Hotel Bali Tropic Resort & Spa

Bali
All Inclusive
Raňajky
Letecky
od847 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Hotel Bali Tropic Resort & Spa 4* - detailné informácie


Úvod

Hotel Bali Tropic Resort & Spa sa nachádza na južnom pobreží ostrova Bali. Hotel je vhodný na exotickú dovolenku pre rodiny s deťmi aj pre páry.


Poloha

Bali Tropic Resort & Spa stojí priamo na piesočnatej pláži, v pešej dostupnosti centra živého turistického strediska Tanjung Benoa s mnohými nákupnými a zábavnými možnosťami. K nákupnému centru Bali Collection premáva viackrát denne kyvadlová doprava.


Pláž

piesková pláž s pozvoľným vstupom do mora • obmedzené kúpanie v čase odlivu

Ubytovanie

Bali Tropic Resort & Spa má 150 izieb v dvojpodlažných bungalovoch postavených v typickej miestnej architektúre.

TYPY IZIEB

  • Deluxe bungalov/room má 32 m2, telefón, klimatizáciu, rádio, SAT TV, balkón alebo terasu. Wi-Fi je zdarma, minibar za poplatok.
  • Royal deluxe izby sú väčšie. Nachádzajú sa v novej, pokojnejšej časti. Majú veľkú kúpeľňu.

Stravovanie

Bali Tropic Resort & Spa poskytuje hosťom stravovanie all inclusive, ku ktorému patrí:

  • Raňajky, obedy a večere formou bufetu alebo ako výber z menu.
  • Popoludní káva, čaj.
  • Občerstvenie počas dňa.
  • Po celý deň sa podáva lokálne nealko a alkoholické nápoje.

 * Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.


Vybavenie a služby hotela

HOTEL

Bali Tropic Resort & Spa je situovaný v tropickej záhrade. Má prijímaciu halu s recepciou. Wi-Fi je zdarma.

 

REŠTAURÁCIE

K hotelu patrí niekoľko reštaurácií – Cempaka je reštaurácia pri bazéne, ktorá podáva indonézske a balijské jedlá. Soka je plážová reštaurácia, kde sa podávajú medzinárodné jedlá. Ratna ponúka grilované špeciality a morské plody. K dispozícii je aj niekoľko barov – Soka, Ratna, Rijasa, Sriwedari Sunken a Cempaka.

 

BAZÉNY

V záhrade je situovaný bazén, pri ktorom je bar a slnečná terasa. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú bez poplatku.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia majú v cene fitnes, biliard, šípky, plážový volejbal, bocciu, kajaky, vodnú gymnastiku, šach, stolný tenis, volejbal, bicykle, windsurfing, katamarány a šnorchlovanie. Ďalšie aktivity ako jachting, potápanie a motorizované vodné športy sú za poplatok.

 

WELLNESS & SPA

Vo wellness je 10 miestností na procedúry pre dvojice s vlastnou sprchou a vaňou. Spa ponúka tradičné masáže, ošetrenia tváre a ďalšie terapie. Masáže a wellness procedúry sú za poplatok.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas svojej dovolenky na Bali môžete podniknúť výlety na zaujímavé miesta. K tým patrí napríklad:

Chrámy - Život na Bali je úzko spojený s vierou. Všade na ostrove je veľa chrámov, väčšina z 2000 sakrálnych stavieb je hinduistická.

Najznámejší trh ostrova Pasar Badung - Predávajú tu čerstvo ulovené obrie ryby, exotické ovocie a zeleninu. Miešajú sa tu vône najrozličnejších korenín, jazmínu a kadidla s durianom.


Pre deti

Bali Tropic Resort & Spa má miniklub určený deťom od 5 do 12 rokov, detský bazén, denný animačný program. Večer sa konajú pravidelné zábavné programy.


Poznámka

cena je kalkulovaná v základnej tarifnej triede leteckej spoločnosti China Airlines; v prípade obsadenia sú vyššie triedy za doplatok

Celková cena zahŕňa

Leteckú dopravu z/do Viedne • ubytovanie na vybraný počet nocí so stravou podľa výberu • miestne transfery letisko-hotel-letisko • asistenčné služby zástupcu partnerskej agentúry

Počasie