Hotel Club Reef Resort

Egypt, Sharm el Sheikh
od549 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Hotel Club Reef Resort 4+* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál


Reef Club:

Poloha: Hotel sa nachádza priamo na hotelovej piesočnatej pláži. Centrum mesta je vzdialené asi 5 km. Letisko Sharm El Sheikh je cca. 16 km ďaleko.

Vybavenie: Tento hotel v stredomorskom štýle má recepciu, internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi (za poplatok), bufetová reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou, niekoľko barov, obchody, kaderníctvo (za poplatok). Lekárska služba je k dispozícii za poplatok. V dobre udržiavanej záhrade sa nachádza bazén s 3 bazénmi.

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, trezor (súčasťou balenia), minibar (za poplatok), posedenie, klimatizácia a terasa. Voliteľne aj s výhľadom na more alebo na bočnú rezerváciu. K dispozícii je tiež obmedzený kontingent miest s najlepšou cenou. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie.

Šport/Zábava/wellness: za poplatok: biliard, stolný tenis, spa & wellness centrum s vírivkou, saunou a masážami.

Deti: Pre mladších hostí je k dispozícii hodinový mini klub (4-10 rokov) s aktivitami a animáciou a detský bazén.

Poznámky: 4-hviezdičková národná kategória

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb. Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.]]>

Reef Club:

Lage: Das Hotel befindet sich direkt am hoteleigenen Sandstrand. Zum Stadtzentrum sin es circa 5 km. Der Flughafen Sharm El Sheikh ist ca. 16 km entfernt.

Ausstattung: Das Hotel im mediterranen Stil verfügt über eine Rezeption, Internetecke (gegen Gebühr), WLAN (gegen Gebühr), Buffetrestaurant mit internationaler Küche, mehrere Bars, Geschäfte, Friseur (gegen Gebühr). Arztservice gegen Gebühr verfügbar. In der gepflegten Gartenanlage befindet sich die Poollandschaft mit 3 Swimmingpools.

Unterbringung: Die Doppelzimmer verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Sat.-TV, Telefon, Safe (inklusive), Minibar (gegen Gebühr), Sitzecke, Klimaanlage und Terrasse. Wahlweise auch mit Meerblick oder Poolseite buchbar. es besteht auch ein begrenztes Kontingent an Bestpreis-Zimmern. Einzelzimmer sind Doppelzimmer zur Alleinbenutzung.

Sport/Unterhaltung/Wellness: Gegen Gebühr: Billard, Tischtennis, Spa-&Wellnesscenter mit Whirlpool, Sauna und Massagen.

Kinder: Für die kleinen Gäste steht ein stundenweiser Miniclub (4-10 Jahre) mit Aktivitäten und Animation zur Verfügung und ein Kinderpool.

Hinweise: 4-Sterne Landeskategorie

Wichtiger Hinweis:
Im Zusammenhang mit den Lockerungen der Corona-Beschränkungen können behördliche Anordnungen zu Einschränkungen, zu Änderungen und zum Wegfall ausgeschriebener Reiseleistungen führen. Ihre gesetzlichen Gewährleistungsansprüche bleiben hiervon selbstverständlich unberührt.]]>

Egypt

Egypt je od nepamäti tajuplná a mlčanlivá krajina, ktorá sústreďuje na seba pozornosť desiatky storočí. Očarenie sveta touto krajinou nepramení len zo starovekej civilizácie, ktorá sa tu tisícročia formovala, ale aj z nenapodobiteľného kultúrnohistorického bohatstva, ktorým krajina disponuje.

Hlavné mesto: Kahira
Časový posun: 0
Mena: Egyptská libra
Kurz: 1€ = 18.89 EGP
Čítaj viac

Sharm el Sheikh

Sharm El Sheikh sa stal jednou z popredných turistických destinácií v Egypte vďaka svojim luxusným letoviskám, nádherným plážam a množstvu turistických atrakcií. Bývalý rybársky prístav sa nachádza na najjužnejšom konci egyptského polostrova Sinaj. V deväťdesiatych rokoch minulého storočia boli zavedené prísne environmentálne zákony na ochranu pobrežného prostredia pred neudržateľnými spôsobmi rybolovu, a preto sa Sharm El Sheikh a jeho okolie preorientovali na rozvoj cestovného ruchu. Lokalita je známa najmä nádhernými plážami so svetlým pieskom, úžasnými koralovým útesmi ideálnymi pre šnorchlovanie a potápanie, palmami a nákupnými promenádami na ktorých sa nachádza množstvo reštaurácií, klubov a diskoték. Kozmopolitný duch, kvalitné služby a infraštruktúra v Sharm El Sheikhu dosahujú takmer západoeurópsku úroveň. Celoročne mierne teploty a príjemná klíma robia z tejto oblasti obľúbenú dovolenkovú destináciu .