Valamar Club Tamaris Resort

Chorvátsko, Istria, Poreč
od437 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Valamar Club Tamaris Resort 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Rezort má 313 izieb so štyrmi poschodiami a dvoma výťahmi v hlavnej budove a 108 apartmánov a víl v prístavbách Casa Agava, Casa Palma a Tamaris Villas. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, hotelová reštaurácia, à la carte reštaurácia na pláži (jún – september), istrijská krčma (jún – september), bazén a lobby bar každý s terasou, sladkovodný bazén s vodnými efektmi a tobogánom, tu sú zahrnuté ležadlá, slnečníky, uteráky a sprchy. V celom hoteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Vila 2 spálne morská strana: Vily sa nachádzajú v prístavbe Tamaris Villas a majú 2 spálne a obývaciu izbu s pohovkou, ako aj 2 kúpeľne (1x s vaňou a 1x so sprchou). Sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, minichladničkou (doplňovanie za poplatok a na vyžiadanie), kuchynským kútom s rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a umývačkou riadu ako aj terasou alebo balkónom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zahrnuté v cene (V2).
Vila s terasou pri mori: Vily s rozlohou cca 55 m² majú spálňu s 2 samostatnými lôžkami, ako aj obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou, kúpeľňu s vaňou, sušič vlasov, telefón, klimatizáciu, LCD TV so satelitným príjmom, minichladničku (náplň pre za poplatok a na vyžiadanie), šatňa, kuchyňa s rýchlovarnou kanvicou, kuchynským a jedálenským riadom, mikrovlnná rúra a umývačka riadu a terasa. Posteľná bielizeň a uteráky sú zahrnuté v cene (V2M).

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Zábava: Príležitostne živá hudba, večerná zábava, večerné kino pod holým nebom a slávnostná večera (raz týždenne, jún - september).

Športy v cene: (v závislosti od dostupnosti): Boccia, fitness centrum, minigolf, veľká šachovnica, stolný tenis, chodníky na prechádzky a jogging, nordic walking, volejbal a plážový volejbal, futbal, plážový futbal, hádzaná, basketbal, bedminton a lukostreľba. Požičovňa bicyklov, ako aj plachtenie a surfovanie pre začiatočníkov (jún-september).

Šport za poplatok: (v závislosti od dostupnosti): športové centrum (100 m od hotela, otvorené od apríla do októbra), tenisové kurty a rôzne možnosti vodných športov prostredníctvom poskytovateľov tretích strán.

Program pre deti: detský kútik v reštaurácii, detský bazén, detské ihrisko, kino a samostatná herňa od 1. júna do 15. septembra. Od 15. júna do 1. septembra Maro Club pre rôzne vekové skupiny:
Maro Baby (0-3 roky): Lounge zóna pre relax s rodičmi a Maro Baby Room.
Maro Club (3-7 rokov a 7-12 rokov): detská izba s rôznymi aktivitami a zábavnými programami. Maro Club je otvorený 4 hodiny denne, 6 hodín v hlavnej sezóne.
Teen (12+ rokov): tínedžerská open-air zóna, videohry, športové aktivity (plážový volejbal, stolný tenis, bedminton a pod.), večerný program napr. Napr. plážové párty, diskotéka alebo večer v kine. Go cart alebo paintball je k dispozícii za poplatok a len s rodičmi.

Wellness: V cene sú turecké kúpele, fínska sauna, vonkajšia vírivka, relaxačná miestnosť a jacuzzi. Masáže a procedúry sú k dispozícii vo wellness centre za poplatok.

Hotelové služby: izbová služba za poplatok a parkovanie (zdarma).

Poznámky: Ďalšie kvóty podľa PUYD73.
********
Domáce zvieratá (na vyžiadanie a za poplatok)
********
Detské postieľky sú k dispozícii na vyžiadanie a za poplatok (5 €/deň).

Poznámka 2: VALAMAR TAMARIS RESORT
Lanterna 6
52465 Tar
Tel: +385 52 402 000
Fax: +385 52 402 091]]>
Lage: Das Hotel Valamar Tamaris- Tamaris Villas liegt auf der Halbinsel Laterna, ca. 13 km von Porec entfernt. In der Sommersaison steht Ihnen täglich die Bus- und Boots-Verbindungen in die Stadt Porec zur Verfügung. Das Meer mit dem Kies-, Fels-, Sandstrand und Badeplateau (Liegen und Schirme gegen Gebühr) liegt in ca. 100 m Entfernung.

Ausstattung: Das Resort verfügt über 313 Zimmer mit vier Stockwerken und zwei Lifts im Haupthaus sowie 108 Suiten und Villen in den Nebengebäuden Casa Agava, Casa Palma und Tamaris Villas. Zu den Einrichtungen zählen die Empfangshalle mit Rezeption, Hotelrestaurant, À-la-carte-Restaurant am Strand (Juni-September), Istrian Taverne (Juni-September), Pool- und Lobbybar je mit Terrasse, Süßwasser Swimmingpool mit Wassereffekten und Wasserrutsche, hier sind Liegen, Sonnenschirmen, Handtücher und Duschen inklusive. Wi-Fi steht Ihnen im gesamten Hotel kostenlos zur Verfügung.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Villa 2 Schlafzimmer Meerseite: Die Villen liegen im Nebengebäude Tamaris Villas und verfügen über 2 Schlafzimmer und ein Wohnzimmer mit Sofa sowie 2 Badezimmer (1x mit Badewanne und 1 x mit Dusche). Sie sind ausgestattet mit Klimaanlage, Sat.-TV, Minikühlschrank (Auffüllen gegen Gebühr und Anfrage), Kitchenette mit Wasserkocher, Mikrowelle und Geschirrspüler sowie einer Terrasse oder Balkon. Bettwäsche und Handtücher sind inklusive(V2).
Villa Meerseite Terrasse: Die Villen ca. 55 m² verfügen über ein Schlafzimmer mit 2 Einzelbetten, sowie ein Wohnzimmer mit Schlafsofa, Badezimmer mit Badewanne, Föhn, Telefon, Klimaanlage, LCD Sat.-TV, Minikühlschrank (Auffüllen gegen Gebühr und Anfrage), Garderobe, Küche mit Wasserkocher, Koch- und Essgeschirr, Mikrowelle und Spülmaschine und Terrasse. Bettwäsche und Handtücher sind inklusive (V2M).

Landeskategorie: 4 Sterne

Unterhaltung: Gelegentlich Livemusik, Abendunterhaltung, Open-Air-Kinoabend und Gala Dinner (1x pro Woche, Juni-September).

Sport inklusive: (nach Verfügbarkeit): Boccia, Fitnesscenter, Minigolf, großes Schachbrett, Tischtennis, Spazier- und Joggingwege, Nordic Walking, Volley- und Beachvolleyball, Fußball, Strandfußball, Handball, Basketball, Badminton und Bogenschießen. Fahrradverleih sowie Segeln und Surfen für Anfänger (Juni-September).

Sport gegen Gebühr: (nach Verfügbarkeit): Sportzentrum (100 m von Hotel, geöffnet von April bis Oktober), Tennisplätze sowie diverse Wassersportmöglichkeiten durch Fremdanbieter.

Kinderprogramm: Kinderecke im Restaurant, Kinderbecken, Kinderspielplatz, Kino und ein separates Spielzimmer vom 1.6-.15.9. Vom 15.6.-1.9. Maro Club für verschiedene Altersgruppen:
Maro Baby (0-3 Jahre): Loungezone zum Relaxen mit Eltern und Maro Baby Room.
Maro Club (3-7 Jahre und 7-12 Jahre): Kinderraum mit verschiedenen Aktivitäten und Unterhaltungsprogrammen. Der Maro Club ist 4 Stunden pro Tag geöffnet, in der Hochsaison 6 Stunden.
Teen (12+ Jahre): Teenager-Open-Air-Zone, Videospiele, Sportaktivitäten (Beachvolleyball, Tischtennis, Badminton, etc.), Abendprogramm z. B. Strandparties, Disco oder Kinoabend. Gegen Gebühr und nur mit den Eltern wird Go Cart oder Paintball angeboten.

Wellness: Türkisches Bad, Finnische Sauna, Whirlpool im Freien, Entspannungsraum und der Whirlpool sind inklusive. Massagen und Anwendungen sind im Wellnesszentrum gegen Gebühr.

Hotelservice: Zimmerservice gegen Gebühr sowie Parken (kostenlos).

Hinweise: Weitere Kontingente unter PUYD73.
********
Haustiere (Auf Anfrage und gegen Gebühr)
********
Babybetten sind auf Anfrage und gegen Gebühr (5 €/Tag).

Hinweis 2: VALAMAR TAMARIS RESORT
Lanterna 6
52465 Tar
Tel: +385 52 402 000
Fax: +385 52 402 091]]>

Chorvátsko

Chorvátske pobrežie Jadranu sa opätovne stalo najnavštevovanejším dovolenkovým cieľom našincov, ktorí sa radi vracajú do svojich obľúbených letovísk, alebo objavujú nepoznané strediská, ktorými sa malebné členité pobrežie môže smelo popýšiť.

Hlavné mesto: Zagreb
Časový posun: 0
Mena: Chorvátska kuna
Kurz: 1€ = 7.5245 HRK
Čítaj viac

Istria

Je to skutočná "terra magica" (magická zem),obdarená panensky nedotknutou prírodou, posilňovaná bórou a mistrálom. Oblasť je voňajúca šalviou a levadu+ou, ospalá od pínií, slamíh a tamianu, s ideálnou klímou, kde sezóna trvá 5 mesiacov.