Hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea

Taliansko, Kalábria, Tropea
od189 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Hotel Labranda Rocca Nettuno Tropea 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


LABRANDA Rocca Nettuno Tropea:

Poloha: Hotel sa nachádza na skalnatej plošine nad dlhou pieskovo-kamienkovou plážou a harmonicky vsadený do miestnej prírody a ponúka jedinečný výhľad na Tyrhénske more a počas slnečných dní aj na Liparské ostrovy. Od rána do večera môžete zbierať fantastické dojmy z hotelovej haly a vonkajšej terasy reštaurácie. Na pláž a more sa dostanete 2 výťahmi cez skalu alebo pre milovníkov prírody po schodoch. Výhodná vzdialenosť cca 1 km do centra mesta Tropea láka na prechádzky a spoznávanie umenia, kultúry a gastronómie či nakupovanie.

Vybavenie: Priestranný prázdninový komplex ponúka 266 izieb v hlavnej budove a rôznych pomocných budovách v súlade s prírodou. Hlavná budova má priestranný vstupný priestor s recepciou a reštauráciu Nettuno s panoramatickou terasou; na dolnom poschodí sú vynikajúce reštaurácie „Le Terrazze“, pizzeria Bella Italia, diskotéka a bar s vonkajším priestorom a bazénom. K dispozícii je salónik. Na hotelovej pláži, na ktorú sa dostanete 2 výťahmi alebo schodmi, sa nachádza bar a reštaurácia La Sirena s pizzeriou. V cene ubytovania je zahrnuté použitie ležadiel, slnečníkov a uterákov pri bazéne a na pláži (jeden slnečník a dve ležadlá na izbu).

Ubytovanie: Rocca Nettuno Tropea vám ponúka rôzne možnosti ubytovania, aby ste si mohli naplánovať svoju dovolenku podľa svojich individuálnych želaní a požiadaviek. Všetky možnosti ubytovania sú poskytované v balíku all inclusive. Dvojlôžková izba na pevnine (dvojlôžková izba, 20m², obsadenosť: min. 1 dospelý / max. 2 dospelí): Nachádza sa v hlavnej budove. Izby majú vaňu alebo sprchu / WC, sušič vlasov, telefón, TV, mini chladničku (1 x fľaša minerálnej vody na deň), rýchlovarnú kanvicu na čaj a kávu, klimatizáciu, balkón alebo terasu na pevnine / parkovisko. záhradná strana (DZG, 23m², obsadenosť: min. 2 dospelí / max. 2 dospelí + 1 dieťa): Väčšina izieb v hlavnej budove je vybavená ako dvojlôžkové izby na pevnine, sú však o niečo väčšie, majú extra posteľ (rozmery 80 cm x 180 cm) a sú k dispozícii na strane do záhrady. Dvojlôžková izba superior do záhrady (DSG, 26m², obsadenosť: min. 2 dospelí / max. 3 dospelí alebo 2 dospelí + 1 dieťa): Tieto priestranné izby sú väčšinou umiestnené v hospodárskych budovách a sú umiestnené v botanickej záhrade s nádherným výhľadom do záhrady a na more. Sú vybavené prístelkou pre 3. osobu (rozmery 80 cm x 180 cm), sprchou / WC, sušičom vlasov, telefónom, TV, mini chladničkou (1 x fľaša minerálnej vody na deň), rýchlovarnou kanvicou na čaj a kávu, vzduchom klimatizácia, balkón alebo terasa na záhradu. Dvojlôžková izba luxusná záhradná strana (DXG, 23m², obsadenosť: min. 2 dospelí / max. 2 dospelí + 1 dieťa): Tieto izby sú vybavené ako dvojlôžkové izby Comfort na strane záhrady, sú v preferované miesto v priľahlých budovách a ponúka veľkú súkromnú slnečnú terasu s pohovkou, slnečníkom a 2 ležadlami a vírivkou. Rodinná izba bočná strana do záhrady (FZG, asi 50m², obsadenosť: min. 4 osoby / max. 2 dospelí a 3 deti): Rodinné izby sú v prístavbe a do záhrady. S rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba Comfort na strane záhrady ponúkajú ďalšiu spálňu s malým vysokým oknom na úrovni záhrady (čiastočne podpivničené), so sprchou / WC, sušičom vlasov, telefónom, TV, mini chladničkou (1 x fľaša minerálnej vody) za deň), rýchlovarná kanvica na čaj a kávu a klimatizácia. Jednolôžková izba (jednolôžková izba, 10m², obsadenosť: min./max. 1 dospelá osoba): Tichá, suterénna a moderne zariadená, s malým vysokým oknom na úrovni záhrady. Vybavené sprchou / WC, sušičom vlasov, telefónom, TV, mini chladničkou (1 x fľaša minerálnej vody na deň), rýchlovarnou kanvicou na čaj a kávu a klimatizáciou.

