Hotel Iberostar Malaga Playa

Španielsko
Polpenzia
All Inclusive
Raňajky
Letecky
od469 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Hotel Iberostar Malaga Playa 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Vybavenie: Hotel Iberostar Malaga Playa s celkovým počtom 319 izieb a 94 apartmánov zaujme svojou krásnou maurskou architektúrou a má hlavnú budovu so 6 výťahmi a 2 štvorpodlažnými prístavbami s apartmánmi a 4 výťahmi. Súčasťou komplexu je recepcia s lobby barom, reštaurácia, snack bar a lounge bar s terasou. Zo záhrady s rozlohou približne 11 000 m² je priamy prístup na promenádu. V záhrade sa nachádza 1 bazén a samostatný detský bazén, bar pri bazéne (sezónne otvorený) a slnečná terasa. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne zadarmo. Okrem toho hotel ponúka AQUAFUN (zábavný bazén) pre deti.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Dvojlôžkové izby s rozlohou približne 31 m² majú kúpeľňu s vaňou / sprchou, WC, sušič vlasov, satelitnú TV s hudobným kanálom, telefón, trezor, minibar (za poplatok) a klimatizáciu / kúrenie (centrálne ovládané) a balkón alebo terasu. Dvojlôžkové izby s výhľadom na bazén, bočný výhľad na more alebo priamy výhľad na more je možné rezervovať za príplatok.
Apartmán: Apartmány (asi 40 m²) majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby a majú tiež obývaciu izbu / spálňu s rozkladacou pohovkou a kuchynským kútom. Je možné rezervovať si aj apartmány s 2 spálňami (A2U, približne 48 m²).
Suite: Apartmán (. Ca od 45 m²) sú vybavené podobne, s dvojlôžkovými izbami priestrannejšie a majú/spanie obývaciu a oddelenú spálňu. Tretia osoba spí na rozkladacej pohovke.
Super Saver Room: The SuperSaver izby majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale sú o niečo menšie, obmedzená dostupnosť a zvláštnu cenu.
Jednolôžkové izby: Jednolôžkové izby majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, avšak na jedno použitie. Je možné si ich rezervovať ako dvojlôžkovú izbu na jedno použitie pri bazéne alebo dvojlôžkovú izbu na jedno použitie na bočný výhľad na more za príplatok.
Junior Suite: Junior Suite sú priestrannejšie s výhľadom na more na rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby a majú výhľad na more.
Dvojlôžková izba Deluxe s výhľadom na more: rezervovateľné výhradne so Schauinsland-Reisen! Dvojlôžkové izby Deluxe s výhľadom na more sa nachádzajú na horných 3 poschodiach (4. až 6. poschodí) s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby s výhľadom na more. Hostia pri príchode navyše dostanú pri príchode darček na privítanie a fľašu vína zadarmo.
Rodinný apartmán: rezervovateľné výhradne so Schauinsland-Reisen! Rodinné apartmány majú rovnaké vlastnosti ako jednoizbové apartmány a sú ideálne pre rodiny s ďalšími doplnkami. Dodatočné vybavenie: stráž postele, darček na rodinné privítanie, stolička, ohrievač fliaš, ihrisko, župan a papuče pre dospelých.

Možnosť rezervovať si stravu: HB/AI/Neobmedzené služby: Všetky jedlá formou bufetu s konceptom varenia Iberostarchef Show (raňajky 7: 30-10: 30, obed 13: 30-15: 30, večera 18: 30-21: 30, leto od 19-22 hodín), FR (AGPA02): Raňajky formou bufetu.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky, obed a večera. Občerstvenie, káva, čaj, koláče a sendviče od 11:00 do 13:00 a od 16:00 do 18:00. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 9:30 do 30:00 hod.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Od mája do októbra sa koná komplexný a pestrý zábavný program počas dňa a večer, tiež počas Veľkonočného týždňa.
Mimo tohto času sa cez týždeň ponúkajú rôzne večerné programy.

Športové aktivity: stolný tenis (proti vkladu) a posilňovňa.
Počas sezóny „Fit & Fun“ s gymnastikou, aerobikom, fitbalom, krokmi, tvárovou maskou, fitbalance atď.

Šport za poplatok: Golfové ihrisko v blízkosti (cca 10 km).

