CHC Sea Side Resort & Spa

Grécko, Kréta
od656 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

CHC Sea Side Resort & Spa 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Tento hotel vhodný pre rodiny, ideálny pre plážových návštevníkov a rodiny, sa nachádza v Agia Pelagia, v blízkosti mora.

Zariadenie:
Rezort ponúka 237 nefajčiarskych izieb a má výťah. Priateľský personál na recepcii vo vstupnej hale vám rád pomôže a poradí. Súčasťou ubytovacej služby je zmenáreň. Wi-Fi je k dispozícii vo verejných priestoroch (bez poplatku). Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Existuje množstvo obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzku a prehliadanie. Záhrada poskytuje ďalší priestor pre vonkajší relax a rekreáciu. Doplnkové služby zahŕňajú lekársku pomoc, transferovú službu, práčovňu, kaderníctvo a práčovňu na mince.

Ubytovanie:
K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. Izby sú vybavené TV, trezorom, detektorom dymu a rýchlovarnou kanvicou. V kúpeľniach je k dispozícii sušič vlasov. Pre rodičov s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport / zábava:
Vonkajší bazén a vnútorný bazén (za poplatok) pozývajú na relax v bazéne. Deti môžu vypustiť paru v detskom bazéniku. Vírivka dodáva hosťom nebeskú náladu (bez poplatku) a nápoje a občerstvenie v bare pri bazéne dodajú novú energiu. Dovolenku si môžete užiť na slnečnej terase s ležadlami a slnečníkmi. Ak nechcete pri cestovaní vynechať šport, môžete sa zabaviť tenisom. Golf je ponúkaný za poplatok. Rezort ponúka celý rad indoorových športových aktivít, ako je posilňovňa, stolný tenis, šípky, joga a gymnastika a za poplatok aj biliard. V hoteli sú za poplatok k dispozícii rôzne wellness zariadenia, ako sú kúpele, sauna, kozmetický salón a masáže. Pre dospelých je pripravený zábavný program.

Stravovanie:
V dovolenkovom komplexe je bar, pohostinnosť a útulné prostredie čakajú na hostí v 4 nefajčiarskych reštauráciách. All inclusive je možné rezervovať. Bohaté raňajky formou bufetu (aj pre ranných a neskorých vstávajúcich), obedy a večere sú chutné a rozmanité. Na požiadanie je možné pripraviť diétne jedlá, vegetariánske jedlá a vegánske jedlá. Rezort ponúka aj občerstvenie. Špeciálnou atrakciou je show cooking. V ubytovacom zariadení sa nachádza sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov.

Kreditné karty:


Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté. ]]>
Lage:
Das familienfreundliche Hotel, ideal für Strandurlauber und Familien, liegt in Agia Pelagia, in der Nähe des Meeres.

Ausstattung:
Das Resort bietet 237 Nichtraucherzimmer und verfügt über einen Aufzug. An der Rezeption im Empfangsbereich steht das freundliche Personal mit Rat und Tat zur Seite. Zur Serviceleistung der Unterbringung gehört eine Wechselstube. WLAN ist in den öffentlichen Bereichen (ohne Gebühr) verfügbar. Hilfestellung bei der Buchung von Ausflügen wird am Tourdesk geboten. Es ist eine Reihe von Geschäften vorhanden, die zum Schlendern und Stöbern einladen. Ein Garten bietet zusätzlichen Raum für Entspannung und Erholung im Freien. Weitere Leistungen umfassen medizinische Betreuung, einen Transferservice, einen Wäscheservice, einen Friseur und eine Münzwäscherei.

Unterbringung:
Kinderbetten für die jüngsten Gäste sind ebenso vorhanden. Die Ausstattung der Zimmer umfasst ein TV-Gerät, einen Safe, ein Rauchmelder und einen Wasserkocher. In den Badezimmern ist ein Haartrockner vorhanden. Für Eltern mit Kindern stehen Familienzimmer zur Verfügung.

