Melia Sunny Beach

Bulharsko
od644 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Melia Sunny Beach 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Rozsiahly hotelový komplex pod novým vedením renomovanej siete Sol Melia pozostáva z 3 stavebných častí s celkom 1025 izbami na 8 alebo 9 poschodiach a množstvom doplnkových zariadení a zariadení. Každý blok má vlastnú lobby s recepciou, zmenáreň (v blokoch A a B), lobby bar, výťahy a má vlastnú bufetovú reštauráciu (v závislosti od sezóny a obsadenosti). Môžete si tu vychutnať raňajky, obedy a večere. V hlavnej sezóne sa často konajú tematické bufety ako: B. Bulharský, španielsky, taliansky alebo medzinárodný.
Hostia môžu očakávať aj indickú špecializovanú reštauráciu „Ravi“ (otvorená v júli a auguste, pondelok – piatok a od cca 18:00 do 21:00 hod.), čínsku reštauráciu „Hot Pot“ (otvorená v júli a auguste, streda až nedeľa a od cca 18:00 do 21:00 hod.) a klasická bavorská pivnica (v júli a auguste od cca 12:00 do 16:00 hod.) s nemeckým čapovaným pivom, klobásou, kyslou kapustou/bravčovým mäsom a vyprážanými zemiakmi. Vonku je ďalší snack bar, viedenská káva so širokým sortimentom koláčov (otvorené v júli a auguste a za poplatok), pizzeria (otvorená v júli a auguste) a mojito kútik (otvorené v júli a auguste).
K dispozícii sú 3 bazény (jeden vyhrievaný od 15.6. - 15.9.) s mini aquaparkom (otvorený od 1.06. - 15.9. s 3 šmykľavkami a tobogánom len pre dospelých), 3 bazény pre deti (z toho 2 s malými tobogány), vyhrievaný krytý bazén a animačné pódium. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú pri bazéne zahrnuté v cene (v závislosti od dostupnosti). Plážový bar "La Spiaggia" sa nachádza na vlastnej hotelovej časti pláže (cca 250 m) (otvorený denne od 1. júna do 15. septembra od cca 10:00 do 16:00). Na pláži sú zahrnuté ležadlá, slnečníky a plážové osušky (od 1. júna do 15. septembra a v závislosti od dostupnosti).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Vkusne zariadené dvojlôžkové izby sú vybavené dlažbou (niektoré aj kobercom), kúpeľňou/WC alebo sprchou/WC, fénom, klimatizáciou, trezorom (v cene), telefónom, SAT TV, mini chladničkou a balkónom. Ubytovanie v bloku A/B alebo C. Možnosť rezervovať aj s bočným výhľadom na more (potom zo 4. poschodia v bloku A/B alebo C) alebo s výhľadom na bazén za príplatok. Izby sú tiež umiestnené v bloku A/B alebo C.
Junior suity: Junior suity (cca 47 m²) ponúkajú kombinovanú obývaciu/spálňovú časť so 4 lôžkami a rozkladacou pohovkou, kúpeľňu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, trezor (v cene), telefón, satelitnú TV, minichladničku a balkón. Obývacia časť a postele sú od seba vizuálne pôsobivo oddelené polovysokým priedelom izieb. Všetky suity Junior majú podlahy s kobercom.
Rodinné izby: Rodinné izby majú 2 oddelené spálne a 2 kúpeľne, s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby. Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na bazén.
Tiež je možné rezervovať podľa BOJA59 ako rodinný apartmán (2FS) alebo s výhľadom na bazén (XF2).

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere so show cooking v 3 hlavných reštauráciách "Nessebar", "Estrellas Ibericas" a "La Spiaggia del Sole" (bufetové reštaurácie, nefajčiarske a všetky s terasou) s rôznymi tematickými ponukami na vysokej úrovni. sezóna (bulharská, španielska alebo talianska) a medzinárodná kuchyňa s tematickými večermi mimo sezóny. Raňajky (cca 7:30 – 10:00), neskoré raňajky (cca 10:00 – 11:00), obed (cca 12:30 – 14:30), večera (cca 18:00 – 21:00) , občerstvenie (cca 12:00 - 16:00), plážový bar (cca 10:00 - 16:00 od júna do polovice septembra) a káva a koláč v snack bare (cca 16:00 - 17:00). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od cca 10:00 do 24:00 v baroch, ktoré sú otvorené. Novinka sezóny 2024: Cuban Mojito Corner otvorený od 21:00 do 22:30 s čerstvým mojitom a hudbou (júl a august). Ak máte nejaké alergie, ako napríklad: B. majú neznášanlivosť na lepok. Personál vám dohodne stretnutie so šéfkuchárom. Otváracie hodiny reštaurácií a barov sa môžu líšiť v závislosti od sezóny a obsadenosti hotela alebo striedavo. Aktuálnu otváraciu dobu vám poskytne recepcia hotela (môže sa zmeniť).

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Zábava: Hry a zábava profesionálneho animačného tímu počas dňa, predstavenia a programy v animačnej sále alebo večer pod holým nebom Program je ponúkaný denne.
**Novinka od leta 2024**
Kubánsky kútik (len pre dospelých) s čerstvým mojitom a večernou relaxačnou tradičnou hudbou.

Šport v cene: aerobik, boccia, fitness, lezecká stena, minigolf, shuffleboard, stolný tenis a plážový volejbal (v areáli hotela).

Šport za poplatok: herné plochy (biliard, air hockey, stolný futbal, mini bowling) všetko za poplatok.

Program pre deti: 2 detské ihriská, 3 bazény (z toho 2 s toboganmi otvorené od 1. júna do 15. septembra), detský klub (4-12+ rokov) cca od 10:30 do 12:30 a od cca 3:00 hod do 17:00 hod. V reštaurácii sú k dispozícii detské postieľky (na vyžiadanie a v cene) a vysoké stoličky.

Wellness: Spa zóna s beauty centrom (za poplatok).

Hotelové služby: Wi-Fi v celom hoteli (v cene).
Práčovňa (vonku, za poplatok)
kaderníctvo (za poplatok)
2 konferenčné miestnosti (300 a 50 osôb)
Hotelové parkovisko (za poplatok a podľa dostupnosti cca 15 BGN/deň).

Poznámky: Melia SUNNY BEACH RESORT
8240 Slnečné pobrežie
BULHARSKO
Tel.: +359.554.41050+ 359.55.41100
Fax.: +359.554.41.000
***
Bezbariérové izby sú k dispozícii na vyžiadanie (D a JS)
Takmer všetky priestory hotela sú bezbariérovo prístupné.

Poznámka 2: Check-in o 15:00 / Check-out do 12:00
Skorá registrácia / neskoré odhlásenie je možné za poplatok v závislosti od dostupnosti, na požiadanie a iba na mieste
V katalógu „Slnečné destinácie“ leto 2024 na strane 58.

Poznámka k sezóne: Možno rezervovať aj pod BOJA59.

Informácie o destinácii: Upozorňujeme, že mimo hlavnej turistickej sezóny (najmä v mesiacoch apríl – máj a október) menia hotely a klubové komplexy svoj zábavný a oddychový program (napr. animácie, miniklub alebo vodné športy), ako aj Otváracie hodiny reštaurácií a barov môžu byť niekedy trochu obmedzené z dôvodu malého počtu hostí a premenlivého počasia.]]>
Lage: Das bei deutschen Stammgästen beliebte Hotel Melia Sunny Beach befindet sich in idealer und zentraler Lage, nur ca. 100 m vom feinen und flach abfallenden öffentlichen Sandstrand entfernt. Ein eigener Strandabschnitt (nur für Melia-Hotelgäste) befindet sich ca. 250 m vom Hotel entfernt (Juni-Mitte September) In unmittelbarer Umgebung liegen zahlreiche Restaurants, Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten. Der Transfer vom Flughafen Burgas zum Hotel beträgt ca. 40 Minuten (ca. 30 km).

