Ela Excellence Resort Belek

Turecko, Antalya a Belek
od1 123 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Ela Excellence Resort Belek 5+* - detailné informácie

Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť originál

Plážový hotel sa nachádza v Beleku, asi 100 m od súkromnej piesočnatej pláže. Dá sa tam dostať pešo. Centrum mesta je vzdialené cca 2 km. Ďalšie mesto Antalya je vzdialené cca 45 km. Letiská: GZP cca 146 km, AYT cca 35 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel pozostáva z celkom 583 izieb rozložených na 6 poschodiach. Súčasťou interiéru je lobby, 24-hodinová recepcia, lobby bar, kaderníctvo, 6 výťahov, minimarket, obchod, knižnica a WiFi (zdarma). K vybaveniu patrí aj niekoľko barov a 7 á la carte reštaurácií. V hlavnej reštaurácii s klimatizáciou a terasou si hostia môžu pomôcť formou bufetu. Interiér dopĺňa sezónne otvorený krytý bazén so samostatným detským bazénom. Súčasťou bazénovej časti je niekoľko sezónnych bazénov, ako aj bazénový bar (v závislosti od sezóny), samostatný detský bazén a tobogány. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách. Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii ležadlá, slnečníky a osušky. V plážovom bare (v závislosti od sezóny) si hostia môžu pochutnať na občerstvení. Pavilóny na pláži sú za poplatok.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):
Dvojlôžková izba (cca 35 m²): má vaňu alebo sprchu / WC, sušič vlasov, župan, papuče, klimatizácia (centrálne ovládaná), trezor, telefón, satelitná TV, minibar, WiFi (zadarmo), rýchlovarná kanvica s kávou / čajom súprava a balkón alebo terasa. Za príplatok je možné rezervovať si ubytovanie s výhľadom na jazero, bazén alebo more.

Dvojlôžkové izby v hlavnej budove: Nachádzajú sa v hlavnej budove hotela a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby. Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na more.

Dvojlôžková izba Lake House balkón / terasa (cca 28-36 m²): majú vaňu alebo sprchovací kút / WC, sušič vlasov, župan a papuče, telefón, satelitnú TV, klimatizáciu (individuálne nastaviteľná), minibar, trezor, WiFi (zadarmo) ) a balkón alebo terasa. Izby sa nachádzajú v 2-poschodových samostatných budovách v Lake House. Možno si ich rezervovať aj s výhľadom na bazén alebo s priamym prístupom k bazénu s terasou a malým mólom za príplatok.

Dvojlôžková izba Superior (cca 38-40 m2): S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú aj jacuzzi. Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na more.

Dvojlôžková izba deluxe (cca 38-40 m2): Má rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba superior.

Dvojlôžková izba s vírivkou a výhľadom na more (cca 38-40 m2): Má rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba superior.

Dvojlôžková izba svadobná cesta s výhľadom na more (približne 38-40 m²): majú vaňu alebo sprchovací kút / WC s vírivkou, sušič vlasov, župan a papuče, telefón, satelitnú TV, klimatizáciu (centrálne ovládanú), minibar, trezor, WiFi (zadarmo), rýchlovarná kanvica so súpravou na prípravu kávy / čaju, balkón a výhľad na more. Po príchode kvety a ovocie na izbe.

Dvojlôžková izba Deluxe Superior MB (asi 45 m²): S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú tiež výhľad na more, sú priestrannejšie a nachádzajú sa priamo pri mori.

Štandardné rodinné izby: S rovnakým zariadením ako dvojlôžkové izby majú ďalšie možnosti na spanie. Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na more.

2 BR s výhľadom na bazén: Pozostáva z dvoch spální so spojovacími dverami, inak s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby a s výhľadom na bazén.

