Grand Resort Hurghada

All inclusive
Dvojlôžková izba, transfer v cene
Hurghada, Hurgada a Safaga, Egypt
od308 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

The Grand Resort - detaily

ETI tipy:
  • ETI neskoré odhlásenie
  • Očarujúce atmosféra 1001 nocí
  • veľký bazén area
  • Len kúsok od Grand Mall
  • WiFi v hale


Poloha: Hotel v maurskom štýle má 828 izieb a je oddelený priľahlým "Grand Mall" a ulicou od sesterského hotela "Grand Hotel". V "Grand Mall" sa nachádza niekoľko reštaurácií, kaviarní, barov, obchodov a zábavných zariadení , Asi 150 metrov od pláže "Grand Hotel" môžete zdieľať. Centrum mesta Hurghada je vzdialené asi 10 km a ľahko sa dostanete každodenným bezplatným autobusom.

Vybavenie: Vo vkusne zariadenej hale nájdete recepciu (nemecky hovoriaca), lobby bar s 24-hodinovým servisom a služby zákazníkom.Hotelový komplex má 2 hlavné reštaurácie a 3 on-la-carte reštaurácie, ako aj 5 ďalších reštaurácií v "Grand Mall" a rôznych barov."Grand Resort" má dobre vybavená konferenčná miestnosť.Pozývajúca kúpacia oblasť pozostáva z 3 veľkých sladkovodných bazénov a 2 detských bazénov, v zime je vykurovaný jeden dospelý a jeden detský bazén.Je obklopená slnečnou terasou, k dispozícii sú tiež 2 snack bary, reštaurácia s bazénom a bar "Pergola".V "Klubu Orange" sa nachádza teatime.Pri bazéne sú k dispozícii plážové lehátka, vankúše a slnečníky, ako aj na pláži sesterského hotela "Grand Hotels".Osušky sú v pohodlnej plážovej taške vo vašej izbe.V susednom Grand Mall sa nachádzajú viaceré výstavy, reštaurácie, internetová kaviareň a biliardová kaviareň a mini-trh (všetko za poplatok).

Izby: Komfortné izby sú vybavené kúpeľňou, WC, klimatizáciou (sezónne), telefónom, SAT.TV, chladnička, trezor, sušič vlasov, posedenie a balkón/terasa.Luxusné izby (DZX) majú výhľad na bazén alebo záhradu.Jazdecké suity (DZJ/EZJ) majú výhľad na bazén alebo do záhrady a sú väčšie.Štandardné izby (DZN) sa nachádzajú na pozemku (na zadnej strane hotela) a majú výhľad na ulicu.Grand Suite má väčšiu spálňu a oddelenú obývaciu izbu.Pri rezervácii štandardu u.Izba Deluxe, Junior Suite a veľký apartmán s 2 dospelými a 1-2 deťmi alebo 3 osobami, s manželskou posteľou a možnosťou prístelky.Rodinné izby (FZ3/FZ4/FZ5) majú rovnaké základné vybavenie, ale majú aj samostatnú spálňu s prepojovacími dverami.

Zábava: počas dňa medzinárodný animačný program, bazénové hry, stolný tenis; Folklórna show v "Grand Mall" Za poplatok: masáže, biliard a v hoteli Grand Hotel saunu, jacuzzi, fitness centrum, 2 tenisové kurty s reflektorom, rôzne plážové hry, bezplatný transfer do potápačského centra.

Maxi Kids Club ETI Baby Service: Aby sa dovolenkový týždeň vzrušovala aj pre malých hostí ETI od 4 do 12 rokov, ETI Maxi Kids Clubs ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemeckí hovoriaci pracovníci v oblasti starostlivosti o deti môžu každý deň prichádzať s niečím novým, pre všetky vekové kategórie je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých veľmi malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s ETI Maxi Kids Club. Spoločnosť ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičiavanie kočíkov, ohrievač fliaš, hračky na plážovú pláž, WC, kanvica , Zmena tabuľky.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby pod

All Inclusive: Raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu v hlavných reštauráciách, zatiaľ čo občerstvenie, káva, čaj a koláče sú k dispozícii v bare pri bazéne. Miestne nealkoholické nápoje 24 hodín a alkoholické nápoje od 10 do 12 hodín. Nosenie náhrdelníkového náramku je povinné. Doplnkové služby za príplatok sú k dispozícii na mieste.

E-mailová adresa:

Poznámka:
V Egypte existuje povinná vízová povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom cez Egypt. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj vízum, keď prídete na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke približne 22 €). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotel Pobyt:
Tam je neskoré odhlásenie v RED SEA HOTELS. Hotelová izba, ako aj rezervovaná cateringová služba sú Vám k dispozícii bez obmedzenia až do vyzdvihnutia.

Pre všetky ostatné hotely hotelová služba i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.
Čítaj menej

Recenzie na Grand Resort Hurghada

Počasie - Egypt

Egypt

Pár slov o nás

Prečo by ste mali cestovať s verne.sk?

Konečné ceny
Online dáta 24 hodín denne 7 dní v týždni
Hotline sme vám k dispozícii denne 9:00-21:00
Najširšia ponuka zájazdov
icon/arrowicon/time-16icon/destination-16icon/loginicon/minus-16icon/phone-32icon/pin-filter-16icon/plus-16icon/price-16icon/qmark-16icon/weather-sunnyShapeicon/weather-sunnyicon/tagicon/travelers-16