Ausstattung: Der weitläufige Hotelkomplex unter neuer Leitung der renommierten Sol Melia-Kette besteht aus 3 Gebäudeteilen mit insgesamt 1025 Zimmern auf 8 bzw. 9 Etagen und vielen zusätzlichen Einrichtungen und Annehmlichkeiten. Jeder Block hat eine eigene Lobby mit Rezeptionsbereich, Geldwechsel-Service (im Block A und B), Lobbybar, Lifte und verfügt über ein eigenes Buffetrestaurant (saison- und Belegungsabhängig). Hier genießen Sie Frühstück, Mittagessen und Abendessen. In der Hochsaison häufig auch Themenbuffets wie z. B. bulgarisch, spanisch, italienisch oder international.
Zusätzlich erwartet die Gäste das indische Spezialitätenrestaurant "Ravi" (geöffnet im Juli & August, montags-freitags und von ca. 18-21 Uhr), das chinesisches Restaurant "Hot Pot" (geöffnet im Juli & August, mittwochs bis sonntags und von ca. 18-21 Uhr) und der klassische bayerische Biergarten (geöffnet im Juli & August von ca. 12-16 Uhr) mit deutschem Fassbier, Bratwurst, Sauerkraut/Eisbein und Bratkartoffeln. Im Außenbereich befindet sich eine weitere Snackbar, ein Wiener Kaffee mit reichhaltigem Kuchenangebot (geöffnet im Juli & August und ist gegen Gebühr), eine Pizza Station (geöffnet im Juli & August) und eine Mojito-Corner (geöffnet im Juli & Aug).
Es gibt 3 Swimmingpools (einer davon von 15y.6.-15.9. beheizt) mit Mini-Aqua-Park (geöffnet von 1.06 – 15.09 mit 3 Rutschen und einer Wasserrutsche nur für Erwachsene), 3 Kinderpools (2 davon mit kleinen Wasserrutschen), ein beheiztes Hallenbad und eine Animationsbühne. Sonnenliegen, Sonnenschirme und Badetücher sind am Pool inklusive (nach Verfügbarkeit). Am hoteleigenen Strandabschnitt (ca. 250 m entfernt) befindet sich die Beachbar "La Spiaggia" (geöffnet täglich im Zeitraum von 1.6-15.9. von ca. 10-16 Uhr). Liegen, Sonnenschirme und Badetücher sind auch am Strand inklusive (im Zeitraum 1.6.-15.9 und nach Verfügbarkeit).

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer: Die geschmackvoll eingerichteten Doppelzimmer sind ausgestattet mit Fliesen (teilweise auch mit Teppichboden), Bad/WC oder Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage, Safe (inklusive), Telefon, Sat.-TV, Minikühlschrank und einen Balkon. Unterbringung im Block A/B oder C. Auch mit seitlichem Meerblick (dann ab 4. Etage in Block A/B oder C) oder mit Poolblick gegen Aufpreis buchbar. Die Zimmer befinden sich ebenfalls in Block A/B oder C.
Juniorsuite: Die Juniorsuiten (ca. 47 m²) bieten einen kombinierten Wohn-/Schlafbereich mit 4 Betten und einer Schlafcouch, Bad/WC, Föhn, Klimaanlage, Safe (inklusive), Telefon, Sat.-TV, Minikühlschrank und einen Balkon. Der Wohnbereich und die Betten sind durch einen halbhohen Raumteiler optisch eindrucksvoll voneinander getrennt. Alle Juniorsuiten verfügen über Teppichboden.
Familienzimmer: Die Familienzimmer verfügen, bei sonst gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer, über 2 separate Schlafzimmer und über 2 Bäder. Auch mit Poolblick gegen Aufpreis buchbar.
Zusätzlich buchbar unter BOJA59 als Familiensuite (2FS) oder mit Poolblick (XF2).

