Hermes Hotel

Grécko, Atény
od369 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

4 - veľmi dobré
4.3

Hermes Hotel 3* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Tento atraktívny hotel má výhodnú polohu v blízkosti námestia Syntagma a najstaršej štvrte v Aténach, "Plaka". V blízkosti sa nachádza Akropola, Parlament, Národná záhrada, mnoho múzeí a Diov chrám. V tesnej blízkosti hotela je tiež široká škála reštaurácií a blší trh Monastiraki. Stanica metra "Syntagma" s priamym spojením na letisko je vzdialená asi 3 minúty chôdze.

Zariadenie:
45 izieb je rozmiestnených na 6 poschodiach a sú prístupné výťahom. Viacjazyčný personál na recepcii je k dispozícii 24 hodín denne, aby vám poskytol pomoc a poradenstvo. Hostia sa môžu registrovať a odhlásiť 24 hodín denne. K zariadeniam na mieste patrí úschovňa batožiny, bezpečnostná schránka, zmenáreň a bankomat. Hostia majú prístup na internet cez WLAN (bezplatne). Služba organizácie výletov vám pomôže s rezerváciou výletov. Existuje množstvo obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzku a prehliadanie. Deti sa môžu do sýtosti vybehať na ihrisku. K ďalšiemu vybaveniu ubytovania patrí TV miestnosť, herňa a knižnica. Ak prídete autom, hostia môžu zaparkovať v garáži (za poplatok) alebo na parkovisku. Medzi ďalšie služby patrí opatrovateľská služba, starostlivosť o deti, transferová služba, izbová služba, práčovňa, kaderníctvo, práčovňa na mince a súkromný kyvadlový autobus.

Ubytovanie:
Klimatizácia a kúrenie zabezpečujú príjemnú klímu v izbách. Balkón je štandardom vo väčšine izieb. K dispozícii sú aj detské postieľky a prístelky. K dispozícii je aj trezor, minibar a pracovný stôl. K dispozícii je tiež chladnička a mini chladnička. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii súprava na žehlenie. Vybavenie dopĺňa telefón s priamou voľbou, TV so satelitnými/káblovými kanálmi, rádio a WiFi (zdarma). V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou je k dispozícii sušič vlasov. Špeciálny komfort v kúpeľniach zaisťujú kozmetické výrobky. Rezervovať je možné aj bezbariérové izby s bezbariérovými kúpeľňami. Hotel ponúka rodinné, nefajčiarske a fajčiarske izby.

Šport/zábava:
Na terase sú k dispozícii pohodlné ležadlá. V dome nájdete wellness centrum s masážami. O deti sa s láskou postarajú v miniklube (zdarma).

Jedlá:
Na výber sú rôzne možnosti stravovania, ako je reštaurácia, raňajková miestnosť, kaviareň a bar. Ubytovacie zariadenie ponúka ubytovanie s raňajkami ako rezervovateľný jedálny lístok.

Kreditné karty:
Akceptované sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

upozornenie:
Dostanete službu, ktorú ste si špeciálne zarezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izby atď.). Ak nie sú prijaté žiadne konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s raňajkami (alebo bez stravy) v kategórii štandardnej izby.
Voliteľné využitie hotelových zariadení (napr. solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a platí sa na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V niektorých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Výšku určuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Upozorňujeme, že náš balík dovoleniek vo všeobecnosti nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti so zmiernením korónových obmedzení môžu úradné príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a vynechaniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky tým zostávajú nedotknuté. ]]>
Lage:
Das attraktive Hotel ist vorteilhaft nahe dem Syntagmaplatz und dem ältesten Quartier Athens "Plaka" gelegen. Die Akropolis, das Parlament, der Nationalgarten, viele Museen und der Zeustempels befinden sich in der Umgebung. Ganz in der Nähe des Hotels findet man außerdem eine große Auswahl an Restaurants und den Monastiraki-Flohmarkt. Die U-Bahnstation "Syntagma", mit direktem Anschluss an den Flughafen, ist in ca. 3 Gehminuten erreichbar.

