Hotel Roc Barlovento

Kuba
All Inclusive
Letecky
od920 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

3.9 - veľmi dobré
4
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Hotel Roc Barlovento 4* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


ROC Barlovento:

Poloha: ROC Barlovento sa nachádza priamo na jemnej a mierne klesajúcej piesočnej pláži Varadero a je obklopený krásnou tropickou krajinou. Vzdialenosť na letisko Varadero je približne 25 km a do centra mesta 500 metrov. Nákupné a zábavné možnosti sú vzdialené iba 500 metrov. Letisko Havana je vzdialené približne 140 km.

Ubytovanie (s): Príjemný, komfortné dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, satelitný TV, telefón, trezor (za poplatok), minichladničku, klimatizáciu a balkón alebo terasu.

Šport/Zábava/Wellness: fitness, biliard, šípky, futbal, stolný tenis, volejbal, aerobik, jazda na kajaku, katamarán, šnorchlovanie, windsurfing. Denný zábavný program a večerné show. Za poplatok: masáže, motorizované vodné športy (miestni poskytovatelia).

All-inclusive stravovanie:
  • Raňajky, obedy a večere formou bufetu
  • Večera možná v jednej z à la carte reštaurácií (nutná rezervácia)
  • Občerstvenie nepretržite
  • Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje nonstop
Poznámka: nosiť náramok all inclusive je povinné.

Poznámky: Hotel je možné rezervovať iba od 16 rokov!

Vybavenie: Hotel má celkom 293 nádherne zariadených izieb, ktoré sú rozložené v 3-podlažnej hlavnej budove a niekoľkých 2-podlažných pomocných budovách. Ponúka vstupnú halu s recepciou, internetový kútik (za poplatok) a WLAN v hale a pri bazéne (za poplatok). Možnosti stravovania zahŕňajú bufetovú reštauráciu, 3 à la carte reštaurácie s medzinárodnou, mexickou a japonskou kuchyňou a 4 bary. Ponuku navyše završuje obchod so suvenírmi a práčovňa, ako aj lekárska služba (obe za poplatok). V udržiavaných záhradách sú 3 sladkovodné bazény. Ležadlá a slnečníky sú súčasťou bazénu a na pláži, v závislosti od dostupnosti. Osušky sú k dispozícii za zálohu.

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb. Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.]]>

ROC Barlovento:

Lage:

Das ROC Barlovento liegt direkt am feinen und leicht abfallenden Sandstrand von Varadero und ist umgeben von einer wunderschönen tropischen Landschaft. Die Entfernung zum Flughafen Varadero beträgt ca. 25 km und zum Ortszentrum 500 Meter. Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten sind in nur 500 Meter zu erreichen. Der Flughafen Havanna liegt in ca. 140 km Entfernung.Unterbringung(en):

Die freundlich und komfortabel eingerichteten Doppelzimmer verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, SAT.-TV, Telefon, Mietsafe (gegen Gebühr), Mini-Kühlschrank, Klimaanlage sowie Balkon oder Terrasse.Sport/Unterhaltung/Wellness:

Fitnessraum, Billard, Darts, Fußball, Tischtennis, Volleyball, Aerobic, Kajak, Katamaran, Schnorcheln, Windsurfen. Tägliches Animationsprogramm und abendliche Shows. Gegen Gebühr: Massagen,  verschiedene motorisierte Wassersportarten (lokale Anbieter).All-Inclusive Verpflegung:
  • Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform
  • Abendessen wahlweise in einem der à-la-carte-Restaurants möglich (Reservierung erforderlich)
  • Snacks rund um die Uhr
  • Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke rund um die Uhr

Hinweis: Das Tragen eines All-Inclusive Armbandes ist obligatorisch.Hinweise:

Das Hotel ist erst ab 16 Jahren buchbar!Ausstattung:

Das Hotel verfügt insgesamt über 293 schön eingerichtete Zimmer, die sich auf ein 3-stöckiges Haupthaus und mehreren 2-stöckigen Nebengebäuden verteilen. Es bietet eine Empfangshalle mit Rezeption, eine Internetecke (gegen Gebühr) sowie WLAN in der Lobby und am Pool (gegen Gebühr). Zum gastronomischen Angebot gehören ein Buffetrestaurant, 3 à-la-carte-Restaurant mit internationaler, mexikanischer und japanischer Küche sowie 4 Bars. Des Weiteren wird das Angebot durch einen Souvenirshop und einen Wäscheservice sowie ein Ärzteservice (jeweils gegen Gebühr) abgerundet. In der gepflegten Gartenanlage finden Sie 3 Süßwasser-Swimmingpools. Liegen und Sonnenschirme sind am Pool und am Strand nach Verfügbarkeit inklusive. Badetücher gibt es gegen eine Kaution.Wichtiger Hinweis:
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen. Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.]]>

Recenzie na Hotel Roc Barlovento

Celkové hodnotenie na Hotel Roc Barlovento je založené na jednotlivých recenziách klientov desiatok rakúskych a nemeckých CK.

Celkové hodnotenie:
3.9
Hodnotené 57x
Aktivity:
Pláž:
Jedlo a nápoje:
Rodina:
Hotel:
Lokalita:
Bazén:
Izby:
Služby:
Šport:

Kuba

Kuba, to sú horúce rytmy rumby a salsy, vzácne ručne šúľané cigary a originálne miešané nápoje z rumu. Kuba, to je tropické slnko a nádherné pláže, 20 km dlhé Varadero s bielym a jemným pieskom.

Hlavné mesto: Havana
Časový posun: -6
Mena: Kubánske peso
Kurz: 1€ = 29.268 CUP