Hotel THREE CORNERS SUNNY BEACH

Egypt, Hurghada
od387 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

HOTEL THREE CORNERS SUNNY BEACH 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Komplex s celkom 303 izbami sa nachádza v bočnej ulici a ponúka svojim hosťom atraktívnu vstupnú halu s recepciou a lobby bar. Okrem 2 bufetových reštaurácií s terasou je k dispozícii à la carte reštaurácia s talianskymi pochúťkami a rybami a 3 bary. V obchodnej galérii sa nachádza minimarket, obchody so suvenírmi a kúpele. V udržiavanom vonkajšom areáli sú 2 bazény (v zime vyhrievané) a bazén so šmykľavkami pre deti i dospelých, bar pri bazéne a minigolfové ihrisko. Ležadlá, vankúše, slnečníky a osušky sú poskytované bezplatne pri bazénoch aj na pláži.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Komfort dvojlôžkových izieb: Komfortné dvojlôžkové izby sú vybavené sprchou / WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, mini chladničkou, satelitnou TV, trezorom, detektorom dymu a balkónom alebo terasou. Možné rezervovať aj ako ekonomická miestnosť (typ A, B alebo C), nízka cena, špeciálna cena.
Možno rezervovať aj na jednorazové použitie.
Rodinné izby: Rovnaké vlastnosti ako komfortné dvojlôžkové izby, sú však priestrannejšie.

Rezervovateľné možnosti stravovania: AI: Všetky jedlá formou bufetu.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Na večeru sú ponúkané rôzne tematické večery. V reštaurácii Dolce Vita si hostia v reštaurácii a la carte môžu objednať poukaz na cca. 40 LE. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zahrnuté od 10-24 hodín. Popoludňajšie občerstvenie od 15:30 do 17 hodín a zmrzlina od 11-12 hodín.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Denný zábavný program, večerné predstavenia a detská diskotéka.

Šport zahrnuté: plážový volejbal, stolný tenis, šípky, posilňovňa, vodná aerobik a vodné pólo, aerobik, mini golf a boccia.

Šport za poplatok: jazdy ťavy, potápačské centrum, aqua centrum, drak a windsurfing.

Detský program: detský klub Trixie pre deti vo veku od 3 do 12 rokov, detské ihrisko, detský bazén a detské šmykľavky.

Wellness: hammam, parný kúpeľ, sauna, masáže, kúpeľné centrum za poplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi pripojenie (500 MB na izbu a týždeň) je k dispozícii v celom objekte zdarma. Ďalšie Wi-Fi je možné rezervovať za poplatok.
Práčovňa za poplatok.

Hotel s kreditnými kartami: Visa, Mastercard.

Tipy:
**********
Vstupné vízum pre všetky cestovné služby rezervované v regióne Schauinsland-Reisen nie je zahrnuté v cene zájazdu. Hostia majú možnosť si vízum zorganizovať sami alebo si ich kúpiť od sprievodcu Schauinsland-Reisen pri príchode za 30 EUR na osobu.

Upozorňujeme, hotel a cieľové letisko pri výbere vašej ktorej musí byť vrátený a to najmä v kombinácii "letiska Marsa Alam hotel v Hurghade" a naopak "letisko v Hurghade a Hotel Marsa Alam" niekedy dlhé vzdialenosti a očakáva dlhý prevod sa dostal do. To platí aj v prípade, tento hotel je rezervovaný po Níle plavbu.

Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.
Bezbariérové ​​izby nie sú k dispozícii
**********
Hygienické a bezpečnostné postupy, vďaka Corona
Hotelový reťazec zaviedla akčný plán boja proti vypuknutia Corona, na zamestnanca, a hostia sa musí držať. Tento plán sa riadi pokynmi pre egyptských ministerstiev. V hoteli je udelený certifikát v prípade, že bol schválený miestnymi úradmi a akčný plán možno vykonať.
Check - in, hostia musia podstúpiť meranie telesnej teploty na vylúčenie ochorenia. K dispozícii je lekárska pomoc na mieste, pokiaľ je to nutné alebo potrebné.
Je potrebné zabezpečiť, aby v súlade so sociálnymi vzdialenosti a navyše k dispozícii vo všetkých oblastiach Desinfektionsspender k dispozícii. Staršie hostia sú predovšetkým postarané, pretože sú ohrozené.
Okrem toho protokol čistenie je vytvorený zamestnancami každú hodinu, aby mohla byť zaručená a osvedčenú hygienické opatrenia.
Hotelové izby sú dôkladne vyčistiť po odchode posledného hosťa a dezinfikovať. Nepotrebné predmety, ako sú ozdobné vankúše sú odstránené.
V bufete je venovaná tomu, aby sa hostia nemajú automaticky slúžiť jedlo. Jedlo je podávané kuchári na tanieri. Tabuľky boli umiestnené v dostatočnej vzdialenosti od seba a tam sú ručne sanitizers možnosti hotová.
Personál je pravidelne školení, aby zostali až do dnešného dňa a je schopný pomôcť choré v prípade núdze. Okrem toho pracovníci preventívne zdravotné prehliadky musí prejsť.
Fitness a wellness zariadenie možno použiť iba obmedzený. Po každom použití zariadenia, ktoré bude okamžite čistiť a dezinfikovať.
Dátum: 15/06/2020

