Dreams Corfu Resort & Spa

Grécko, Gouvia
od817 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Dreams Corfu Resort & Spa 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Luxusný rezort má celkom 334 izieb a bungalovov, ktoré sú rozmiestnené po hlavnej budove a rôznych vedľajších budovách v rozsiahlych záhradách, recepcia, hlavná reštaurácia, niekoľko tematických reštaurácií, rôzne bary a obchod. V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V dobre udržiavaných záhradách sú celkom 3 bazény, z ktorých jeden je v exkluzívnom areáli Preferred Club len pre dospelých. Ležadlá a slnečníky sú v cene pri bazénoch aj na pláži, osušky sú tiež k dispozícii zdarma.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Moderné izby sú luxusne zariadené s dažďovou sprchou/WC, sušičom vlasov, kozmetikou, županmi a papučami, telefónom, 65" smart TV so satelitným príjmom, klimatizáciou, príslušenstvom na prípravu kávy/čaju, minibarom, trezorom a balkónom alebo terasou s výhľadom do záhrady. (D) Možné rezervovať aj ako Typ A (DA), na jedno použitie (DE), s výhľadom na more (DM/AM/DMI) alebo s výhľadom na more na jedno použitie (DEM).
Rodinné izby: S rovnakým zariadením ako dvojlôžkové izby, rodinné izby sú väčšie a majú tiež 2 rozkladacie pohovky a výhľad do záhrady (DF2).
Rodinná suita: S rovnakým luxusným zariadením ako rodinné izby, je priestrannejšia a je možné ju rezervovať buď s výhľadom do záhrady (2FS) alebo s výhľadom na more (SFM).
Rodinný bungalov: Pozostáva z väčšej otvorenej spálne s manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou s rovnakým pohodlným zariadením ako dvojlôžkové izby a má výhľad buď do záhrady (FB2) alebo na more (R2B).
Dvojlôžková izba s výhľadom na more Preferred Club: Dvojlôžková izba s výhľadom na more Preferred Club sa nachádza v exkluzívnej časti Preferred Club s rovnakými funkciami ako dvojlôžkové izby. (PMC). Voliteľne je možné rezervovať so zdieľaným fondom (PRU). Hostia týchto izieb využívajú špeciálne výhody Preferred Club (pozri hotelové služby).
Bungalov Preferred Club: Nachádza sa v exkluzívnej časti Preferred Club a má rovnaké vybavenie ako bungalovy a je možné si ich rezervovať buď s výhľadom na more (PRB) alebo s priamym výhľadom na more (PRF). Hostia v týchto kategóriách izieb využívajú špeciálne výhody Preferred Club (pozri hotelové služby).

Rezervovateľné možnosti stravovania: Ultra All Inclusive: Ultra All Inclusive

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Neobmedzený luxusný zážitok: Uvítací koktail, každodenné raňajky, obedy a večere v bufetovej reštaurácii, všetky à la carte reštaurácie je možné využiť aj bez rezervácie. Občerstvenie, zmrzlina, čerstvé ovocné šťavy a nealkoholické nápoje, koktaily a národné a medzinárodné prémiové nápoje sú k dispozícii v rôznych baroch a k dispozícii je aj obsluha čašníka pri bazénoch a na pláži. Minibar na izbe je denne dopĺňaný vodou, nealkoholickými nápojmi a pivom a v cene je aj 24-hodinová izbová služba.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: Športový a animačný program počas dňa a večera s hudbou, tematickými večierkami a profesionálnymi show.

Šport v cene: 24-hodinová posilňovňa a rôzne iné športové aktivity ako napr B. plážový volejbal, aqua aerobik a mnoho iného.

Detský program: Prieskumnícky klub ponúka množstvo zábavy a hier pre mladších hostí (2-12 rokov), zatiaľ čo pre tínedžerov sú v Core Zone CLub ponúkané rôzne voľnočasové aktivity.

Wellness: Moderné kúpeľné centrum má miestnosti na procedúry, ktoré sú vnútorné aj vonkajšie. Široká škála procedúr prináša harmóniu tela, mysle a duše.

Hotelové služby: Preferovaný klub:
Hostia v oblasti Preferred Club si užívajú ubytovanie na preferovanej lokalite s ešte komfortnejšími zariadeniami, individuálnym prihlásením a odhlásením, službou concierge a službami komorníka v exkluzívnych priestoroch hotela Preferred Club. Vo vnútri izby máte k dispozícii izbový tablet, kávovar na kapsuly, kvalitné toaletné potreby v kúpeľni a výber z vankúšového menu. Hostia majú tiež prístup do salónika Preferred Club, ktorý ponúka kontinentálne raňajky od 8:00 do 12:00, popoludňajšie občerstvenie a bezplatné používanie počítača.

Rady: ***
Obrázky sú modelové obrázky.
***
K jedlu je potrebné príslušné oblečenie.
***
Vzhľadom na polohu na svahu tento hotel nie je vhodný pre osoby so zdravotným postihnutím alebo vozičkárov.
***
Domáce zvieratá nie sú povolené!
***
Pri pobytoch od 1. januára 2018 vyberá grécka vláda daň za noc, ktorá je splatná hosťovi na mieste, porovnateľnú s turistickou daňou. Suma závisí od typu / kategórie ubytovania a je odstupňovaná od 0,50 EUR do 4 EUR za deň a izbu.
Národná kategória 1 - 2 hviezdičky 0,50 EUR
Národná kategória 3 hviezdičky 1,50 eura
Národná kategória 4 hviezdičky 3 eurá
Národná kategória 5 hviezdičiek 4 eurá

Poznámka 2: Kontakt na hotel:
Tel.: 0030-2661090196
Fax: 0030-2661091660


V katalógu "Grécko · Cyprus" leto 2022 na strane 249.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.]]>
Lage: Die zum Sommer 2022 neu eröffnende Anlage ist direkt am Meer gelegen und bietet einen traumhaften Ausblick auf die Bucht von Gouvia. Die hoteleigenen Badebuchten bieten ausreichend Platz zum Sonnen und Schwimmen. Geschäfte, Tavernen und Bars in Gouvia sind fußläufig zu erreichen. Korfu-Stadt ist nur ca. 8 km entfernt und bequem mit dem Bus zu erreichen.

Ausstattung: Das luxuriöse Resort verfügt über insgesamt 334 Zimmer und Bungalows, welche sich auf das Hauptgebäude und diverse in der weitläufigen Gartenanlage gelegenen Nebengebäude verteilen, Rezeption, Hauptrestaurant, mehrere Themenrestaurants, diverse Bars sowie einen Shop. Wi-Fi ist iin der gesamten Anlage kostenfrei verfügbar. In der gepflegten Gartenanlage befinden sich insgesamt 3 Swimmingpools, einer davon im exklusiven Preferred Club-Bereich nur für Erwachsene. Sonnenliegen und Sonnenschirme sind sowohl an den Pools als auch am Strand inklusive, Badetücher werden ebenfalls kostenfrei zur Verfügung gestellt.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer: Die modernen Zimmer sind luxuriös ausgestattet mit Regendusche/WC, Föhn, Kosmetikartikeln, Bademänteln und Hausschuhen,Telefon, 65" Smart-Sat.-TV, Klimaanlage, Kaffee-/Tee-Zubereiter, Minibar, Safe sowie Balkon oder Terrasse mit Gartenblick (D). Wahlweise auch als Typ A (DA), zur Alleinnutzung (DE), mit Meerblick (DM/AM/DMI) oder mit Meerblick zur Alleinnutzung (DEM) buchbar.
Familienzimmer: Bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer sind die Familienzimmer größer und verfügen zusätzlich über 2 Sofabetten und Gartenblick (DF2).
Familiensuite: Bei gleicher luxuriöser Ausstattung wie die Familienzimmer großzügiger geschnitten und wahlweise mit Gartenblick (2FS) oder Meerblick (SFM) buchbar.
Familienbungalow: Bestehen bei gleicher komfortabler Ausstattung wie die Doppelzimmmer aus einem größeren offenen Schlafraum mit Doppelbett und einer Schlafcouch und verfügen wahlweise über Gartenblick (FB2) oder über Meerblick (R2B).
DZ Meerblick Preferred Club: Die DZ Meerblick Preferred Club liegen bei gleichen Ausstattungsmerkmalen wie die Doppelzimmer im exklusiven Preferred Club-Bereich. (PMC). Wahlweise auch mit Sharing Pool buchbar (PRU). Gäste dieser Zimmer genießen die besonderen Vorzüge des Preferred Clubs (siehe Hotelservice).
Preferred Club Bungalow: Im exklusiven Preferred Club-Bereich gelegen verfügen sie über die gleiche Ausstattung wie die Bungalows und sind wahlweise mit Meerblick (PRB) oder direktem Meerblick (PRF) buchbar. Gäste dieser Zimmerkategorien genießen die besonderen Vorzüge des Preferred Clubs (siehe Hotelservice).