FZ Lake House výhľad na bazén (cca 60-72 m2): majú 2 kúpeľne s vaňou alebo sprchou, sušič vlasov, župan a papuče, telefón, satelitnú TV, klimatizáciu (individuálne nastaviteľnú), trezor, minibar, rýchlovarnú kanvicu so sortimentom kávy/čaju , WiFi (zadarmo), 2 spálne so spojovacími dverami, 2 balkóny a výhľad na bazén. Izby sa nachádzajú v 2-poschodových samostatných budovách Lake-Haus.

Dvojpodlažná rodinná izba (cca 65 m2): S rovnakým zariadením ako dvojlôžkové izby majú dve izby na dvoch poschodiach, ktoré sú prepojené otvoreným schodiskom (bez spojovacích dverí). Na oboch poschodiach je vaňa alebo sprcha/WC. Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na more.

Mezonet (cca 65-75 m2): Mezonetové izby sú identické s rodinnými izbami Duplex.
Izby s výhľadom na more je možné rezervovať za príplatok.

Suity (cca 96 m2): majú ďalšiu spálňu s rovnakým zariadením ako dvojlôžkové izby. Za príplatok je možné rezervovať aj s výhľadom na more.

Suite Prístup k bazénu Lake House (cca 60-72 m2): S rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba Lake House má ďalšiu spálňu (každá izba má vaňu alebo sprchu/WC). Jedna z izieb má priamy prístup k bazénu (do spoločného bazéna). Izby sa nachádzajú v 2-poschodových samostatných budovách Lake-Haus.

Suita Deluxe (cca 105 m2): Sú väčšie a majú aj obývací priestor, 2 kúpeľne a 2 toalety, ako aj výhľad na more s inak rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby.

Suita Superior (cca 142 m2): S inak rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú aj obývací priestor a sú priestrannejšie.

Vila: Má vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu (individuálne nastaviteľnú), kuchynský kút, kombinovanú obývaciu izbu/spálňu, ďalšiu spálňu, telefón, satelitnú TV, kávovar, minibar a balkón alebo terasu. Tieto izby majú vlastnú malú záhradku s bazénom.

Všetky izby Economy spravidla zodpovedajú najlacnejšej kategórii izieb. Umiestnenie, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavnú budovu a pomocnú budovu, ubytovanie môže byť v hlavnej budove aj v pomocnej budove. Bohužiaľ nemôžeme prijať žiadne požiadavky týkajúce sa vybavenia alebo polohy. Za rozdelenie zodpovedá výlučne hotelier na mieste.

Stravovanie (k dispozícii v závislosti od sezóny):
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, káva / čaj a pečivo v popoludňajších hodinách. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zahrnuté v inzerovaných časoch v baroch, ktoré sú otvorené. Dovážané nápoje a všetky ostatné doplnky, ako sú čerstvo vylisované ovocné šťavy, sú za poplatok. Váš minibar je každý deň naplnený vodou a nealkoholickými nápojmi. Stravovanie v à la carte reštauráciách je za poplatok.

S Ultra All inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, káva / čaj popoludní, zmrzlina a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zahrnuté 24 hodín denne, 24 hodín denne v baroch, ktoré sú otvorené. Dovážané nápoje a všetky ostatné doplnky, ako sú čerstvo vylisované ovocné šťavy, sú za poplatok. Váš minibar je každý deň naplnený vodou a nealkoholickými nápojmi. Stravovanie v à la carte reštauráciách je za poplatok.

Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- Mini klub pre deti vo veku 7-12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
- Opatrovanie detí (za poplatok), kočíky a vysoké stoličky
- detské ihrisko

Šport/zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- možno za poplatok: tenis, aerobik, zumba, pilates, joga, jumping, boccia, basketbal, biliard, boccia, šípky, vodný aerobik, stolný tenis, plážový volejbal, minigolf, futbal, vodné športy, trampolína, fitness
- večerné predstavenia
- živá hudba
- Kino premietania

Wellness:
- Fakultatívne za poplatok: relaxačná miestnosť, spa, vírivka, masáže, hammam, parný kúpeľ, špeciálne wellness balíčky, sauna

Ostatné:
- Akceptované platobné prostriedky: Euro / Master Card, Visa
- služba práčovne (za poplatok)
- denné upratovanie
- Napätie: 220 voltov

Kategória krajiny:
5 hviezdičiek

Poznámky k krajine Turecko:
- Online Visa Turecko:
Upozorňujeme, že elektronické víza (e-víza) boli pre niektoré národnosti (okrem Nemecka) zavedené 10. apríla 2014. Platí to pre dovolenku a služobné cesty a je potrebné o ne požiadať online a vytlačiť ich pred začiatkom cesty.
Cestujúci iných národností by sa preto mali informovať o požiadavkách na vstup na vašom miestnom veľvyslanectve alebo konzuláte.

- Od polovice októbra (15. októbra) do konca mája (31. mája) môžu vo vašom rezervovanom hoteli, v susedných hoteloch a v bezprostrednom okolí prebiehať renovačné a stavebné práce.

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
V záujme vašej vlastnej bezpečnosti sa prijímajú rozsiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny vo vašej dovolenkovej destinácii alebo hoteli. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k niektorým zmenám alebo obmedzeniam služieb kvôli oficiálnym pokynom v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a činnosti. Okrem toho môžu na plne zaočkované, uzdravené platiť rôzne predpisy alebo neočkovaní ľudia. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii iba plne očkovaným osobám.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou koróny môžu tiež viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov / letových plánov, ako aj k zatváraniu hotelov, neskoršiemu otváraniu hotelov a overbookingu - a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa pokúsime vám čo najskôr ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme napriek tomu museli vašu cestu kvôli Corone zrušiť, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Venujte pozornosť otváracej dobe recepcie. Ak prichádzate mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si vopred rezervovali, o svojom príchode.

Detské postieľky (neplatí pre hotely pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Prípadne. príplatok je splatný na mieste.

Znížená mobilita:
Z nášho pohľadu nie je hotelový komplex vhodný pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Letové informácie:
Informujte sa, prosím, o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:Ak ste si rezervovali let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník rezervácie musí mať 18 rokov.

Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú v deň príchodu k dispozícii až okolo 14:00, ako je v krajine zvykom. Ak prídete do 3:59, rezervovanú izbu dostanete ihneď.

Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Vzhľadom na naše predzmluvné informačné povinnosti získate pre občanov EÚ aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pred vykonaním rezervácie alebo od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie vám budú pred rezerváciou predložené na internetových portáloch.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec. V závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré časti vonkajšieho komplexu, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť počas tohto obdobia zrušené.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Preprava na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch budete prepustení na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné poskytovať služby od domu k domu. V takom prípade vás vodiči vysadia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny k majetku.

Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak bude váš let meškaný počas vašej cesty.

Ak ste si zarezervovali výlet bez prestupu a do hotela, ktorý ste si rezervovali, dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliéra pred príchodom, aby bola zaručená vaša rezervovaná služba.

Upozorňujeme, že špeciálna a športová batožina musí byť zaregistrovaná u nás pred odletom a že náklady na prepravu pri transferoch vzniknú.

Osobitné hygienické opatrenia
Všeobecné
 • Rozstup pravidlá
 • Hygienické bariéry
 • Desinfektionsspender
 • Rozšírený čistiaci účinok
 • Health Survey
 • Zdravotné prehliadky, keď pracovníci
 • Hygiena školenia pre zamestnancov
 • Dodatočné hygienické opatrenia v gastronómii
 • Dodatočné bezpečnostné opatrenia v gastronómii
 • Školenie hygieny rúk pre zamestnancov
 • Osobné ochranné prostriedky
 • Časový interval medzi rezerváciami izieb
 • Používanie komerčne dostupných dezinfekčných prostriedkov
 • Wellness zariadenia so súkromným priestorom
Stravovanie
 • Digital Menu (mobilná)
miestnosti
 • Bezkontaktné Izbová služba
 • Hygienická súprava
 • Zvýšené upratovanie miestnosti
Služby
 • Bezkontaktné check-in/out
 • Ochranné masky pre hostí (Bez poplatku)
 • bezkontaktná platobná
 • Prístup do digitálnej miestnosti
 • Dezinfekcia plastových kartičiek na kľúče
 • Ochranné prostriedky pre hostí

