Hotelový Rezort Adaaran Select Meedhupparu

Maldivy, Raa Atol
All Inclusive
Letecky
od1 407 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Hotelový Rezort Adaaran Select Meedhupparu 4* - detailné informácie


Úvod

Hotel Adaaran Select Meedhupparu sa nachádza na Raa Atole, ktorý je známy bielymi piesočnatými plážami a tyrkysovou lagúnou. Ubytovanie je možné v dvojizbových bungalovoch v časti rezortu Select, alebo sú tu aj 5-hviezdičkové vodné vilky v časti Adaaran Prestige Water Villas Meedhupparu.


Poloha

Hotel Adaaran Select Meedhupparu je na ostrove s rozlohou len 740 m x 290 m. Od medzinárodného letiska Male je vzdialený cca 130 km. Transfer hydroplánom.


Pláž

Vynikajúce biele piesočnaté pláže okolo celého ostrova vhodné na kúpanie aj pre milovníkov šnorchlovania. Koralový útes je vzdialený cca 50-100 m. Ležadlá pri vilkách na pláži aj pri bazéne sú bez poplatku, 2 bary na pláži (v rámci služieb all inclusive).

Ubytovanie

214 viliek: Beach Villa (cca 47 m2). V priestranných izbách sú maximálne tri postele. Izby sú vybavené kúpeľňou aj s vonkajšou sprchou, sušičom vlasov, je tu LCD TV, trezor, rýchlovarná kanvica. stropný ventilátor, klimatizácia a terasa. Za poplatok je možné využiť minibar.


Stravovanie

Raňajky, obedy a večere sú podávané formou pestrých bufetových stolov. Nápoje podávajú v čase obedov a večerí v hlavnej reštaurácii a počas dňa v baroch od 10:00 do 23:45 h, v pool a gril bare od 10:00 do 18:00 h, na diskotéke od 22:30 do 23:45 h, v bare pri bazéne od 10:00 - 18:00 h (výber z nápojového lístka na každom stole).stolové víno, whisky, gin, vodka, rum, brandy, pivo, nealkoholické nápoje, káva, čaj, voda alebo džúsy.


Vybavenie a služby hotela

Hotel Adaaran Select Meedhupparu leží na oválnom ostrove s bujnou tropickou vegetáciou,  je vybavený prijímacou halou s recepciou, niekoľkými reštauráciami a barmi, obchodíkom so suvenírmi, klenotníctvom, salónom krásy, spa centrom. Wi-fi  je za poplatok. Má dve reštaurácie: hlavnú a á la carte s výberom z menu. Reštaurácie ponúkajú jedlá z čerstvých surovín aj vegetariánskej jedlá. Podáva sa ázijská kuchyňa aj medzinárodné jedlá. Hotel taktiež disponuje dvomi barmi - grill a pool barom. Pri vodných vilkách sa anchádza á la carte reštaurácia. Je tu diskotéka a obchodík so suvenírmi, klenotníctvo, salón krásy. Wi-Fi za poplatok. Športy v cene: stolný tenis, fitnes, šípky, loptové hry na pláži. Hotel má jeden bazén, pri ktorom sú ležadlá a slnečníky, jacuzzi.  Za poplatok sú vodné športy ako jazda na vodných lyžiach, jet-ski, ako aj tenisové kurty. Hotel organizuje večerné programy alebo diskotéky. V hotelovom spa centre Chavana Spa je k dispozícii sauna, parný kúpeľ alebo populárne ajurvédske procedúry. Služby spa centra sú za poplatok. 

Obľúbenou lokálnou aktivitou je rybolov. Popri lovení rýb na lodi dhoni môžete sledovať západ slnka a vlny oceánu narážajúce na priľahlé ostrovy. Ak ulovíte rybu, môžu vám ju pripraviť podľa vašich predstáv nasledujúci deň na večeru. Počas výletu na domorodý ostrov uvidíte tu tradičnú maldivskú kultúru a obydlia uprostred lokálnej vegetácie a koralových útesov. Na lodi dhoni sa preplavíte na jeden z maldivských opustených ostrovov. Celé ráno sa môžete venovať plávaniu, šnorchlovaniu v lagúne alebo skúmaniu ostrova. Ryba na obed je pripravovaná tradičným spôsobom na ohni z kokosových šupiek. Plavba na lodi dhoni pri západe slnka trvá približne dve hodiny. Za ten čas si stihnete urobiť fotografie, relaxovať a popíjať osviežujúci kokteil. Pre deti

Pre deti je v hoteli Adaaran Select Meedhupparu pripravený zábavný program, karaoke a diskotéky.


Poznámka

Cena je kalkulovaná v základnej triede economy, v prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok. Silvestrovská večera je v cene.


Oficiálne hodnotenie

****

Celková cena zahŕňa

Leteckú dopravu z/do Viedne, ubytovanie na vybraný počet nocí, vybrané stravovanie, transfery letisko-hotel-letisko, asistenciu zástupcu partnerskej agentúry v mieste pobytu.


Celková cena nezahŕňa

Servisné poplatky leteckej spoločnosti 450 EUR.

Počasie

Maldivy

V jednom z posledných rajov na zemi potrebujete tri veci: loď, aby ste sa dostali na svoj vysnívaný ostrov, vnútorný pokoj, aby ste ho mohli vychutnávať a potápačské okuliare, aby ste ocenili jeho skutočné poklady.

Hlavné mesto: Male
Časový posun: +4
Mena: Maldivská rupia
Kurz: 1€ = 18.347 MVR
Čítaj viac

Raa Atol

Hlavným mestom atolu Raa je Ungoofaaru. Skoro do konca minulého storočia bol tento atol pre turistov neprístupný, no po politickej zmene nastala aj takáto zmena a momentálne sú pre turistov vhodné ostrovy Loama Maamigili a Meedhupparu. Na ostrove Loama Maamigili sa nachádza jediné múzeum na Maledivách, ktoré v sebe ukrýva zaujímavé artefakty z koloniálneho obdobia a z bežného života na týchto ostrovoch. Meedhupparu je koralový ostrov, na ktorom žije viacero typických zvierat ako sú gekony či kraby.