Merit Cyprus Gardens Holiday Village

Cyprus, Severný Cyprus, Bafra
od432 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Merit Cyprus Gardens Holiday Village 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Nachádza sa priamo na verejnej piesočnatej/kamienkovej pláži. Mesto Iskele s obchodmi a reštauráciami je vzdialené asi 4 km. Centrum Salamis s početnými nákupnými a zábavnými zariadeniami je vzdialené cca 10 km. K dispozícii je taxi a minibusové spojenie.

Zariadenie:

Hotelový komplex má celkovo 99 izieb typu bungalov rozložených v niekoľkých dvojpodlažných budovách. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, posedením a WLAN (vrátane), ako aj bufetová reštaurácia s vonkajšou terasou, bary, práčovňa a lekárska služba (hodinová). V dobre udržiavanom vonkajšom areáli sa nachádzajú 2 sladkovodné bazény so slnečnou terasou (v závislosti od počasia). Slnečníky, ležadlá a vankúše sú v cene v závislosti od počasia pri bazéne a na pláži, osušky za zálohu. Pre mladších hostí je k dispozícii integrovaný detský bazén (v závislosti od počasia). Kreditné karty: VISA, Mastercard.

Kategória: Boutique hotel

Šport za poplatok:

Masážna stanica v záhrade (od júla) a rôzne vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov.

Dvojitá izba:

Príťažlivé a komfortne zariadené izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, telefónom, TV so satelitným príjmom, minichladničkou, klimatizáciou (hodinová, centrálne ovládaná) a balkónom (dvojlôžková izba). Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu (D1).

all inclusive:

  • Raňajky, obedy a večere formou bufetu Občerstvenie počas dňa, popoludňajšia káva, čaj a pečivo Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 22:00 hod.
  • Hard tenisový kurt vrátane vybavenia (svetlomet za poplatok), volejbal, basketbal, šípky, stolný tenis, gymnastika, aerobik, vodný aerobik, fitness, sauna
]]>
Lage:

Direkt am öffentlichen Sand-/Kiesstrand gelegen. Der Ort Iskele mit Geschäften und Restaurants ist ca. 4 km enfernt. Das Zentrum von Salamis mit zahlreichen Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten erreichen Sie nach ca. 10 km. Taxi- und Minibusverbindungen vorhanden.

Ausstattung:

Die Hotelanlage verfügt über insgesamt 99 bungalowähnliche Zimmer, die sich auf mehrere zweistöckige Gebäude verteilen. Zu den Einrichtungen gehören Empfangshalle mit Rezeption, Sitzgelegenheiten und WLAN (inklusive) sowie Buffetrestaurant mit Außenterrasse, Bars, Wäscheservice und Arzt-Service (stundenweise). In der gepflegten Außenanlage befinden sich 2 Süßwasser-Swimmingpools mit Sonnenterrasse (alles wetterabhängig). Sonnenschirme, Liegen und Auflagen sind je nach Wetterlage am Pool und am Strand inklusive, Badetücher gegen Kaution. Für die kleinen Gäste gibt es ein integriertes Kinderbecken (wetterabhängig). Kreditkarten: VISA, Mastercard.

Landeskategorie: Boutique Hotel

Sport gegen Gebühr:

Massagestation im Garten (ab Juli) sowie am Strand diverse Wassersportmöglichkeiten durch lokale Anbieter.

Doppelzimmer:

Die ansprechend und komfortabel eingerichteten Zimmer sind ausgestattet mit Bad oder Dusche/WC, Telefon, Sat.-TV, Minikühlschrank, Klimaanlage (stundenweise, zentral gesteuert) und Balkon (DZ). Einzelzimmer sind Doppelzimmer zur Alleinbenutzung (D1).

All Inclusive:

  • Frühstück, Mittag- und Abendessen in BuffetformTagsüber Snacks, nachmittags Kaffee, Tee und GebäckLokale alkoholische und alkoholfreie Getränke von 10.00 - 22.00 Uhr
  • Tennishartplatz inklusive Ausrüstung (Flutlicht gegen Gebühr), Volleyball, Basketball, Darts, Tischtennis, Gymnastik, Aerobic, Wassergymnastik, Fitnessraum, Sauna
]]>

Cyprus

Ostrov slnka a bohyne lásky Afrodity, patrí svojou rozlohou k trom najväčším ostrovom vynárajúcim sa nad modrú hladinu Stredozemného mora. Preslávil sa 9 tisíc ročnou históriou a slávnymi antickými legendami, najznámejšia je o bohyni lásky Afrodite, ktorá sa zrodila z morskej peny pri skalách na južnom pobreží.

Hlavné mesto: Nikózia
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Severný Cyprus

Severný Cyprus je druhá časť ostrova, ktorá je pod kontrolou Tureckej republiky. Kilometre panenských pláží s jemným zlatistým pieskom lemujú pobrežia pokojných zátok Famagusta Bay, výbežok Karpas a stredisko Bafra, ktoré je známe výstavbou luxusných hotelov a kasín na jednej z najkrajších pláží ostrova. Let z Bratislavy alebo Košíc do Ercanu trvá približne 3 hodiny a 40 minút. Transfer do strediska Bafra trvá asi 60 minút.