Katrin Hotel and Bungalows

Grécko, Kréta
od323 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Katrin Hotel and Bungalows 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Hotel sa nachádza v meste Stalis, asi 250 m od piesočnatej pláže. Najbližšie zábavné podniky sú vzdialené len pár krokov. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj supermarket a niekoľko obchodov. Najbližšou atrakciou je Creta Aquarium (cca 16 km). Ďalšie mesto Stalis je vzdialené asi 250 m. Letiská: JE cca 28 km, CHQ cca 177 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel, ktorý pozostáva z hlavnej budovy a niekoľkých pomocných budov, bol zrekonštruovaný v roku 2018 a má 140 izieb a 2 poschodia. V interiéri sa nachádza lobby, recepcia, lobby bar, výťah a 3 bary. K dispozícii je tiež reštaurácia s terasou a klimatizáciou. V hlavnej reštaurácii si môžu hostia pomôcť bufetom. Snack bar ponúka aj malé jedlá. Súčasťou bazéna je bazén, ako aj bar pri bazéne (v závislosti od ročného obdobia) a samostatný detský bazén. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách. Hotelovým hosťom sú k dispozícii ležadlá a slnečníky pri bazéne. Na pláži sú za poplatok k dispozícii plážové osušky, slnečníky a ležadlá.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):
Dvojlôžkové izby: majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou / WC, sušič vlasov, klimatizáciu (individuálne nastaviteľnú), trezor na prenájom, satelitnú TV, telefón, mini chladničku a balkón alebo terasu.

Štandardné rodinné izby: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú ďalšie možnosti na spanie.

Stravovanie (k dispozícii v závislosti od sezóny):
All inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, káva/čaj a pečivo poobede. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zahrnuté v inzerovaných časoch v baroch, ktoré sú otvorené. Importované nápoje a všetky ostatné doplnky ako čerstvo vylisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- Denná detská animácia pre deti od 4 do 12 rokov
- Mini klub
- samostatný detský bazén pri bazéne
- vysoké stoličky

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- prípadne za poplatok: biliard, šípky, stolný tenis, fitnescentrum, masáže, sauna, kúpele
- Nasledujúce športy a zariadenia ponúkajú miestni organizátori (pravdepodobne za poplatok): Jazda na koni
- Denná animácia pre dospelých
- živá hudba

Ostatné:
- Akceptované platobné prostriedky: Euro / Master Card, Visa
- služba žehlenia (za poplatok), služba práčovne (za poplatok)
- denné upratovanie
- Parkovacie zariadenie

Kategória krajiny:
4 hviezdičky

Turistická daň Grécko:
Upozorňujeme, že v Grécku sa vyberá turistická daň.
Meria sa to v závislosti od klasifikácie (národnej kategórie) hotela:
Pre 1 * a 2 * hotely / ubytovanie je daň za izbu a noc približne 0,50 EUR
Za 3 * hotely / ubytovanie sa daň za izbu a noc pohybuje okolo 1,50 EUR
4 * Hotely / ubytovanie daň za izbu a noc je približne 3 EUR
Za 5 * hotely / ubytovanie je daň za izbu a noc približne 4 EUR
Turistická daň sa platí na mieste v hoteli. (Predmet zmeny)

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
V záujme vašej vlastnej bezpečnosti sa prijímajú rozsiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny vo vašej dovolenkovej destinácii alebo hoteli. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k niektorým zmenám alebo obmedzeniam služieb kvôli oficiálnym pokynom v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a činnosti. Okrem toho môžu na plne zaočkované, uzdravené platiť rôzne predpisy alebo neočkovaní ľudia. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii iba plne očkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou koróny môžu tiež viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov / letových plánov, ako aj k zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a overbookingu - a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa pokúsime vám čo najskôr ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme napriek tomu museli vašu cestu kvôli Corone zrušiť, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Venujte pozornosť otváracej dobe recepcie. Ak prichádzate mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si vopred rezervovali, o svojom príchode.

Detské postieľky (neplatí pre hotely pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Prípadne. príplatok je splatný na mieste.

Znížená mobilita:
Z nášho pohľadu nie je hotelový komplex vhodný pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informujte sa, prosím, o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Ak ste si rezervovali let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník rezervácie musí mať 18 rokov.

Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až okolo 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti získate pre občanov EÚ aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pred vykonaním rezervácie alebo od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie vám budú pred rezerváciou predložené na internetových portáloch.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec. V závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré časti vonkajšieho komplexu, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť počas tohto obdobia zrušené.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Preprava na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch budete prepustení na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné poskytovať služby od domu k domu. V takom prípade vás vodiči vysadia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny k majetku.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak bude váš let meškaný počas vašej cesty.

Ak ste si zarezervovali výlet bez prestupu a do hotela, ktorý ste si rezervovali, dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliéra pred príchodom, aby bola zaručená vaša rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálna a športová batožina musí byť zaregistrovaná u nás pred odletom a že náklady na prepravu pri transferoch vzniknú.

Osobitné hygienické opatrenia
Všeobecné
 • Rozstup pravidlá
 • Desinfektionsspender
 • Rozšírený čistiaci účinok
 • Zdravotné prehliadky, keď pracovníci
 • Hygiena školenia pre zamestnancov
 • Používanie komerčne dostupných dezinfekčných prostriedkov
 • obmedzené obdobie používania na hosťa: fitnes štúdio, wellness centrum
Stravovanie
 • Obmedzené bufetové ponuky
 • Možnosť ísť: obed
Služby
 • Bezkontaktné check-in/out
 • bezkontaktná platobná

Informácie o špeciálnych hygienických opatrení sa aplikujú priamo riadi prevádzkovateľ hotela. Ani usporiadatelia, ani Giat prijať zodpovednosť za včasnosť a presnosť informácií.]]>
Lage:
Das Hotel liegt in Stalis, ca. 250 m vom Sandstrand entfernt. Die nächstgelegenen Unterhaltungsmöglichkeiten können in wenigen Schritten erreicht werden. In unmittelbarer Nähe stehen außerdem ein Supermarkt und mehrere Geschäfte zur Verfügung. Die nächstgelegene Sehenswürdigkeit ist Creta Aquarium (ca. 16 km). Die nächste Stadt Stalis liegt ca. 250 m entfernt. Flughäfen: HER ca. 28 km, CHQ ca. 177 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte, aus Haupt- und mehreren Nebengebäuden bestehende Hotel wurde 2018 renoviert und verfügt über 140 Zimmer sowie 2 Etagen. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption, Lobbybar, einen Lift und 3 Bars. Zu den Einrichtungen zählt zudem ein Restaurant mit Terrasse und Klimaanlage. Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Eine Snackbar bietet zusätzlich kleine Speisen. Die Poollandschaft umfasst einen Pool sowie eine Poolbar (saisonabhängig) und ein separates Kinderbecken. Darüber hinaus können die Gäste in der hoteleigenen Gartenanlage entspannen. Hotelgästen stehen am Pool Sonnenliegen und Sonnenschirme zur Verfügung. Am Strand sind Strandtücher, Sonnenschirme und Sonnenliegen gegen Gebühr verfügbar.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer: Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage (individuell regulierbar), Mietsafe, Sat-TV, Telefon, Mini-Kühlschrank und Balkon oder Terrasse.

Familienzimmer Standard: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer über zusätzliche Schlafmöglichkeiten.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
All inklusive: Frühstück, Spätaufsteherfrühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Tagsüber Snacks, nachmittags Kaffee/Tee und Gebäck. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke sind zu den ausgeschriebenen Zeiten an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte gegen Gebühr.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Kinderanimation täglich für Kinder von 4 - 12 Jahren
- Miniclub
- separates Kinderbecken am Pool
- Hochstühle

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Billard, Dart, Tischtennis, Fitnessraum, Massagen, Sauna, Spa
- folgende Sportarten bzw. -einrichtungen werden von lokalen Veranstaltern (ggf. gegen Gebühr) angeboten: Reiten
- Erwachsenenanimation täglich
- Live-Musik

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: Euro/Master Card, Visa
- Bügel-Service (gegen Gebühr), Wäsche-Service (gegen Gebühr)
- Zimmerreinigung, täglich
- Parkmöglichkeiten

Landeskategorie:
4 Sterne

Touristensteuer Griechenland:
Bitte beachten Sie, dass in Griechenland eine Touristensteuer erhoben wird.
Diese bemisst sich je nach Klassifizierung (Landeskategorie) des Hotels:
1* und 2* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 0,50 EUR
3* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 1,50 EUR
4* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 3 EUR
5* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 4 EUR
Die Touristensteuer wird vor Ort im Hotel entrichtet. (Änderungen vorbehalten)

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Besondere Hygienemaßnahmen
Allgemein
 • Abstandsregeln
 • Desinfektionsspender
 • Verstärkte Reinigungsmaßnahmen
 • Gesundheitsprüfungen beim Personal
 • Hygiene-Training für Personal
 • Verwendung handelsüblicher Desinfektionsmittel
 • eingeschränkte Nutzungsdauer pro Gast: Fitness-Studio, Wellness-Center
Verpflegung
 • Eingeschränkte Buffetangebote
 • To Go-Option: Mittagessen
Services
 • Kontaktloser Check-In/-Out
 • Kontaktloses Bezahlen

Informationen über die besonderen Hygienemaßnahmen werden unmittelbar vom Hotelbetreiber zugesteuert. Weder der Veranstalter noch GIATA übernehmen Gewähr für Aktualität und Korrektheit der Angaben.]]>

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Kréta

Slnkom zaliate pláže s priezračne čistou vodou, rozdelené členitým pobrežím na menšie zálivy a zátoky, typická stredomorská klíma, vysoký horský masív tiahnuci sa od západu na východ, olivové háje, cenné pamiatky a miesta dýchajúce históriou. K tomu malebné pláže, tyrkysové more, výborne vybavené letoviská s kvalitnými hotelmi a službami.

Najväčší grécky ostrov je mimoriadne obľúbenou a vyhľadávanou turistickou destináciou. Kréta je v gréckej mytológii považovaná za rodisko otca bohov Dia. Nájdeme tu počiatky jednej z prvých európskych civilizácií – minojskej, s typickou architektúrou, ktorú je dodnes možné obdivovať na miestach, kde stáli labyrintové paláce – Knossos, Faistos či Zakros. Nie je náhoda, že sú opradené množstvom bájnych eposov a mýtov, ktoré čerpajú námet z bohatej histórie ostrova a života jeho hrdých a pohostinných obyvateľov. Let z Bratislavy a Košíc na letisko v Heraklione trvá približne 2 hodiny 20 minút.