MarBella Corfu

Grécko, Korfu
od642 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

MarBella Corfu 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Tento luxusný hotel Marbella Corfu ponúka fantastický a jedinečný výhľad na Iónske more. Piesok bzw- prírodné pláže a skalnatými plošinami môže byť dosiahnutý prostredníctvom cesty po cca. 200 m alebo nad podchodu. Letovisko Moraitika s menšími obchodmi a autentických gréckych taverien sa dostanete po cca. 2 km. Na letisko je cca. 17 km ďaleko.vybavenie:

Novo zrekonštruovaný 5-hviezdičkový hotel má celkom 388 izieb. K vybaveniu patrí: vstupná hala s recepciou (za poplatok), hlavná reštaurácia, 6 a la carte reštaurácií, 6 barov, malý supermarket, butiky a kúpeľné a fitnes centrum. V rozsiahlej upravenej záhrade, ponúka s morskou vodou bazén a bazén a priestranné slnečné terasy. Lehátka, slnečníky a uteráky zadarmo k dispozícii pri bazéne.miestnosť:

Moderne zariadené dvojlôžkové izby (DZG/DAG) sú vybavené kúpeľňou/sprchou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, Wi-Fi, satelitný TV, mini-bar (na vyžiadanie), trezor, kávy/čaju a balkón alebo terasu. Malý počet izieb úspory (DZP) je k dispozícii. Voliteľne k dispozícii s výhľadom na more (DZM/DAM). Superior izby (DSG) sú priestrannejšie, vysoko kvalitný nábytok a majú tiež rozkladaciu pohovku. Voliteľne k dispozícii s výhľadom na more (DSS). Všetky izby (FSG) sa skladajú z 1 spálne a 1 obývacia/spacie časť s rozkladacími lôžkami a 2 sú od seba oddelené posuvnými dverami. k dispozícii za príplatok s výhľadom na more (FSS).Plná penzia:

Raňajky, obedy a večere formou bufetu.Ultra all-inclusive:

Raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie, káva/čaj a pečivo. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii na príslušných určených baroch 10:00 do 23:30 vrátane. 1x týždenne večera v talianskej, gréckej reštaurácii a Splash (à la carte).Šport a zábava:

Soft animácie a večerné živá hudba príležitostne; Posilňovňa, tenis, stolný tenis, mini futbal. Za poplatok: masáže a procedúry v kúpeľnom centre, sauny a hammamu; Jóga, vodné športy od miestnych poskytovateľov na pláži.Deti:

Pre našich najmenších hostí detský klub ponúkne (4-12 rokov), detský bazén, vodné šmýkačky a striekajúcej parku a Teen Club (12-17 rokov). Dieťa jasle od 4 mesiacov - 3 roky je k dispozícii za poplatok.Poznámka:

Oficiálne Kategória krajiny: 5 HviezdičkyPolpenzia:

Raňajky a večere formou bufetu.Katalóg zdôrazňuje:

Informácie o cenách:

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.]]>
Lage:

Das Luxushotel MarBella Corfu bietet Ihnen einen traumhaften und einzigartigen Blick auf das Ionische Meer. Den Sand- bzw- Naturstrand und die Badeplateaus erreichen Sie über einen Pfad nach ca. 200 m oder über eine Unterführung. Den Ferienort Moraitika mit kleineren Geschäften und authentisch griechischen Tavernen erreichen Sie nach ca. 2 km. Der Flughafen ist ca. 17 km weit entfernt.Ausstattung:

Das renovierte 5-Sterne-Hotel verfügt insgesamt über 388 Zimmer. Zur Hoteleinrichtung zählen die Empfangshalle mit Rezeption, WLAN (kostenlos), ein Hauptrestaurant, 6 À-la-carte-Restaurants, 6 Bars, ein Minimarkt, Boutiquen und ein Wellnessbereich sowie einen Fitnessbereich. In der gepflegten, weitläufigen Gartenanlage erwarten Sie der Meerwasserswimmingpool und ein Süßwasserswimmingpool sowie großzügige Sonnenterrassen. Liegen, Sonnenschirme und Badetücher erhalten Sie am Pool kostenlos.Zimmer:

Die modernen Doppelzimmer (DZG/DAG) bieten Ihnen ein Bad/Dusche, WC, Föhn, Klimaanlage, Telefon, kostenfreies WLAN, Sat. TV, Minibar (auf Anfrage), Safe, Kaffee-/Teezubereiter und einen Balkon oder Terrasse. Eine geringe Anzahl an Sparzimmern (DZP) ist verfügbar. Wahlweise auch mit Meerblick (DZM/DAM) buchbar. Die Superior Zimmer (DSG) sind geräumiger, mit hochwertigem Mobiliar ausgestattet und verfügen zusätzlich über eine Schlafcouch. Wahlweise auch mit Meerblick (DSS) buchbar. Die Zimmer (FSG) bestehen aus 1 Schlafzimmer und 1 Wohn-/Schlafraum mit 2 Sofabetten und sind durch eine Schiebetür voneinander getrennt. Gegen Aufpreis auch mit Meerblick (FSS) verfügbar.Vollpension:

Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform.Ultra All-inclusive:

Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform, nachmittags Snacks, Kaffee/Tee sowie Gebäck. Lokale alkoholfreie und alkoholische Getränke erhalten Sie an den jeweils zugewiesenen Bars von 10:00 Uhr – 23:30 Uhr inklusive. 1x pro Woche Abendessen im italienischen, griechischen Restaurant und im Splash (À-la-carte).Sport & Unterhaltung:

Softanimation und abends gelegentlich Live-Musik; Fitnessraum, Tennis, Tischtennis, Kleinfeld-Fußball. Gegen Gebühr: Massagen und Anwendungen im Spa-Center sowie Sauna und Hamam; Yoga, Wassersportaktivitäten durch lokale Anbieter am Strand.Kinder:

Für unsere kleinen Gäste bietet das Hotel einen Kids Club (4-12 Jahre), Kinderpool, Rutschen und den Splash Park, sowie den Teenie Club (12-17 Jahre). Eine Babykrippe von 4 Monate - 3 Jahre steht Ihnen gegen Gebühr zur Verfügung.Hinweis:

Offizielle Landeskategorie: 5 SterneHalbpension:

Frühstück und Abendessen in Buffetform.Katalog-Highlights:Preisinformation:Hinweis Reisen mit eingeschränkter Mobilität:

Bitte beachten Sie, dass unsere Hotelangebote in der Regel nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind. Bei Interesse fragen wir jedoch gern zusätzliche Informationen für Ihre persönlichen Bedürfnisse an.

]]>

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Korfu

Druhý najväčší ostrov Iónskeho súostrovia sa môže pochváliť príjemnou a priaznivou stredomorskou klímou, čistým morom a nádhernými plážami, ktoré z Korfu robia jednu z najpríťažlivejších dovolenkových destinácií. Panenská príroda, skalnaté útesy, priezračné more – to je Korfu, miesto starovekých gréckych bájí, ktoré milovala aj rakúska cisárovná Sissi. Smaragdový hornatý ostrov s cyprusmi, pomarančovníkmi, citrónovníkmi a olivovými hájmi ponúka mnoho príležitostí aj na objavovanie: rušnejšie kozmopolitné strediská na juhu, romantické zákutia, až po životom pulzujúce letoviská na severe. Najstaršie zmienky o ostrove pochádzajú z Homérovej Odyssey. Ostrov preslávila hlavne cisarovná Sissi, neďaleko hlavného mesta Kerkyra, pri dedinke Gastouri, nechala postaviť zámoček Achillion, často a rada sa prechádzala v parku, ktorý ho obklopuje. Po návšteve múzea, ktoré je dnes v zámku a po prechádzke v udržiavaných záhradách sa vrátime o pár storočí do minulosti. Návšteva Kerkyry, postavenej v benátskom štýle, prechádzka úzkymi uličkami s hlavnou dominantou – benátskou pevnosťou – patrí k nezabudnuteľným zážitkom. Nádherný výhľad na Myší ostrovček – Pontikonissi – pri šálke kávy je príjemným zakončením výletu do týchto miest. Let z Bratislavy alebo z Košíc na Korfu trvá cca 1 h a 50 min.