Cestovné kancelárie na verne.sk

Portál dovoleniek cez internet verne.sk ponúka na svojich stránkach ponuky slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií. Na jednom mieste tak môžete nájsť širokú ponuku dovoleniek, porovnať si konečné ceny vrátane povinných príplatkov a vybrať si tak dovolenku podľa Vašich predstáv za najlepšiu cenu na trhu. Všetky ceny zobrazované na našich stránkach sú získavané priamo z rezervačných systémov cestovných kancelárií a v momente online overenia dostupnosti vybranej kapacity je zobrazovaná cena aktuálna.

Prehľad zastúpených cestovných kancelárií

5 vor Flug , Nemecko

5 vor Flug (DE)

Cestovná kancelária 5 vor Flug je dcérskou spoločnosťou jednej z najväčších nemeckých cestovných kancelárií FTI Touristik. 5 for Flug je last minute portálom, ktorý agreguje tie najlacnejšie letenky dostupné na trhu a v spojení s výhodnými cenami hotelov ponúka najlacnejšie možnosti dovoleniek do celého sveta.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

Aeolus , Slovensko

Aeolus (SK)

Slovenská cestovná kancelária Aeolus pôsobí na slovenskom trhu dovoleniek od roku 1993. Ako špecialista na Grécko ponúka svojim klientom najširšiu škálu ostrovov a dovolenkových rezortov v Grécku spomedzi slovenských cestovných kancelárií.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

Alltours , Nemecko

Alltours (DE)

Významná nemecká cestovná kancelária Alltours sídli v Duisburgu. V roku 1974 ju založil Willi Verhuven a dnes sa v predaji dovoleniek radí medzi štvrtú najväčšiu cestovnú kanceláriu v Nemecku a šiestu najväčšiu cestovnú kanceláriu v Európe.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

Dertour , Nemecko

Dertour (DE)

Cestovná kancelária Dertour je súčasťou silnej nemeckej skupiny REWE Group, do ktorej okrem cestovných kancelárií patria aj známe obchodné reťazce. CK sa špecializuje na pobyty v Severnej a Južnej Amerike, Austrálii, na Novom Zélande a Spojených Arabských Emirátoch, ale aj v obľubených európskych destináciách. Deluxe katalóg ponúka exkluzívnu dovolenku v 5-6* hoteloch.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

Ferien Touristik , Nemecko

Ferien Touristik (DE)

Cestovná kancelária Ferien Touristik vznikla v Nemecku v roku 2000, ako odpoveď na stále rastúci dopyt po last minute dovolenkách za výhodné ceny. Táto CK zoskupuje na dennej báze tie najlepšie ponuky leteniek a hotelov, a takto vytvorené ponuky last minute dovoleniek do celého sveta ponúka na európskom trhu.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

FIRO-tour , Slovensko

FIRO-tour (SK)

Cestovná kancelária FIRO-tour pôsobí na trhu v Českej republike od roku 1990 a po upevnení pozície začína od roku 2001 pôsobiť aj na trhu v Slovenskej republike. CK sa špecializuje na obľúbené letné prímorské destinácie, do ktorých ponúka priame letecké spojenia zo Slovenska, ale aj pobyty v exotických destináciách vo svete.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

FTI Touristik , Nemecko

FTI Touristik (DE)

Cestovná kancelária FTI Touristik je jednou z najväčších nemeckých cestovných kancelárií, na trhu pôsobí od roku 1993. V súčasnosti ponúka širokú škálu dovoleniek do všetkých obľúbených destinácií, s odletmi z nemeckých letísk ale aj z ľahko dostupnej Viedne. Či už budete hľadať letnú dovolenku v Stredomorí alebo exotickú dovolenku vo svete, s ponukou FTI sa určite stretnete.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

Globtour , Slovensko

Globtour (SK)

CK Globtour sa špecializuje na ponuku dovoleniek s individuálnou alebo autobusovou dopravou v Chorvátsku. Vo svojej ponuke má širokú škálu ubytovania v súkromí, apartmánov, penziónov, a hotelov na pobreží chorvátskeho Jadranu. Okrem Chorvátska s cestovná kancelária Globtour špecializuje aj na Bulharsko, a vo svojej ponuke dovoleniek má zastúpené aj obľúbené Turecko, Grécko, Taliansko, a Čiernu Horu.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

Gulet Touristik , Rakúsko

Gulet Touristik (AT)

Rakúska cestovná kancelária Gulet Touristik sa považuje za experta v plnení dovolenkových túžob Rakúšanov. Ponúka dovolenku vo všetkých žiadaných svetových dovolenkových destináciách s odletmi z rakúskych letísk. Z tých je pre slovenskú klientelu najdostupnejšie letisko vo Viedni. Táto CK ponúka dovolenky aj s odletom z letiska Budapešť.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

HappyTravel , Slovensko

HappyTravel (SK)

Cestovná kancelária Happy Travel sídliaca v Nitre je na slovenskom trhu dovoleniek prítomná od roku 2008. Svojou ponukou sa CK Happy Travel zameriava na obľúbené dovolenkové destinácie. V ponuke CK Happy Travel nájdete letné dovolenky v destináciach Turecko, Egypt, Bulharsko a Grécko/Rhodos.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

Hydrotour , Slovensko

Hydrotour (SK)

Cestovná kancelária Hydrotour so sídlom v Bratislave pôsobí na slovenskom trhu od roku 1994. V súčasnosti má na Slovensku 17 pobočiek a sieť viac ako 800 obchodných zastúpení. CK Hydrotour sa svojou ponukou pobytov zameriava na lepšie hotely pre náročnejších klientov, ktoré sa snaží ponúkať za priateľné ceny.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

ITS Billa Reisen , Rakúsko

ITS Billa Reisen (AT)

Cestovná kancelária ITS Billa Reisen pôsobí na rakúskom trhu od roku 1998. Značky cestovnej kancelárie ITS a obchodného reťazca Billa sú členmi silnej skupiny REWE Group. CK ponúka dovolenkové pobyty tak v Stredomorí ako aj obľúbených exotických destináciach za výhodné ceny, najmä last minute ponuky tejto CK sa radia k najnižším cenám na trhu.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

JAHN Reisen , Nemecko

JAHN Reisen (DE)

Cestovná kancelária JAHN Reisen vo svojom názve nesie meno jej zakladateľa - Friedrich Jahn.  Dnes je členom silnej skupiny REWE Group. CK sa špecializuje na pobyty pre klientov s vyššími nárokmi, na pobyty v luxusných hoteloch v európskych ale aj exotických destináciách sveta. V ponuke CK JAHN Reisen nechýbajú wellness pobyty, aktívne dovolenky spojené s poznávaním či okružné plavby.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

Meiers Weltreisen , Nemecko

Meiers Weltreisen (DE)

CK Meiers Weltreisen pôsobí na nemeckom trhu už viac ako 30 rokov, v súčasnosti ako člen skupiny REWE Group. CK ponúka nielen dovolenku pre náročných na najkrajších plážach sveta, ale aj poznávacie zájazdy, ubytovanie v kempoch a karavánoch a štúdijné cesty.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

SATUR TRAVEL , Slovensko

SATUR TRAVEL (SK)

Cestovná kancelária Satur Travel je tradičnou cestovnou kanceláriou, na Slovensku pôsobí od roku 1993. Pobočkami je zastúpená na území celého Slovenska. Počas leta CK ponúka dovolenku v obľúbených prímorských destináciách s leteckou dopravou z Bratislavy, Košíc, Popradu a Sliaču. Autobusové zájazdy sú organizované zo všetkých miest v SR. V ponuke nechýbajú ani exotické pobyty, poznávacie zájazdy, lyžovačky a plavby.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

Schauinsland Reisen , Nemecko

Schauinsland Reisen (DE)

Cestovná kancelária Schauinsland Reisen pôsobí na nemeckom trhu od roku 1918, čím sa radí medzi najstaršie a najskúsenejšie CK v Nemecku. V začiatkoch pôsobila ako dopravná spoločnosť, dnes prepravuje ľudí za dovolenkami do celého sveta. V ponuke nechýbajú tradičné letné dovolenkové destinácie v Stredomorí, ale ani exotické destinácie vo svete.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

