Hotel Prama Sanur Beach

Bali
All Inclusive
Raňajky
Letecky
od816 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Hotel Prama Sanur Beach 4* - detailné informácie


Úvod

Rezort Prama Sanur Beach Bali je vhodný pre rodiny s deťmi aj pre páry. Hotel je vyhľadávaným miestom aj na svadobné cesty.


Poloha

Prama Sanur Beach Bali stojí priamo na 6 km dlhej pláži s jemným pieskom v známom turistickom stredisku Sanur. V blízkosti sú mnohé reštaurácie a obchody. Prostredie hotela je pokojné.


Pláž

pekná dlhá piesková pláž s pozvoľným vstupom do mora, s promenádou 

Ubytovanie

Rezort Prama Sanur Beach Bali ponúka ubytovanie v komfortných klimatizovaných izbách. V troch budovách je spolu 426 izieb.

TYPY IZIEB

  • Superior sa nachádzajú v hlavnej budove, majú 29 m2, TV, telefón, trezor, minibar, balkón so sedením. Izby nemajú možnosť prístelky.
  • Deluxe sa nachádzajú v novšom krídle, majú 39 m2, výhľad na more alebo do záhrady. Wi-Fi je zdarma.

 


Stravovanie

Prama Sanur Beach Bali poskytuje raňajky formou bufetových stolov. Hostia majú možnosť doplatiť si polpenziu (večere sa podávajú formou bufetu alebo ako výber z menu) alebo all inclusive, ku ktorému patrí:

  • Plná penzia formou bufetu.
  • Popoludní káva, čaj.
  • Lokálne alkoholické a nealko nápoje od 11:00 do 23:00

 


Vybavenie a služby hotela

HOTEL

Rezort Prama Sanur Beach Bali obklopuje bujná tropická záhrada. Hotel má lobby, banku, obchodíky, business centrum, konferenčné sály. Wi-Fi je zdarma.

 

REŠTAURÁCIE

V hlavnej reštaurácii Tirta sa podávajú talianske a stredomorské špeciality. V a la carte reštaurácii Lada sa podávajú miestne indonézske a medzinárodné jedlá. Na pláži je situovaná talianska reštaurácia Basilico Italian Pavilion. Gril bar ponúka stredoamerické špeciality. K dispozícii je aj bar pri bazéne.

 

BAZÉNY

V areáli sa nachádzajú dva bazény. V rodinnom bazéne je aj niekoľko kĺzačiek pre deti.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia majú v cene fitnes, biliard, stolný tenis, volejbal, bežecký chodník. Za poplatok sú k dispozícii ďalšie aktivity ako bicykle, tenis, badminton, vodné športy na pláži, tradičné balijské divadlo, večer živá hudba a rôzne šou, folklórne programy.

 

WELLNESS & SPA

Spa centrum ponúka širokú škálu masáží a procedúr, ktoré sú za poplatok. Navštíviť môžete aj salón krásy.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas svojej dovolenky na Bali môžete podniknúť výlety na zaujímavé miesta. K tým patrí napríklad:

Chrámy - Život na Bali je úzko spojený s vierou. Všade na ostrove je veľa chrámov, väčšina z 2000 sakrálnych stavieb je hinduistická.

Najznámejší trh ostrova Pasar Badung - Predávajú tu čerstvo ulovené ryby, exotické ovocie a zeleninu. Miešajú sa tu vône najrozličnejších korenín, jazmínu a kadidla s durianom.


Pre deti

V Prama Sanur Beach Bali je detský bazén a detské ihrisko.


Poznámka

cena je kalkulovaná v základnej tarifnej triede leteckej spoločnosti China Airlines; v prípade obsadenia sú vyššie triedy za doplatok

Celková cena zahŕňa

Leteckú dopravu z/do Viedne • ubytovanie na vybraný počet nocí so stravou podľa výberu • miestne transfery letisko-hotel-letisko • asistenčné služby zástupcu partnerskej agentúry

Počasie