Patong Lodge

Bez stravy
štandardná dvojlôžková izba, bez transferu
Patong Beach (Patong - Insel Phuket), Thajsko - Ostrov Phuket, Thajsko
od829 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba
Patong Lodge - 1
Patong Lodge - 2
Patong Lodge - 3
Patong Lodge - 4
Patong Lodge - 5
Patong Lodge - 6
Patong Lodge - 7
Patong Lodge - 8
Patong Lodge - 9
Patong Lodge - 10
Patong Lodge - 11
Patong Lodge - 12
Patong Lodge - 13
Patong Lodge - 14
Patong Lodge - 15
Patong Lodge - 16
Patong Lodge - 17
Patong Lodge - 18
Patong Lodge - 19
Patong Lodge - 20
Patong Lodge - 21
Patong Lodge - 22
Patong Lodge - 23
Patong Lodge - 24
Patong Lodge - 25
Patong Lodge - 26
Patong Lodge - 27
Patong Lodge - 28
Patong Lodge - 29
Patong Lodge - 30
Patong Lodge - 31
Patong Lodge - 32
Patong Lodge - 33
Patong Lodge - 34
Patong Lodge - 35
Patong Lodge - 36
Patong Lodge - 37
Patong Lodge - 38
Patong Lodge - 39
Patong Lodge - 40
Patong Lodge - 41
Patong Lodge - 42
Patong Lodge - 43
Patong Lodge - 44
Patong Lodge - 45
Patong Lodge - 46
Patong Lodge - 47
Patong Lodge - 48
Patong Lodge - 49
Patong Lodge - 50

Celkové hodnotenie

3.1 - Priemerný
3
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Patong Lodge - detaily

Kategória: 3 hviezdičky

miesto:
Hotel sa nachádza asi 500 metrov od pozývajúcej pláže (oddelenej cestou). Reštaurácie, bary a odkazy na verejnú dopravnú sieť sú v bezprostrednej blízkosti a zábavná štvrť a zábavná štvrť sú vzdialené asi 5 minút jazdy autom.

adresa:
284/1 Prabaramee Road
Patong Beach
Kathu
Phuket 83150
Tel .: 66 76 341020, 66 76 340286
Fax: 66 76 340287, 66 76 213295

Vlastnosti:
Klimatizovaný hotel má 144 dvojposteľových izieb. Recepcia je otvorená 24 hodín. Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami. Rôzne zariadenia a služby - hotelový trezor, zmenáreň, novinový stánok, izbová služba, práčovňa a konferenčná miestnosť sú tiež v ponuke. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kuchyňou a kúpeľňou, klimatizácia je zabezpečená pre správne prostredie v izbe. Medzi základné vybavenie väčšiny izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva pozrieť. K dispozícii je tiež minibar a za poplatok trezor. K dispozícii je tiež chladnička a čaj/kávovar. Najlepšie dovolenkové vybavenie patrí prístup na internet, telefón, TV, rádio a WiFi. Kúpeľne majú sprchu a vaňu. Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov.

Stravovanie:
V gastronomickej oblasti je bar. Reštaurácia je klimatizovaná a vybavená vysokými stoličkami pre deti. Môžete si rezervovať polpenziu. Bohaté raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa. Na obed a večeru si môžete vybrať medzi à la carte a menu.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú športové a zábavné možnosti domu, z ktorých si môžete vybrať. Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Hostia môžu využiť slnečníky a slnečníky na slnečnej terase. K dispozícii je snack bar pri bazéne. Ako športová alebo voľnočasová voľba, masáže sú k dispozícii za poplatok.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka obdobie dažďov:
Upozorňujeme, že v máji až októbri sa v Thajsku môžu vyskytnúť veľké záplavy a zosuvy pôdy. Aj zemetrasenia sa môžu vyskytnúť častejšie. Cestovatelia by mali dodržiavať regionálne predpovede počasia a mali by sa riadiť odporúčaniami miestnych bezpečnostných orgánov.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím podľa

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Prosím, informujte sa podľa vstupných predpisov/VISA pod:

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí bez bydliska v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo v Beneluxe môže hotelové odbavenie na mieste určenia spôsobiť problémy pri registrácii v hoteli. V takom prípade majú hotelieri nárok na následnú platbu na mieste alebo odmietnutie rezervácie!

Recenzie na Patong Lodge

Počasie - Thajsko

Thajsko

Pár slov o nás

Prečo by ste mali cestovať s verne.sk?

Konečné ceny
Online dáta 24 hodín denne 7 dní v týždni
Hotline sme vám k dispozícii denne 9:00-21:00
Najširšia ponuka zájazdov
icon/arrowicon/time-16icon/destination-16icon/loginicon/minus-16icon/phone-32icon/pin-filter-16icon/plus-16icon/price-16icon/qmark-16icon/weather-sunnyShapeicon/weather-sunnyicon/tagicon/travelers-16busown-transport