Šport/zábava/wellness: V cene: tenisový kurt a multifunkčné ihrisko (každý s umelým trávnikom), boccia, stolný tenis, ranná gymnastika, posilňovňa, vodná gymnastika, mini futbal, hammam, sauna a aerobik. Večerné predstavenia s medzinárodnými zabávačmi a piano bar (v závislosti od počasia a sezóny).
Za poplatok: masáže a kozmetický salón. Kanoistika, windsurfing a vodné bicykle (prostredníctvom miestnych poskytovateľov)

Deti: Pre mladších hostí hotel ponúka viacjazyčnú starostlivosť pre deti od 4 do 12 rokov prostredníctvom miniklubu so zábavným programom (hry, mini tanec a show). Malý detský bazénik sa nachádza priamo pri miniklube. Popoludní (od 16:00 do 18:00) je okrem typickej talianskej zmrzliny ponúkané aj malé občerstvenie. V hlavnej reštaurácii v stanovených časoch: jedlá zdieľané s naším personálom.

Poznámky: Z bezpečnostných dôvodov je povinné nosiť náramok all inclusive. Zmeny z prevádzkových dôvodov a z dôvodov súvisiacich s počasím: na vyžiadanie (za poplatok; 10 EUR za deň sa platí na mieste) Check-in: od 14:30 hod. Check-out: do 11:00 hod. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované. Platby v hotovosti iba do 2 999 € ,: nie sú povolené Lekár má ordinačné hodiny každú stredu od 18:00 do 19:00 (za poplatok). Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých mestách a obciach platí miestna mestská daň alebo ju možno zaviesť v krátkosti upozornenie. Výška dane za noc závisí od počtu hviezdičiek v rezervovanom hoteli a dĺžky pobytu. Poplatok platí hosť priamo a v hotovosti v hoteli. Preto sa informujte krátko predtým, ako sa vydáte na cestu, či je vo vybranom mieste takáto daň splatná.]]>

LABRANDA Rocca Nettuno Tropea:

Lage: Auf einem Felsplateau oberhalb des langen Sand- und Kiesstrandes gelegen und harmonisch in die landestypische Natur eingebettet, bietet das Hotel einen einzigartigen Blick auf das Tyrrhenische Meer und an sonnigen Tagen bis zu den Äolischen Inseln. Von Hotel-Lobby und Außenterrasse des Restaurants können Sie daher von morgens bis abends fantastische Eindrücke sammeln. Strand und Meer sind mit 2 Aufzügen durch den Fels zu erreichen oder, für Naturliebhaber, über Treppen. Die vorteilhafte Entfernung von ca. 1 km bis ins Stadtzentrum von Tropea lädt zu Spaziergängen und Erkundungen von Kunst, Kultur und Gastronomie oder zum Shopping ein.

Ausstattung: Die weitläufige Ferienanlage bietet 266 Zimmer in einem Haupthaus und verschiedenen Nebengebäuden im Einklang mit der Natur. Das Hauptgebäude verfügt über einen großzügigen Eingangsbereich mit Rezeption und das Restaurant Nettuno mit Panoramaterrasse; auf der unteren Etage liegen das Fine Dining Restaurant 'Le Terrazze', die „Pizzeria Bella Italia“, die Diskothek und die Bar mit Außenbereich und der Swimmingpool. Eine Meeting Point Lounge ist vorhanden. Am Hotelstrand, den Sie mit 2 Aufzügen oder mit den Treppen erreichen können, befinden sich eine Bar und das Restaurant La Sirena mit Pizzeria. Die Benutzung der Liegen, Sonnenschirme und Badetücher am Pool und am Strand ist inklusive (ein Sonnenschirm und zwei Liegen pro Zimmer).

Unterbringung(en):

Um Ihren Urlaub nach Ihren ganz individuellen Wünschen und Ansprüchen zu gestalten, bietet Ihnen das Rocca Nettuno Tropea unterschiedliche Unterbringungsmöglichkeiten an. Alle Unterbringungsmöglichkeiten werden mit dem All Inclusive Paket angeboten.

Doppelzimmer Landseite (DZL, 20m², Belegung: min. 1 Erw. /max. 2 Erw.): Im Haupthaus gelegen. Die Zimmer verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Telefon, TV, Minikühlschrank (1 x Flasche Mineralwasser pro Tag), Wasserkocher für Tee und Kaffee, Klimaanlage, Balkon oder Terrasse zur Landseite/Parkplatz.

Doppelzimmer Gartenseite (DZG, 23m², Belegung: min. 2 Erw. / max. 2 Erw.+ 1 Kind): Die großteils im Haupthaus gelegenen Zimmer sind ausgestattet wie die Doppelzimmer Landseite, sind jedoch etwas größer, verfügen über ein Zustellbett (Maße 80 cm x 180 cm) und liegen zur Gartenseite.