Informácie o špeciálnych hygienických opatrení sa aplikujú priamo riadi prevádzkovateľ hotela. Ani usporiadatelia, ani Giat prijať zodpovednosť za včasnosť a presnosť informácií.]]>
Lage:
Das Strandhotel liegt in Belek, ca. 100 m vom privaten Sandstrand entfernt. Dieser ist zu Fuß erreichbar. Die Innenstadt ist ca. 2 km entfernt. Die nächste Stadt Antalya liegt ca. 45 km entfernt. Flughäfen: GZP ca. 146 km, AYT ca. 35 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte Hotel verfügt über insgesamt 583 Zimmer, verteilt auf 6 Etagen. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption (24 h), Lobbybar, Frisör, 6 Lifte, Minimarkt, Shop, Bibliothek sowie WiFi (kostenlos). Zu den Einrichtungen zählen zudem mehrere Bars und 7 Á -la-carte Restaurants. Im Hauptrestaurant mit Klimaanlage und Terrasse können sich die Gäste am Buffet bedienen. Ein saisonal geöffnetes Hallenbad mit separatem Kinderbecken rundet die Innenausstattung ab. Die Poollandschaft umfasst mehrere saisonal geöffneten Pools sowie eine Poolbar (saisonabhängig), ein separates Kinderbecken und Wasserrutschen. Darüber hinaus können die Gäste in der hoteleigenen Gartenanlage entspannen. Am Strand und am Pool stehen Sonnenliegen, Sonnenschirme sowie Handtücher bereit. An der Strandbar (saisonabhängig) können die Gäste Snacks und Erfrischungsgetränke genießen. Die Pavillions am Strand sind gegen Gebühr.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer (ca. 35 qm): Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Bademantel, Slipper, Klimaanlage (zentral gesteuert), Safe, Telefon, Sat-TV, Minibar, WLAN (kostenfrei), Wasserkocher mit Kaffee-/Teeset sowie Balkon oder Terrasse. Gegen Aufpreis auch mit Seeblick, Poolblick oder Meerblick buchbar.

Doppelzimmer Haupthaus: Befinden sich im Hauptgebäude des Hotels und verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer. Gegen Aufpreis auch mit Meerblick buchbar.

DZ Lake House Balkon/Terr (ca. 28-36 qm): Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Bademantel und Slipper, Telefon, Sat-TV, Klimaanlage (individuell regulierbar), Minibar, Safe, WLAN (kostenfrei) sowie Balkon oder Terrasse. Die Zimmer befinden sich in den 2-stöckigen, einzelstehenden Lake-Haus Gebäuden. Gegen Aufpreis auch mit Poolblick oder mit direktem Poolzugang mit Terrasse und kleinem Steg buchbar.

Doppelzimmer Superior (ca. 38-40 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer zusätzlich über einen Jacuzzi. Gegen Aufpreis auch mit Meerblick buchbar.

Doppelzimmer Deluxe (ca. 38-40 qm): Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Superior.

Doppelzimmer mit Jacuzzi Meerblick (ca. 38-40 qm): Verfügen über die gleiche Ausstattung wie die Doppelzimmer Superior.

Doppelzimmer Honeymoon Meerblick (ca. 38-40 qm): Verfügen über Bad oder Dusche/WC mit Jacuzzi, Föhn, Bademantel und Slipper, Telefon, Sat-TV, Klimaanlage (zentral gesteuert), Minibar, safe, WLAN (kostenlos), Wasserkocher mit Kaffee-/Teeset, sowie Balkon und Meerblick. Blumen und Obst bei Ankunft auf dem Zimmer.

