Hotel Slaven

Chorvátsko, Kvarner, Selce
od339 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Hotel Slaven - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Nachádza sa asi 100 metrov od pláže.

Vlastnosti:
Rovnako ako do domu je cestujúci v celkom 209 izieb vítané. Vo verejných priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku ubytovanie.

Ubytovanie:
K dispozícii je klimatizácia v izbách pre pohodlné vnútornú klímu. Štandardné funkcie väčšiny izieb má balkón, ktorý vás pozýva na leňošenie. Na peknom prostredí v mnohých jednotkách majú tiež výhľad na oceán je uvádzaný. Najlepšia dovolenka pohodlie vybavené telefónom, TV a Wi-Fi. V kúpeľni, vybavené sprchou, sušičom vlasov.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné rekreačných športových a zábavných zariadení hoteli sú k dispozícii. Ktorá sa má zaplatiť za možnosťami trávenia voľného času v dome patrí minigolf a stolný tenis.

Stravovanie:
V gastronomickej oblasti je bar. Môžete si rezervovať polpenziu. Na raňajky a večere sa podávajú pestré švédske stoly.]]>
Lage:
Das Hotel liegt ungefähr 100 m vom Strand entfernt.

Ausstattung:
Gerne heißt das Haus die Reisenden in den insgesamt 209 Zimmern willkommen. In den öffentlichen Bereichen steht den Gästen WiFi zur Verfügung. Wer mit dem eigenen Fahrzeug anreist, kann es auf dem Parkplatz der Unterbringung abstellen.

Unterbringung:
Eine Klimaanlage sorgt in den Zimmern für ein behagliches Raumklima. Zur Standardausstattung der meisten Zimmer gehört ein Balkon, der zum Verweilen einlädt. Für ein schönes Ambiente in vielen Unterkünften sorgt auch der Meerblick. Besten Urlaubskomfort bieten ein Telefon, ein TV-Gerät und WiFi. Im Badezimmer, ausgestattet mit einer Dusche, ist ein Haartrockner vorhanden.

Sport/Unterhaltung:
Zur flexiblen Freizeitgestaltung stehen die Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten des Hotels zur Auswahl. Zu den gebührenpflichtigen Möglichkeiten der Freizeitgestaltung in dem Haus gehören Minigolf und Tischtennis.

Verpflegung:
Der gastronomische Bereich wartet mit einer Bar auf. Es kann Halbpension gebucht werden. Ein abwechslungsreiches Buffet wird zum Frühstück und Abendessen zusammengestellt.]]>

Chorvátsko

Chorvátske pobrežie Jadranu sa opätovne stalo najnavštevovanejším dovolenkovým cieľom našincov, ktorí sa radi vracajú do svojich obľúbených letovísk, alebo objavujú nepoznané strediská, ktorými sa malebné členité pobrežie môže smelo popýšiť.

Hlavné mesto: Zagreb
Časový posun: 0
Mena: Chorvátska kuna
Kurz: 1€ = 7.5345 HRK
Čítaj viac

Kvarner

Kvarner  je región v severnej časti Jadranského mora, medzi Istriou a severnou Dalmáciou v Chorvátsku. Jadranské more v zime ohrieva a v lete ochladzuje ostrovy i pobrežie. Kvarner bol po dlhé storočia pod priamym vplyvom chorvátskych vládcov. Práve kvôli tomu tu môžeme nájsť rysy a zaujímavosti chorvátskej kultúry, ktorá nebola až natoľko ovplyvnená ostatnými krajinami. Zachovala sa tu veľa pamiatok v hlaholike a typickým rysom oblasti je záľuba v karnevaloch. Tie prebiehajú začiatkom júla, takže môžu byť aj spestrením dovolenky v Chorvátsku