Patong Lodge

Bez stravy
Dvojlôžková izba, bez transferu
Patong Beach (Patong - Insel Phuket), Thajsko - Ostrov Phuket, Thajsko
od1 069 €
Konečná cena s poplatkami / 1 osoba

Celkové hodnotenie

3.0 - Priemerný
Hotel:
Izby:
Jedlo a nápoje:
Služby:
Lokalita:

Patong Lodge

Toto je originálna verzia textu v nemeckom jazyku. Text je preložený automaticky cez google translator. Zobraziť preklad Zobraziť originál

Kategória: 3 hviezdičky

miesto:
Hotel sa nachádza asi 500 metrov od pozývajúcej pláže (oddelenej cestou). Reštaurácie, bary a odkazy na verejnú dopravnú sieť sú v bezprostrednej blízkosti a zábavná štvrť a zábavná štvrť sú vzdialené asi 5 minút jazdy autom.

adresa:
284/1 Prabaramee Road
Patong Beach
Kathu
Phuket 83150
Tel .: 66 76 341020, 66 76 340286
Fax: 66 76 340287, 66 76 213295

Vlastnosti:
Klimatizovaný hotel má 144 dvojposteľových izieb. Recepcia je otvorená 24 hodín. Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami. Rôzne zariadenia a služby - hotelový trezor, zmenáreň, novinový stánok, izbová služba, práčovňa a konferenčná miestnosť sú tiež v ponuke. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kuchyňou a kúpeľňou, klimatizácia je zabezpečená pre správne prostredie v izbe. Medzi základné vybavenie väčšiny izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva pozrieť. K dispozícii je tiež minibar a za poplatok trezor. K dispozícii je tiež chladnička a čaj/kávovar. Najlepšie dovolenkové vybavenie patrí prístup na internet, telefón, TV, rádio a WiFi. Kúpeľne majú sprchu a vaňu. Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov.

Stravovanie:
V gastronomickej oblasti je bar. Reštaurácia je klimatizovaná a vybavená vysokými stoličkami pre deti. Môžete si rezervovať polpenziu. Bohaté raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa. Na obed a večeru si môžete vybrať medzi à la carte a menu.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú športové a zábavné možnosti domu, z ktorých si môžete vybrať. Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Hostia môžu využiť slnečníky a slnečníky na slnečnej terase. K dispozícii je snack bar pri bazéne. Ako športová alebo voľnočasová voľba, masáže sú k dispozícii za poplatok.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka obdobie dažďov:
Upozorňujeme, že v máji až októbri sa v Thajsku môžu vyskytnúť veľké záplavy a zosuvy pôdy. Aj zemetrasenia sa môžu vyskytnúť častejšie. Cestovatelia by mali dodržiavať regionálne predpovede počasia a mali by sa riadiť odporúčaniami miestnych bezpečnostných orgánov.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím podľa

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Prosím, informujte sa podľa vstupných predpisov/VISA pod:

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí bez bydliska v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo v Beneluxe môže hotelové odbavenie na mieste určenia spôsobiť problémy pri registrácii v hoteli. V takom prípade majú hotelieri nárok na následnú platbu na mieste alebo odmietnutie rezervácie!
Kategorie: 3 Sterne

Lage:
Das Hotel liegt ungefähr 500 m vom einladenden Strand (durch eine Straße getrennt) entfernt. Restaurants, Bars und eine Anbindung an öffentliche Verkehrsmittel befinden sich in unmittelbarer Umgebung und das Vergnügungsviertel mit seinen Unterhaltungs- und Einkaufsmöglichkeiten erreichen Sie in ungefähr 5 Autominuten.

Adresse:
284/1 Prabaramee Road
Patong Beach
Kathu
Phuket 83150
Tel.: +66 76 341020, +66 76 340286
Fax: +66 76 340287, +66 76 213295

Ausstattung:
Das klimatisierte Hotel verfügt über 144 Doppelzimmer. Die Rezeption ist 24 Stunden geöffnet. Erreichbar sind die einzelnen Etagen bequem mit dem Aufzug oder über die Treppe. Unterschiedliche Einrichtungen und Serviceleistungen – ein Safe, eine Wechselstube, ein Zeitungskiosk, ein Zimmerservice, ein Wäscheservice und ein Konferenzraum – gehören zum Angebot. Per WiFi erhalten die Gäste in den öffentlichen Bereichen Zugang zum Internet. Ein Garten bietet zusätzlichen Raum für Entspannung und Erholung im Freien. Wer mit dem eigenen Fahrzeug anreist, kann es auf dem Parkplatz der Unterbringung abstellen.

Check-In/ Check-Out:
Bitte beachten Sie, dass die Check-In und Check-Out Zeiten je Hotel abweichen können. Ihr Check-In erfolgt voraussichtlich zwischen 12:00 bis 16:00 Uhr, der Check-Out voraussichtlich zwischen 10:00 bis 14:00 Uhr. Weitere Informationen zum Check-In und Check-Out erhalten Sie an der Rezeption. Alle Angaben ohne Gewähr.