DZ Deluxe Superior MB (ca.45 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer zusätzlich über Meerblick, sind geräumiger und liegen direkt am Meer.

Familienzimmer Standard: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer über zusätzliche Schlafmöglichkeiten. Gegen Aufpreis auch mit Meerblick buchbar.

Fam.zimmer 2 SZ Poolblick: Bestehen aus zwei Schlafzimmern mit Verbindungstür, bei ansonsten gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer und verfügen über Poolblick.

FZ Lake House Poolblick (ca. 60-72 qm): Verfügen über 2 Badezimmer mit Bad oder Dusche, Föhn, Bademantel und Slipper, Telefon, Sat-TV, Klimaanlage (individuell regulierbar), Safe, Minibar, Wasserkocher mit Kaffee-/Teesortiment, WLAN (kostenfrei), 2 Schlafzimmer mit Verbindungstür, 2 Balkone sowie Poolblick. Die Zimmer befinden sich in den 2-stöckigen, einzelstehenden Lake-Haus Gebäuden.

Familienzimmer Duplex (ca. 65 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer über zwei Zimmer auf zwei Etagen, die mit einer offenen Treppe verbunden sind (ohne Verbindungstür). Beide Etagen verfügen über Bad oder Dusche/WC. Gegen Aufpreis auch mit Meerblick buchbar.

Maisonette (ca. 65-75 qm): Die Maisonette Zimmer sind identisch zu den Familienzimmern Duplex.
Gegen Aufpreis auch Zimmer mit Meerblick buchbar.

Suiten (ca. 96 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer über ein zusätzliches Schlafzimmer. Gegen Aufpreis auch mit Meerblick buchbar.

Suite Lake House Poolzugang (ca. 60-72 qm): Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die DZ Lake House über ein zusätzliches Schlafzimmer (jedes Zimmer verfügt über Bad oder Dusche/WC). Eins der Zimmer hat einen direkten Poolzugang (zu einem Gemeinschaftspool). Die Zimmer befinden sich in den 2-stöckigen, einzelstehenden Lake-Haus Gebäuden.

Suite Deluxe (ca. 105 qm): Sind größer und verfügen zusätzlich über einen Wohnbereich, 2 Badezimmer und 2 WC´s sowie Meerblick bei sonst gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer.

Suite Superior (ca. 142 qm): Verfügen bei sonst gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer zusätzlich über einen Wohnbereich und sind geräumiger.

Villa: Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage (individuell regulierbar), Kitchenette, kombinierter Wohn-/Schlafbereich, zusätzliches Schlafzimmer, Telefon, Sat-TV, Kaffeezubereiter, Minibar sowie Balkon oder Terrasse. Diese Zimmer verfügen über einen eigenen kleinen Gartenbereich mit Pool. 

Alle Economy Zimmer entsprechen in der Regel der preisgünstigsten Zimmerkategorie. Lage, Größe und Ausstattung können von den Standardzimmern abweichen. Sollte Ihr Hotel über Haupt- und Nebengebäude verfügen, kann die Unterbringung sowohl im Haupthaus als auch im Nebengebäude erfolgen. Leider können wir keine Wünsche bezüglich Ausstattung und Lage entgegen nehmen. Die Einteilung obliegt ausschließlich dem Hotelier vor Ort.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Bei All inklusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Tagsüber Snacks, nachmittags Kaffee/Tee und Gebäck. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke sind zu den ausgeschriebenen  Zeiten an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte sind gegen Gebühr. Ihre Minibar wird täglich mit Wasser und Softdrinks befüllt. Das Speisen in den À-la-carte Restaurants ist gegen Gebühr.

