Virginia

Grécko, Chalkidiki

Celkové hodnotenie

4.35 - vynikajúce
4.5
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Virginia 3* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Komplex je udržiavaný v typickom gréckom štýle a zaujme svojou tradičnou a srdečnou atmosférou. K vybaveniu patrí 24 izieb, krčma s veľkou terasou s výhľadom na more a integrovaný bar (k dispozícii aj à la carte za príplatok), ako aj salónik. Plážové ležadlá a slnečníky sú na pláži v cene.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková superior s výhľadom na more: Izby majú zrekonštruovanú kúpeľňu so sprchou/WC, fén, telefón, SAT TV, Wi-Fi, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, minibar (za poplatok), trezor, klimatizáciu a balkón s výhľadom na more (DMU ).
Dvojlôžková izba executive s výhľadom na more: S rovnakým vybavením ako double superior, tieto sú o niečo priestrannejšie s vaňou (EXM).
Suita Junior s výhľadom na more: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžková izba Executive, ale priestrannejšia (JSM).
Suita: Suity majú rovnaké prvky vybavenia ako dvojlôžkové izby superior, majú obývaciu/spálňovú časť s 2 rozkladacími pohovkami, vizuálne oddelenú časť na spanie a výhľad na more (S2).
Dvojlôžková izba: Izby majú kúpeľňu so sprchou/WC, fén, telefón, SAT TV, minibar (za poplatok), trezor, klimatizáciu a balkón (D).

Možnosti rezervácie stravovania: Raňajky / polpenzia: Raňajky sa podávajú formou bufetu. Večera s možnosťou výberu z menu.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Detský program: detské postieľky na požiadanie (v cene).

Hotelová služba: K dispozícii je Wi-Fi pripojenie na internet (v cene).

Poznámky: Pri pobytoch od 1.1.2018 grécka vláda vyberá daň za noc, ktorá je splatná hosťovi na mieste, porovnateľnú s turistickou daňou. Suma závisí od typu / kategórie ubytovania a je odstupňovaná od 0,50 EUR do 4 EUR za deň a izbu.
Národná kategória 1 - 2 hviezdičky 0,50 EUR
Národná kategória 3 hviezdičky 1,50 eura
Národná kategória 4 hviezdičky 3 eurá
Národná kategória 5 hviezdičiek 4 eurá
***

Poznámka 2:
Kontakt na hotel:
Tel.: 0030-23750 22022
Fax: 0030-23750 23751
E-mail:

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.]]>
Lage: Das Hotel ist sehr idyllisch gelegen, von Pinienbäumen umgeben und direkt oberhalb des schönen, ca. 5 km langen Elia Strandes (über Treppen erreichbar). Bis nach Nikiti sind es ca. 10 km und nach Neo Marmaras ca. 8 km. Eine Linienbushaltestelle finden Sie ca. 600 m entfernt.

Ausstattung: Die Anlage ist im typisch griechischen Stil gehalten und besticht durch ihre traditionelle und herzliche Atmosphäre. Zur Ausstattung gehören 24 Zimmer, eine Taverne mit großer Terrasse zum Meer und integrierter Bar (auch à la carte gegen Aufpreis möglich) sowie einem Aufenthaltsraum. Liegen und Schirme sind am Strand inklusive.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppel-Superior Meerblick: Die Zimmer verfügen über ein renoviertes Badezimmer mit Dusche/WC, Föhn, Telefon, Sat.-TV, Wi-Fi, Kaffee-/Teezubereiter, Minibar (gegen Gebühr), Safe, Klimaanlage sowie Balkon mit Meerblick (DMU).
Doppelzimmer Executive Meerblick: Bei gleicher Ausstattung wie Doppel-Superior sind diese etwas geräumiger mit Badewanne (EXM).
Juniorsuite Meerblick: Gleiche Ausstattung wie DZ Executive, jedoch geräumiger (JSM).
Suite: Die Suiten verfügen über die gleichen Ausstattungselemente wie die Doppelzimmer Superior, haben einen Wohn-/Schlafraum mit 2 Schlafsofas, einen optisch abgetrennten Schlafbereich und Meerblick (S2).
Doppelzimmer: Die Zimmer verfügen über ein Badezimmer mit Dusche/WC, Föhn, Telefon, Sat.-TV, Minibar (gegen Gebühr), Safe, Klimaanlage sowie Balkon (D).

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: Frühstück/Halbpension: Das Frühstück findet in Buffetform statt. Abendessen mit Menüwahl.

Landeskategorie: 3 Sterne

Kinderprogramm: Babybetten auf Anfrage (inklusive).

Hotelservice: Wi-Fi ist verfügbar (inklusive).

Hinweise: Für Aufenthalte ab dem 1.1.2018 erhebt die griechische Regierung eine Übernachtungssteuer, die vom Gast vor Ort, vergleichbar einer Kurtaxe, zu entrichten ist. Die Höhe richtet sich nach Art/Kategorie der Unterkunft und ist von 0,50 Euro-4 € pro Tag und Zimmer gestaffelt.
Landeskategorie 1-2 Sterne 0,50 Euro
Landeskategorie 3 Sterne 1,50 Euro
Landeskategorie 4 Sterne 3 Euro
Landeskategorie 5 Sterne 4 Euro
***

Hinweis 2:
Hotelkontakt:
Tel.: 0030-23750 22022
Fax: 0030-23750 23751
Email: virginia@hal.forthnet.gr

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>

Recenzie na Virginia

Celkové hodnotenie na Virginia je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
4.35
Hodnotené 33x
Pláž:
Jedlo a nápoje:
Rodina:
Hotel:
Lokalita:
Bazén:
Izby:
Služby:
Šport:

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Chalkidiki

Polostrov pre svoj tvar je tiež prezývaný „Poseidonov trojzubec“. Tvoria ho polostrovy Kassandra, Sithonia a Athos. Kassanda je známa pre svoj nočný život a zábavu, Sithonia svojimi romantickými plážami a zátokami a Athos je pod správou mníšskej republiky, pričom vstup naň majú povolený výhradne dospelí muži.Oblasť je vďaka malým zálivom a priezračnému moru a veľkej miere súkromia čoraz populárnejšia aj medzi svetovými celebritami a Holywoodskymi hercami, ktorí sa sem vracajú opakovane. Okrem kúpania v tyrkysovom mori a ponuky rôznych vodných športov, hornatý terén polostrova ponúka tiež pešie či cyklistické túry. Oblasť je bohatá na rímske, byzantské, cirkevné a tiež praveké pamiatky. Počas leta sa tu konajú rôzne jarmoky, festivaly či slávnosti (olivový festival, festival sardiniek). Zaujímavou udalosťou, ktorá sa koná každoročne v lete, je medzinárodné športové podujatie Plávanie cez Toronejský záliv, kde plavci musia preplávať trasu z polostrova Kassandra na polostrov Sithonia o celkovej dĺžke 26 km. Na Chalkidiki sa jednoducho nudiť nebudete.