Ikaros Beach Luxury Resort and Spa

Grécko, Kréta, Mália

Ikaros Beach Luxury Resort and Spa 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Plážový hotel sa nachádza priamo na súkromnej, verejnej piesočnatej pláži „Malia Beach“ v rekreačnom stredisku Malia. V blízkosti sú rôzne možnosti zábavy. V blízkosti sa nachádza niekoľko obchodov. Centrum mesta je vzdialené asi 1 km. Najbližšie mesto Malia je vzdialené asi 1 km. Letiská: CHQ cca 180 km, HER cca 30 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých pomocných budov a má 249 izieb rozložených na 2 poschodiach. Súčasťou interiéru je vstupná hala, recepcia s nepretržitou prevádzkou, trezor, lobby bar, salónik, minimarket a obchod, ako aj Wi-Fi pripojenie na internet (vo verejných priestoroch). K dispozícii je tiež TV salónik so satelitnou TV. K dispozícii je tiež niekoľko reštaurácií (ázijské, rýchle občerstvenie a à la carte) s klimatizáciou a terasou. V hlavnej reštaurácii si môžu hostia pomôcť bufetom. Kaviareň a snack bar tiež ponúkajú malé jedlá. Vnútorný priestor završuje vyhrievaný krytý bazén. Súčasťou areálu pri bazéne je niekoľko sezónnych bazénov, ako aj bar pri bazéne (v závislosti od ročného obdobia), samostatný detský bazén a slnečná terasa (v závislosti od ročného obdobia). Vonkajší priestor má terasu. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách. Na pláži a pri bazéne sú ležadlá, slnečníky a uteráky (s vkladom). V plážovom bare (v závislosti od ročného obdobia) si môžete vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (dostupné v závislosti od sezóny):
Dvojlôžková izba (cca 23 m2): má vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, minichladničku, minibar (na vyžiadanie, za poplatok), klimatizáciu (individuálne nastaviteľná, zdarma), trezor (zdarma) , satelitná TV, telefón, WLAN (zdarma), príslušenstvo na prípravu kávy/čaju a balkón alebo terasa. Za príplatok je možné rezervovať si výhľad na more. Dvojlôžkové izby sa nachádzajú v hlavnej budove.

Bungalov (cca 25 m2): Izby majú rovnaké zariadenie ako dvojlôžkové izby a nachádzajú sa v bungalovoch/susedných budovách.

Bungalov Deluxe (cca 33 m2): Izby majú rovnaké zariadenie ako dvojlôžkové izby, majú ďalšiu rozkladaciu pohovku, sú priestrannejšie a nachádzajú sa v bungalovoch/susedných budovách. Možnosť rezervácie s výhľadom na more alebo so súkromným bazénom za príplatok.

Štandardná rodinná izba (približne 45 m2): S rovnakým zariadením ako dvojlôžkové izby majú ďalšie možnosti na spanie. Za príplatok je možné rezervovať si výhľad na more.

Rodinné izby Superior (cca 48 m2): majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s možnosťou na spanie, sú priestrannejšie a nachádzajú sa v budovách bungalovov.

Juniorsuite Seafront (cca 40 m2): Má rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s možnosťou na spanie, je priestrannejšia a je bližšie k moru.

Suita (cca 48 m2): S rovnakým zariadením ako dvojlôžkové izby, majú ďalší obývací priestor, župany, papuče a kávovar na espresso na kapsule. Voliteľne možné rezervovať: výhľad na more alebo pobrežie alebo so súkromným bazénom.

Všetky ekonomické izby zvyčajne zodpovedajú najlacnejšej kategórii izieb. Umiestnenie, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavnú budovu a prístavbu, ubytovanie môže byť v hlavnej aj vedľajšej budove. Žiaľ, nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa vybavenia a umiestnenia. Za klasifikáciu zodpovedá výhradne hotelier na mieste.

Jedlá (dostupné v závislosti od sezóny):
Polpenzia, plná penzia alebo all inclusive

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu
V cene plnej penzie je zahrnutý aj obed.