Unterbringung:
In den Zimmern sind eine Küche und ein Badezimmer vorhanden, für das richtige Raumklima sorgt eine Klimaanlage. Zur Grundausstattung der meisten Zimmer gehört ein Balkon, der zum Verweilen einlädt. Außerdem gibt es eine Minibar und, kostenpflichtig, einen Safe. Auch ein Kühlschrank und eine Tee-/Kaffeemaschine sind vorhanden. Besten Urlaubskomfort bieten ein Internetzugang, ein Telefon, ein TV-Gerät, ein Radio und WiFi. Die Badezimmer verfügen über eine Dusche und eine Badewanne. Als weitere Annehmlichkeit gibt es einen Haartrockner.

Verpflegung:
Der gastronomische Bereich wartet mit einer Bar auf. Das Restaurant ist klimatisiert und mit Hochstühlen für Kinder ausgestattet. Es kann Halbpension gebucht werden. Ein reichhaltiges Frühstücksbuffet garantiert einen guten Start in den Tag. Mittags und abends gibt es die Wahl zwischen à la carte und Menü.

Sport/Unterhaltung:
Zur flexiblen Freizeitgestaltung stehen die Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten des Hauses zur Auswahl. Die Außenpoolanlage mit Kinderbereich eignet sich hervorragend für aktive Erholung und regelmäßiges Aquatraining. Auf der Sonnenterrasse können die Gäste die Liegestühle und Schirme nutzen. Eine Pool-/Snackbar ist vorhanden. Als Sport- oder Freizeitmöglichkeit wird Massage-Anwendungen kostenpflichtig angeboten.

Extrakosten Transfer:
Bitte beachten Sie, dass Zusatzkosten für sperriges Gepäck (z.B. Golfzubehör, Kinderwagen, Fallschirm, Surfbrett oder Skier) bei dem Transfer vor Ort anfallen können. Diese sind nicht in Ihrem Reisepreis enthalten und müssen bar bezahlt werden. Eine Anmeldung ist hierfür im Voraus erforderlich.

Hinweis zur Regenzeit:
Bitte beachten Sie, dass es von Mai bis Oktober in Thailand zu großflächigen Überschwemmungen und Erdrutschen kommen kann. Auch Erdbeben können vermehrt auftreten. Reisende sollten die regionalen Wettervorhersagen verfolgen und die Hinweise der lokalen Sicherheitsbehörden beachten.

Information zu Nachtflügen:
Wir machen Sie darauf aufmerksam, dass bei Nachtflügen, welche eine Ankunftszeit von 04:00 Uhr morgens und später im Zielgebiet haben, der Check-In im Hotel erst am Ankunftstag ab 14:00 Uhr (örtliche Abweichung vorbehalten) erfolgt.

Wenn es sich auf dem Rückflug um einen Nachtflug handelt, mit Abflugzeiten bis 04:00 Uhr morgens aus dem Zielgebiet, erfolgt der Check-Out im Hotel um 12:00 Uhr (örtliche Abweichung vorbehalten) des Vortages.

Früh-Check-In bzw. Spät-Check-Out - Verlängerung der Zimmernutzung erhalten Sie gegen Aufpreis je nach Verfügbarkeit nach Rücksprache an der Hotelrezeption!
Es besteht die Möglichkeit, eine Verlängerungsnacht gegen Aufpreis vor dem Abflug dazuzubuchen. Nehmen Sie bitte hierzu Kontakt mit dem Kundenservice auf.

Hinweis zu Gepäckbestimmungen/ Bord-Verpflegung:
Freigepäck und Verpflegung können je nach Fluggesellschaft variieren. Bitte informieren Sie sich hierzu unter

JT Touristik Gepäckinformation/ Bord-Verpflegung: http://www.jt.de/fluginformation

Hinweis zu Einreisebestimmungen:
Einreisebestimmungen können je nach Reiseland variieren.

Bitte informieren Sie sich hierzu unter dem Punkt Einreisebestimmungen/ VISA unter: https://www.jt.de/faq

Hinweis zum Wohnsitz des/der Reisenden:
Bitte beachten Sie, dass für alle Gäste ohne Wohnsitz in Deutschland, Österreich, der Schweiz, Skandinavien, oder den Benelux-Staaten bei Hotelbuchung im Zielgebiet Probleme beim Einchecken im Hotel auftreten können. In einem solchen Fall sind die Hoteliers dazu berechtigt, eine Nachzahlung vor Ort einzufordern oder die Buchung zurückzuweisen!
Čítaj menej

Počasie

Krajina

Nezávislé recenzie

Pár slov o nás

Prečo by ste mali cestovať s verne.sk?

Konečné ceny
Online dáta 24 hodín denne 7 dní v týždni
Hotline sme vám k dispozícii denne 9:00-21:00
Najširšia ponuka zájazdov
icon/arrowicon/time-16icon/destination-16icon/loginicon/minus-16icon/phone-32icon/pin-filter-16icon/plus-16icon/price-16icon/qmark-16icon/weather-sunnyShapeicon/weather-sunnyicon/tagicon/travelers-16