Hotel Amirandes Grecotel Exclusive Resort

Grécko, Kréta, Hersonissos
od806 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Hotel Amirandes Grecotel Exclusive Resort 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

 • HER174
 • HER0174


miesto:
Hotel sa nachádza priamo na troch súkromných piesočnatých plážach v rekreačnom stredisku Gouves. Letisko HER je vzdialené cca 18 km.

Zariadenie:
Hotel, ktorý pozostáva z hlavnej budovy a niekoľkých vedľajších budov, má 212 izieb. K vybaveniu hotela patrí 24-hodinová recepcia, divadlo, kino, trezor, Wi-Fi (zdarma), niekoľko výťahov, reštaurácií a barov. Súčasťou bazéna je bazén s morskou vodou. Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne hotelovým hosťom k dispozícii zdarma.

Ubytovanie (dostupné v závislosti od sezóny):
Dvojlôžková izba Superior: má vaňu alebo sprchu/WC, klimatizáciu, satelitnú TV, telefón, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju a balkón alebo terasu. Za príplatok si môžete rezervovať výhľad na more alebo súkromný bazén.

Dvojlôžková izba Luxus: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby Superior majú aj priestor na posedenie. Za príplatok je možné rezervovať si výhľad na more.

Rodinná izba Superior: Ponúka ďalšie možnosti na spanie s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby Superior.

Rodinný apartmán: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby Superior majú tiež obývací priestor s rozkladacími pohovkami (oddelenými spojovacími dverami). Za príplatok si môžete rezervovať výhľad na more alebo súkromný bazén.

Bungalov Premium: Izby majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby Superior a nachádzajú sa v bungalove/prístavbe.

Bungalov Luxury: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby Superior, izby sú bližšie k pláži ako Bungalov Premium a nachádzajú sa v bungalove/prístavbe.

Suita Luxury s 1 spálňou: Izby majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby Superior, otvorenú kúpeľňu a ďalší oddelený obývací priestor.

Jedlá (dostupné v závislosti od sezóny):
Raňajky, polpenzia, polpenzia plus

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- detský bazén
- Zábava pre deti
- miniklub (4 až 12 rokov)
- Ihrisko
- Detské menu
- stráženie detí na vyžiadanie za poplatok)
- Detské postele

Zmiešaný:
- služby práčovne (za poplatok)
- služba concierge (za poplatok)
- Domáce zvieratá nie sú povolené

kategória krajiny:
5 hviezd

Wellness:
- za poplatok: sauna, masáže

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- v cene: stolný tenis, plážový volejbal, futbal, aerobik, fitnes
- za poplatok: tenis
vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov (za poplatok): vodné lyžovanie, surfovanie, kanoe, vodný bicykel
- zábava

Poznámka o krajine Grécko:
Ekologická daň/poplatok za odolnosť voči zmene klímy:
Upozorňujeme, že v Grécku sa vyberá ekologická daň/poplatok za odolnosť voči zmene klímy.
Vypočítava sa podľa klasifikácie (kategória krajiny) hotela:
Pre 1* a 2* hotely/ubytovanie je daň za izbu a noc približne 1,50 EUR
Pre 3* hotely/ubytovania je daň za izbu a noc cca 3 EUR
Pre 4* hotely/ubytovania je daň za izbu a noc cca 7 EUR
Pri 5* hoteloch/ubytovaniach je daň za izbu a noc cca 10 EUR
Ekologická daň/poplatok za odolnosť voči zmene klímy sa platí na mieste v hoteli. (predmet zmeny)


Informácie o transfere do hotelov Chania po prílete na letisko Heraklion:
Ak ste si objednali zájazd vrátane transferu, upozorňujeme, že zmena bude nutná z dôvodu dlhšieho času transferu cca 3-4 hodiny. Platí to pre všetky rezervácie s príletom/odletom z letiska Heraklion (HER) s pobytom v hoteli v nasledujúcich lokalitách: Agia Marina, Agia Apostoloi, Chania, Daratsos, Gerani, Platanias, Stalos, Kato Galatas, Kolymbari, Maleme, Tavronitis


Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
Pre vašu vlastnú bezpečnosť budú vo vašej dovolenkovej krajine alebo hoteli prijaté ďalekosiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzeniam služieb v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, čo môže mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity. Okrem toho sa na plne zaočkované, uzdravené alebo nezaočkované osoby môžu vzťahovať odlišné predpisy. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii len plne zaočkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou Corona môžu aj naďalej viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov/letových poriadkov, ako aj zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a nadmerným rezerváciám – a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa vám snažíme čo najrýchlejšie ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme aj napriek tomu museli zrušiť váš zájazd kvôli Corone, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Upozorňujeme, že otváracie hodiny recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, svoj rezervovaný hotel pred príchodom.

Detské postieľky (neplatí v hoteloch pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Ubytovanie je možné v posteli rodičov. Na mieste môže byť potrebné zaplatiť príplatok.

Obmedzená mobilita:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informácie o predpisoch týkajúcich sa batožiny, palubnom stravovaní a registrácii leteckej spoločnosti, ktorú ste si rezervovali online, nájdete na:

Ak máte rezervovaný let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden cestujúci v rezervácii musí mať 18 rokov.

nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii len od 14:00. Ak prídete pred 3:59 nasledujúceho dňa, dostanete rezervovanú izbu okamžite.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti dostanete aktuálne cestovné, bezpečnostné a zdravotné informácie pre občanov EÚ ešte pred rezerváciou alebo odovzdaním vašou cestovnou kanceláriou. Tieto informácie vám budú prezentované na internetových portáloch pred rezerváciou.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť dostupné len v obmedzenom rozsahu alebo vôbec od polovice októbra (10/15) do konca mája (05/31), v závislosti od hotela. obsadenosť a poveternostné podmienky. V tomto čase môžu byť zatvorené alebo zrušené aj niektoré areály vonkajších zariadení ako aj športové a zábavné zariadenia bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízne programy nemusia byť nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v popise hotela uvedené inak.

Transfer na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás vyložia na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné ponúkať službu door-to-door. V tomto prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu batožiny do ubytovania.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali vašu transferovú agentúru a váš rezervovaný hotel, ak by váš let mal byť počas vášho príletu oneskorený.

Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby bola zaručená rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálna a športová batožina musí byť zaregistrovaná u nás pred odletom a preprava pri transferoch bude spoplatnená.Špeciálne hygienické opatrenia
generál
 • obmedzená doba používania na hosťa: kozmetická farma, sauna, kozmetický salón, krytý bazén
 • predĺžené časy: starostlivosť o deti
 • obmedzený počet osôb: kozmetická farma, sauna, kozmetický salón, wellness centrum
jedlá
 • Vyžaduje sa rezervácia vopred: salón krásy, banketová sála, sauna, limuzínový servis, páry/súkromné stravovanie, salón krásy, prístelka, transfer, wellness centrum, krytý bazén, tenisový kurt
 • Umiestnenie hostí: banketová sála

Informácie o špeciálnych hygienických opatreniach Vám poskytne priamo prevádzkovateľ hotela. Organizátor ani GIATA nepreberajú žiadnu zodpovednosť za aktuálnosť a správnosť informácií.]]>
Buchungscodes:
 • HER174
 • HER0174


Lage:
Das Hotel liegt direkt an drei privaten Sandstränden des Urlaubsortes Gouves. Der Flughafen HER ist in ca. 18 km zu erreichen.

Ausstattung:
Das aus Haupt- und mehreren Nebengebäuden bestehende Hotel verfügt über 212 Zimmer. Zu den Annehmlichkeiten des Hotels gehören eine 24h Rezeption, Theater, Kino, Safe, WLAN (kostenfrei), mehrere Lifte, Restaurants und Bars. Die Poollandschaft umfasst eine Meerwasserpool. Hotelgästen stehen am Strand und am Pool Sonnenliegen, Sonnenschirme und Handtücher kostenfrei zur Verfügung.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer Superior: Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Klimaanlage, Sat-TV, Telefon, Kaffee-/Teezubereiter sowie Balkon oder Terrasse. Gegen Aufpreis mit Meerblick oder privatem Pool buchbar.

Doppelzimmer Luxury: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Superior zusätzlich über einen Sitzbereich. Gegen Aufpreis mit Meerblick buchbar.

Familienzimmer Superior: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Superior über zusätzliche Schlafmöglichkeiten.

Familiensuite: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Superior zusätzlich über einen Wohnbereich mit Schlafsofas (durch Verbindungstür getrennt). Gegen Aufpreis mit Meerblick oder privatem Pool buchbar.

Bungalow Premium: Die Zimmer verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Superior und befinden sich in den Bungalow-/Nebengebäuden.