Detský program: detské ihrisko, AQUAFUN (zábavný bazén), detský bazén a mini diskotéka.
Program detského klubu "Star Camp" (počas letnej sezóny od apríla do októbra):
Mini Club "Monkey" (pre deti vo veku 4-7 rokov, od mája do septembra), Maxi Club "Dolphin" (pre deti vo veku 8-12 rokov sa môžu do septembra) a dospievajúci klub "Eagle" (polovice júla do augusta pre mladých ľudí 13-17 rokov).
Vzhľadom na súčasné hygienické predpisy sa „Katta chystá na dovolenku“ nebude konať v lete 2020.

Pokyny: Pokyny z letiska Malaga (AGP):
Od letiska v Malage je vzdialenosť: 64 km
Choďte na severovýchod do Av. Del Comandante Garcia Morato.
Choďte po Camino de la Loma de San Julian.
Choďte na odbočku smerom k Av. De Velásquez / N-340.
Choďte na križovatku E-15 / A-7 smerom na Antequera / Sevilla / Granada / Motril.
Choďte po A-7207 smerom na Almería - Motril.
Zíďte prvým výjazdom smerom na Ctra. De Torrox / A-7207
Choďte po Av. Del Esperanto do hotela.
**
Podmienky prenájmu vozidla nájdete na našej domovskej stránke: de

Wellness: sauna, krytý bazén a posilňovňa. Kúpeľná Pocity s rôznymi procedúry a masáže za poplatok.

Hotelová služba: parkovisko (za poplatok, podľa dostupnosti).
Uteráky pri bazéne (proti zálohe).
Premium Wi-Fi (v celom hoteli).
Detské postieľky (podľa dostupnosti, v cene).

Poznámky: ĎALŠÍ PODMIENOK PODĽA AGP944!

*
Na večeru je potrebné vhodné oblečenie a pre mužov sú potrebné dlhé nohavice

*
!!! Vstupné do sauny a kúpeľné zóny minimálne 18 rokov !!!
Krytý bazén je k dispozícii všetkým hosťom, a deti sú používané.

Po rozsiahlej rekonštrukcii bude hotel znovu otvorený v lete 2017 a obsahuje tieto novinky:
- Zrekonštruované izby
- nová terasa reštaurácie
- prestavaná bufetová reštaurácia
- oblasť AQUAFUN pre deti

***
Exkurzný balíček je možné objednať pod
EDP ​​kód AGP555 je potrebné rezervovať! Popis nájdete v katalógu alebo na

Bezbariérový hotelový komplex.
K dispozícii sú 3 bezbariérové ​​izby (štandardná dvojlôžková izba/požiadavka zákazníka).

Poznámka 2: Kontakt na hotel:
Iberostar Malaga Playa
AVENIDA DE FERRARA S / N
29793 TORROX-COSTA
ŠPANIELSKO
TELEFÓN: 0034-952-527594
TELEFAX: 0034-952-534526
V katalógu „Ciele Slnka“ leto 2021 na strane 102.
V katalógu „Rodinná dovolenka“ 2021 na strane 122.

Sezónna poznámka: V hoteli AGPA02 sú možné iba možnosti dňa. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.]]>
Lage: Die Hotelanlage liegt direkt am Strand mit der Strandpromenade des Urlaubsortes Torrox-Costa. Bis zum Ortszentrum mit vielen Freizeitangeboten und Restaurants, Supermärkten usw. sind es ca. 100 m. Der Flughafen Malaga ist etwa 64 km entfernt. Eine Bushaltestelle befindet sich in ca. 900 m (mehrmals tägliche Busverbindungen nach Nerja und Malaga).

Ausstattung: Das Iberostar Malaga Playa mit insgesamt 319 Zimmern und 94 Appartements besticht durch seine schöne Architektur im maurischen Stil und verfügt über ein Hauptgebäude mit 6 Lifts und 2 vierstöckige Nebengebäude mit Appartements und 4 Lifts. Zur Anlage gehören eine Rezeption mit Lobbybar, Restaurant, Snackbar und Salonbar mit Terrasse. Die ca. 11.000 m² große Gartenanlage hat direkten Zugang zur Promenade. In der Gartenanlage befindet sich 1 Swimmingpool und ein separates Kinderbecken, eine Poolbar (saisonal geöffnet) und eine Sonnenterrasse. Liegen und Schirme stehen am Pool kostenlos zur Verfügung. Zusätzlich bietet das Hotel einen AQUAFUN (Spaß Pool) für Kinder.

Buchbare Unterbringungsmöglichkeiten:
Doppelzimmer: Die Doppelzimmer sind ca. 31 m² groß und verfügen über Bad/Dusche, WC, Föhn, Sat.-TV mit Musikkanal, Telefon, Mietsafe, Minibar (gegen Gebühr) und Klimaanlage/Heizung (zentral gesteuert) sowie Balkon oder Terrasse. Doppelzimmer Poolseite, seitlicher Meerblick oder direkter Meerblick sind gegen Aufpreis buchbar.
Appartement: Die Appartements (ca. 40 m²) haben die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer und verfügen zusätzlich über einen Wohn-/Schlafraum mit Schlafsofa und Kitchenette. Die Appartements sind auch mit 2 Schlafzimmern (A2U, ca. 48 m²) buchbar.
Suite: Die Suiten (ab ca. 45 m²) sind bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer etwas geräumiger und verfügen über einen Wohn-/Schlafraum sowie ein separates Schlafzimmer. Die 3. Person schläft auf einem Sofabett.
Super Sparzimmer: Die Super Sparzimmer verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer sind jedoch etwas kleiner, begrenztes Kontingent und spezieller Preis.
Einzelzimmer: Die Einzelzimmer haben die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer, jedoch zur Alleinbenutzung. Auch als Doppelzimmer zur Alleinbenutzung Poolseite oder Doppelzimmer zur Alleinbenutzung seitlicher Meerblick gegen Aufpreis buchbar.
Juniorsuite: Die Juniorsuiten Meerblick sind bei die gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer etwas geräumiger und verfügen über Meerblick.
Doppelzimmer Deluxe Meerblick: Exklusiv bei schauinsland-reisen buchbar! Die Doppelzimmer Deluxe Meerblick sind bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer Meerblick in den oberen 3 Etagen (4.-6. Etage) gelegen. Zusätzlich erhalten die Gäste Ankunft ein Willkommensgeschenk und eine kostenfreie Flasche Wein bei Ankunft.
Familienappartement: Exklusiv bei schauinsland-reisen buchbar! Die Familienappartements verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Appartements mit einem Schlafzimmer und eignen sich durch zusätzliche Annehmlichkeiten perfekt für Familien. Zusätzliche Ausstattung: Bettschutzgitter, Familien Willkommensgeschenk, Tritthocker, Flaschenwärmer, Spielbereich, Bademantel und Pantoffeln für die Erwachsenen.

Buchbare Verpflegungsmöglichkeiten: HP/AI/Unlimited Service: Alle Mahlzeiten in Buffetform mit Iberostarchef Show Cooking Konzept (Frühstück 7:30-10:30, Mittagessen 13:30-15:30, Abendessen 18:30-21:30 Uhr, im Sommer von 19-22 Uhr)., FR (AGPA02): Frühstück in Buffetform.

Bei Buchung von All-Inclusive:
All Inclusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen. Snacks, Kaffee, Tee, Kuchen und Sandwiches von 11-13 Uhr und 16-18 Uhr. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke von 9:30-0 Uhr.

Landeskategorie: 4 Sterne

Unterhaltung: Von Mai-Oktober gibt es tagsüber und abends ein umfassendes und abwechslungsreiches Animationsprogramm, ebenso in der Osterwoche.
Außerhalb dieser Zeit werden unter der Woche verschiedene Abendprogramme angeboten.

Sport inklusive: Tischtennis (gegen Kaution) und Fitnessraum.
Während der Saison "Fit&Fun" mit Gymnastik, Aerobic, Fitball, Steps, Facemask, Fitbalance, etc.

Sport gegen Gebühr: Golfplatz in der Nähe (ca. 10 km entfernt).

Kinderprogramm: Kinderspielplatz, AQUAFUN (Spaß Pool), Kinderpool und Minidisco.
Kinderclub-Programm "Star Camp" (während der Sommersaison von April-Oktober):
Miniclub "Monkey" (für Kinder von 4-7 Jahre, von Mai bis September), Maxiclub "Dolphin" (für Kinder von 8-12 Jahre, Mai bis September) und Teenclub "Eagle" (Mitte Juli bis August, für Jugendliche von 13-17 Jahren).
Aufgrund der aktuellen Hygienebestimmungen findet "Katta macht Urlaub" im Sommer 2020 nicht statt.

Anfahrtsbeschreibung: Anfahrtsbeschreibung ab Flughafen Malaga (AGP):
Vom Flughafen Malaga, Entfernung: 64 km
Fahren Sie in Richtung Nordosten bis zur Av. Del Comandante Garcia Morato.
Folgen Sie dem Camino de la Loma de San Julian.
Nehmen Sie die Abzweigung in Richtung Av. De Velásquez/N-340.
Nehmen Sie die Abzweigung E-15/A-7 in Richtung Antequera/Sevilla/Granada/Motril.
Nehmen Sie die A-7207 in Richtung Almería – Motril.
Nehmen Sie die erste Ausfahrt in Richtung Ctra. De Torrox/A-7207
Folgen Sie der Av. Del Esperanto bis zum Hotel.
**
Die Mietwagenbedingungen entnehmen Sie bitte unserer homepage: www.mietwagenbedingungen. de

Wellness: Sauna, Hallenbad und Fitnessraum. Spa Sensations mit verschiedenen Anwendungen und Massagen gegen Gebühr.

Hotelservice: Parkplatz (gegen Gebühr, nach Verfügbarkeit).
Pooltücher (gegen Kaution).
Premium Wi-Fi (im gesamten Hotel inklusive).
Babybetten (nach Verfügbarkeit, inklusive).

Hinweise: ZUSATZKONTINGENT UNTER AGP944!

*
Zum Abendessen wird um angemessene Kleidung gebeten, für Herren lange Hosen erforderlich

*
!!! Eintritt in Sauna und Spa-Bereich erst ab 18 Jahren !!!
Das Hallenbad kann von allen Gästen, auch Kindern benutzt werden.

Zum Sommer 2017 eröffnet das Hotel nach umfangreicher Renovierung neu mit folgenden Neuerungen:
-Renovierte Zimmer
-Neue Restaurantterrasse
-Umgebautes Buffetrestaurant
-AQUAFUN Bereich für Kinder

***
Das Ausflugspaket kann optional unter dem
EDV-Code AGP555 zugebucht werden! Die Beschreibung finden Sie im Katalog oder auf www.hotel-beschreibung.de.

Barrierefreie Hotelanlage.
3 behindertengerechte Zimmer vorhanden (Standard Doppelzimmer/Kundenwunsch).

Hinweis 2: Hotelkontakt:
Iberostar Malaga Playa
AVENIDA DE FERRARA S/N
29793 TORROX-COSTA
SPANIEN
TELEFON: 0034-952-527594
TELEFAX: 0034-952-534526
Im Katalog "Sonnenziele" Sommer 2021 auf Seite 102.
Im Katalog "Familienurlaub" 2021 auf Seite 122.

Saisonhinweis: Für das Hotel AGPA02 sind nur Tagesoptionen möglich. Stornierung/Umbuchung/Änderung nur durch den Veranstalter möglich.

Informationen zur Corona-Pandemie: Bitte beachten Sie, dass zu Ihrer eigenen Sicherheit weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Hotel und an Ihrem Urlaubsort getroffen werden.
In Ihrem Urlaubshotel werden u.a. aufgrund behördlicher Vorgaben besondere Sicherheits- und Hygienemaßnahmen umgesetzt, wie z.B. Abstandsregeln, Aufstellung von Desinfektionsmittelspendern, Richtlinien zum Tragen von Masken (Mund-Nasen-Schutz), teilw. digitale Check-In-Möglichkeit oder kontaktloser Restaurantbesuch.
Dies kann je nach regionaler Entwicklung zu einigen Änderungen und Einschränkungen im Leistungs-Angebot des Hotels führen (z. B. evtl. Mundschutzpflicht in öffentlichen Bereichen, geänderte Restaurant-Konzepte, keine oder eingeschränkte Wellness-Angebote, keine oder eingeschränkte Animation, keine Mini-Club-Betreuung, …).
Die im entsprechenden Hygiene-Konzept festgelegten Maßnahmen dienen insbesondere Ihrem persönlichen Schutz. Selbstverständlich sollten alle erprobten Verhaltensregeln wie Handhygiene, Einhaltung von Mindestabständen und Husten-/Nies-Etikette auch von jedem einzelnen Reisegast beachtet werden. Die behördlichen Auflagen können ggf. auch kurzfristig, je nach aktueller Entwicklung, für einzelne Hotels, Urlaubsorte oder Regionen angepasst werden.]]>

Španielsko

Španielske kráľovstvo je jednou z dvanástich európskych monarchií. Ponúka množstvo jedinečných prírodných scenérií, historických pamiatok a nezameniteľných tradičných chutí. Zaujímavé je tiež svojou kultúrou a jedinečným spôsobom života. Aj preto je táto krajina hôr, pláží, futbalu, paelly, flamenca a siesty treťou najnavštevovanejšou destináciou na svete. 

 

Hlavné mesto: Madrid
Časový posun: 0
Mena: Euro