Niki Studios & Appartements

Grécko, Korfu, Acharavi
od408 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

4.15 - vynikajúce
4
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Niki Studios & Appartements 3* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Niki Studios & Apartments je populárny hotel v Acharavi. Užite si čoskoro uvoľnený a pokojný pobyt v gréckej atmosfére.

Poloha: V dedine Acharivi cca 600 m od pláže. Obchody a pamiatky, ako aj taverny a bary sú v bezprostrednej blízkosti.

Vybavenie: Tichý, rodinný hotel s krásnou záhradou. Národná kategória 3 hviezdičky, 2. poschodie, 12 izieb.

Obytné: štúdiá (ST, asi 30 m²), klimatizácia, kuchynka, TV, telefón. Sprcha, WC, sušič vlasov. Balkón / terasa. Max. 2E. Možno rezervovať na jedno použitie (STE)
Apartmány (APB, asi 50 m²), samostatná spálňa, klimatizácia, kuchynka, TV, telefón. Sprcha, WC, sušič vlasov. Balkón / terasa. Max. 4E

Jedlo a pitie: vlastné stravovanie


Užitočné informácie: Vezmite prosím na vedomie, že až do odvolania vo všetkých krajinách môžu úradne objednané podmienky týkajúce sa Corony mať vplyv na dovolenku. K dispozícii sú tiež výkonnostné obmedzenia v hotelových zariadeniach, ako sú reštaurácie, wellness, bazény a športové oblasti, v starostlivosti o deti a na oficiálne požiadavky je možné v krátkom čase upraviť v závislosti od aktuálneho vývoja. Bohužiaľ, v dôsledku globálnych okolností spôsobených COVID-19 sa tomu nedá zabrániť. Spolu s našimi zmluvnými partnermi robíme všetko pre to, aby bol váš pobyt čo najpríjemnejší.


]]>

Das Niki Studios & Appartements ist ein beliebtes Hotel in Acharavi. Genießen Sie schon bald einen entspannten und ruhigen Aufenthalt in griechischen Atmosphäre.

Lage: In der Ortschaft Acharivi ca. 600 m vom Strand entfernt. Einkaufs- und Sehenswürdigkeiten, sowie Tavernen und Bars befinden sich unmittelbarer Nähe.

Ausstattung: Ruhiges, familiengeführtes Hotel mit einer wunderschönen Gartenanlage. Landeskategorie 3 Sterne, 2. Etagen, 12 Zimmer.

Wohnen: Studios (ST, ca. 30 qm), Klimaanlage, Kitchenette, TV, Telefon. Dusche, WC, Föhn. Balkon/Terrasse. Max. 2E. Zur Alleinnutzung buchbar (STE)
Apartements (APB, ca. 50 qm), sep. Schlafzimmer, Klimaanlage, Kitchenette, TV, Telefon. Dusche, WC, Föhn. Balkon/Terrasse. Max. 4E

Essen und Trinken: Selbstverpflegung


Gut zu wissen: Bitte beachten Sie, dass bis auf weiteres in allen Ländern Corona-bedingte, behördlich angeordnete Auflagen den Urlaub beeinflussen können. Hierzu gehören auch Leistungseinschränkungen in den Hoteleinrichtungen wie z.B. in Restaurants, Wellness-,Pool- und Sportbereichen, bei der Kinderbetreuung und bei Transportleistungen. Die behördlichen Auflagen können ggf. kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, angepasst werden. Dies ist als Folge der weltweiten Umstände durch COVID-19 leider nicht zu verhindern. Gemeinsam mit unseren Vertragspartnern tun wir alles dafür, damit Ihr Aufenthalt so angenehm wie möglich verläuft.


]]>

Recenzie na Niki Studios & Appartements

Celkové hodnotenie na Niki Studios & Appartements je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
4.15
Hodnotené 16x
Pláž:
Jedlo a nápoje:
Rodina:
Hotel:
Lokalita:
Bazén:
Izby:
Služby:
Šport:

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Korfu

Druhý najväčší ostrov Iónskeho súostrovia sa môže pochváliť príjemnou a priaznivou stredomorskou klímou, čistým morom a nádhernými plážami, ktoré z Korfu robia jednu z najpríťažlivejších dovolenkových destinácií. Panenská príroda, skalnaté útesy, priezračné more – to je Korfu, miesto starovekých gréckych bájí, ktoré milovala aj rakúska cisárovná Sissi. Smaragdový hornatý ostrov s cyprusmi, pomarančovníkmi, citrónovníkmi a olivovými hájmi ponúka mnoho príležitostí aj na objavovanie: rušnejšie kozmopolitné strediská na juhu, romantické zákutia, až po životom pulzujúce letoviská na severe. Najstaršie zmienky o ostrove pochádzajú z Homérovej Odyssey. Ostrov preslávila hlavne cisarovná Sissi, neďaleko hlavného mesta Kerkyra, pri dedinke Gastouri, nechala postaviť zámoček Achillion, často a rada sa prechádzala v parku, ktorý ho obklopuje. Po návšteve múzea, ktoré je dnes v zámku a po prechádzke v udržiavaných záhradách sa vrátime o pár storočí do minulosti. Návšteva Kerkyry, postavenej v benátskom štýle, prechádzka úzkymi uličkami s hlavnou dominantou – benátskou pevnosťou – patrí k nezabudnuteľným zážitkom. Nádherný výhľad na Myší ostrovček – Pontikonissi – pri šálke kávy je príjemným zakončením výletu do týchto miest. Let z Bratislavy alebo z Košíc na Korfu trvá cca 1 h a 50 min.