Merit Cyprus Gardens Holiday Village

Cyprus, Severný Cyprus, Bafra
od579 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village víta svojich hostí na vynikajúcom mieste priamo na pláži. Na Iskele s množstvom reštaurácií a barov sú to asi štyri kilometre. Do centra Salamínu je to desať kilometrov. Tu môžu rekreanti nakupovať a nájsť rôzne možnosti zábavy. Všetky izby sú vybavené pripojením WLAN. K dispozícii je tiež bufetová reštaurácia, ktorá podáva chutné jedlá. Vonkajší bazén so slnečnou terasou a ležadlami poskytuje osviežujúci kúpeľ.
umiestnenie
 • pri mori (piesočná pláž), v blízkosti pláže
 • Vzdialenosť do centra mesta: 2-5km
 • Vzdialenosť do nasledujúceho mesta: 2-5km

Zariaďovacie predmety
 • lobby
 • Recepcia (otvorená 24 hodín); Servisné jazyky: angličtina
 • hotelové parkovisko: parkovisko (v cene)
 • Služby za poplatok: WLAN v hale, kaderníctvo, práčovňa
 • Súkromná pláž, ležadlá a slnečníky na pláži (v cene)
 • 1. Bazén

Žijúci
Bungalovová izba (BI)
 • Pozemková strana
 • Sprcha a WC
 • Vybavenie izby: klimatizácia
Izba bungalovu, obsadená jednou osobou (BIA)
 • Pozemková strana
 • Sprcha a WC
 • Vybavenie izby: klimatizácia

Jesť nápoj
Druhy ponúkaných jedál:
bez jedla
Bezbariérové ​​zariadenia
 • Výlet nie je všeobecne vhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou. Ak chcete získať viac informácií o svojich potrebách, kontaktujte naše servisné stredisko.

Dôležité pokyny
Pri prílete cez letisko Larnaca (Cyprus, štát EÚ) vás žiadame, aby ste dodržiavali osobitné pravidlá vstupu pre občanov mimo EÚ. V prípade pochybností sa informujte u svojho zodpovedného konzulárneho zastúpenia.
Upozorňujeme, že ponuky cestovných služieb iba na hotely platia iba pre účastníkov cestovania, ktorí môžu preukázať let z Európy.
Ak sa ponuka aj napriek tomu prijme, môže sa na mieste vyskytnúť požiadavka na ďalšiu platbu alebo môže byť rezervácia zamietnutá.
V závislosti na ročnom období a počasí nemusia byť niektoré hotelové zariadenia a služby, najmä vo vonkajšom prostredí, k dispozícii od novembra do apríla.
Všeobecné údaje o hoteli
 • Umiestnenie hotela: Famagusta
 • Kategória ubytovania: 4
 • Národná kategória: V súčasnosti nemáme žiadne vedomosti o národnej kategórii hotela.
Dôležité informácie o koronavíruse: Vstupné predpisy pre rezervovanú cieľovú krajinu sa môžu v súčasnosti vo veľmi krátkom čase zmeniť s ohľadom na vývoj koronavírusu. O vstupnom poriadku, ktorý sa na vás v súčasnosti vzťahuje, sa vopred dôkladne informujte prostredníctvom oficiálnych úradov. Informácie, ktoré máme k dispozícii na webovej stránke, priebežne aktualizujeme. Pred odletom sa prosím pravidelne informujte o aktuálnom stave a požiadavkách na vstup do vašej dovolenkovej destinácie. Corona virus - aktuálne informácie a pravidlá vstupu V dôsledku pandémie koróny môže dôjsť k zmenám a obmedzeniam v zariadeniach a službách ponúkaných hotelom. To môže ovplyvniť napríklad časy recepcií, zmenené koncepty reštaurácií, chýbajúce/obmedzené wellness ponuky a animácie, ako aj podporu miniklubu. Upozornenie: Upozorňujeme, že registrácia na letisku je pre niektoré letecké spoločnosti spoplatnená. Povolená batožina a strava počas letu sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informácie nájdete v oblasti služieb v časti Všetko o ceste v informáciách o leteckých spoločnostiach v informáciách o batožine. Upozorňujeme, že v deň príchodu sa môžete ubytovať v hoteli od 15:00 (s miestnymi odchýlkami). V deň odchodu môžete izbu využívať do 11:00 (s lokálnymi odchýlkami). Upozorňujeme, že pri rezerváciách len v hoteli môže hotelier požadovať dôkaz o príchode z krajiny EÚ alebo Švajčiarska. Ak takéto preukázanie nebude úspešné, môže sa stať, že hotelier bude požadovať doplatok alebo rezerváciu neakceptuje. Upozorňujeme, že popis hotela vtours je relevantný pre vašu rezerváciu! Je možné, že v jednotlivých prípadoch nie všetci touroperátori poskytujú popisy hotelov alebo že sú v popisovaných službách výrazné rozdiely. Naše všeobecné zmluvné podmienky sa vzťahujú na zrušenie a zmenu rezervácie bez ohľadu na možné obmedzenia spôsobené pandémiou koróny. Aby ste však mohli v týchto časoch plánovať dlhodobo, ponúkame vám naše FLEX ponuky: Bezplatné prerezervovanie a zrušenie len 50 eur do 15 dní pred odletom. Ponuky majú označenie FLEX podľa februára 2022
február 2022]]>
Ihre Unterkunft
In hervorragender Lage, direkt am Strand, begrüßt das Hotel Merit Cyprus Gardens Holiday Village seine Gäste. Nach Iskele mit einer Reihe an Restaurants und Bars sind es etwa vier Kilometer. Zum Zentrum von Salamis sind es zehn Kilometer. Hier können vtours-Urlauber shoppen und finden diverse Unterhaltungsmöglichkeiten. Die Zimmer sind mit einem WLAN-Zugang ausgestattet. Zudem gibt es ein Buffetrestaurant, das schmackhafte Küche serviert. Für eine erfrischende Abkühlung sorgt ein Außenpool mit Sonnenterrase und Liegen.
Lage
 • am Meer (Sandstrand), Strandnähe
 • Entfernung Ortszentrum: 2-5km
 • Entfernung in die nächste Stadt: 2-5km

Ausstattung
 • Lobby
 • Rezeption (24 Stunden geöffnet); Service-Sprachen: Englisch
 • hoteleigene Parkmöglichkeiten: Parkplatz (inklusive)
 • Serviceangebote gegen Gebühr: WLAN in der Lobby, Friseur, Wäschereiservice
 • Privatstrand, Liegen und Schirme am Strand (inklusive)
 • 1 Swimmingpool

Wohnen
Bungalow Zimmer (BI)
 • Landseite
 • Dusche und WC
 • Zimmerausstattung: Klimaanlage
Bungalow Zimmer, Alleinb. (BIA)
 • Landseite
 • Dusche und WC
 • Zimmerausstattung: Klimaanlage

Essen & Trinken
Angebotene Verpflegungsarten:
ohne Verpflegung
Behindertengerechte Ausstattung
 • Die Reise ist im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet. Bezüglich genauerer Informationen im Hinblick auf Ihre Bedürfnisse wenden Sie sich bitte an unser Service-Center.

Wichtige Hinweise
Bei Anreise über den Flughafen Larnaca (Zypern, EU-Staat), bitten wir Sie um die Beachtung der gesonderten Einreisebestimmungen für Nicht-EU-Bürger. Bitte erkundigen Sie sich im Zweifel bei Ihrer zuständigen konsularischen Vertretung.
Bitte beachten Sie, dass Nur-Hotel-Reiseangebote ausschließlich gültig sind für Reiseteilnehmer, die eine Fluganreise aus Europa nachweisen können.
Sollte das Angebot dennoch in Anspruch genommen werden, kann es vor Ort zu einer Nachzahlungsaufforderung kommen oder die Buchung kann zurückgewiesen werden.
Saison- und witterungsbedingt können vor allem zwischen November und April einige Ausstattungen sowie Serviceleistungen des Hotels, insbesondere im Außenbereich der Anlage, nicht zur Verfügung stehen.
Allgemeine Hoteldaten
 • Hotelort: Famagusta
 • Kategorie der Unterkunft: 4
 • Landeskategorie: Aktuell liegen uns keine Kenntnisse über die Landeskategorie des Hotels vor.
Wichtige Information zum Corona Virus: Aktuell können sich Einreisebestimmungen für das gebuchte Zielland hinsichtlich der Corona Virus Entwicklung auch sehr kurzfristig ändern. Bitte informieren Sie sich vorab sorgfältig über die für Sie aktuell gültigen Einreisebestimmungen über die offiziellen Behörden. Auf der Website vtours.com aktualisieren wir laufend die uns vorliegenden Informationen. Bitte erkundigen Sie sich bis zu Ihrer Abreise regelmäßig über den aktuellen Stand und die Einreisebestimmungen zu Ihrem Urlaubsziel. Coronavirus - aktuelle Hinweise und Einreisebestimmungen Aufgrund der Corona Pandemie kann es zu Änderungen und Einschränkungen im Einrichtungs- und Service-Angebot des Hotels kommen. Dies kann z.B. Rezeptionszeiten, geänderte Restaurant-Konzepte, fehlende/eingeschränkte Wellness Angebote & Animation, sowie die Mini-Club-Betreuung betreffen. Achtung: Bitte beachten Sie, dass der Check-In am Flughafen bei einigen Fluggesellschaften kostenpflichtig ist. Freigepäck und Verpflegung während des Fluges können je nach Fluggesellschaft variieren. Informationen erhalten Sie im Servicebereich unter Rund um die Reise bei Informationen zu Fluggesellschaften vtours Gepäckinformationen. Wir möchten Sie darauf aufmerksam machen, dass Sie am Ankunftstag ab 15 Uhr (örtliche Abweichung vorbehalten) in Ihr Hotel einchecken können. An Ihrem Abreisetag können Sie Ihr Zimmer bis 11 Uhr (örtliche Abweichung vorbehalten) nutzen. Bitte beachten Sie, dass es bei Nur-Hotel-Buchungen vorkommen kann, dass der Hotelier einen Nachweis der Anreise aus einem EU-Land oder der Schweiz fordert. Sollte ein derartiger Nachweis nicht gelingen, kann es vorkommen, dass der Hotelier Nachzahlungsforderungen stellt oder die Buchung nicht akzeptiert. Bitte beachten Sie, dass die vtours Hotelbeschreibung für Ihre Buchung relevant ist! Es ist möglich, dass in Einzelfällen nicht alle Veranstalter Hotelbeschreibungen ausweisen oder es entscheidende Unterschiede in den beschriebenen Leistungen gibt. Bei Stornierungen und Umbuchungen gelten unsere Allgemeinen Geschäftsbedingungen, unabhängig von möglichen Einschränkungen durch die Corona-Pandemie. Damit Sie aber in diesen Zeiten langfristig planen können, bieten wir Ihnen unsere FLEX-Angebote an: Kostenfreie Umbuchungen und Stornierungen nur 50 Euro bis 15 Tage vor Abreise. Die Angebote sind entsprechend mit „FLEX“ gekennzeichnet Feb. 2022
Feb. 2022]]>

Cyprus

Ostrov slnka a bohyne lásky Afrodity, patrí svojou rozlohou k trom najväčším ostrovom vynárajúcim sa nad modrú hladinu Stredozemného mora. Preslávil sa 9 tisíc ročnou históriou a slávnymi antickými legendami, najznámejšia je o bohyni lásky Afrodite, ktorá sa zrodila z morskej peny pri skalách na južnom pobreží.

Hlavné mesto: Nikózia
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Severný Cyprus

Severný Cyprus je druhá časť ostrova, ktorá je pod kontrolou Tureckej republiky. Kilometre panenských pláží s jemným zlatistým pieskom lemujú pobrežia pokojných zátok Famagusta Bay, výbežok Karpas a stredisko Bafra, ktoré je známe výstavbou luxusných hotelov a kasín na jednej z najkrajších pláží ostrova. Let z Bratislavy alebo Košíc do Ercanu trvá približne 3 hodiny a 40 minút. Transfer do strediska Bafra trvá asi 60 minút.