Ausstattung:
Die 45 Zimmer verteilen sich auf 6 Etagen und sind über einen Aufzug erreichbar. Rund um die Uhr steht den Gästen mehrsprachiges Personal an der Rezeption mit Tat und Rat zur Seite, das Ein- und Auschecken ist 24 h am Tag möglich. Zu den Einrichtungen des Hauses gehören eine Gepäckaufbewahrung, ein Safe, eine Wechselstube und ein Geldautomat. Per WLAN erhalten die Gäste Zugang zum Internet (ohne Gebühr). Hilfestellung bei der Buchung von Ausflügen wird am Tourdesk geboten. Es ist eine Reihe von Geschäften vorhanden, die zum Schlendern und Stöbern einladen. Kinder können nach Herzenslust auf dem Spielplatz herumtoben. Zu den weiteren Einrichtungen der Unterbringung zählen ein TV-Raum, ein Spielzimmer und eine Bibliothek. Bei einer Anreise mit dem Auto können die Gäste dieses in einer Garage (gegen Gebühr) oder auf dem Parkplatz parken. Unter den weiteren Leistungen finden sich ein Babysitterservice, eine Kinderbetreuung, ein Transferservice, ein Zimmerservice, ein Wäscheservice, ein Friseur, eine Münzwäscherei und ein eigener Shuttlebus.

Unterbringung:
Für angenehmes Raumklima in den Zimmern sorgen eine Klimaanlage und eine Heizung. In den meisten Zimmern zählt ein Balkon zum Standard. Auch Baby- und Zustellbetten können zur Verfügung gestellt werden. Außerdem sind ein Safe, eine Minibar und ein Schreibtisch verfügbar. Auch ein Kühlschrank und ein Minikühlschrank sind vorhanden. Ein Bügelset ist für den zusätzlichen Komfort der Gäste verfügbar. Die Ausstattung wird von einem Direktwahltelefon, einem TV-Gerät mit Satelliten-/Kabelempfang, einem Radio und WiFi (ohne Gebühr) abgerundet. Im Badezimmer, ausgestattet mit einer Dusche und einer Badewanne, gibt es einen Haartrockner. Für besonderen Komfort in den Badezimmern sorgen Kosmetikartikel. Außerdem sind rollstuhlgerechte Zimmer mit barrierefreiem Badezimmer buchbar. Das Hotel bietet Familien-, Nichtraucher- und Raucherzimmer.

Sport/Unterhaltung:
Bequeme Liegestühle stehen auf der Terrasse bereit. Ein Wellnessbereich mit Massage-Anwendungen ist im Haus zu finden. Kinder werden im Miniclub liebevoll betreut (ohne Gebühr).

Verpflegung:
Es stehen verschiedene gastronomische Einrichtungen zur Auswahl, wie ein Restaurant, ein Frühstückssaal, ein Café und eine Bar. Die Unterkunft bietet als buchbare Verpflegungsleistung Übernachtung inkl. Frühstück.

Kreditkarten:
Folgende Kreditkarten werden akzeptiert: American Express, Visa, Diners Club, JCB und MasterCard.

Hinweis:
Sie erhalten jeweils die von Ihnen konkret gebuchte und bestätigte Leistung (hinsichtlich Verpflegungsleistung, Zimmerkategorie etc.). Soweit keine konkreten Zusagen zum Leistungsumfang gemacht wurden, erhalten Sie Übernachtung mit Frühstück (oder: ohne Verpflegung) in der Standard Zimmerkategorie.
Die optionale Nutzung hoteleigener Einrichtungen (z.B. Solarium, Dampfbad, Internet, Parkplatz etc.) ist nicht eingeschlossen und fast immer gebührenpflichtig und vor Ort zu bezahlen, soweit in der Beschreibung nicht ausdrücklich anders beschrieben.
In bestimmten Destinationen können vor Ort Zusatzkosten entstehen, z.B. durch City Tax, Kulturförderabgabe etc. Die Höhe des Betrags wird von der jeweiligen Stadt festgesetzt, bitte informieren Sie sich vor Abreise.

Eingeschränkte Mobilität:
Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Wichtiger Hinweis::
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen.

Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.]]>

Recenzie na Hermes Hotel

Celkové hodnotenie na Hermes Hotel je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
4
Hodnotené 8x

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro