Rodos Palladium & Spa

Grécko, Kréta, Kalithea

Rodos Palladium & Spa 5* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Hotel je najviac ocenený luxusný hotel, ktorý spája diskrétny luxus s autentickou kvalitou. Postavený na ploche 30 000 m², hotel sa nachádza vo výbornej lokalite, priamo na pláži Kallithea, ktorá získala modrú vlajku. V ideálnom prípade sa nachádza neďaleko veľkolepého stredovekého mesta s jeho historickými pamiatkami, prírodnými krásami a tradičnými dedinami na okúzľujúcom východnom pobreží ostrova.

Vlastnosti:
Rezort navštívi 377 izieb.V objekte je k dispozícii zmenáreň.Wifi vo verejných priestoroch (bezplatne) umožňuje hosťom zostať v kontakte s vonkajším svetom.Okrem supermarketu a obchod so suvenírmi nájdete viac obchodov.Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode.Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania bez poplatku.Ďalšie služby zahŕňajú požičovňu áut, lekársku pomoc, izbovú službu, práčovňu a kadernícky salón.Ak chcete pomôcť pri podnikaní, je k dispozícii fax.Prednášky, prezentácie alebo stretnutia sa môžu konať v jednej z 750 konferenčných miestností.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútornej klímy. Hostia môžu pohodlne spať na manželskej posteli. K dispozícii je tiež trezor a písací stôl. Štandardom je aj chladnička. Rôzne komunikačné a zábavné možnosti poskytuje komfortné vybavenie vrátane telefónu, TV a WiFi (zdarma). Kúpeľne sú vybavené sušičom na vlasy, zrkadlom na líčenie a telefónom na každodenné používanie. K dispozícii sú bezbariérové ​​izby. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/Zábava:
Bazén s vonkajšími a vnútornými priestormi zaručuje občerstvenie a aktívnu rekreáciu.Deti sa môžu zabaviť v detskom bazéne.Na slnečnej terase sú k dispozícii lehátka a slnečníky.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne.Rozmanitosť športov ponúka veľa rôznych športových aktivít v stredisku, ako napríklad:Tenis, boccia, plážový volejbal, basketbal a minigolf.Priatelia vodných športov ponúkajú Aqua-Fitness.Či už pri krátkodobom alebo dlhšom pobyte, hostia môžu využiť vybavenie ubytovacieho zariadenia vrátane posilňovne, stolného tenisu a aerobiku.Rezort ponúka rôzne procedúry v kúpeľoch vrátane kúpeľného a kozmetického salónu a za príplatok saunu a parný kúpeľ.Zábavný tím rezortu pripravuje zábavné programy pre deti i dospelých.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, vrátane baru a piano baru. Osviežujúce nápoje v bare na pláži poskytujú dobrý pocit. Je možné rezervovať plnú penziu. Ponúkané sú raňajky, obedy a večere. Okrem toho, ubytovanie poskytuje občerstvenie. Stredisko má k dispozícii celý rad alkoholických a nealkoholických nápojov.]]>
Lage:
Das Hotel das am häufigsten ausgezeichnete Luxushotel der Insel, kombiniert diskreten Luxus mit authentischer Qualität. Auf einer Fläche von 30.000 m² erbaut, befindet sich das Hotel in einer ausgezeichneten Lage, direkt am Strand von Kallithea, welcher mit der blauen Flagge ausgezeichnet wurde. Ideal gelegen, unweit von der prächtigen mittelalterlichen Stadt mit ihren historischen Sehenswürdigkeiten, den Naturschönheiten und den traditionellen Dörfern der bezaubernden Ostküste der Insel.

Ausstattung:
Gerne heißt das Resort die Reisenden in den insgesamt 377 Zimmern willkommen. Die Einrichtung umfasst eine Wechselstube. WiFi in den öffentlichen Bereichen (ohne Gebühr) ermöglicht es den Gästen, mit der Außenwelt in Kontakt zu bleiben. Neben einem Supermarkt und einem Souvenirshop sind weitere Geschäfte zu finden. Ein Garten bietet zusätzlichen Raum für Entspannung und Erholung im Freien. Wer mit dem eigenen Fahrzeug anreist, kann es ohne Gebühr auf dem Parkplatz der Unterbringung abstellen. Zu den weiteren Angeboten zählen eine Autovermietung, medizinische Betreuung, ein Zimmerservice, ein Wäscheservice und ein Friseur. Zur Unterstützung bei Geschäftstätigkeiten ist ein Faxgerät verfügbar. Vorträge, Präsentationen oder Tagungen können in einem der 750 Konferenzräume abgehalten werden.

Unterbringung:
In den Zimmern gibt es ein Badezimmer, über eine Klimaanlage lässt sich das Raumklima steuern. Gemütlich schlafen können die Gäste auf einem Doppelbett. Außerdem sind ein Safe und ein Schreibtisch verfügbar. Ein Kühlschrank zählt ebenfalls zur Standardeinrichtung. Verschiedene Kommunikations- und Unterhaltungsmöglichkeiten werden durch die komfortable Ausstattung mit einem Telefon, einem TV-Gerät und WiFi (ohne Gebühr) gewährleistet. In den Badezimmern stehen ein Haartrockner, ein Kosmetikspiegel und ein Telefon für den täglichen Gebrauch bereit. Rollstuhlgerecht eingerichtete Zimmer sind buchbar. Für Familien mit Kindern stehen Familienzimmer zur Verfügung.

Sport/Unterhaltung:
Die Poolanlage mit } Außen- und Innenbereichen garantiert Erfrischung und aktive Erholung. Kinder können sich in einem Planschbecken vergnügen. Auf der Sonnenterrasse sind Liegestühle und Schirme vorhanden. Wohlige Entspannung verspricht der Whirlpool im Badebereich. Außerdem gibt es eine Pool-/Snackbar. Sportliche Abwechslung bieten viele verschiedene Sportaktivitäten, die in dem Resort angeboten werden, wie z.B. Tennis, Boccia, Beachvolleyball, Basketball und Minigolf. Freunden des Wassersports wird Aqua-Fitness angeboten. Ganz gleich, ob bei einem kurzen oder ausgedehnten Aufenthalt, die Gäste sind herzlich eingeladen, die Annehmlichkeiten der Unterbringung zu nutzen, darunter ein Fitnessstudio, Tischtennis und Aerobic. Die Ferienanlage bietet im Wellnessbereich diverse Anwendungen, dazu gehören ein Spa und ein Schönheitssalon sowie, gegen eine zusätzliche Gebühr, eine Sauna und ein Dampfbad. Das Animationsteam des Resorts legt Unterhaltungsprogramme für Kinder und Erwachsene auf.

Verpflegung:
Es gibt verschiedene gastronomische Einrichtungen zur Auswahl, wie eine Bar und eine Pianobar. Erfrischende Drinks an der Strandbar sorgen für Wohlfühlmomente. Es kann Vollpension gebucht werden. Angeboten werden Frühstück, Mittagessen und Abendessen. Zusätzlich stellt die Unterbringung Snacks bereit. Das Resort führt ein Sortiment alkoholischer und alkoholfreier Getränke.]]>

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1
Mena: Euro
Čítaj viac

Kréta

Slnkom zaliate pláže s priezračne čistou vodou, rozdelené členitým pobrežím na menšie zálivy a zátoky, typická stredomorská klíma, vysoký horský masív tiahnuci sa od západu na východ, olivové háje, cenné pamiatky a miesta dýchajúce históriou. K tomu malebné pláže, tyrkysové more, výborne vybavené letoviská s kvalitnými hotelmi a službami.

Najväčší grécky ostrov je mimoriadne obľúbenou a vyhľadávanou turistickou destináciou. Kréta je v gréckej mytológii považovaná za rodisko otca bohov Dia. Nájdeme tu počiatky jednej z prvých európskych civilizácií – minojskej, s typickou architektúrou, ktorú je dodnes možné obdivovať na miestach, kde stáli labyrintové paláce – Knossos, Faistos či Zakros. Nie je náhoda, že sú opradené množstvom bájnych eposov a mýtov, ktoré čerpajú námet z bohatej histórie ostrova a života jeho hrdých a pohostinných obyvateľov. Let z Bratislavy a Košíc na letisko v Heraklione trvá približne 2 hodiny 20 minút.