Hotel Eva Bay

Grécko, Kréta

Hotel Eva Bay 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Príďte a cíťte sa dobre! Načerpajte novú energiu uprostred krásnej záhrady a v nádhernej plážovej atmosfére priamo pri mori. Osobný servis urobí z vášho pobytu jedinečný dovolenkový zážitok a nesplní žiadne želania.

Poloha: Priamo na dlhej, mierne sa zvažujúcej pláži (piesočná pláž popretkávaná kamienkami) v krásnej záhradnej oblasti. V okolí nájdete obchody a útulné taverny. Centrum mesta Rethymnon s krásnym benátskym starým mestom a ďalšími nákupnými a zábavnými zariadeniami, barmi a reštauráciami je vzdialené asi 6 km. Autobusová zastávka cca 100 m.

Vybavenie: Rekreačný komplex len pre dospelých na pokojnom mieste s krásnou záhradou, 2 sladkovodnými bazénmi, slnečnými terasami, bazénom a snack barom a priestorom na opaľovanie. Plážové ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži. Recepcia s recepciou, WiFi, posedenie, bar s TV kútikom, reštaurácia s vonkajším priestorom. Kategória: 4 hviezdičky, 2 poschodia, 108 izieb.

Obytné: dvojlôžková izba (dvojlôžková izba, asi 18 m²), klimatizácia, chladnička, TV, telefón, WiFi, trezor na prenájom. Sprcha, WC, sušič vlasov. Balkón / terasa do záhrady. Max. 3E, voliteľne výhľad na bazén (DZP). Max. 3E alebo výhľad na more (DZM), max. 2E
Doppelzimmer zur Alleinnutzung buchbar (EZ)

Jedlo a pitie: all inclusive: raňajky formou bufetu, studený / teplý bufet na obed a večeru, víno, pivo a nealkoholické nápoje
Káva, čaj, koláč od 16:00 do 17:30
Zmrzlina, teplé občerstvenie od 10. do 16. hodiny.
Nealkoholické a národné alkoholické nápoje od 10:00 do 23:00

Wellness a fitness: wellness zóna s masážami a kozmetickými procedúrami (za poplatok)

Šport: plážový volejbal
Stolný tenis
Vodné lyže, vodný skúter a motorový čln (miestny poskytovateľ, za poplatok)

Zábava: stolný tenis
Živá hudba a večerné predstavenia

Poznámka: Hotel len pre dospelých, rezervovateľný od 16 rokov


Užitočné informácie: Vezmite prosím na vedomie, že až do odvolania vo všetkých krajinách môžu úradne objednané podmienky týkajúce sa Corony mať vplyv na dovolenku. K dispozícii sú tiež výkonnostné obmedzenia v hotelových zariadeniach, ako sú reštaurácie, wellness, bazény a športové oblasti, v starostlivosti o deti a na oficiálne požiadavky je možné v krátkom čase upraviť v závislosti od aktuálneho vývoja. Bohužiaľ, v dôsledku globálnych okolností spôsobených COVID-19 sa tomu nedá zabrániť. Spolu s našimi zmluvnými partnermi robíme všetko pre to, aby bol váš pobyt čo najpríjemnejší.


]]>

Ankommen und wohlfühlen! Tanken Sie neue Energie inmitten einer schönen Gartenanlage und in herrlicher Strandatmosphäre direkt am Meer. Der persönliche Service macht Ihren Aufenthalt zu einem einmaligen Urlaubserlebnis und lässt keine Wünsche offen.

Lage: Direkt am langen, flach abfallenden Strand (Sandstrand, mit Kieseln durchsetzt) in einer schönen Gartenanlage. In näherer Umgebung sind Einkaufsmöglichkeiten und gemütliche Tavernen vorhanden. Das Zentrum von Rethymnon mit einer schönen venezianischen Altstadt und weiteren Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten, Bars und Restaurants ist ca. 6 km entfernt. Eine Bushaltestelle in ca. 100 m Entfernung.

Ausstattung: Ruhig gelegene Adults-only-Ferienanlage mit schönem Garten, 2 Süßwasserswimmingpools, Sonnenterrassen, Pool- und Snackbar und Liegewiese. Liegen und Schirme am Pool und am Strand. Empfangsbereich mit Rezeption, WLAN, Sitzecke, Bar mit TV-Ecke, Restaurant mit Außenbereich. Landeskategorie: 4 Sterne, 2 Etagen, 108 Zimmer.

Wohnen: Doppelzimmer (DZ, ca. 18 qm), Klimaanlage, Kühlschrank, TV, Telefon, WLAN, Mietsafe. Dusche, WC, Föhn. Balkon/Terrasse zum Garten. Max. 3E, wahlweise Poolblick (DZP). Max. 3E oder Meerblick (DZM), Max. 2E
Doppelzimmer zur Alleinnutzung buchbar (EZ)

Essen und Trinken: all inclusive: Frühstücksbuffet, mittags und abends kaltes/warmes Buffet, Wein, Bier und Softdrinks
Kaffee, Tee, Kuchen von 16:00-17:30 Uhr
Eiscreme, warme Snacks von 10:00-16:00 Uhr
Alkoholfreie und nationale alkoholische Getränke von 10:00-23:00 Uhr

Wellness und Fitness: Wellnessbereich mit Massagen und Beautybehandlungen (gegen Gebühr)

Sport: Beachvolleyball
Tischtennis
Wasserski, Jetski und Speedboot (örtlicher Anbieter, gegen Gebühr)

Unterhaltung: Tischtennis
Livemusik und Shows am Abend

Hinweis: Adults-only-Hotel, buchbar ab 16 Jahren


Gut zu wissen: Bitte beachten Sie, dass bis auf weiteres in allen Ländern Corona-bedingte, behördlich angeordnete Auflagen den Urlaub beeinflussen können. Hierzu gehören auch Leistungseinschränkungen in den Hoteleinrichtungen wie z.B. in Restaurants, Wellness-,Pool- und Sportbereichen, bei der Kinderbetreuung und bei Transportleistungen. Die behördlichen Auflagen können ggf. kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, angepasst werden. Dies ist als Folge der weltweiten Umstände durch COVID-19 leider nicht zu verhindern. Gemeinsam mit unseren Vertragspartnern tun wir alles dafür, damit Ihr Aufenthalt so angenehm wie möglich verläuft.


]]>

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Kréta

Slnkom zaliate pláže s priezračne čistou vodou, rozdelené členitým pobrežím na menšie zálivy a zátoky, typická stredomorská klíma, vysoký horský masív tiahnuci sa od západu na východ, olivové háje, cenné pamiatky a miesta dýchajúce históriou. K tomu malebné pláže, tyrkysové more, výborne vybavené letoviská s kvalitnými hotelmi a službami.

Najväčší grécky ostrov je mimoriadne obľúbenou a vyhľadávanou turistickou destináciou. Kréta je v gréckej mytológii považovaná za rodisko otca bohov Dia. Nájdeme tu počiatky jednej z prvých európskych civilizácií – minojskej, s typickou architektúrou, ktorú je dodnes možné obdivovať na miestach, kde stáli labyrintové paláce – Knossos, Faistos či Zakros. Nie je náhoda, že sú opradené množstvom bájnych eposov a mýtov, ktoré čerpajú námet z bohatej histórie ostrova a života jeho hrdých a pohostinných obyvateľov. Let z Bratislavy a Košíc na letisko v Heraklione trvá približne 2 hodiny 20 minút.