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: Ultra All Inclusive: Ultra All Inclusive

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Unlimited Luxury Experience: Begrüßungscocktail, täglich Frühstück, Mittag- und Abendessen im Buffetrestaurant, zusätzlich können alle À-la-carte-Restaurants ohne Reservierung genutzt werden. Snacks, Eiscreme, frische Fruchtsäfte und Softgetränke, Cocktails sowie nationale und internationale Premiumgetränke sind an den verschiedenen Bars erhältlich, darüber hinaus gibt es einen Kellnerservice an den Pools und am Strand. Die Minibar im Zimmer wird täglich mit Wasser, Erfrischungsgetränken und Bier aufgefüllt, der 24-Stunden-Zimmerservice ist ebenfalls inklusive.

Landeskategorie: 5 Sterne

Unterhaltung: Hauseigenes Sport- und Animationsprogramm während des Tages und Abends mit Musik, Themenparties und professionellen Shows.

Sport inklusive: 24-h-Fitnessraum sowie diverse weitere Sportaktivitäten wie z. B. Beachvolleyball, Aquagym uvm.

Kinderprogramm: Für die kleinen Gäste (2-12 Jahre) bietet der Explorer's Club jede Menge Spiel und Spaß, für Teenager werden im Core Zone CLub diverse Freizeitaktivitäten angeboten.

Wellness: Der moderne Spa-Bereich verfügt über Behandlungsräume, die sowohl im Innen- als auch im Außenbereich liegen. Die breitgefächerte Auswahl an Anwendungen bringt Körper, Geist und Seele in Einklang.

Hotelservice: Preferred Club:
Gäste des Preferred Club-Bereichs genießen die Unterbringung in bevorzugter Lage mit noch komfortablerer Ausstattung, einen individuellen Check-in und Check-out, Concierge Service und Butler-Service in den exklusiven Preferred Club-Bereichen des Hotels. Im Zimmer sind die gesonderten Annehmlichkeiten ein Tablet im Zimmer, eine Kapselmaschine für Kaffee, hochwertige Pflege- und Kosmetikprodukte im Badezimmer und ein Kissenmenü. Weiterhin haben die Gäste Zugang zur Preferred Club Lounge mit kontinentalem Frühstück von 8-12 Uhr, einem Imbiss-Angebot am Nachmittag sowie kostenfreier PC-Nutzung.

Hinweise: ***
Bei den Bildern handelt es sich um Modellbilder.
***
Um angemessene Kleidung zu den Mahlzeiten wird gebeten.
***
Aufgrund der Hanglage ist dieses Hotel für Gehbehinderte und Rollstuhlfahrer nicht geeignet.
***
Haustiere sind nicht erlaubt!
***
Für Aufenthalte ab dem 1.1.2018 erhebt die griechische Regierung eine Übernachtungssteuer, die vom Gast vor Ort, vergleichbar einer Kurtaxe, zu entrichten ist. Die Höhe richtet sich nach Art/Kategorie der Unterkunft und ist von 0,50 Euro-4 € pro Tag und Zimmer gestaffelt.
Landeskategorie 1-2 Sterne 0,50 Euro
Landeskategorie 3 Sterne 1,50 Euro
Landeskategorie 4 Sterne 3 Euro
Landeskategorie 5 Sterne 4 Euro

Hinweis 2: Hotelkontakt:
Tel.: 0030-2661090196
Fax: 0030-2661091660
reservations.drcfu@amresrortseu.com
www.dreamsresortseu.com
Im Katalog "Griechenland · Zypern" Sommer 2022 auf Seite 249.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro