Hotel PRINCESS

Grécko, Kefalónia
od802 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

HOTEL PRINCESS 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vitajte v hoteli Princess. Nájdite svoju vlastnú oázu pokoja, či už pri bazéne, na pláži alebo vo svojej útulnej izbe s výhľadom na široké more. Nechajte sa očariť rodinnou atmosférou.

Poloha: Tichý, asi 80 m od piesočnatej pláže „Pláž Makris Gialos“. Do centra Argostoli s nákupnými a zábavnými možnosťami cca 1,5 km.

Vybavenie: Rodinný hotelový komplex s bazénom, slnečnou terasou, ležadlami a slnečníkmi (na pláži za poplatok). Recepcia s recepciou, WLAN (v cene), reštaurácia, bar pri bazéne. Národná kategória: 3 a viac hviezdičiek, 45 izieb.

Obytné: dvojlôžková izba (dvojlôžková izba, približne 23 m²), klimatizácia, chladnička, WiFi (vrátane), TV, telefón, trezor na prenájom. Vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov. Balkón. Max. 2E + 1K

Stravovanie a pitie: Polpenzia: raňajky formou bufetu, večerné menu à la carte
Raňajky: raňajky formou bufetu

Pevná cena pre deti: 1 dieťa vo veku 2-12 rokov

]]>

Seien Sie herzlich willkommen im Princess Hotel. Finden Sie Ihre eigene Oase der Ruhe, ob am Pool, am Strand oder in Ihrem gemütlichen Zimmer mit Ausblick auf das weite Meer. Lassen Sie sich von der familiären Atmosphäre verzaubern.

Lage: Ruhig, ca. 80 m vom Sandstrand "Makris Gialos Beach" entfernt. Zum Zentrum Argostoli mit Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten ca. 1,5 km.

Ausstattung: Familiengeführte Hotelanlage mit Swimmingpool, Sonnenterrasse, Liegen und Schirmen (am Strand gegen Gebühr). Empfangsbereich mit Rezeption, WLAN (inkl.), Restaurant, Poolbar. Landeskategorie: 3+ Sterne, 45 Zimmer.

Wohnen: Doppelzimmer (DZ, ca. 23 qm), Klimaanlage, Kühlschrank, WLAN (inkl.), TV, Telefon, Mietsafe. Bad/Dusche, WC, Föhn. Balkon. Max. 2E+1K

Essen und Trinken: Halbpension: Frühstücksbuffet, abends À-la-carte-Menü
Frühstück: Frühstücksbuffet

Kinderfestpreis:1 Kind 2-12 Jahre

]]>

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Kefalónia

Tento prekrásny ostrov očaril aj režisérov slávneho hollywoodskeho filmu Mandolína Kapitána Corelliho. Kefalónia je najväčším ostrovom Iónskeho mora. Krásne exotické pláže s priezračnou vodou a atmosférou plnou oddychu, sú jedným z najhlavnejších dôvodov prečo ostrov navštíviť. Myrtos, Antisamosa a Lourdas patria medzi najkrajšie pláže ostrova. Pláž Xi je zas jednou z najznámejších pláží Kefalónie. Nachádza sa v južnej časti ostrova, cca 10 km od mesta Lixouri. Výnimočnú krásu jej dodáva červený piesok naviaty zo Sahary a ílovité šedé útesy za ňou. Okrem kúpania sa dokáže ostrov jeho návštevníkom ponúknuť omnoho viac – od malebných dediniek, cez stredoveké hrady až po krásne kláštory. Pri návšteve ostrova môžete objaviť mnoho čarovných miest, ako napríklad Fiscardo, Argostoli a Assos s tradičnou architektúrou, kozmopolitnou atmosférou a reštauráciami.  Z prírodných zaujímavostí je najznámejšia a najzaujímavejšia jaskyňa Drogarati. Aj keď je Kefalonia známa skôr ako destinácia pre rodiny z deťmi, nájde sa tu veľké množstvo romantických zákutí, ktoré sú ideálnym prostredím na strávenie úžasnej dovolenky aj vo dvojici. Let z Bratislavy  trvá cca 2 h.