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Frühstück, Mittag- und Abendessenmit Show-Cooking in den 3 Hauptrestaurants "Nessebar", "Estrellas Ibericas" und "La Spiaggia del Sole" (Buffetrestaurants, Nichtraucher und alle mit einer Terrasse) mit verschiedenen thematischen Angeboten in der Hochsaison (bulgarisch, spanisch oder italienisch) und internationale Küche mit thematischen Abenden in der Nebensaison. Frühstück (ca. 7:30-10 Uhr) Spätaufsteherfrühstück (ca. 10-11 Uhr), Mittagessen (ca. 12:30-14:30 Uhr), Abendessen (ca. 18-21 Uhr), Snacks (ca. 12-16 Uhr), Beachbar (ca. 10-16 Uhr von Juni-Mitte September) und Kaffee und Kuchen an der Snackbar (ca. 16-17 Uhr). Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke von ca. 10-24 Uhr an den jeweils geöffneten Bars. Neu für die Saison 2024: Der kubanische Mojito Corner geöffnet von ca. 21-22:30 Uhr mit frischen Mojito und Musik (Juli & August). Bitte sprechen Sie vor Ort an der Rezeption an, wenn Sie Allergien wie z. B. Gluten-Unverträglichkeit haben. Das Personal wird für Sie einen Termin dazu mit dem Küchenchef vereinbaren. Die Öffnungszeiten der Restaurants und Bars können je nach Saison und Belegung des Hotels variieren oder im Rotationsverfahren erfolgen. Bitte erkundigen Sie sich an der Hotelrezeption über die aktuellen Öffnungszeiten (Änderungen vorbehalten).

Landeskategorie: 4 Sterne

Unterhaltung: Tagsüber Spiel und Spaß durch das professionelle Animationsteam, abends Shows und Programm im Animationssaal oder Open Air. Programm wird täglich angeboten.
**Neu ab Sommer 2024**
Kubanische Ecke (nur für Erwachsene) mit frischen Mojitos und entspannter traditioneller Musik am Abend.

Sport inklusive: Aerobic, Boccia, Fitnessraum, Kletterwand, Minigolf, Shuffleboard, Tischtennis und Beachvolleyball (auf dem Hotel Gelände).

Sport gegen Gebühr: Game-Floors (Billard, AirHockey, Kicker, Mini Bowling) alles gegen Gebühr.

Kinderprogramm: 2 Kinderspielplätze, 3 Swimmingpools (2 davon mit Wasserrutsche von 1.6-15.9. geöffnet), Kinderclub (4-12+ Jahre) von ca. 10:30–12:30 Uhr und von ca. 15-17 Uhr. Babybetten (auf Anfrage und inklusive) und Hochstühle im Restaurant vorhanden.

Wellness: Spa-Bereich mit Beautycenter (gegen Gebühr).

Hotelservice: Wi-Fi im gesamten Hotel (inklusive).
Wäscherei (außerhalb, gegen Gebühr)
Friseursalon (gegen Gebühr)
2 Konferenzräume (300 und 50 Personen)
Hotelparkplatz (gegen Gebühr und nach Verfügbarkeit ca. 15 BGN/Tag).

Hinweise: Melia SUNNY BEACH RESORT
8240 Sunny Beach
BULGARIA
Tel.: +359.554.41050+ 359.55.41100
Fax.: +359.554.41.000
***
Behindertengerechte Zimmer auf Anfrage vorhanden (D und JS)
Fast alle Bereiche des Hotels sind barrierefrei erreichbar.

Hinweis 2: Check-in an 15 Uhr/Check-out bis 12 uhr
Early Checkin/ZLate Checkout gegen zahlung einer Gebühr nach Verfügbarkeit möglich, Aauf nfrage und nur vor Ort
Im Katalog "Sonnenziele" Sommer 2024 auf Seite 58.

Saisonhinweis: Zusätzlich buchbar unter BOJA59.

Hinweise zum Zielgebiet: Beachten Sie bitte, dass außerhalb der Hauptreisezeit (insbesondere in den Monaten April-Mai und Oktober) die Hotels und Clubanlagen ihr Unterhaltungs- und Freizeitprogramm (z. B. Animation, Mini Club oder Wassersportangebote) sowie die Öffnungszeiten der Restaurants und Bars wegen der dann geringen Gästeanzahl und des wechselhaften Wetters mitunter etwas einschränken können.]]>

Bulharsko

Každý rok sa stále viac a viac turistov vracia do oživených a obnovených bulharských letovísk alebo objavuje tie ešte nepoznané, ktoré v ničom nezaostávajú za známymi strediskami.

Hlavné mesto: Sofija
Časový posun: +1
Mena: Bulharské leva
Kurz: 1€ = 1.9558 BGN