Doppelzimmer Superior Gartenseite (DSG, 26m², Belegung: min. 2 Erw. / max. 3 Erw. bzw. 2 Erw. + 1 Kind): Diese geräumigen Zimmer sind mehrheitlich in den Nebengebäuden gelegen und liegen innerhalb des botanischen Gartens mit herrlichem Blick auf den Garten und das Meer. Sie sind ausgestattet mit Zustellbett für die 3. Person (Maße 80 cm x 180 cm), Dusche/WC, Föhn, Telefon, TV, Minikühlschrank (1 x Flasche Mineralwasser pro Tag), Wasserkocher für Tee und Kaffee, Klimaanlage, Balkon oder Terrasse zur Gartenseite.

Doppelzimmer Deluxe Gartenseite (DXG, 23m², Belegung: min. 2 Erw. / max. 2 Erw.+1 Kind): Diese Zimmer sind wie die Doppelzimmer Comfort Gartenseite ausgestattet, befinden sich in bevorzugter Lage in den Nebengebäuden und bieten eine große private Sonnenterrasse mit Sofa, einem Sonnenschirm und 2 Sonnenliegen sowie einem Whirlpool.

Familienzimmer Gartenseite (FZG, ca. 50m², Belegung: min. 4 Pers. / max. 2 Erw. und 3 Kinder): Die Familienzimmer liegen in den Nebengebäuden und zur Gartenseite hin. Sie bieten bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Comfort Gartenseite ein zusätzliches Schlafzimmer mit kleinem Hochfenster auf Gartenebene (teilweise Souterrain), mit Dusche/WC, Föhn, Telefon, TV, Minikühlschrank (1 x Flasche Mineralwasser pro Tag), Wasserkocher für Tee und Kaffee und Klimaanlage.

Einzelzimmer (EZ, 10m², Belegung: min./max. 1 Erw.): Ruhig, Souterrain gelegen und modern eingerichtet, mit kleinem Hochfenster auf Gartenebene. Ausgestattet mit Dusche/WC, Föhn, Telefon, TV, Minikühlschrank (1 x Flasche Mineralwasser pro Tag), Wasserkocher für Tee und Kaffee und Klimaanlage.Sport/Unterhaltung/Wellness:

Inklusive: Tennisplatz und einen Multifunktionsplatz (jeweils Kunstrasen), Boccia, Tischtennis, Morgengymnastik, Fitnessraum, Wassergymnastik, Mini-Fußball, Hamam, Sauna und Aerobic. Abendshows mit internationalen Animateuren und Piano Bar (Wetter- und Saisonbedingt).


Gegen Gebühr: Massagen und Beautybereich. Kanu, Windsurfen und Tretboote (durch lokale Anbieter)Kinder: Für die kleinen Gäste bietet das Hotel mehrsprachige Betreuung für Kinder von 4-12 Jahren durch den Mini-Club mit Unterhaltungsprogramm (Spiele, Mini-Dance und Shows) an. Ein kleines Kinderplanschbecken befindet sich direkt am Miniclub. Nachmittags (von 16:00 bis 18:00 Uhr) wird außer dem typischen italienischen Eis auch ein kleiner Snack angeboten. Im Hauptrestaurant zu vorgegebenen Zeiten: Mahlzeiten gemeinsam mit unseren Mitarbeitern.

Hinweise: Aus Sicherheitsgründen ist das Tragen eines All Inclusive-Armbandes obligatorisch. Änderungen aus operativen und wetterbedingten Gründen vorbehalten. Babybett: auf Anfrage (gegen Gebühr; €10,-/Tag vor Ort zu zahlen) Check-In: ab 14.30 Uhr Check-Out: bis 11.00 Uhr Es werden alle gängigen Kreditkarten akzeptiert. Barzahlungen nur bis zu € 2.999,00. Haustiere: nicht erlaubt Ein Arzt hält jeden Mittwoch von 18.00 bis 19.00 Sprechstunde (gegen Gebühr). Bitte beachten Sie, dass in einigen Städten und Gemeinden eine örtliche City Tax anfällt oder kurzfristig eingeführt werden kann. Die Höhe der Übernachtungssteuer richtet sich i.d.R. nach der Sterneanzahl des gebuchten Hotels sowie der Aufenthaltsdauer. Die Gebühr ist vom Gast direkt und in bar im Hotel zu entrichten. Bitte informieren Sie sich daher kurz vor Antritt ihrer Reise, ob in dem von Ihnen ausgewählten Ort eine solche Steuer anfällt.]]>

Taliansko

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0
Mena: Euro
Čítaj viac

Kalábria

Najjužnejšia časť apeninského polostrova, rozprestierajúca sa medzi iónskym a Tyrhénskym morom, s panenskou prírodou, horskými masívmi a okúzľujúcimi prírodnými scenériami, nenechá ľahostajného žiadneho návštevníka. Okrem teplého a príjemného podnebia ponúka sýtomodré more obmývajúce slnkom zaliate pobrežie.