Valamar Club Tamaris

Chorvátsko, Istria, Poreč
od424 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Valamar Club Tamaris 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Hotel má 313 izieb so štyrmi poschodiami a dvoma výťahmi v hlavnej budove, ako aj 108 apartmánov a víl v prístavbách Casa Agava, Casa Palma a Tamaris Villas. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, hotelová reštaurácia, à la carte reštaurácia na pláži (jún – september), istrijská krčma (jún – september), bazén a lobby bar každý s terasou, sladkovodný bazén s vodnými efektmi a tobogánom, tu sú zahrnuté ležadlá, slnečníky, uteráky a sprchy. V celom hoteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba Superior: Izby (DSU) sa nachádzajú v hlavnej budove a sú vybavené sprchou/WC, klimatizáciou, telefónom, SAT TV, sušičom vlasov, Wi-Fi (zdarma), minibarom (za poplatok), trezorom a balkón. Možné rezervovať aj na jedno použitie s balkónom (DSE).
Superior morská strana: Tieto izby majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby Superior a nachádzajú sa na strane mora a majú balkón. Možnosť rezervácie aj na jedno použitie s balkónom (SIS).
Rodinné izby superior: Pozostávajú z dvoch dvojlôžkových izieb superior so spojovacími dverami a balkónom (F2U).
Family Suite Superior: Rodinné suity (cca 38-40 m²) sa nachádzajú v prístavbách Casa Agava (2FF) a Casa Palma (ASF) a pozostávajú zo spálne a obývacej izby a sú vybavené sprchou alebo vaňou/WC, fén, klimatizácia/ kúrenie, trezor, detektor dymu, telefón s priamou voľbou, Wi-Fi, LCD TV so satelitným príjmom s detským programom, minibar (za poplatok) a balkón.
Vila s balkónom alebo terasou pri mori: Vily sa nachádzajú v prístavbe Tamaris Villas a majú 2 spálne a obývaciu izbu s pohovkou, ako aj 2 kúpeľne (1x s vaňou a 1x so sprchou). Sú vybavené klimatizáciou, satelitnou TV, mini chladničkou, kuchynským kútom, mikrovlnnou rúrou a umývačkou riadu, ako aj terasou alebo balkónom s výhľadom na more (V2).
Vila Premium Sea Side Terrace: S podobnými vlastnosťami ako vily na strane mora majú vily Premium terasu na strane mora (VA2).

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Bohaté raňajky, obedy a večere formou bufetu v reštaurácii Mediterraneo. Vo večernom bufete sa pravidelne konajú tematické večery ako istrijský, chorvátsky, stredomorský alebo burgerový večer. Nápoje z nápojovej stanice, ako aj miestne víno a pivo, voda a nealkoholické nealkoholické nápoje sú v cene obeda a večere. Počas dňa je zahrnuté aj vybrané ľahké občerstvenie a nápoje v „Istrijskej krčme“. Lobby a bar pri bazéne vás tiež pozývajú na chladené nápoje počas dňa. Maro Club: Pre deti do 12 rokov sú počas dňa zahrnuté nealkoholické nápoje z nápojového automatu v bare a zmrzlina.

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Zábava: Príležitostná živá hudba, večerná zábava,

Šport v cene: (podľa dostupnosti): fitness centrum, veľká šachovnica, chodníky na prechádzky a jogging, volejbal a plážový volejbal, futbal, plážový futbal, hádzaná, basketbal. Požičovňa bicyklov.

Šport za poplatok: (v závislosti od dostupnosti): športové centrum (100 m od hotela, otvorené od apríla do októbra), tenisové kurty a rôzne možnosti vodných športov prostredníctvom poskytovateľov tretích strán. Boccia, minigolf a stolný tenis.

