Hotel Almyros Beach Resort

Grécko, Korfu, Acharavi
od884 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Hotel Almyros Beach Resort 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Plážový hotel sa nachádza priamo na verejnej piesočnato -kamennej pláži „Almyros Beach“ (odporúča sa kúpacia obuv) v rekreačnom stredisku Almyros. Obchody a zábavné zariadenia sú vzdialené asi 1 km. Najbližšou atrakciou je Ľudové múzeum Acharavi (cca 3 km). Centrum mesta je vzdialené asi 2 km. Ďalšie mesto Acharavi je vzdialené asi 2 km. Letisko: CFU cca 42 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel, ktorý pozostáva z hlavnej budovy a niekoľkých vedľajších budov, bol otvorený v roku 2019 a má 180 izieb a jedno poschodie. Vnútorný priestor zahŕňa lobby, recepciu, lobby bar, salónik a 2 bary, ako aj WiFi (vo verejných priestoroch). K dispozícii je tiež TV miestnosť so satelitnou TV a plochou obrazovkou. K vybaveniu patrí aj niekoľko reštaurácií (stredomorská, medzinárodná a à la carte) s terasou a klimatizáciou. V hlavnej reštaurácii si hostia môžu pomôcť formou bufetu. Snack bar ponúka aj malé jedlá. Bazénová krajina zahŕňa bazén a bar pri bazéne (v závislosti od sezóny), samostatný detský bazén a slnečnú terasu (v závislosti od sezóny). Vonkajší priestor má strešnú terasu. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách. Hotelovým hosťom sú za zálohu k dispozícii ležadlá a slnečníky, ako aj bazénové osušky. Ležadlá a slnečníky sú na pláži k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):
Dvojlôžková izba Deluxe (cca 28 m2): Má vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, satelitnú TV, telefón, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, WLAN, trezor, minichladničku a balkón alebo terasu.

Rodinné izby (cca 31 m2): S inak rovnakým zariadením ako izby Deluxe s manželskou posteľou sú o niečo priestrannejšie a majú ďalšie možnosti na spanie.

Junior suita (približne 28 m2): S rovnakým zariadením ako dvojlôžkové izby Deluxe majú ďalšie možnosti na spanie.

Stravovanie (k dispozícii v závislosti od sezóny):
Raňajky, polpenzia, all inclusive, ultra all inclusive

Raňajky formou bufetu

Polpenzia: raňajky formou bufetu a večere formou bufetu alebo à la carte

All inclusive: raňajky a obedy formou bufetu, večere formou bufetu alebo à la carte. Denné občerstvenie. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa ponuky all inclusive sú zahrnuté v čase od 10:00 do 23:00 v otvorených baroch. Importované nápoje a všetky ostatné doplnky ako čerstvo vylisované ovocné šťavy za poplatok.

Ultra All Inclusive: Raňajky a obedy formou bufetu, večere formou bufetu alebo à la carte. Denné občerstvenie. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa all inclusive karty sú zahrnuté 24 hodín denne v otvorených baroch. Importované nápoje a všetky ostatné doplnky ako čerstvo vylisované ovocné šťavy za poplatok. Výber obeda alebo večere v à la carte reštaurácii 1x za pobyt v cene.

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- animácia pre deti
- detský klub (od 4 do 12 rokov)
- samostatný detský bazén pri bazéne
- vysoké stoličky

Šport/Zábava (k dispozícii v závislosti na ročnom období):
- možno za poplatok: aerobik, vodný aerobik, stolný tenis, futbal, tenis, masáže, sauna, vírivka
- nasledovné športy a zariadenia ponúkajú miestni organizátori (prípadne za poplatok): vodné športy
- Animácia pre dospelých 3x týždenne
- týždenné večerné predstavenia

Ostatné:
- Akceptované platobné prostriedky: Euro / Master Card, Visa
- denné upratovanie
- Parkovacie zariadenie
- Napätie: 220 voltov

Kategória krajiny:
5 hviezdičiek

Turistická daň Grécko:
Upozorňujeme, že v Grécku sa vyberá turistická daň.
Meria sa to v závislosti od klasifikácie (národnej kategórie) hotela:
Pre 1 * a 2 * hotely / ubytovanie je daň za izbu a noc približne 0,50 EUR
Za 3 * hotely / ubytovanie sa daň za izbu a noc pohybuje okolo 1,50 EUR
4 * Hotely / ubytovanie daň za izbu a noc je približne 3 EUR
Za 5 * hotely / ubytovanie je daň za izbu a noc približne 4 EUR
Turistická daň sa platí na mieste v hoteli. (Predmet zmeny)

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
V záujme vašej vlastnej bezpečnosti sa prijímajú rozsiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny vo vašej dovolenkovej destinácii alebo hoteli. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k niektorým zmenám alebo obmedzeniam služieb kvôli oficiálnym pokynom v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a činnosti. Okrem toho môžu na plne zaočkované, uzdravené platiť rôzne predpisy alebo neočkovaní ľudia. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii iba plne očkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou koróny môžu tiež viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov / letových plánov, ako aj k zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a overbookingu - a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa pokúsime vám čo najskôr ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme napriek tomu museli vašu cestu kvôli Corone zrušiť, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Venujte pozornosť otváracej dobe recepcie. Ak prichádzate mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si vopred rezervovali, o svojom príchode.

