Titania

Grécko, Atény
od297 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

4 - veľmi dobré
4
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Titania 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Hotel sa nachádza v centre Atén. Je to len pár metrov od obchodov a najbližšej vlakovej stanice Omonia a Syntagma Platz. Reštaurácie, bary a diskotéky sú tiež neďaleko hotela. Letisko je vzdialené 30 km a golfové ihrisko 8 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel s radosťou víta hostí v jednom z 21 apartmánov; k dispozícii je tiež 322 dvojlôžkových izieb a 42 jednolôžkových izieb. Súčasťou domu je vstupná hala a recepcia. Na jednotlivé poschodia sa dá ľahko dostať výťahom alebo schodmi. V objekte sa nachádza trezor a zmenáreň. Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom. Existuje tiež množstvo obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzky a prechádzky. K ďalším zariadeniam patrí novinový stánok a TV miestnosť. Keď prídete autom, môžete ho zaparkovať v garáži (za poplatok) alebo na parkovisku. K dispozícii je stráženie detí, lekárska pomoc, izbová služba, služba budenia a práčovňa. K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kuchyňou a kúpeľňou. Klimatizácia a kúrenie zabezpečujú dobrú vnútornú klímu. Izby s kobercami majú manželskú posteľ alebo posteľ king. K dispozícii sú tiež detské postieľky a prístelky. K dispozícii je tiež trezor, minibar a pracovný stôl. Súčasťou štandardnej výbavy je aj chladnička. Prístup na internet, telefón, televízor, rádio, stereo systém a WiFi (za poplatok) poskytujú najlepší dovolenkový komfort. Záverečné upratovanie je tiež zahrnuté v ponuke služieb. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Pre väčšie pohodlie je k dispozícii sušič vlasov. Rodinné izby sú k dispozícii pre rodiny s deťmi.

Šport / zábava:
Hostia si môžu vychutnať pekné počasie na terase. Existuje mnoho možností, vrátane golfu, posilňovne, kúpeľov, salónu krásy a masáží. O deti sa v miniklube s láskou stará.

Stravovanie:
V klimatizovanej nefajčiarskej reštaurácii na vás čakajú rôzne špeciality, kaviareň a bar. Je možné rezervovať polpenziu. Raňajky a večere sa podávajú každý deň.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.]]>
Lage:
Das Hotel liegt im Zentrum von Athen. Zu Einkaufsmöglichkeiten sowie zu den nächsten Bahnhöfen Omonia und Syntagma Platz sind es nur wenige Meter. Restaurants, Bars und Discos befinden sich ebenfalls in der Nähe des Hotels. Zum Flughafen sind es 30 km, einen Golfplatz gibt es in 8 km Entfernung.

Ausstattung:
Gerne begrüßt das klimatisierte Hotel die Gäste in einer der 21 Suiten, darüber hinaus sind 322 Doppelzimmer und 42 Einzelzimmer vorhanden. Das Haus bietet einen Empfangsbereich und eine Rezeption. Erreichbar sind die einzelnen Etagen bequem mit dem Aufzug oder über die Treppe. Die Einrichtung besteht aus einem Safe und einer Wechselstube. WiFi in den öffentlichen Bereichen ermöglicht es den Reisenden, mit der Außenwelt in Kontakt zu bleiben. Außerdem findet sich eine Reihe von Geschäften, die zum Schlendern und Stöbern einladen. Zu den weiteren Einrichtungen der Unterbringung zählen ein Zeitungskiosk und ein TV-Raum. Bei einer Anreise mit dem Auto können die Gäste dieses in einer Garage (gegen Gebühr) oder auf dem Parkplatz parken. Zu den zur Verfügung stehenden Angeboten gehören ein Babysitterservice, medizinische Betreuung, ein Zimmerservice, ein Weckdienst und ein Wäscheservice. Ein Shuttleservice wird zudem geboten.

Unterbringung:
Die Zimmer sind mit einer Küche und einem Badezimmer ausgestattet, außerdem sorgen eine Klimaanlage und eine Heizung für gutes Raumklima. In den mit Teppichböden ausgestatteten Zimmern steht ein Doppelbett oder ein Kingsize-Bett bereit. Auch Baby- und Zustellbetten können zur Verfügung gestellt werden. Außerdem sind ein Safe, eine Minibar und ein Schreibtisch verfügbar. Ein Kühlschrank zählt ebenfalls zur Standardeinrichtung. Besten Urlaubskomfort bieten ein Internetzugang, ein Telefon, ein TV-Gerät, ein Radio, eine Stereoanlage und WiFi (gegen Gebühr). Im Service-Angebot ist auch die Endreinigung inbegriffen. Die Badezimmer sind ausgestattet mit einer Dusche und einer Badewanne. Als weitere Annehmlichkeit gibt es einen Haartrockner. Für Familien mit Kindern stehen Familienzimmer zur Verfügung.

Sport/Unterhaltung:
Auf der Terrasse können die Gäste schönes Wetter genießen. Abwechslung bieten verschiedene Angebote, darunter Golfen, ein Fitnessstudio, ein Spa, ein Schönheitssalon und Massage-Anwendungen. Kinder werden im Miniclub liebevoll betreut.

Verpflegung:
Die gastronomischen Einrichtungen umfassen ein Café und eine Bar. Verschiedene Spezialitäten erwarten die Reisenden in einem klimatisierten Nichtraucher-Restaurant. Es kann Halbpension gebucht werden. Täglich werden Frühstück und Abendessen serviert.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden im Hotel akzeptiert: American Express, Visa, Diners Club und MasterCard.

Wichtiger Hinweis zu Covid-19:
In allen Ländern gelten bis auf weiteres Corona-bedingte, behördlich angeordnete Einschränkungen, die den Alltag der Einwohner als auch den Urlaub der touristischen Gäste betreffen. Die Einschränkungen verändern sich kurzfristig und kontinuierlich. Insbesondere grundsätzlich vorhandene Gemeinschaftsangebote und -einrichtungen (wie z.B. Restaurants, Wellness-, Pool-, Sportbereiche, Kinderbetreuung und Transportleistungen) werden Einschränkungen unterliegen. Diese sind Folge der weltweiten aktuellen Umstände und damit leider unumgänglich. Gemeinsam mit unseren Partnern vor Ort tun wir alles dafür, damit Ihr Urlaub so angenehm wie möglich verläuft.]]>

Recenzie na Titania

Celkové hodnotenie na Titania je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
4
Hodnotené 2x
Kultúra:
Jedlo a nápoje:
Rodina:
Hotel:
Infraštruktúra:
Lokalita:
Izby:
Služby:

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro