SuneoClub Odessos

Bulharsko, Zlaté Piesky
od291 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

4.15 - vynikajúce
4
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

SuneoClub Odessos 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Hotel má 183 izieb, ktoré sú rozložené na celkových 9 poschodiach. K dispozícii je recepcia, výťahy, vstupná hala s lobby barom, hotelová reštaurácia a terasa, krytý bazén a kúpeľné a wellness centrum. V hotelovej záhrade sa nachádzajú 2 bazény (jeden s tobogánom) s barom pri bazéne a grilom. Pri bazéne sú lehátka, vankúše, uteráky a slnečníky.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Vkusne zariadené dvojlôžkové izby majú kúpeľňu s vaňou / sprchou / WC, sušič vlasov, káblovú TV, telefón (za poplatok), sklápacie kreslo, klimatizáciu, chladničku, požičovňu trezoru, set na prípravu kávy a čaju (denné doplňovanie) a balkón . Možno rezervovať ako dvojlôžkovú izbu na jedno použitie alebo ako super ekonomickú izbu (prízemie s terasou).
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Dvojlôžková izba s výhľadom na more má rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale nachádza sa na 5. poschodí a má väčší a zariadený balkón s výhľadom na more.
Suita Junior: Suity Junior sú priestrannejšie s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby a majú rozkladaciu pohovku pre 2 osoby alebo 2 rozkladacie pohovky v izbe.
Apartmán s 1 spálňou: Apartmány s 1 spálňou pozostávajú z obývacej izby / spálne s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby alebo 2 kresiel a samostatnej spálne s manželskou posteľou, ktorá je rovnako vybavená ako dvojlôžkové izby.
Dvojlôžková izba superior: Dvojlôžkové izby superior sú vybavené ako dvojlôžková izba s výhľadom na more, ale majú v izbe ďalšiu samostatnú posteľ.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, samostatný detský bufet. Tematický bufet dvakrát týždenne. Polnočné občerstvenie do 23:00 - polnoci. Skoré ranné občerstvenie od 4:00 do 6:00. Zmrzlina od cca 12:00 do 14:00 a 18:30 do 21:00 od 10:30 do 12:00 a 15:00 do 17:30, gril, hranolky a zelenina v snack bare v areáli bazéna. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 vo vstupnej hale a v bare pri bazéne.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: 6x týždenne denné a večerné animácie, kvízové ​​hry, tanečné a večerné predstavenia.

Športy v cene: stolný tenis, šípky a vodný aerobik, telocvičňa

Šport za poplatok: biliard, požičovňa bicyklov.

Program pre deti: detský bazén v krytom bazéne, detský bazén, detské ihrisko v hotelovej záhrade, miniklub (4-12 rokov), zábava pre deti a mini diskotéka.

Wellness: Kúpeľné a wellness centrum s parným kúpeľom, saunou, masážami, kozmetikou a lekárskou starostlivosťou je k dispozícii za poplatok.

Hotelová služba: zmenáreň, parkovisko za poplatok.
Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo vstupnej hale a v hotelových izbách.
Na recepcii si môžete prenajať trezor
Zdarma osušky k bazénu

Poznámky: Hostia all inclusive nosia počas pobytu v hoteli náramok.
Domáce zvieratá nie sú povolené.

Poznámka 2: Kontakt:
Park Hotel Odessos
Tel.: +359 52 382 000
Fax: +359 52 382 010
V katalógu „Ciele Slnka“ leto 2021 na strane 24.

Sezónna poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovateľskej sezóny (najmä v apríli a na konci októbra) môžu hotely a komplexy klubov niekedy obmedziť svoj zábavný a voľnočasový program (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) z dôvodu nízkeho počtu hostí.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.]]>
Lage: Das Park Hotel Odessos liegt eingebettet in einem wunderschönen Garten, umgeben von schattenspendenden Bäumen und ist nur ca. 200m vom Sandstrand entfernt. Das Zentrum mit seinen zahlreichen Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten erreichen Sie nach wenigen Gehminuten.Transferzeit vom/zum Flughafen ca. 40 Minuten.

Ausstattung: Das Hotel verfügt über 183 Zimmer, welche sich auf insgesamt 9 Etagen verteilen. Zur Ausstattung gehören eine Rezeption, Lifte, eine Lobby mit Lobbybar, ein Hotelrestaurant und Terrasse, ein Hallenbad sowie ein Spa- & Wellnesscenter. Im Hotelgarten gibt es 2 Swimmingpools (einer mit Wasserrutsche) mit Poolbar & BBQ. Liegen, Auflagen, Badetücher und Schirme sind am Pool inklusive.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer: Die geschmackvoll eingerichteten Doppelzimmer verfügen über Bad/Dusche/WC, Föhn, Kabel-TV, Telefon (gegen Gebühr), Schlafsessel, Klimaanlage, Kühlschrank, Mietsafe, Kaffee- und Teeset (tägliche Auffüllung) und einen Balkon. Auch als Doppelzimmer zur Alleinbenutzung oder als Super Sparzimmer (Erdgeschoss mit Terrasse) buchbar.
Doppelzimmer Meerblick: Doppelzimmer Meerblick verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer, befinden sich jedoch in der 5. Etage und haben einen größeren und möblierten Balkon mit Meerblick.
Juniorsuite: Die Juniorsuiten sind bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer geräumiger und verfügen über eine Doppelschlafcouch oder 2 Schlafsessel im Zimmer.
Appartement 1 Schlafzimmer: Die Appartements 1 Schlafzimmer bestehen bei sonst gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer aus einem Wohnschlafraum mit einer Doppelschlafcouch oder 2 Schlafsesseln und einem separatem Schlafzimmer mit Doppelbett.
Doppelzimmer Superior: Die Doppelzimmer Superior sind ausgestattet wie die Doppelzimmer Meerblick, haben jedoch zusätzlich ein weiteres Einzelbett im Zimmer.

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform, separates Kinderbuffet. 2x wöchentlich Themenbuffet. Mitternachtssnack bis 23-00 Uhr. Snack am frühen Morgen von 4-6 Uhr. Eis von ca. 12-14 Uhr und 18:30-21 Uhr im Hauptrestaurant. Snacks von 10:30-12 Uhr und 15-17:30 Uhr, Barbecue, Pommes Frites und Gemüse an der Snackbar im Poolbereich. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke von ca. 10-23 Uhr an der Lobby- und Poolbar.

Landeskategorie: 4 Sterne

Unterhaltung: 6x pro Woche Tages- und Abendanimation, Quizspiele, Tanz & Abendshows.

Sport inklusive: Tischtennis, Darts & Wassergymnastik, Gym

Sport gegen Gebühr: Billard, Fahrradverleih.

Kinderprogramm: Kinderbecken im Hallenbad, Kinderpool, Kinderspielplatz im Garten des Hotels, Miniclub (4-12 Jahre), Kinderanimation & Minidisco.

Wellness: Der Spa- & Wellnessbereich mit Dampfbad, Sauna, Massagen, Kosmetik und medizinischer Betreuung stehen gegen Gebühr zur Verfügung.

Hotelservice: Geldwechselstube, Parkplatz gegen Gebühr.
Wi-Fi in der Lobby und auf den Hotelzimmern kostenlos.
Mietsafe an der Rezeption
Pooltücher kostenlos

Hinweise: All Inclusive-Gäste tragen während ihres Hotelaufenthaltes ein Armband.
Die Mitnahme von Haustieren ist nicht gestattet.

Hinweis 2: Kontakt:
Park Hotel Odessos
Tel.: +359 52 382 000
Fax: +359 52 382 010
Im Katalog "Sonnenziele" Sommer 2021 auf Seite 24.

Saisonhinweis: Beachten Sie bitte, dass außerhalb der Hauptreisezeit (insbesondere in den Monaten April und Ende Oktober) die Hotels und Clubanlagen ihr Unterhaltungs- und Freizeitprogramm (z. B. Animation, Miniclub oder Wassersportangebote) wegen der dann geringen Gästeanzahl mitunter etwas einschränken können.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>

Recenzie na SuneoClub Odessos

Celkové hodnotenie na SuneoClub Odessos je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
4.15
Hodnotené 42x
Pláž:
Jedlo a nápoje:
Rodina:
Hotel:
Lokalita:
Bazén:
Izby:
Služby:
Šport:
Wellness:

Bulharsko

Každý rok sa stále viac a viac turistov vracia do oživených a obnovených bulharských letovísk alebo objavuje tie ešte nepoznané, ktoré v ničom nezaostávajú za známymi strediskami.

Hlavné mesto: Sofija
Časový posun: +1
Mena: Bulharské leva
Kurz: 1€ = 1.9558 BGN