Solvex , Slovensko

Solvex (SK)

Slovenská cestovná kancelária Solvex je na trhu cestovných kancelárií od roku 2002. Počas letnej sezóny sa zameriava najmä na destinácie Bulharsko, Turecko, Kréta, Rodos, a Chorvátsko. Najviac "doma" sa CK Solvex cíti byť práve v Bulharsku, kde ponúka najväčší počet ubytovacích kapacít v porovnaní s inými slovenskými CK.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

TIP travel , Slovensko

TIP travel (SK)

Slovenská cestovná kancelária TIP travel pôsobí na trhu cestovných kancelárií od roku 1990. Patrí tak k etablovaným cestovkám na slovenskom trhu a počas svojej histórie sa prepracovala mezdi najväčšie cestovné kancelárie na Slovensku, o čom svedčí aj jej vysoký podiel stálych klientov.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

TUI Deutschland , Nemecko

TUI Deutschland (DE)

Cestovná kancelária TUI zastáva popredné pozície v dovolenkovom priemysle nielen v Európe ale aj vo svetovom meradle. TUI pôsobí na trhu od roku 1968, aj keď korene spoločnosti siahajú do roku 1928. Za dovolenkou vo všetkých svetových vyhľadávaných destináciach Vás dopraví aj letecká spoločnosť TUIfly, ktorá je súčasťou koncernu TUI.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

Turancar , Slovensko

Turancar (SK)

Slovenská cestovná kancelária Turancar začala pôsobiť na slovenskom trhu v roku 1996. So svojimi pohodlnými autobusmi sa zameriava najmä na pobyty v oblasti Jadranu s autobusovou dopravou zo Slovenska. V ponuke Ck sú aj pobyty s individuálnou dopravou a pobyty s leteckou dopravou z Košíc a Bratislavy do destinácií v Turecku, Bulharsku, Grécku, Taliansku a Španielsku.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

V-tours

V-tours

Nemecká cestovná kancelária Vtours sa špecializuje na dynamické ponuky balíčkov zájazdov. Bola založená v roku 2004 v Aschaffenburgu a dnes má vyše 120 zamestnancov. V Nemecku sú 13. najväčším predajcom zájazdov. 

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

Kartago tours

Kartago tours

Cestovná kancelária Kartago Tours pôsobí na Slovensku od roku 1994, svoje pobočky má po celom Slovensku. V jej ponuke nechýbajú klasické letné dovolenkové destinácie, akými sú Egypt, Turecko, Tunisko, Malorka, Bulharsko a Grécko. Do týchto dovolenkových destinácií ponúka letecké spojenie z Bratislavy, Košíc, Popradu a Sliača.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

JT Touristik

JT Touristik

Nemecká cestovná kancelária JT Touristik sídli v Berlíne. Jej špecializáciou sú pobyty v Spojených Arabských Emirátoch, konkrétne Dubaj, Abu Dhabi a Sharjah. Za dovolenkou vo všetkých emirátoch vás CK dopraví aj priamymi letmi renomovaných leteckých spoločností s odletom z Viedne.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

BigXtra

BigXtra

Cestovná kancelária BigXtra je podobne ako 5 vor Flug dcérskou spoločnosťou jednej z najväčších nemeckých cestovných kancelárií FTI Touristik. BigXtra je špeciálnou značkou FTI pre akčné ponuky a zároveň konsolidátorom, ktorý skladá výhodné letenky a hotelovú kapacitu rôznych CK na dennej báze (datamix / dynamic packaging) pre dovolenky do celého sveta.

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy

ETI

ETI

CK Express Travel International (ETI) je od svojho vzniku v roku 1998 špecialistom na Egypt. Pobytové zájazdy organizuje v oblasti Hurghady, Sharm El Sheikhu, Marsa Alam, Makadi Bay, El Quseir či El Gouna, kde sú dovolenkárom k dispozícii aj slovensky/česky hovoriaci delegáti. Počas letnej sezóny aj s odlety z Bratislavy. CK ponúka aj možnosť plavieb po Níle a poznávacie zájazdy v Egypte. 

 

     » Ďalšie informácie    » Zobraziť zájazdy