Program pre deti: detský bazén, detské ihrisko, kino a samostatná herňa od 1. júna do 15. septembra. Od 15. júna do 1. septembra Maro Club pre rôzne vekové skupiny:
Maro Baby (0-3 roky): Lounge zóna pre relax s rodičmi a Maro Baby Room.
Maro Club (3-7 rokov a 7-12 rokov): detská izba s rôznymi aktivitami a zábavnými programami. Maro Club je otvorený 4 hodiny denne, 6 hodín v hlavnej sezóne.
Teen (12+ rokov): tínedžerská open-air zóna, videohry, športové aktivity (plážový volejbal, stolný tenis, bedminton a pod.), večerný program napr. Napr. plážové párty, diskotéka alebo večer v kine. Go cart alebo paintball je k dispozícii za poplatok a len s rodičmi.

Wellness: V cene sú turecké kúpele, fínska sauna, vonkajšia vírivka, relaxačná miestnosť a jacuzzi. Masáže a procedúry sú k dispozícii vo wellness centre za poplatok.

Hotelové služby: izbová služba za poplatok a parkovanie (zdarma).

Poznámky: Ďalšie kvóty podľa PUYD18.
**
Detské postieľky sú k dispozícii na vyžiadanie a za poplatok (5 €/deň).
*****************************
Domáce zvieratá sú povolené. Registrácia vopred je povinná. Stojí 30 € na deň, platí sa na mieste.

Poznámka 2: VALAMAR TAMARIS RESORT
Lanterna 6
52465 Tar
Tel: +385 52 402 000
Fax: +385 52 402 091]]>
Lage: Das Hotel Valamar Tamaris liegt auf der Halbinsel Laterna, ca. 13 km von Porec entfernt. In der Sommersaison steht Ihnen täglich die Bus- und Boots-Verbindungen in die Stadt Porec zur Verfügung. Das Meer mit dem Kies-, Fels-, Sandstrand und Badeplateau (Liegen und Schirme gegen Gebühr) liegt in ca. 100 m Entfernung.

Ausstattung: Das Hotel verfügt über 313 Zimmer mit vier Stockwerken und zwei Lifts im Haupthaus sowie 108 Suiten und Villen in den Nebengebäuden Casa Agava, Casa Palma und Tamaris Villas. Zu den Einrichtungen zählen die Empfangshalle mit Rezeption, Hotelrestaurant, À-la-carte-Restaurant am Strand (Juni-September), Istrian Taverne (Juni-September), Pool- und Lobbybar je mit Terrasse, Süßwasser Swimmingpool mit Wassereffekten und Wasserrutsche, hier sind Liegen, Sonnenschirmen, Handtücher und Duschen inklusive. Wi-Fi steht Ihnen im gesamten Hotel kostenlos zur Verfügung.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer Superior: Die Zimmer (DSU) liegen im Haupthaus und sind mit Dusche/WC, Klimaanlage, Telefon, Sat.-TV, Föhn, Wi-Fi (kostenlos), Minibar (gegen Gebühr), Safe und einem Balkon ausgestattet. Auch zur Alleinbenutzung mit Balkon buchbar (DSE).
Superior Meerseite: Bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Superior sind diese Zimmer zur Meerseite gelegen und auch mit Balkon. Auch zur Alleinnutzung mit Balkon (SIS) buchbar.
Familienzimmer Superior: Sie bestehen aus zwei Doppelzimmer Superior mit Verbindungstür und Balkon (F2U).
Familiensuite Superior: Die Familiensuiten (ca. 38-40 m²) liegen in den Nebengebäuden Casa Agava (2FF) und Casa Palma (ASF) und bestehen aus einem Schlaf- und Wohnzimmer und sind ausgestattet mit Dusche oder Bad/WC, Föhn, Klimaanlage/Heizung, Safe, Rauchmelder, Direktwahl-Telefon, Wi-Fi, LCD Sat.-TV mit Kinderprogramm, Minibar (gegen Gebühr) und Balkon.
Villa Meerseite Balkon oder Terrasse: Die Villen liegen im Nebengebäude Tamaris Villas und verfügen über 2 Schlafzimmer und ein Wohnzimmer mit Sofa sowie 2 Badezimmer (1x mit Badewanne und 1 x mit Dusche). Sie sind ausgestattet mit Klimaanlage, Sat.-TV, Minikühlschrank, Kitchenette, Mikrowelle und Geschirrspüler sowie einer Terrasse oder Balkon und liegen zur Meerseite (V2).
Villa Premium Meerseite Terrasse: Bei ähnlichen Austattungselementen wie die Villen Meerseite verfügen die Villen Premium über eine Terrasse zur Meerseite (VA2).

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Reichhaltiges Frühstücks-, Mittags- und Abendbuffet im Mediterraneo Restaurant. Beim Abendbuffet regelmäßige Mottoabende wie istrische, kroatische, mediterrane oder Burger night. Zum Mittag- und Abendessen sind Getränke von der Getränkestation sowie lokaler Wein und lokales Bier, Wasser und alkoholfreie Softgetränke inklusive. Tagsüber ausgewählte leichte Snacks und Getränke an der "Istrian Tavern" ebenfalls inklusive. Die Lobby sowie die Poolbar laden ebenfalls tagsüber zu kühlen Getränken ein. Maro Club: Für Kinder bis 12 Jahren sind tagsüber Erfrischungsgetränke aus dem Getränkeautomaten an der Bar sowie Eis inklusive.

Landeskategorie: 4 Sterne

Unterhaltung: Gelegentlich Livemusik, Abendunterhaltung,

Sport inklusive: (nach Verfügbarkeit):Fitnesscenter, großes Schachbrett, Spazier- und Joggingwege,, Volley- und Beachvolleyball, Fußball, Strandfußball, Handball, Basketball. Fahrradverleih.

Sport gegen Gebühr: (nach Verfügbarkeit): Sportzentrum (100 m von Hotel, geöffnet von April bis Oktober), Tennisplätze sowie diverse Wassersportmöglichkeiten durch Fremdanbieter. Boccia, Minigolf und Tischtennis.

Kinderprogramm: Kinderbecken, Kinderspielplatz, Kino und ein separates Spielzimmer vom 1.6-.15.9. Vom 15.6.-1.9. Maro Club für verschiedene Altersgruppen:
Maro Baby (0-3 Jahre): Loungezone zum Relaxen mit Eltern und Maro Baby Room.
Maro Club (3-7 Jahre und 7-12 Jahre): Kinderraum mit verschiedenen Aktivitäten und Unterhaltungsprogrammen. Der Maro Club ist 4 Stunden pro Tag geöffnet, in der Hochsaison 6 Stunden.
Teen (12+ Jahre): Teenager-Open-Air-Zone, Videospiele, Sportaktivitäten (Beachvolleyball, Tischtennis, Badminton, etc.), Abendprogramm z. B. Strandparties, Disco oder Kinoabend. Gegen Gebühr und nur mit den Eltern wird Go Cart oder Paintball angeboten.

Wellness: Türkisches Bad, Finnische Sauna, Whirlpool im Freien, Entspannungsraum und der Whirlpool sind inklusive. Massagen und Anwendungen sind im Wellnesszentrum gegen Gebühr.

Hotelservice: Zimmerservice gegen Gebühr sowie Parken (kostenlos).

Hinweise: Weitere Kontingente unter PUYD18.
**
Babybetten sind auf Anfrage und gegen Gebühr (5 €/Tag).
**************************
Haustiere sind erlaubt. Anmeldung vorab zwingend erforderlich. Kosten pro Tag 30,- € zahlbar vor Ort.

Hinweis 2: VALAMAR TAMARIS RESORT
Lanterna 6
52465 Tar
Tel: +385 52 402 000
Fax: +385 52 402 091]]>

Chorvátsko

Chorvátske pobrežie Jadranu sa opätovne stalo najnavštevovanejším dovolenkovým cieľom našincov, ktorí sa radi vracajú do svojich obľúbených letovísk, alebo objavujú nepoznané strediská, ktorými sa malebné členité pobrežie môže smelo popýšiť.

Hlavné mesto: Zagreb
Časový posun: 0
Mena: Chorvátska kuna
Kurz: 1€ = 7.5245 HRK
Čítaj viac

Istria

Je to skutočná "terra magica" (magická zem),obdarená panensky nedotknutou prírodou, posilňovaná bórou a mistrálom. Oblasť je voňajúca šalviou a levadu+ou, ospalá od pínií, slamíh a tamianu, s ideálnou klímou, kde sezóna trvá 5 mesiacov.