Bungalow Luxury: Die Zimmer befinden sich bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Superior näher am Strand als die Bungalow Premium und liegen in den Bungalow-/Nebengebäuden.

Suite Luxury 1 SZ: Die Zimmer verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Superior über ein offenes Bad sowie zusätzlich über einen separaten Wohnbereich.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Frühstück, Halbpension, Halbpension plus

Halbpension: Frühstück und Abendessen in Buffetform

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Kinderpool
- Kinderanimation
- Miniclub (4 bis 12 Jahre)
- Spielplatz
- Kindermenü
- Babysitter (auf Anfrage/gegen Gebühr)
- Kinderbetten

Sonstiges:
- Wäsche-Service (gegen Gebühr)
- Concierge-Service (gegen Gebühr)
- Haustiere nicht erlaubt

Landeskategorie:
5 Sterne

Wellness:
- gegen Gebühr: Sauna, Massage

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- inklusive: Tischtennis, Beach Volleyball, Fußball, Aerobic, Fitnessbereich
- gegen Gebühr: Tennis
- Wassersportmöglichkeiten am Strand durch lokale Anbieter (gegen Gebühr): Wasserski, Surfen, Kanu, Tretboot
- Animation

Länderhinweis Griechenland:
Ökosteuer/ Climate resilience levy:
Bitte beachten Sie, dass in Griechenland eine Ökosteuer/ Climate resilience levy erhoben wird.
Diese bemisst sich je nach Klassifizierung (Landeskategorie) des Hotels:
1* und 2* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 1,50 EUR
3* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 3 EUR
4* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 7 EUR
5* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 10 EUR
Die Oekosteuer/ Climate resilience levy wird vor Ort im Hotel entrichtet. (Änderungen vorbehalten) 


Transferinformation für Chania Hotels bei Ankunft Heraklion Flughafen:
Sollten Sie eine Pauschalreise inklusive Transfer gebucht haben, beachten Sie bitte, dass aufgrund der längeren Transferdauer von ca. 3-4 Stunden ein Umstieg erforderlich ist. Dies gilt für alle Buchungen mit Ankunfts-/Abflugflughafen Heraklion (HER) mit Hotelaufenthalt in folgenden Orten: Agia Marina, Agia Apostoloi, Chania, Daratsos, Gerani, Platanias, Stalos, Kato Galatas,Kolymbari, Maleme, Tavronitis 


Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:
http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit am Folgetag bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.Besondere Hygienemaßnahmen
Allgemein
 • eingeschränkte Nutzungsdauer pro Gast: Beautyfarm, Sauna, Schönheitssalon, Hallenbad
 • verlängerte Zeiten: Kinderbetreuung
 • begrenzte Personenanzahl: Beautyfarm, Sauna, Schönheitssalon, Wellness-Center
Verpflegung
 • Vorreservierung erforderlich: Beautyfarm, Bankettsaal, Sauna, Limousinenservice, Couples-/Private Dining, Schönheitssalon, Zustellbett, Transferservice, Wellness-Center, Hallenbad, Tennisplatz
 • Gästeplatzierung: Bankettsaal

Informationen über die besonderen Hygienemaßnahmen werden unmittelbar vom Hotelbetreiber zugesteuert. Weder der Veranstalter noch GIATA übernehmen Gewähr für Aktualität und Korrektheit der Angaben.]]>

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Kréta

Slnkom zaliate pláže s priezračne čistou vodou, rozdelené členitým pobrežím na menšie zálivy a zátoky, typická stredomorská klíma, vysoký horský masív tiahnuci sa od západu na východ, olivové háje, cenné pamiatky a miesta dýchajúce históriou. K tomu malebné pláže, tyrkysové more, výborne vybavené letoviská s kvalitnými hotelmi a službami.

Najväčší grécky ostrov je mimoriadne obľúbenou a vyhľadávanou turistickou destináciou. Kréta je v gréckej mytológii považovaná za rodisko otca bohov Dia. Nájdeme tu počiatky jednej z prvých európskych civilizácií – minojskej, s typickou architektúrou, ktorú je dodnes možné obdivovať na miestach, kde stáli labyrintové paláce – Knossos, Faistos či Zakros. Nie je náhoda, že sú opradené množstvom bájnych eposov a mýtov, ktoré čerpajú námet z bohatej histórie ostrova a života jeho hrdých a pohostinných obyvateľov. Let z Bratislavy a Košíc na letisko v Heraklione trvá približne 2 hodiny 20 minút.