Sport/Unterhaltung:
Ein Außenpool und ein Hallenbad (gegen Gebühr) laden zum entspannten Badevergnügen ein. Kinder können sich in einem Planschbecken austoben. Ein Whirlpool versetzt die Gäste in eine himmlische Wohlfühlstimmung (ohne Gebühr), und Getränke und Snacks an der Poolbar sorgen für frische Energie. Auf der Sonnenterrasse mit Liegestühlen und Schirmen lässt sich der Urlaub genießen. Wer auch auf Reisen nicht auf Sport verzichten möchte, kann sich beim Tennis amüsieren. Golfen wird kostenpflichtig angeboten. Das Resort bietet eine Vielzahl an Möglichkeiten zur sportlichen Aktivität im Indoor-Bereich, wie etwa ein Fitnessstudio, Tischtennis, Darts, Yoga und Gymnastik sowie gebührenpflichtig Billard. In der Unterbringung werden jeweils gegen Gebühr verschiedene Wellnessangebote wie ein Spa, eine Sauna, ein Schönheitssalon und Massage-Anwendungen offeriert. Für Erwachsene wird ein Unterhaltungsprogramm organisiert.

Verpflegung:
Die Ferienanlage verfügt über eine Bar. Gastlichkeit und gemütliches Ambiente erwarten die Gäste in 4 Nichtraucherrestaurants. Es kann All-Inclusive gebucht werden. Ein reichhaltiges Buffetfrühstück (auch für Frühaufsteher und Langschläfer), Mittagessen und Abendessen sind lecker und abwechslungsreich gestaltet. Diätgerichte, vegetarische Gerichte und vegane Kost werden auf Wunsch zubereitet. Darüber hinaus stellt das Resort Snacks bereit. Eine besondere Attraktion ist das Showcooking. Die Unterbringung führt ein Sortiment alkoholischer und alkoholfreier Getränke.

Kreditkarten:


Hinweis:
Sie erhalten jeweils die von Ihnen konkret gebuchte und bestätigte Leistung (hinsichtlich Verpflegungsleistung, Zimmerkategorie etc.). Soweit keine konkreten Zusagen zum Leistungsumfang gemacht wurden, erhalten Sie Übernachtung mit Frühstück (oder: ohne Verpflegung) in der Standard Zimmerkategorie.
Die optionale Nutzung hoteleigener Einrichtungen (z.B. Solarium, Dampfbad, Internet, Parkplatz etc.) ist nicht eingeschlossen und fast immer gebührenpflichtig und vor Ort zu bezahlen, soweit in der Beschreibung nicht ausdrücklich anders beschrieben.
In bestimmten Destinationen können vor Ort Zusatzkosten entstehen, z.B. durch City Tax, Kulturförderabgabe etc. Die Höhe des Betrags wird von der jeweiligen Stadt festgesetzt, bitte informieren Sie sich vor Abreise.

Eingeschränkte Mobilität:
Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Wichtiger Hinweis::
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen.

Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.]]>

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Kréta

Slnkom zaliate pláže s priezračne čistou vodou, rozdelené členitým pobrežím na menšie zálivy a zátoky, typická stredomorská klíma, vysoký horský masív tiahnuci sa od západu na východ, olivové háje, cenné pamiatky a miesta dýchajúce históriou. K tomu malebné pláže, tyrkysové more, výborne vybavené letoviská s kvalitnými hotelmi a službami.

Najväčší grécky ostrov je mimoriadne obľúbenou a vyhľadávanou turistickou destináciou. Kréta je v gréckej mytológii považovaná za rodisko otca bohov Dia. Nájdeme tu počiatky jednej z prvých európskych civilizácií – minojskej, s typickou architektúrou, ktorú je dodnes možné obdivovať na miestach, kde stáli labyrintové paláce – Knossos, Faistos či Zakros. Nie je náhoda, že sú opradené množstvom bájnych eposov a mýtov, ktoré čerpajú námet z bohatej histórie ostrova a života jeho hrdých a pohostinných obyvateľov. Let z Bratislavy a Košíc na letisko v Heraklione trvá približne 2 hodiny 20 minút.