Hotel Sandos Playacar Beach

Mexiko, Yucatan
All Inclusive
Letecky
od1 232 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Hotel Sandos Playacar Beach 4* - detailné informácie


Úvod

Hotelový komplex s impozantnou infraštruktúrou a službami all inclusive sa nachádza na malebnej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora je obklopený bujnou vegetáciou. Pozostáva z dvoch častí: Sandos Playacar Beach, Hacienda a Riviera Family, pre dospelých od 21 rokov Select Club Riviera v pokojnejšej časti.


Poloha

V blízkosti letoviska Playa del Carmen, v rezidenčnej štvrti Playacar. Malé nákupné centrum asi 5 min. chôdze od hotela, do centra Playa del Carmen cca 3 km. Medzinárodné letisko v Cancúne je vzdialené 45 minút.


Stravovanie

ULTRA ALL INCLUSIVE: raňajky, obedy aj večere formou bufetových stolov, miestne a medzinárodné alkoholické a nealkoholické nápoje v čase 08:00 - 02:00 hod., voda, pivo a nealkoholické nápoje v minibare na izbe. Možnosť večere v reštaurácii a´la carte (nutná rezervácia vopred). Šport  a zábava v cene: kajaky, plachtenie, tenis, volejbal, požičanie bicyklov, kajaky, stolný tenis, biliars, minigolf, aerobik, fitnes centrum (od 18 r).


Pre deti

Baby klub (2-3 roky), Detský klub (4-12 r.), Teens klub (13-17 r.), detské ihrisko.


Oficiálne hodnotenie

*****

Reštaurácie

Dve hlavné -formou bufetu, 5 á la carte: stredomorská, mexická, orientálna, brazílska, gurmánska a Steakhouse.


Celková cena zahŕňa

V cene je letecká doprava z Viedne, ubytovanie na vybraný počet nocí s all inclusive, transfery letisko-hotel-letisko, asistencia zástupcu partnerskej cestovnej kancelárie.


Celková cena nezahŕňa

Servisné poplatky leteckej spoločnosti 420 EUR na osobu.

Počasie

Mexiko

Krajina starovekých indiánskych kultúr a slnkom zaliatych pláží, patrí medzi najobľúbenejšie dovolenkové destinácie.

Hlavné mesto: Mexiko
Časový posun: -7
Mena: Mexické peso
Kurz: 1€ = 26.0006 MXN
Čítaj viac

Yucatan

Obľúbený polostrov sa nachádza vo východnej časti Mexického zálivu. Celoročné teploty nad 30 °C, zaujímavé archeologické objavy, miesta starej civilizácie Mayov ako Tulum, Coba, Chichén Itzá, Merida a iné, každoročne prilákajú milovníkov dovolenky. Karibský fl air, mondénne letoviská na Playa del Carmen, luxusné hotelové rezorty v Cancúne a Rivéra Maya, lagúny a umelecké obchodíky v Puerto Morelos, bohatý podmorský život na ostrove Cozumel.