Ruefa CS spája sily s verne.sk

       

TLAČOVÁ SPRÁVA
Bratislava, 31. októbra 2017

 

V oblasti cestovného ruchu na Slovensku prichádza k spojeniu síl dvoch spoločností - online cestovnej kancelárie VERNE TRAVEL, a.s. a „tradičnej“ cestovnej kancelárie RUEFA CS spol. s r.o.

Jedna z prvých online cestovných kancelárií na Slovensku VERNE TRAVEL, a.s. s najširšou ponukou dovoleniek do celého sveta od slovenských, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií spája od 1. novembra 2017 sily s „tradičnou“ cestovnou kanceláriou RUEFA CS spol. s r.o., ktorá vo svojich pobočkách ponúka hlavne zájazdy z ponuky rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií. Obe značky patria k obľúbeným cestovným kanceláriám, ktoré na trhu cestovného ruchu stabilne pôsobia už niekoľko rokov a majú v tejto oblasti bohaté skúsenosti. Od 1. novembra 2017 tak budú pôsobiť pod jednou značkou, a to verne.sk.

Tento strategický krok oboch spoločností reflektuje na aktuálne trendy v oblasti cestovania. Silnejúca obľuba klientov vo využívaní online nástrojov pri hľadaní dovoleniek na jednej strane a ich pretrvávajúca potreba osobne konzultovať špecifiká dovolenkových destinácií na strane druhej. A tak spojenie “tradičnej“ cestovnej kancelárie s online cestovnou kanceláriou do jedného silného a stabilného hráča na trhu cestovného ruchu je len prirodzeným výsledkom.  

Vďaka tejto spolupráci sa klientom otvárajú nové možnosti. Svoje dovolenkové zážitky si budú môcť vyberať z najširšej ponuky dovoleniek od renomovaných slovenských a zahraničných cestovných kancelárií, a to ľahko a pohodlne zo svojich domovov online na www.verne.sk, ako aj v štyroch kamenných pobočkách, situovaných vo veľkých obchodných centrách (Aupark Shopping Center v Bratislave a Košiciach) a v centrách miest v Bratislave a Žiline. Na pobočkách si okrem dovoleniek budú môcť kúpiť aj letenky od rôznych leteckých spoločností, alebo sa prísť len nezáväzne poradiť. K dispozícii navyše budú dovolenkoví poradcovia telefonicky a cez web chat, a to každý pracovný deň od 09:00 do 21:00 hodiny.

Výhody, ktoré spojenie pod značkou verne.sk prinesie:

-          Najširšia ponuka dovoleniek do vyše 160 000 hotelov a 150 destinácií z ponuky slovenských, nemeckých a rakúskych cestovných kancelárií pod jednou strechou 
-          Možnosť kúpiť dovolenku online 24 hodín denne 
-          Možnosť kúpiť dovolenku v kamenných pobočkách v rámci Slovenska 
-          Možnosť konzultácií online alebo osobne na pobočkách 
-          Konečné ceny dovoleniek bez ďalších poplatkov 
-          Možnosť porovnať ponuky viacerých cestovných kancelárií na jednom mieste 
-          Recenzie hotelov 

Cestovná kancelária RUEFA CS spol., s r.o.
Cestovná kancelária RUEFA CS spol. s r.o. pôsobí na slovenskom trhu cestovného ruchu viac ako 20 rokov a patrí k obľúbeným cestovným kanceláriám. Vo svojom portfóliu ponúka hlavne zájazdy z ponuky rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií prostredníctvom kamenných pobočiek, ale aj online na svojej webovej stránke.

Cestovná kancelária VERNE TRAVEL, a.s.
Cestovná kancelária VERNE TRAVEL, a.s. je jednou z prvých online cestovných kancelárií na Slovensku s najširšou ponukou dovoleniek slovenských a zahraničných cestovných kancelárií. Na trhu pôsobí viac ako 8 rokov primárne online prostredníctvom webovej stránky a kamennej pobočky. Od začiatku svojho pôsobenia komunikuje konečné ceny zájazdov a skutočný online systém predaja dovoleniek.  

  

Kontakt pre média: 

verne.sk 
verne@verne.sk 
www.verne.sk