Cestovné kancelárie na verne.sk

Portál dovoleniek cez internet verne.sk ponúka na svojich stránkach ponuky slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií. Na jednom mieste tak môžete nájsť širokú ponuku dovoleniek, porovnať si konečné ceny vrátane povinných príplatkov a vybrať si tak dovolenku podľa Vašich predstáv za najlepšiu cenu na trhu. Všetky ceny zobrazované na našich stránkach sú získavané priamo z rezervačných systémov cestovných kancelárií a v momente online overenia dostupnosti vybranej kapacity je zobrazovaná cena aktuálna.

Prehľad zastúpených cestovných kancelárií

5 vor Flug , Nemecko

5 vor Flug (DE)

Cestovná kancelária 5 vor Flug je dcérskou spoločnosťou jednej z najväčších nemeckých cestovných kancelárií FTI Touristik. 5 for Flug je last minute portálom, ktorý agreguje tie najlacnejšie letenky dostupné na trhu a v spojení s výhodnými cenami hotelov ponúka najlacnejšie možnosti dovoleniek do celého sveta.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

Alltours , Nemecko

Alltours (DE)

Významná nemecká cestovná kancelária Alltours sídli v Duisburgu. V roku 1974 ju založil Willi Verhuven a dnes sa v predaji dovoleniek radí medzi štvrtú najväčšiu cestovnú kanceláriu v Nemecku a šiestu najväčšiu cestovnú kanceláriu v Európe.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

Dertour , Nemecko

Dertour (DE)

Cestovná kancelária Dertour je súčasťou silnej nemeckej skupiny REWE Group, do ktorej okrem cestovných kancelárií patria aj známe obchodné reťazce. CK sa špecializuje na pobyty v Severnej a Južnej Amerike, Austrálii, na Novom Zélande a Spojených Arabských Emirátoch, ale aj v obľubených európskych destináciách. Deluxe katalóg ponúka exkluzívnu dovolenku v 5-6* hoteloch.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

FTI Touristik , Nemecko

FTI Touristik (DE)

Cestovná kancelária FTI Touristik je jednou z najväčších nemeckých cestovných kancelárií, na trhu pôsobí od roku 1993. V súčasnosti ponúka širokú škálu dovoleniek do všetkých obľúbených destinácií, s odletmi z nemeckých letísk ale aj z ľahko dostupnej Viedne. Či už budete hľadať letnú dovolenku v Stredomorí alebo exotickú dovolenku vo svete, s ponukou FTI sa určite stretnete.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

ITS Billa Reisen , Rakúsko

ITS Billa Reisen (AT)

Cestovná kancelária ITS Billa Reisen pôsobí na rakúskom trhu od roku 1998. Značky cestovnej kancelárie ITS a obchodného reťazca Billa sú členmi silnej skupiny REWE Group. CK ponúka dovolenkové pobyty tak v Stredomorí ako aj obľúbených exotických destináciach za výhodné ceny, najmä last minute ponuky tejto CK sa radia k najnižším cenám na trhu.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

JAHN Reisen , Nemecko

JAHN Reisen (DE)

Cestovná kancelária JAHN Reisen vo svojom názve nesie meno jej zakladateľa - Friedrich Jahn.  Dnes je členom silnej skupiny REWE Group. CK sa špecializuje na pobyty pre klientov s vyššími nárokmi, na pobyty v luxusných hoteloch v európskych ale aj exotických destináciách sveta. V ponuke CK JAHN Reisen nechýbajú wellness pobyty, aktívne dovolenky spojené s poznávaním či okružné plavby.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

Meiers Weltreisen , Nemecko

Meiers Weltreisen (DE)

CK Meiers Weltreisen pôsobí na nemeckom trhu už viac ako 30 rokov, v súčasnosti ako člen skupiny REWE Group. CK ponúka nielen dovolenku pre náročných na najkrajších plážach sveta, ale aj poznávacie zájazdy, ubytovanie v kempoch a karavánoch a štúdijné cesty.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

SATUR TRAVEL , Slovensko

SATUR TRAVEL (SK)

Cestovná kancelária Satur Travel je tradičnou cestovnou kanceláriou, na Slovensku pôsobí od roku 1993. Pobočkami je zastúpená na území celého Slovenska. Počas leta CK ponúka dovolenku v obľúbených prímorských destináciách s leteckou dopravou z Bratislavy, Košíc, Popradu a Sliaču. Autobusové zájazdy sú organizované zo všetkých miest v SR. V ponuke nechýbajú ani exotické pobyty, poznávacie zájazdy, lyžovačky a plavby.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

Schauinsland Reisen , Nemecko

Schauinsland Reisen (DE)

Cestovná kancelária Schauinsland Reisen pôsobí na nemeckom trhu od roku 1918, čím sa radí medzi najstaršie a najskúsenejšie CK v Nemecku. V začiatkoch pôsobila ako dopravná spoločnosť, dnes prepravuje ľudí za dovolenkami do celého sveta. V ponuke nechýbajú tradičné letné dovolenkové destinácie v Stredomorí, ale ani exotické destinácie vo svete.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

TUI Deutschland , Nemecko

TUI Deutschland (DE)

Cestovná kancelária TUI zastáva popredné pozície v dovolenkovom priemysle nielen v Európe ale aj vo svetovom meradle. TUI pôsobí na trhu od roku 1968, aj keď korene spoločnosti siahajú do roku 1928. Za dovolenkou vo všetkých svetových vyhľadávaných destináciach Vás dopraví aj letecká spoločnosť TUIfly, ktorá je súčasťou koncernu TUI.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

V-tours

V-tours

Nemecká cestovná kancelária Vtours sa špecializuje na dynamické ponuky balíčkov zájazdov. Bola založená v roku 2004 v Aschaffenburgu a dnes má vyše 120 zamestnancov. V Nemecku sú 13. najväčším predajcom zájazdov. 

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

BigXtra

BigXtra

Cestovná kancelária BigXtra je podobne ako 5 vor Flug dcérskou spoločnosťou jednej z najväčších nemeckých cestovných kancelárií FTI Touristik. BigXtra je špeciálnou značkou FTI pre akčné ponuky a zároveň konsolidátorom, ktorý skladá výhodné letenky a hotelovú kapacitu rôznych CK na dennej báze (datamix / dynamic packaging) pre dovolenky do celého sveta.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy