Letné dovolenky pri mori

Letná dovolenka pri mori je neodmysliteľnou súčasťou leta pre mnohých z nás. Nielen rakúske a nemecké cestovné kancelárie, ale aj slovenské cestovné kancelárie ponúkajú katalógy so skutočne zaujímavou a rôznorodou ponukou letných dovoleniek pri mori, z ktorých si vyberú páry aj rodiny, menej aj viac nároční klienti.

Letná dovolenka pri mori je dostupná formou samostatného ubytovania s individuálnou dopravou, alebo formou balíčkov s autobusovou alebo leteckou dopravou. Priamymi letmi z Bratislavy, Košíc, Sliača a Popradu Vás slovenské CK pohodlne dopravia aj do dovolenkových stredísk v Turecku, Grécku, Bulharsku, Taliansku, Španielsku, Egypte či Tunisku.

Na verne.sk si vyberáte z letných dovoleniek a porovnávate konečné ceny viac ako 60 slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií!

Letná dovolenka pri mori je neodmysliteľnou súčasťou leta pre mnohých z nás. Nielen rakúske a nemecké cestovné kancelárie, ale aj slovenské cestovné kancelárie ponúkajú katalógy so skutočne zaujímavou a rôznorodou ponukou letných dovoleniek pri mori, z ktorých si vyberú páry aj... viac

icon/arrowicon/time-16icon/destination-16icon/loginicon/minus-16icon/phone-32icon/pin-filter-16icon/plus-16icon/price-16icon/qmark-16icon/weather-sunnyShapeicon/weather-sunnyicon/tagicon/travelers-16busown-transport