoteli a na izbách je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
*

Poznámky: Na vyžiadanie sú k dispozícii 2 bezbariérové ​​izby (výhľad na bungalov).
***
Fajčenie je povolené len vo vyhradených priestoroch.
**********
Pri pobytoch od 1. januára 2018 vyberá grécka vláda daň za noc, ktorá je splatná hosťovi na mieste, porovnateľnú s turistickou daňou. Suma závisí od typu / kategórie ubytovania a je odstupňovaná od 0,50 EUR do 4 EUR za deň a izbu.
Národná kategória 1 - 2 hviezdičky 0,50 EUR
Národná kategória 3 hviezdičky 1,50 eura
Národná kategória 4 hviezdičky 3 eurá
Národná kategória 5 hviezdičiek 4 eurá

Poznámka 2: Ikaros Beach Resort & Spa
Kontakt na hotel:
Tel: 0030-28970 31268
Fax: 00302897031341
Email:
V katalógu „Grécko · Cyprus“ leto 2021 na strane 102.
V katalógu „High Class“ 2021 na strane 162.

Sezónna poznámka: V hoteli HERA56 sú možné iba denné možnosti. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.]]>
Lage: Das Resort ist wunderschön auf einem Felsvorsprung, direkt am feinen Sandstrand gelegen. Zum Ortszentrum von Malia sind es ca. 10 Gehminuten. Einkaufsmöglichkeiten und einige Tavernen befinden sich in unmittelbarer Nähe. Ostwärts finden Sie die hübsche Stadt Agios Nikolaos ca. 30 km und westwärts die Hauptstadt Kretas, Heraklion ca. 35 km entfernt.

Ausstattung: Das im Stil eines kretischen Dorfes gruppierte Haupthaus und die 1- oder 2-stöckigen Bungalows aus Naturstein bieten ein harmonisches Umfeld für einen erholsamen Urlaub. Zu den Annehmlichkeiten des Hauses zählen ein Innen- und Außentheater, Restaurant, 5 À-la-carte-Restaurant, Bar, Ouzerie/Strand-/Snackbar, Minimarkt, Wi-Fi (inklusive), Internet Ecke, Konferenzraum bis 300 Personen, Hallenbad, die wunderschöne Gartenanlage mit 3 Süßwasserpools, sowie Sonnenterrassen und Liegewiesen. Liegen und Sonnenschirme sind am Pool und Strand inklusive, Strandhandtücher gegen Kaution.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppel/Bungalows: Die frisch renovierten Doppel-Bungalows (2DB/KDB/2XU) befinden sich in den Bungalowgebäuden, modern und komfortabel mit Dusche oder Bad/WC, Föhn, Klimaanlage (individuell regulierbar), Telefon, Wi-Fi (inklusive), Sat.-TV (LCD) mit Musikkanal, Safe, Kühlschrank sowie Balkon oder Terrasse. Wahlweise gegen Aufpreis mit direktem Meerblick (B2M/B2I/2UK), Sharing Pool und Meerblick (BX2/2KX), oder privatem Pool mit seitlichem Meerblick (2PX) buchbar.
Doppelzimmer: Liegen bei gleicher Ausstattung wie die Bungalows im Haupthaus und sind ebenfalls frisch renoviert (D). Wahlweise auch als Doppelzimmer zur Alleinbenutzung (DE), als Super-Sparzimmer (SSZ) oder mit Meerblick (DM, DMB, DMI) buchbar.
Bungalows Deluxe: Die ebenfalls frisch renovierten Deluxe Bungalows (2BD) sind geräumiger und verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppel/Bungalows zusätzlich über einen Sitzbereich und einen DVD-Player. Wahlweise gegen Aufpreis mit Meerblick (2BM) oder privatem Pool (L2P) buchbar.
Juniorsuite Beachfront: Liegen bei gleicher Ausstattung wie die Deluxe Bungalows in der 1. Strandreihe und verfügen über ein Wohn-/Schlafzimmer und einen privaten Pool (JB2/T2K).
Familienzimmer: Verfügen bei Ausstattung wie die Doppelzimmer zusätzlich über einen Wohn-/Schlafbereich mit einem Doppel Sofabett (offener Durchgang, keine Verbindungstür) und sind im Haupthaus gelegen (DF2/KD1/KD2).
Familienzimmer Meerblick: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer zusätzlich über ein weiteres Schlafzimmer mit Meerblick und sind im Nebengebäude gelegen (F2M, KD5).
Suiten Meerblick: Bestehen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer aus einem Schlafzimmer und einem Wohn-/Schlafbereich mit Meerblick (S2M). Wahlweise gegen Aufpreis auch mit privatem Pool (SP2) oder mit privatem Pool und direkt am Meer gelegen buchbar (Q2Q). Die Gäste haben die Möglichkeit das Frühstück exklusive im À-la-carte-Restaurant "Ayeri" einzunehmen.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: Halbpension/Vollpension/All Inclusive: Halbpension: Frühstücks- und Abendbuffet im Hauptrestaurant. Vollpension: Frühstücks-, Mittags- und Abendbuffet im Hauptrestaurant. Alternativ ist das Abendessen im À-la-carte-Restaurant zwischen 19 und 23 Uhr gegen Gebühr und Reservierung möglich. Snacks an der Ouzerie/Strand-/Snack-Bar von 10-18 Uhr gegen Aufpreis. Ebenfalls gegen Aufpreis Spezialabende (z. B. Grill- oder Hummer Abend) im À-la-carte-Restaurant mit Reservierung.

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Frühstücks-, Mittags- und Abendbuffet im Hauptrestaurant, Langschläfer Frühstück von 10-11 Uhr, Snacks (10:30-12 Uhr und 15:30-18 Uhr), Kaffee/Tee und Kuchen/Gebäck (16:30-17:30 Uhr) und alkoholische und alkoholfreie Getränke laut Karte von 10-24 Uhr. 1 x pro Aufenthalt Abendessen auch als Menü im À-la-carte-Restaurant oder in der Ouzerie/Strand-/Snackbar, im “Sunset” asiatisches Restaurant (ab Mai bis Mitte September mit Reservierung) und im Lefko (mediterrane Küche-mit Reservierung ). Das Hotel bietet zudem glutenfreies Essen an.

Landeskategorie: 5 Sterne

Unterhaltung: Leichtes Animationsprogramm und regelmäßige Abendunterhaltung (z. B. Folkloreabend, Ballett Shows, Livemusik Abend).

Sport inklusive: Tischtennis, Tennis (Flutlicht gegen Gebühr), Boccia, Darts, Aerobic, Aqua-Gymnastik, Fitnessraum, Sauna und Jacuzzi.

Sport gegen Gebühr: Billard, Fahrradverleih und diverse Wassersportmöglichkeiten am Strand durch örtliche Anbieter.

Kinderprogramm: Miniclub (4-12 Jahre), Spielplatz und 1 Kinderbecken. Babybetten (für Kinder unter 2 Jahren).

Wellness: Großes Spa-Center mit umfangreichem Angebot: Sauna, Dampfbad, Jacuzzi, Fitnessraum sowie Hallenbad (inklusive-für Kinder bis 16 Jahre nur von 10-12 Uhr). Ein gut ausgebildetes Team bietet Ihnen eine große Auswahl an Beauty- und Wellnessanwendungen (gegen Gebühr).

Hotelservice:
**
Kostenloses Wi-Fi im Hotelbereich und den Zimmern verfügbar.
*

Hinweise: 2 behindertengerechte Zimmer auf Anfrage buchbar (Bungalow Gartenblick).
***
Das Rauchen ist nur in dafür gekennzeichneten Bereichen gestattet.
**********
Für Aufenthalte ab dem 1.1.2018 erhebt die griechische Regierung eine Übernachtungssteuer, die vom Gast vor Ort, vergleichbar einer Kurtaxe, zu entrichten ist. Die Höhe richtet sich nach Art/Kategorie der Unterkunft und ist von 0,50 Euro-4 € pro Tag und Zimmer gestaffelt.
Landeskategorie 1-2 Sterne 0,50 Euro
Landeskategorie 3 Sterne 1,50 Euro
Landeskategorie 4 Sterne 3 Euro
Landeskategorie 5 Sterne 4 Euro

Hinweis 2: Ikaros Beach Resort & Spa
Hotelkontakt :
Tel : 0030-28970 31268
Fax : 00302897031341
E-Mail : RESERVATIONS@IKAROSVILLAGE.GR
Im Katalog "Griechenland · Zypern" Sommer 2021 auf Seite 102.
Im Katalog "High Class" 2021 auf Seite 162.

Saisonhinweis: Für das Hotel HERA56 sind nur Tagesoptionen möglich. Stornierung/Umbuchung/Änderung nur durch den Veranstalter möglich.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Kréta

Slnkom zaliate pláže s priezračne čistou vodou, rozdelené členitým pobrežím na menšie zálivy a zátoky, typická stredomorská klíma, vysoký horský masív tiahnuci sa od západu na východ, olivové háje, cenné pamiatky a miesta dýchajúce históriou. K tomu malebné pláže, tyrkysové more, výborne vybavené letoviská s kvalitnými hotelmi a službami.

Najväčší grécky ostrov je mimoriadne obľúbenou a vyhľadávanou turistickou destináciou. Kréta je v gréckej mytológii považovaná za rodisko otca bohov Dia. Nájdeme tu počiatky jednej z prvých európskych civilizácií – minojskej, s typickou architektúrou, ktorú je dodnes možné obdivovať na miestach, kde stáli labyrintové paláce – Knossos, Faistos či Zakros. Nie je náhoda, že sú opradené množstvom bájnych eposov a mýtov, ktoré čerpajú námet z bohatej histórie ostrova a života jeho hrdých a pohostinných obyvateľov. Let z Bratislavy a Košíc na letisko v Heraklione trvá približne 2 hodiny 20 minút.