Poznámka 2:
AL AHIAA DISTRICT
HURGHADA / EGYPT
0020-1220004572/3/4/5
0020-1280853588
na strane 29 v katalógu "Egypt · Tunisko · Turkey" Zima 2020/21
V katalógu „Egypt · Tunisko“ leto 2021 na strane 29.

Sezóna Poznámka: Pre hotel HRGA34 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.]]>
Lage: Die im Jahre 2010 eröffnete komfortable Ferienanlage befindet sich im nördlichen Teil der Hotelzone von Hurghada, ca. 20 Minuten vom Flughafen entfernt direkt am flach abfallenden Kieselstrand. Ins Meer gelangen Sie über einen Steg, welcher auch als Anlegestelle für Ausflugsboote genutzt wird. Badeschuhe werden empfohlen.

Ausstattung: Die Anlage mit insgesamt 303 Zimmern liegt an einer Seitenstrasse und bietet seinen Gästen eine ansprechende Empfangshalle mit Rezeption und Lobbybar. Neben den 2 Buffetrestaurant mit Terrasse befinden sich ein À-la-carte-Restaurant mit italienischen Köstlichkeiten sowie Fisch und 3 Bars. In einer Ladengalerie befindet sich unter anderem ein Minimarkt sowie Souveniergeschäfte und ein Spa. In der gepflegten Außenanlage befinden sich 2 Pools (im Winter beheizbar) und ein Pool mit Rutschen für Kinder und Erwachsene, eine Poolbar und eine Minigolfanlage. Sowohl an den Pools als auch am Strand werden Liegen, Auflagen, Schirme und Badetücher kostenfrei zur Verfügung gestellt.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer Komfort: Die komfortablen Doppelzimmer sind ausgestattet mit Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage, Telefon, Minikühlschrank, Sat.-TV, Safe, Rauchmelder und Balkon oder Terrasse. Auch als Sparzimmer (Typ A,B oder C) buchbar, geringes Kontingent, spezieller Preis.
Auch zur Alleinbenutzung buchbar.
Familienzimmer: Gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Komfort, sind jedoch geräumiger.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: AI: Alle Mahlzeiten in Buffetform.

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Zum Abendessen werden verschiedene Themenabende angeboten. Für das Dine Around im A-la-carte Restaurant Dolce Vita erhalten die Gäste einen Essensgutschein in Höhe von ca. 40 LE. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke sind von 10-24 Uhr inklusive. Nachmittags Snacks von 15:30 -17 Uhr sowie Eiscreme von 11 -12 Uhr.

Landeskategorie: 4 Sterne

Unterhaltung: Tägliches Animationsprogramm, abends Shows und Kinderdisco.

Sport inklusive: Beachvolleyball, Tischtennis, Darts, Fitnessraum, Wassergymnastik und Wasserpolo sowie Aerobic, Minigolf und Boccia.

Sport gegen Gebühr: Kamelreiten, Tauchcenter, Aqua- Center, Kite- und Windsurfen.

Kinderprogramm: Trixie-Kidsclub für Kinder im Alter von 3-12 Jahren, Spielplatz, Kinderpool und Kinderrutschen.

Wellness: Hamam, Dampfbad, Sauna, Massagen, Spa-Center gegen Gebühr.

Hotelservice: Ein Wi-Fi-Zugang (500 MB pro Zimmer/Woche) steht in der gesamten Anlage kostenfrei zur Verfügung. Weiteres Wi-Fi gegen Gebühr buchbar.
Wäscheservice gegen Gebühr.

Kreditkarten Hotel: Visa, Mastercard.

Hinweise:
**********
Das Einreisevisum für alle bei schauinsland-reisen gebuchten Reiseleistungen ist nicht im Reisepreis enthalten. Gäste haben die Möglichkeit, das Visum selbst zu organisieren oder es bei der schauinsland-reisen Reiseleitung bei Ankunft für 30 € pro Person zu erwerben.

Bitte beachten Sie bei der Wahl Ihres Hotels und Ihres Zielflughafens, dass insbesondere bei der Kombination "Flughafen Marsa Alam-Hotel Hurghada" sowie umgekehrt "Flughafen Hurghada und Hotel Marsa Alam" zum Teil große Entfernungen zurück gelegt werden müssen und mit einem langen Transfer gerechnet werden muss. Dies gilt ebenso, wenn dieses Hotel im Anschluss an eine Nilkreuzfahrt gebucht wird.

Das Hotel ist für Menschen mit eingeschränkter Mobilität ungeeignet.
Behindertengerechte Zimmer sind nicht vorhanden
**********
Hygiene- und Sicherheitsmaßnahmen aufgrund Corona
Die Hotelkette hat einen Aktionsplan implementiert, um einen Ausbruch von Corona entgegenzuwirken, an den sich das Personal, sowie die Gäste halten müssen. Der Plan folgt den ägyptischen Richtlinien der Ministerien. Das Hotel bekommt ein Zertifikat verliehen, wenn es von den örtlichen Behörden geprüft wurde und der Aktionsplan ausgeführt werden kann.
Beim Check – in müssen sich die Gäste einer Körpertemperaturmessung unterziehen, um eine Erkrankung auszuschließen. Zudem gibt es medizinische Hilfe vor Ort, falls diese verlangt oder benötigt wird.
Es ist darauf zu achten, soziale Distanzen einzuhalten und zusätzlich stehen in allen Bereichen Desinfektionsspender zur Verfügung. Ältere Gäste werden besonders betreut, da sie zur Risikogruppe gehören.
Zudem wird vom Personal stündlich ein Reinigungsprotokoll erstellt, damit die Hygienemaßnahmen gewährleistet und nachgewiesen werden können.
Die Gästezimmer werden nach Abreise des letzten Gastes gründlich gereinigt und desinfiziert. Unnötige Gegenstände wie Dekorationskissen werden entfernt.
Am Buffet wird darauf geachtet, dass sich die Gäste nicht selbstständig am Essen bedienen. Das Essen wird von den Köchen auf dem Teller serviert. Dabei sind die Tische mit genügend Abstand voneinander platziert worden und es stehen Handdesinfektionsmöglichkeiten bereit.
Das Personal wird regelmäßig geschult, um immer auf dem aktuellen Stand zu bleiben und im Notfall einem Erkranktem helfen zu können. Zusätzlich muss sich das Personal vorbeugenden Gesundheitskontrollen unterziehen.
Fitness- und Wellnesseinrichtungen können nur beschränkt genutzt werden. Nach jeder Nutzung eines Gerätes wird dieses sofort gereinigt und desinfiziert.
Stand: 15.6.2020

Hinweis 2:
AL AHIAA DISTRICT
HURGHADA/ÄGYPTEN
0020-1220004572/3/4/5
0020-1280853588
Im Katalog "Ägypten · Tunesien · Türkei" Winter 2020/21 auf Seite 29.
Im Katalog "Ägypten · Tunesien" Sommer 2021 auf Seite 29.

Saisonhinweis: Für das Hotel HRGA34 sind nur Tagesoptionen möglich. Stornierung/Umbuchung/Änderung nur durch den Veranstalter möglich.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>

Egypt

Egypt je od nepamäti tajuplná a mlčanlivá krajina, ktorá sústreďuje na seba pozornosť desiatky storočí. Očarenie sveta touto krajinou nepramení len zo starovekej civilizácie, ktorá sa tu tisícročia formovala, ale aj z nenapodobiteľného kultúrnohistorického bohatstva, ktorým krajina disponuje.

Hlavné mesto: Kahira
Časový posun: 0
Mena: Egyptská libra
Kurz: 1€ = 18.497 EGP
Čítaj viac

Hurghada

Hurghada, s celkovou dĺžkou približne 60 km, má niekoľko častí. 25 km severne od centra sa nachádza samostatná časť Hurghady El Gouna. Tento raj pre romantikov, preslávený najmä golfovým areálom, je popretkávaný čarovnými lagúnami a stavebne zladenými hotelovými komplexmi. Pôvodným centrom Hurghady je El Dahar, v ktorom obchodníci lákajú turistov ibištekovým čajom alebo aromatickou kávou. Turistickým centrom Hurghady je Sakkala s peknou Marinou a pešia zóna Mashaia, ktorá je známa koncentráciou populárnych barov, reštaurácií, diskoték, internetových kaviarní a lepších obchodov. Čoraz obľúbenejšou sa stáva južná Hurghada, kde sa nachádzajú nákupné arkády a prevažne hotely vyššej kategórie, postavené pri najlepších plážach s pozvoľným vstupom do mora. Mimoriadne vyhľadávanou turistickou zónou je záliv Makadi, nachádzajúci sa asi 35 km od centra Hurghady, kde vyrastajú architektonicky veľmi zaujímavé rezorty, väčšinou klubového charakteru, ponúkajúce ubytovanie so službami „all inclusive“. Najnovšou časťou je oblasť Sahl Hasheesh, nachádzajúca sa približne 20 km južne od centra Hurghady, z ktorej postupne vzniká atraktívne luxusné letovisko plné kvalitných hotelových komplexov.