Detské postieľky (neplatí pre hotely pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Prípadne. príplatok je splatný na mieste.

Znížená mobilita:
Z nášho pohľadu nie je hotelový komplex vhodný pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informujte sa, prosím, o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Ak ste si rezervovali let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník rezervácie musí mať 18 rokov.

Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až okolo 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti získate pre občanov EÚ aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pred vykonaním rezervácie alebo od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie vám budú pred rezerváciou predložené na internetových portáloch.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec. V závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré časti vonkajšieho komplexu, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť počas tohto obdobia zrušené.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Preprava na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch budete prepustení na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné poskytovať služby od domu k domu. V takom prípade vás vodiči vysadia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny k majetku.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak bude váš let meškaný počas vašej cesty.

Ak ste si zarezervovali výlet bez prestupu a do hotela, ktorý ste si rezervovali, dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliéra pred príchodom, aby bola zaručená vaša rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálna a športová batožina musí byť zaregistrovaná u nás pred odletom a že náklady na prepravu pri transferoch vzniknú.

Osobitné hygienické opatrenia
Všeobecné
 • Rozstup pravidlá
 • Hygienické bariéry
 • Desinfektionsspender
 • Maska povinnosť
 • Rozšírený čistiaci účinok
 • Health Survey
 • Zdravotné prehliadky, keď pracovníci
 • Hygiena školenia pre zamestnancov
 • Dodatočné hygienické opatrenia v gastronómii
 • Dodatočné bezpečnostné opatrenia v gastronómii
 • Školenie hygieny rúk pre zamestnancov
 • Osobné ochranné prostriedky
 • Časový interval medzi rezerváciami izieb
 • Používanie komerčne dostupných dezinfekčných prostriedkov
Stravovanie
 • Obmedzené bufetové ponuky
 • Digital Menu (mobilná)
miestnosti
 • Hygienická súprava
 • Zvýšené upratovanie miestnosti
Služby
 • Bezkontaktné check-in/out
 • Ochranné masky pre hostí (Bez poplatku)
 • Dezinfekcia plastových kartičiek na kľúče
 • Žiadne zariadenie náročné na dotyk vo verejných priestoroch

Informácie o špeciálnych hygienických opatrení sa aplikujú priamo riadi prevádzkovateľ hotela. Ani usporiadatelia, ani Giat prijať zodpovednosť za včasnosť a presnosť informácií.]]>
Lage:
Das Strandhotel liegt direkt am öffentlichen Sand-/Steinstrand "Almyros Beach" (Badeschuhe empfehlenswert) des Urlaubsortes Almyros. In ca. 1 km Entfernung befinden sich Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten. Die nächstgelegene Sehenswürdigkeit ist Acharavi Folk museum (ca. 3 km). Die Innenstadt ist ca. 2 km entfernt. Die nächste Stadt Acharavi liegt ca. 2 km entfernt. Flughafen: CFU ca. 42 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte, aus Haupt- und mehreren Nebengebäuden bestehende Hotel wurde 2019 eröffnet und verfügt über 180 Zimmer sowie eine Etage. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption, Lobbybar, Lounge und 2 Bars sowie WiFi (in öffentlichen Bereichen). Zur Verfügung steht weiterhin eine TV Lounge mit Sat-TV und Flat Screen. Zu den Einrichtungen zählen zudem mehrere Restaurants (mediterran, international und à-la-carte) mit Terrasse und Klimaanlage. Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Eine Snackbar bietet zusätzlich kleine Speisen. Die Poollandschaft umfasst einen Pool sowie eine Poolbar (saisonabhängig), ein separates Kinderbecken und eine Sonnenterrasse (saisonabhängig). Die Außenanlage verfügt über eine Dachterrasse. Darüber hinaus können die Gäste in der hoteleigenen Gartenanlage entspannen. Hotelgästen stehen am Pool Sonnenliegen und Sonnenschirme sowie Pooltücher gegen Pfand zur Verfügung. Am Strand sind Sonnenliegen und Sonnenschirme gegen Gebühr verfügbar.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer Deluxe (ca. 28 qm): Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage, Sat-TV, Telefon, Kaffee- und Teezubereiter, WLAN, Safe, Minikühlschrank sowie Balkon oder Terrasse. 

Familienzimmer (ca. 31 qm): Sind bei sonst identischer Ausstattung wie die Doppelzimmer Deluxe etwas geräumiger mit zusätzlichen Schlafmöglichkeiten.

Juniorsuite (ca. 28 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Deluxe über zusätzliche Schlafmöglichkeiten.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Frühstück, Halbpension, All Inklusive, Ultra All Inklusive 

Frühstück in Buffetform

Halbpension: Frühstück in Buffetform und Abendessen in Buffetform oder à-la-carte

All Inklusive: Frühstück und Mittagessen in Buffetform, Abendessen in Buffetform oder à-la-carte. Tagsüber Snacks. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke laut All inklusive-Karte sind von 10:00 bis 23:00 Uhr den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte gegen Gebühr.

Ultra All Inklusive: Frühstück und Mittagessen in Buffetform, Abendessen in Buffetform oder à-la-carte. Tagsüber Snacks. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke laut All inklusive-Karte sind 24 Stunden an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte gegen Gebühr. Wahlweise Mittag- oder Abendessen im À-la-carte Restaurant 1x pro Aufenthalt inklusive. 

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Kinderanimation 
- Kids-Club (von 4 bis 12 Jahren)
- separates Kinderbecken am Pool
- Hochstühle

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Aerobic, Wasseraerobic, Tischtennis, Fußball, Tennis, Massagen, Sauna, Whirlpool
- folgende Sportarten bzw. -einrichtungen werden von lokalen Veranstaltern (ggf. gegen Gebühr) angeboten: Wassersport
- Erwachsenenanimation 3x pro Woche
- Abendshows wöchentlich

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: Euro/Master Card, Visa
- Zimmerreinigung, täglich
- Parkmöglichkeiten
- Stromspannung: 220 Volt

Landeskategorie:
5 Sterne

Touristensteuer Griechenland:
Bitte beachten Sie, dass in Griechenland eine Touristensteuer erhoben wird.
Diese bemisst sich je nach Klassifizierung (Landeskategorie) des Hotels:
1* und 2* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 0,50 EUR
3* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 1,50 EUR
4* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 3 EUR
5* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 4 EUR
Die Touristensteuer wird vor Ort im Hotel entrichtet. (Änderungen vorbehalten)

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Besondere Hygienemaßnahmen
Allgemein
 • Abstandsregeln
 • Hygiene-Schutzwände
 • Desinfektionsspender
 • Maskenpflicht
 • Verstärkte Reinigungsmaßnahmen
 • Fragebogen zum Gesundheitszustand
 • Gesundheitsprüfungen beim Personal
 • Hygiene-Training für Personal
 • Zusätzliche Hygienemaßnahmen in der Gastronomie
 • Zusätzliche Sicherheitsmaßnahmen in der Gastronomie
 • Schulung für Handhygiene beim Personal
 • Schutzausrüstung für Personal
 • Zeitabstand zwischen Zimmerbuchungen
 • Verwendung handelsüblicher Desinfektionsmittel
Verpflegung
 • Eingeschränkte Buffetangebote
 • Digitale Speisekarte (Handy)
Zimmer
 • Hygiene-Set
 • Verstärkte Zimmerreinigung
Services
 • Kontaktloser Check-In/-Out
 • Schutzmasken für Gäste (ohne Gebühr)
 • Desinfektion von Plastikschlüsselkarten
 • Keine berührungsintensive Ausstattung in den öffentlichen Bereichen

Informationen über die besonderen Hygienemaßnahmen werden unmittelbar vom Hotelbetreiber zugesteuert. Weder der Veranstalter noch GIATA übernehmen Gewähr für Aktualität und Korrektheit der Angaben.]]>

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Korfu

Druhý najväčší ostrov Iónskeho súostrovia sa môže pochváliť príjemnou a priaznivou stredomorskou klímou, čistým morom a nádhernými plážami, ktoré z Korfu robia jednu z najpríťažlivejších dovolenkových destinácií. Panenská príroda, skalnaté útesy, priezračné more – to je Korfu, miesto starovekých gréckych bájí, ktoré milovala aj rakúska cisárovná Sissi. Smaragdový hornatý ostrov s cyprusmi, pomarančovníkmi, citrónovníkmi a olivovými hájmi ponúka mnoho príležitostí aj na objavovanie: rušnejšie kozmopolitné strediská na juhu, romantické zákutia, až po životom pulzujúce letoviská na severe. Najstaršie zmienky o ostrove pochádzajú z Homérovej Odyssey. Ostrov preslávila hlavne cisarovná Sissi, neďaleko hlavného mesta Kerkyra, pri dedinke Gastouri, nechala postaviť zámoček Achillion, často a rada sa prechádzala v parku, ktorý ho obklopuje. Po návšteve múzea, ktoré je dnes v zámku a po prechádzke v udržiavaných záhradách sa vrátime o pár storočí do minulosti. Návšteva Kerkyry, postavenej v benátskom štýle, prechádzka úzkymi uličkami s hlavnou dominantou – benátskou pevnosťou – patrí k nezabudnuteľným zážitkom. Nádherný výhľad na Myší ostrovček – Pontikonissi – pri šálke kávy je príjemným zakončením výletu do týchto miest. Let z Bratislavy alebo z Košíc na Korfu trvá cca 1 h a 50 min.