Bei Ultra All inklusive: Frühstück, Spätaufsteherfrühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Tagsüber Snacks, nachmittags Kaffee/Tee, Eiscreme und Gebäck. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke sind 24 Stunden, rund um die Uhr an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte sind gegen Gebühr. Ihre Minibar wird täglich mit Wasser und Softdrinks befüllt. Das Speisen in den À-la-carte Restaurants ist gegen Gebühr.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Miniclub für Kinder von 7 - 12 Jahren
- separates Kinderbecken am Pool
- Babysitting (gegen Gebühr), Kinderwagen und Hochstühle
- Spielplatz

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Tennis, Aerobic, Zumba, Pilates, Yoga, Jumping, Boccia, Basketball, Billard, Boccia, Dart, Wasseraerobic, Tischtennis, Beach-Volleyball, Minigolf, Fußball, Wassersport, Trampolin, Fitnessraum
- Abendshows
- Live-Musik
- Kinovorstellungen

Wellness:
- ggf. gegen Gebühr: Entspannungsraum, Spa, Whirlpool, Massagen, Hamam, Dampfbad, spezielle Wellnesspakete, Sauna

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: Euro/Master Card, Visa
- Wäsche-Service (gegen Gebühr)
- Zimmerreinigung, täglich
- Stromspannung: 220 Volt

Landeskategorie:
5 Sterne

Länderhinweise Türkei:
- Online-Visum Türkei:
Bitte beachten Sie, dass für einige Nationalitäten (außer Deutschland) ab dem 10.04.2014 das elektronische Visum (E-Visa) eingeführt wurde. Dieses gilt für Urlaubs- und Geschäftsreisen und muss bereits vor Reisebeginn online auf www.evisa.gov.tr beantragt und ausgedruckt werden.
Reisende anderer Nationalitäten sollten sich daher bei Ihrer zuständigen Botschaft oder Konsulat über die Einreisebestimmungen erkundigen.

- Von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) kann es in Ihrem gebuchten Hotel, in Nachbarhotels sowie in der unmittelbaren Umgebung zu Renovierungs- und Bauarbeiten kommen.

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.

Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.

Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.

Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.

Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.

Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.

Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.

Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.

Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.

Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.

Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Besondere Hygienemaßnahmen
Allgemein
 • Abstandsregeln
 • Hygiene-Schutzwände
 • Desinfektionsspender
 • Verstärkte Reinigungsmaßnahmen
 • Fragebogen zum Gesundheitszustand
 • Gesundheitsprüfungen beim Personal
 • Hygiene-Training für Personal
 • Zusätzliche Hygienemaßnahmen in der Gastronomie
 • Zusätzliche Sicherheitsmaßnahmen in der Gastronomie
 • Schulung für Handhygiene beim Personal
 • Schutzausrüstung für Personal
 • Zeitabstand zwischen Zimmerbuchungen
 • Verwendung handelsüblicher Desinfektionsmittel
 • Wellnesseinrichtungen mit privatem Bereich
Verpflegung
 • Digitale Speisekarte (Handy)
Zimmer
 • Kontaktloser Zimmerservice
 • Hygiene-Set
 • Verstärkte Zimmerreinigung
Services
 • Kontaktloser Check-In/-Out
 • Schutzmasken für Gäste (ohne Gebühr)
 • Kontaktloses Bezahlen
 • Digitaler Zimmerzugang
 • Desinfektion von Plastikschlüsselkarten
 • Schutzausrüstung für Gäste

Informationen über die besonderen Hygienemaßnahmen werden unmittelbar vom Hotelbetreiber zugesteuert. Weder der Veranstalter noch GIATA übernehmen Gewähr für Aktualität und Korrektheit der Angaben.]]>

Turecko

Do krajiny, v ktorej sa nenapodobiteľne spája európska kultúra s orientom, každoročne smeruje čoraz väčší počet turistov z celého sveta. Turecko láka nádhernými piesočnatými plážami pozdĺž viac ako 8000 km dlhého pobrežia s pestrými citrusovými a bavlníkovými plantážami, ktoré obmýva tyrkysové i krištáľovo čisté more.

Hlavné mesto: Ankara
Časový posun: +1
Mena: Turecká líra
Kurz: 1€ = 16.6027 TRY