Možnosti platby za Vašu dovolenku

Táto stránka Vás oboznámi s možnosťami platieb, ktoré prijímame na úhradu Vašich dovoleniek a zájazdov cez www.verne.sk 

1. Platba vkladom hotovosti alebo prevodom na bankový účet

Túto platbu uskutočňujete vkladom alebo prevodom na náš bankový účet. Vložiť hotovosť na náš bankový účet môžete osobne v ktorejkoľvek pobočke Tatra banky, Všeobecnej úverovej banky, Slovenskej sporiteľne. Platbu na náš bankový účet môžete poukázať aj bankovým prevodom z inej banky prostredníctvom Vášho internet bankingu, telebankingu, či inou formou bankového prevodu ponúkaného Vašou bankou. Pri bankovom prevode z inej banky prosíme o zaslanie potvrdenia o úhrade na online@verne.sk a počítajte s časom potrebným na prijatie platby v trvaní 1-2 pracovných dní od odoslania platby.  

Po výbere tejto platobnej metódy Vám na stránke potvrdenia rezervácie zobrazíme všetky potrebné údaje (suma, variabilný symbol a čísla bankových účtov), na základe ktorých platbu poukážete na náš bankový účet. Nezabudnite uviesť správny variabilný symbol, aby sme Vašu platbu vedeli správne identifikovať v čo najkratšom čase.

2. Platba kreditnou alebo debetnou kartou

Pre platbu kartou môžete použiť debetnú alebo kreditnú kartu vydanú ktoroukoľvek bankou doma i v zahraničí. Prijímame platby týmito typmi kariet:

  • VISA / VISA Electron
  • MasterCard
  • Maestro
  • Diners Club International

Údaje o Vašej karte zadávate priamo na zabezpečenej stránke našej partnerskej banky, ktorá garantuje maximálnu bezpečnosť Vašej platby tým, že komunikácia medzi Vaším prehliadačom a platobnou stránkou je kryptovaná a tým pádom nemôže dôjsť k zneužitiu údajov o Vašej karte, ktoré na platobnej stránke banky zadávate. Naša spoločnosť ani nikto zo zamestnancov spoločnosti nemá prístup k údajom o Vašej karte. Týmto Vám vieme zaručiť maximálnu bezpečnosť Vašej platby kartou na našich stránkach.

Za platbu kartou si naša spoločnosť neúčtuje žiadne poplatky, Vaša platba však môže byť spoplatnená podľa aktuálneho cenníka banky, ktorá kartu vydala. 

3. Platba internetovým bankovým prevodom

Internetové bankové prevody patria medzi jednoduché a populárne spôsoby platby na internete. Základným predpokladom je bankový účet s internet bankingom, zriadený v niektorej z nasledujúcich bánk:

  • Tatra banka - TatraPay
  • VÚB - ePlatby VÚB
  • Slovenská sporiteľňa - SporoPay

Výhodou tohto spôsobu platby je to, že nemusíte zadávať číslo kreditnej či debetnej karty, ale len jednoduchým spôsobom autorizujete (potvrdíte) bankový prevod s predvyplnenými údajmi na platobnej stránke Vašej banky, na ktorú Vás automaticky presmerujeme po výbere platby internetovým bankovým prevodom. Aj v tomto prípade je Vaša platba maximálne zabezpečená a chránená priamo našou partnerskou bankou.

Za platbu internetovým bankovým prevodom si naša spoločnosť neúčtuje žiadne poplatky, Vaša platba však môže byť spoplatnená podľa aktuálneho cenníka banky, ktorá kartu vydala.