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. 1x za pobyt večera v à la carte reštaurácii v cene (nutná rezervácia). Občerstvenie počas dňa, káva/čaj a pečivo poobede. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa ponuky all inclusive sú v cene od 10:00 do 23:30 v otvorených baroch. Importované nápoje a všetky ostatné doplnky ako čerstvo vylisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- Samostatný detský bazén pri bazéne
- vysoké stoličky a stráženie detí (za poplatok)
- detské ihrisko

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- prípadne za poplatok: biliard, stolný tenis, volejbal, fitnescentrum (10:00 - 19:00), tenis
- Denná animácia pre dospelých
- Večerné predstavenia dvakrát týždenne
- Živá hudba 3x týždenne

Wellness:
- možno za poplatok: sauna, hammam, spa, parný kúpeľ, slnečná terasa vo wellness, relaxačná miestnosť, masáže, vírivka

Zmiešaný:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa
- Služba žehlenia (za príplatok), pranie bielizne (za príplatok), služba concierge
- Denné upratovanie izieb
- Parkovacie zariadenia
- Napätie: 220 voltov

kategória krajiny:
5 hviezd

Poznámka o krajine Grécko:
Turistická daň:
Upozorňujeme, že v Grécku sa vyberá turistická daň.
Vypočítava sa podľa klasifikácie (kategória krajiny) hotela:
1* a 2* hotely/ubytovanie daň za izbu a noc je približne 0,50 EUR
3* hotely/ubytovania daň za izbu a noc je približne 1,50 EUR
4* hotely/ubytovania daň je približne 3 EUR za izbu a noc
5* hotely/ubytovania daň je približne 4 EUR za izbu a noc
Turistická daň sa platí na mieste v hoteli. (predmet zmeny)

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
V záujme vašej vlastnej bezpečnosti sa prijímajú rozsiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny vo vašej dovolenkovej destinácii alebo hoteli. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k niektorým zmenám alebo obmedzeniam služieb kvôli oficiálnym pokynom v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a činnosti. Okrem toho môžu na plne zaočkované, uzdravené platiť rôzne predpisy alebo neočkovaní ľudia. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii iba plne očkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou koróny môžu tiež viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov / letových plánov, ako aj k zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a overbookingu - a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa pokúsime vám čo najskôr ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme napriek tomu museli vašu cestu kvôli Corone zrušiť, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Upozorňujeme, že otváracie hodiny recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, svoj rezervovaný hotel pred príchodom.

Detské postieľky (neplatí pre hotely pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Ubytovanie je možné v posteli rodičov. Na mieste môže byť potrebné zaplatiť príplatok.

Obmedzená mobilita:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informujte sa, prosím, o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Ak máte rezervovaný let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník rezervácie musí mať 18 rokov.

Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až okolo 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti získate pre občanov EÚ aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pred vykonaním rezervácie alebo od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie vám budú pred rezerváciou predložené na internetových portáloch.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť dostupné len v obmedzenom rozsahu alebo vôbec od polovice októbra (10/15) do konca mája (05/31), v závislosti od hotela. obsadenosť a poveternostné podmienky. V tomto čase môžu byť zatvorené alebo zrušené aj niektoré areály vonkajších zariadení ako aj športové a zábavné zariadenia bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Preprava na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás vyložia na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné ponúkať službu door-to-door. V tomto prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali vašu transferovú agentúru a váš rezervovaný hotel, ak by váš let mal byť počas vášho príletu oneskorený.

Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby bola zaručená rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálna a športová batožina musí byť zaregistrovaná u nás pred odletom a že náklady na prepravu pri transferoch vzniknú.

Špeciálne hygienické opatrenia
generál
 • pravidlá vzdialenosti
 • Hygienické ochranné steny
 • Posilnené čistiace opatrenia
 • Zdravotné prehliadky personálu
 • Osobné ochranné prostriedky
 • Časový interval medzi rezerváciami izieb
 • Používanie komerčne dostupných dezinfekčných prostriedkov
 • nedostupné od (dátum) do (dátum) od 12. novembra 2022 do 7. apríla 2023: ubytovanie dočasne zatvorené
 • obmedzený počet osôb: fitness štúdio
jedlá
 • Nutná rezervácia vopred: salón krásy

Informácie o špeciálnych hygienických opatreniach Vám poskytne priamo prevádzkovateľ hotela. Organizátor ani GIATA nepreberajú žiadnu zodpovednosť za aktuálnosť a správnosť informácií.]]>
Lage:
Das Strandhotel liegt direkt am privaten, öffentlichen Sandstrand "Malia Beach" des Urlaubsortes Malia. In der Nähe befinden sich diverse Unterhaltungsmöglichkeiten. In der Nähe befinden sich mehrere Geschäfte. Die Innenstadt ist ca. 1 km entfernt. Die nächste Stadt Malia liegt ca. 1 km entfernt. Flughäfen: CHQ ca. 180 km, HER ca. 30 km.

Ausstattung:
Das aus Haupt- und mehreren Nebengebäuden bestehende, klimatisierte Hotel verfügt über 249 Zimmer verteilt auf 2 Etagen. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption (24 h), Safe, Lobbybar, Lounge, Minimarkt und Shop sowie WiFi (in öffentlichen Bereichen). Zur Verfügung steht weiterhin eine TV Lounge mit Sat-TV. Zu den Einrichtungen zählen zudem mehrere Restaurants (asiatisch, Fast Food und à-la-carte) mit Klimaanlage und Terrasse. Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Ein Café und eine Snackbar bieten zusätzlich kleine Speisen. Ein beheizbares Hallenbad rundet die Innenausstattung ab. Die Poollandschaft umfasst mehrere saisonal geöffnete Pools sowie eine Poolbar (saisonabhängig), ein separates Kinderbecken und eine Sonnenterrasse (saisonabhängig). Die Außenanlage verfügt über eine Terrasse. Darüber hinaus können die Gäste in der hoteleigenen Gartenanlage entspannen. Am Strand und am Pool stehen Sonnenliegen und Sonnenschirme sowie Handtücher (gegen Kaution) bereit. An der Strandbar (saisonabhängig) können die Gäste Snacks und Erfrischungsgetränke genießen.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer (ca. 23 qm): Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Mini-Kühlschrank, Minibar (auf Anfrage, gegen Gebühr), Klimaanlage (individuell regulierbar, kostenfrei), Safe (kostenfrei), Sat-TV, Telefon, WLAN (kostenfrei), Kaffee-/ Teezubereiter und Balkon oder Terrasse. Gegen Aufpreis mit Meerblick buchbar. Die Doppelzimmer befinden sich im Hauptgebäude.

Bungalow (ca. 25 qm): Die Zimmer verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer und befinden sich in den Bungalow-/Nebengebäuden. Gegen Aufpreis mit seitlichen Meerblick oder Meerblick buchbar.

Bungalow Deluxe (ca. 33 qm): Die Zimmer verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer über ein zusätzliches Schlafsofa, sind geräumiger und befinden sich in den Bungalow-/Nebengebäuden. Gegen Aufpreis mit Meerblick oder privatem Pool buchbar.

Familienzimmer Standard (ca. 45 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer über zusätzliche Schlafmöglichkeiten. Gegen Aufpreis mit Meerblick buchbar.

Familienzimmer Superior (ca. 48 qm): Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer mit zusätzlichen Schlafmöglichkeiten, sind geräumiger und befinden sich in den Bungalowgebäuden.

Juniorsuite Seafront (ca. 40 qm): Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer mit zusätzlichen Schlafmöglichkeiten, sind geräumiger und befinden sich näher am Meer.

Suite (ca. 48 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer über einen zusätzlichen Wohnbereich, Bademäntel, Slipper und Kapsel-Espressomaschine. Wahlweise buchbar: Meerblick oder Seafront oder mit privatem Pool.

Alle Economy Zimmer entsprechen in der Regel der preisgünstigsten Zimmerkategorie. Lage, Größe und Ausstattung können von den Standardzimmern abweichen. Sollte Ihr Hotel über Haupt- und Nebengebäude verfügen, kann die Unterbringung sowohl im Haupthaus als auch im Nebengebäude erfolgen. Leider können wir keine Wünsche bezüglich Ausstattung und Lage entgegen nehmen. Die Einteilung obliegt ausschließlich dem Hotelier vor Ort.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Halbpension, Vollpension oder All Inklusvie

Halbpension: Frühstück und Abendessen in Buffetform
Bei Vollpension gibt es zusätzlich Mittagessen.

All inklusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. 1x pro Aufenthalt Abendessen im À-la-carte-Restaurant inklusive (Reservierung notwendig). Tagsüber Snacks, nachmittags Kaffee/Tee und Gebäck. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke laut All inklusive-Karte sind von 10:00 bis 23:30 Uhr an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte gegen Gebühr.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- separates Kinderbecken am Pool
- Hochstühle und Babysitting (gegen Gebühr)
- Spielplatz

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Billard, Tischtennis, Volleyball, Fitnessraum (10:00 - 19:00 Uhr), Tennis
- Erwachsenenanimation täglich
- Abendshows 2x pro Woche
- Live-Musik 3x pro Woche

Wellness:
- ggf. gegen Gebühr: Sauna, Hamam, Spa, Dampfbad, Sonnenterrasse im Wellnessbereich, Entspannungsraum, Massagen, Whirlpool

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: American Express, Euro/Master Card, Visa
- Bügel-Service (gegen Gebühr), Wäsche-Service (gegen Gebühr), Concierge-Service
- Zimmerreinigung, täglich
- Parkmöglichkeiten
- Stromspannung: 220 Volt

Landeskategorie:
5 Sterne

Länderhinweis Griechenland:
Touristensteuer:
Bitte beachten Sie, dass in Griechenland eine Touristensteuer erhoben wird.
Diese bemisst sich je nach Klassifizierung (Landeskategorie) des Hotels:
1* und 2* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 0,50 EUR
3* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 1,50 EUR
4* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 3 EUR
5* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 4 EUR
Die Touristensteuer wird vor Ort im Hotel entrichtet. (Änderungen vorbehalten)

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Besondere Hygienemaßnahmen
Allgemein
 • Abstandsregeln
 • Hygiene-Schutzwände
 • Verstärkte Reinigungsmaßnahmen
 • Gesundheitsprüfungen beim Personal
 • Schutzausrüstung für Personal
 • Zeitabstand zwischen Zimmerbuchungen
 • Verwendung handelsüblicher Desinfektionsmittel
 • nicht verfügbar von (Datum) bis (Datum) vom 12. November 2022 bis zum 7. April 2023: Unterbringung vorübergehend geschlossen
 • begrenzte Personenanzahl: Fitness-Studio
Verpflegung
 • Vorreservierung erforderlich: Schönheitssalon

Informationen über die besonderen Hygienemaßnahmen werden unmittelbar vom Hotelbetreiber zugesteuert. Weder der Veranstalter noch GIATA übernehmen Gewähr für Aktualität und Korrektheit der Angaben.]]>

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Kréta

Slnkom zaliate pláže s priezračne čistou vodou, rozdelené členitým pobrežím na menšie zálivy a zátoky, typická stredomorská klíma, vysoký horský masív tiahnuci sa od západu na východ, olivové háje, cenné pamiatky a miesta dýchajúce históriou. K tomu malebné pláže, tyrkysové more, výborne vybavené letoviská s kvalitnými hotelmi a službami.

Najväčší grécky ostrov je mimoriadne obľúbenou a vyhľadávanou turistickou destináciou. Kréta je v gréckej mytológii považovaná za rodisko otca bohov Dia. Nájdeme tu počiatky jednej z prvých európskych civilizácií – minojskej, s typickou architektúrou, ktorú je dodnes možné obdivovať na miestach, kde stáli labyrintové paláce – Knossos, Faistos či Zakros. Nie je náhoda, že sú opradené množstvom bájnych eposov a mýtov, ktoré čerpajú námet z bohatej histórie ostrova a života jeho hrdých a pohostinných obyvateľov. Let z Bratislavy a Košíc na letisko v Heraklione trvá približne 2 hodiny 20 minút.